برگزیده های پرشین تولز

پهنای باند بالا سرور ایران

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
شما اول جواب بده
چه شركتيه كه همچين پهناي باندي نياز داره و شما يعني اون بنده خدا چيكارس كه ازش استفاده ميكنه ؟
ها اگر دولتيه چرا استفاده شخصي ؟
اگر خصوصيه بگيد ما هم راه بندازيم از اين شركت خصوصيا
ها ؟
ضمنا اگر از بيت المال نباشه و رانت نباشه چه اشكالي داره از ساعت2تا8 صبح هم كار بكنه مشكلي نييست چه ربطي داشت
میدونی چیه ؟

از پهنای باند وزارت دفاع داره استفاده میکنه. داره از بیت المال استفاده میکنه. رانت خواری میکنه. مفسد فی الارضه. من از طرفش وکیلم که میتونی بری شکایت کنی و بیاریش پای چوبه ی دار. هیچ اشکالی نداره.

عزت زیاد ...

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
میدونی چیه ؟

از پهنای باند وزارت دفاع داره استفاده میکنه. داره از بیت المال استفاده میکنه. رانت خواری میکنه. مفسد فی الارضه. من از طرفش وکیلم که میتونی بری شکایت کنی و بیاریش پای چوبه ی دار. هیچ اشکالی نداره.

عزت زیاد ...
وا
محمد وكيل وصي مردم شدي
بابا يكي از اين بنده خدا پرسيده بود اينترنتت چيه تو تايپيك ديگري ادرس اينجارو داده بود
من اومدم توش ديدم نگفته چيه اينترنتش گفتم شايد خيليا مثل من بيان ببين نخ بري نيست من لااقل يه چيزي بنويسم احتمالاتو كه كه ميتونه چي باشه
چرا شلوغش ميكني
كاري نكن برم از خودت شكايت كنما . لوووووول:D

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
شما اول جواب بده
چه شركتيه كه همچين پهناي باندي نياز داره و شما يعني اون بنده خدا چيكارس كه ازش استفاده ميكنه ؟
ها اگر دولتيه چرا استفاده شخصي ؟
اگر خصوصيه بگيد ما هم راه بندازيم از اين شركت خصوصيا
ها ؟
ضمنا اگر از بيت المال نباشه و رانت نباشه چه اشكالي داره از ساعت2تا8 صبح هم كار بكنه مشكلي نييست چه ربطي داشت
من ۲تا نمونه دولتی و خصوصی رو برات میگم .
یکیش سازمان پژوهشهای مساجد که دولتی و الان سرور فارم داره و وبسایتها و کلا اتوماسیونشون از طریق اینترنت داره میگرده . پورت بالای ۱۰ مگ دارن اما کارکرد'ش فقط تو ساعت های اداری هست .

دوم شرکت پتروشیمی رجال که اونا هم باز اتوماسیون و ارتباطاتشون مجتمع و از طریق اینترنت هست و اونا هم پورت پرسرعت رو فیبر و کارکرد تو ساعت های اداری دارن . غیر از اینا بازم شرکت و اداره و دم و دستگاه میشناسم که پورت پر سرعت دارن و تو یه زمانهایی بیکار هست .

حالا اگر شما میتونی یه مرکز فرهنگی / مذهبی / اجتماعی فعال با خروجی قابل قبول و یا شرکت خصوصی بازرگانی با بازدهی مورد نیاز و فعال داشته باشی میتونی بری پورت بگیری بیای اینجا تاپیک بزنی .

بعضی ها برای سرور ها و سایتشون استفاده میکنن ... بعضی برای پرسنلشون . من جایی رو سراغ دارم که حدود ۷۰ نفر پرسنل داره و همه اشون از اول کارشون تا آخر ساعت کاری و اضافه کاری , دایم سروکارشون با اینترنته . حالا فک میکنی چه پورتی براشون مناسب باشه ؟ ۱مگ ؟ ۲ مگ ؟ ۵ مگ ؟ ۱۰ مگ ؟‌۵۰ مگ ؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
محمد جون که خیلی حال دادند ، جدا ممنون محمد عزیز
بابت این که رانت خور هستم ، بله دیگه تمام گرانی ها زیر سر منه D: اگه من بگیرید کل مشکلات مملکت حل شده

دوست عزیز دارم هزینه می دم و جالب نمی دونم بگم از کجا گرفتم ! فکر نکنم اجباری باشه !
می تونی چند تا مدرک کامپیوتر کلفت اصل از خود مایکروسافت بگیر ببرمت اینجا استخدامت کنم !

آقا محسن ممنون بابت توضیحات

HADEE16

Registered User
لایک‌ها
22
عجب آدمایی پیدا میشن
چون خودت پرت پر سرعت نداری حسادت میشه ؟
اگه خودت داشتی میومدی این طوری بگی
فکر نکنم

آقا جان داره
دمش گرم
بخور محمد جان نوشه جانت

hamid-pardazan

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
به نظر من هیچ مشکلی نداره اتفاقا خیلی خوبه چون ما که به اینترنت پرسرعت دسترسی نداریم حداقل این افراد هستن که به ما کمک کنند بر عکس این دولته که می تونه اینترنت پر سرعت به همه بده ولی نمیده .

jomong777

Registered User
لایک‌ها
129
نوش جونش .

خدا قسمت ما هم از این سرعت های خوف بکنه . من که همش دنبال افزایش سرعتم .

این سرعتی که ایشون دارن تو کره جنوبی یه سرعت عادیه . ( 50 مگا بیت بر ثانیه )

بالا