پنجره های اینترنت اکسپلورر خودبخود بسته میشن

شروع موضوع توسط hamineh ‏11 اکتبر 2005 در انجمن سرویس های آنلاین ( شبکه های اجتماعی )

1. hamineh

hamineh کاربر فعال موسیقی کاربر فعال

من توی یه شرکت از شبکه به اینترنت وصلم. ویندوزم هم 2000 SP4 و اینترنت اکسپلورر هم 6 SP1 هست. مشکل اینه که تا 6-5 تا پنجره باز میکنم یه پیغام مایکروسافت میاد با این مضمون که اینترنت اکسپلورر به مشکلی برخورد کرده. یه تیک هم توش هست که ظاهرا برای اینه که اگه برش داریم پنجره ها بسته نمیشن و اینترنت اکسپلورر راستارت نمیشه اما من که ندیدم اینکار رو انجام بده و چه اون تیک باشه و چه نباشه همه پنجره ها بسته میشه. من ابتدا اینترنت اکسپلورر رو مجددا نصب کردم تا شاید مشکل حل بشه اما اینبار بدون اینکه پیغامی بده ناگهان همه پنجره ها بسته میشه. بنظر شما چه باید کرد؟

2. hwt

hwt کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار مدیر انجمن

3. burzum_group

burzum_group کاربر تازه وارد

دقیقا!
    منم این مشکل رو داشتم تا اینکه ویندوزیدم.

4. gray_wolf

gray_wolf کاربر تازه وارد

يه احتمال ديگه هم داره كه چك كردنش خيلي راحت تر از ويندوزيدنه! ممكنه اسپاي نباشه... يكي از اولين چيزهايي كه در اثر خراب بودن رم به مشكل ميخوره همين ie هستش! اول رمتو با memtest86 تست كن.

5. hamineh

والله این کامپیوتر من هم آنتی اسپای مایکروسافت و هم اadaware و هم آنتی ویروس مکافی انترپرایز داره که همشون هم آخرین ورژن هستن و هر روز هم اتوماتیک همه چیز رو چک میکنن. من محض احتیاط همه رو ران کردم ولی هیچی پیدا نشد. :( :wacko:

6. hamineh

ببینم چقدر طول میکشه این برنامه 512 مگ رم رو چک کنه؟ من حدود 5 ساعت صبر کردم و این برنامه هنوز در حال چک کردن بود که دیگه مجبور شدم ببندمش. هیچ اروری هم نشون نداد. میترسم ویندوز مجدد نصب کنم آخرش هم درست نشه.

7. footbal
  8. gray_wolf

اگه 5 ساعت ارور نداده پس مشكل از رم نيست.
    راه حل موقت براي جلوگيري از نصب ويندوز (اگه براتون ميسر نيست) استفاده از يه براوزر ديگه‌ست. مثلا فايرفاكس. خوبيش اينه كه اولا مشكل اسپاي نخواهيد داشت، سرعتتون بيشتر ميشه، و البته اگه مشكل با فايرفاكس هم برطرف نشد ديگه خيلي عجيب تر ميشه! فعلا چيزي به ذهنم نميرسه. اگه به نتيجه‌اي رسيدين به ما هم بگين...

9. hamineh

بنظر میاد حق با شماست و رم اشکال داره. من دیروز ویندوز رو روی همون ویندوز قبلی نصب کردم. درست نشد اما اینبار پیغامش فرق میکنه. اول یه پیغام میاد که اینه:

و بعدش هم این پیغام میاد:

میشه معنی و مفهوم اینها رو بگین؟

10. burzum_group

burzum_group کاربر تازه وارد

خب فعلا که پیام ها رو ندیدیم! چون روی ایمیج شک آپلود کردید.
    ولی باید ویندوز رو اول پاک کنی یا به عبارتی درایو ویندوزتو رو فرمت کنی بعدا ویندوز نصب کنی!
    هیچ مشکلی هم نیست من هم همینطوری بودم درست شد

11. hamineh

عکسا رو یه جای دیگه آپلود کردم. امیدوارم ببینین. همونطور که میبینین اولین پیغام میگه که روی مموری نمیتونه رایت کنه. آیا این به معنای خراب بودن رم هست یا نه؟ آیا با عوض کردن ویندوز درست میشه؟

12. gray_wolf

خوب ضرري نداره ويندوز رو عوض كنيد...
    در مورد memtest86 .... تست شماره 5 رو حداقل 15 بار لوپ بكنيد ببينيد ارور ميده يا نه؟
    روشش به اين صورته:
    C 1 3 5 Enter Enter

zarpopخرید بک لینک