برگزیده های پرشین تولز

پهنای باند داتک واقعا نامحدوده؟

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
این که می گن پهنای باند داتک adsl نامحدوده درسته ؟ یعنی می شه ماهیانه چند ده گیگ دانلود و آپلود کرد.
من خودم پارس انلاین استفاده می کردم که هر هفته مجبور بودم کلی پول اضافه پهنای باند بدم/

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
Bandwidth

پهناي باند
به اندازه حجم ارسال و دريافت اطلاعات در واحد زمان Bandwidth گفته مي شود. واحد اصلي آن بيت بر ثانيه مي باشد. هنگامي يک ISP مي خواهد پهناي باند خود را چه از طريق ديش و چه از طريق ساير روشها تهيه کند بايد ميزان پهناي باند درخواستي خود را در قراردادش ذکر کند. معمولا" پهناي باند براي ISPهاي خيلي کوچک64KB/s است و براي ISPهاي بزرگتر اين مقدار افزايش مي يابد و براي ISPهاي خيلي بزرگ تا 2MB/s و حتي بيشتر هم مي رسد.

خود پهنای باند ثابته میزان ترانسفر نا محدوده

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از Elend :
Bandwidth

پهناي باند
به اندازه حجم ارسال و دريافت اطلاعات در واحد زمان Bandwidth گفته مي شود. واحد اصلي آن بيت بر ثانيه مي باشد. هنگامي يک ISP مي خواهد پهناي باند خود را چه از طريق ديش و چه از طريق ساير روشها تهيه کند بايد ميزان پهناي باند درخواستي خود را در قراردادش ذکر کند. معمولا" پهناي باند براي ISPهاي خيلي کوچک64KB/s است و براي ISPهاي بزرگتر اين مقدار افزايش مي يابد و براي ISPهاي خيلي بزرگ تا 2MB/s و حتي بيشتر هم مي رسد.

ضمن تصدیق صحبتهای دوستمون:
داتک ترانسفر نامحدود داره.تنها هفته گذشته من 40 گیگ دان داشتم.حالا آپ بماند.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از Elend :
Bandwidth

پهناي باند

ايول توضيحات كاملي بود .

Ali_ix

Registered User
لایک‌ها
5
البته سیاست پنهانی دارند !
اصولا در خیلی از موارد شاید حجم نقل و انتاقلات یک کاربر از مقدار محدودیت شرکتهای دیگه هم کمتر باشه و نیازی به پهنای باند نامحدود نباشه ..
مثلا با خط 256 شما اگر در کل ماه به طور 24 ساعته با حداکثر سرعت دانلود بکنید ماهیانه 52 تا 55 گیگ پیهنای بایند مصرف کردید .... که خیلی هم زیاد نیست !
در حالی که عمرا کسی نتونه اینجوری ترنسفر داشته باشه ...
در نتیجه خفن ترین دانلود بازها هم بیش از ماهی 30 -40 گیگ ترنسفر ندارند !

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
زین پس به جای کلمه غریب و نامانوس unlimited آنلیمیتد از کلمه unmetered آنمترد استفاده کنیم
:rolleyes:
فرهنگ زیان PT

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از artin :
زین پس به جای کلمه غریب و نامانوس unlimited آنلیمیتد از کلمه unmetered آنمترد استفاده کنیم
:rolleyes:
فرهنگ زیان PT
جریان چیه؟

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
پس با اين حساب من بد بخت چقدر پول بی خودی توی حلقوم اين پارس آنلاينی ها ريختم. گريم گرفته الان .!!!!!!!!!!!!!!!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از erfan005 :
پس با اين حساب من بد بخت چقدر پول بی خودی توی حلقوم اين پارس آنلاينی ها ريختم. گريم گرفته الان .!!!!!!!!!!!!!!!
باز هم شما تهراني ها خدا رو شكر كنين كه داتك رو دارين.

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
اینا چرا اینطوری میکنن...میخوان مشتری رو مجبور کنن حتما هر ماه شارژ کنه....بهشون میگم من فقط بعضی ماه ها میخوام شارژ کنم....مودمم خودم میگیرم....میگه نه حتما باید از ما بگیری...حتما هم هرماه باید شارژ کنی.....!!!!!!.......

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از astm1834 :
اینا چرا اینطوری میکنن...میخوان مشتری رو مجبور کنن حتما هر ماه شارژ کنه....بهشون میگم من فقط بعضی ماه ها میخوام شارژ کنم....مودمم خودم میگیرم....میگه نه حتما باید از ما بگیری...حتما هم هرماه باید شارژ کنی.....!!!!!!.......

به نکته خوبی اشاره کردی تازگیا این قانون الکی رو گذاشتن که اگه مثلا از 20 اسفند بخوای تا 20 فرودین نمیشه!! باید کل اسفند و فروردین و بدی :blink: چون نمیتونین پیگیری کنن که کی چه روزی تموم میشه :lol: (خودشون گفتن) بد جالبیش اینجاست که اگه شارژ ماه پیش تموم شده باشه و این ماه و نمیخواستی اما وصل بودی پولشو میگیرن:blink: :blink: :happy: اخر ماه قطع و وصل میکنن وسط ماه پول کل ماه و میگیرن

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
يه دوستي مي گفت براي كنترل ميزان ترنسفر يه نرم افزاري وجود داره كه لايسنسش خيلي خيلي گرونه و داتكي ها نخريدنش !
اما پارس آنلايني ها پولدارن و خريدن
مي گفت اگه داتك هم بخره مي تونه محدودش كنه و ...

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
داتک پول نداشته لايسنس بخره ؟!! :blink: من فکر میکنم خودشون میدونستند که اگه بخوان رو این سرویس گندشون لیمیت هم بزارن, دیگه کسی سراغ داتک نمیرفت. حداقل به اسم نامحدود بودن میتونن تو پاچه خلق بکنند. اونم سرویسی که سرعتش بیشتر اوقات نصف مقدار واقعیه! :rolleyes:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از sunny4u :
داتک پول نداشته لايسنس بخره ؟!! :blink: من فکر میکنم خودشون میدونستند که اگه بخوان رو این سرویس گندشون لیمیت هم بزارن, دیگه کسی سراغ داتک نمیرفت. حداقل به اسم نامحدود بودن میتونن تو پاچه خلق بکنند. اونم سرویسی که سرعتش بیشتر اوقات نصف مقدار واقعیه! :rolleyes:
تکذیب میشه !

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از sunny4u :
در مورد اینترنت بیسیمش کاملا تایید میشه

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
DSLشم همچین تحفه ای نیست . شما برو تو سایتش ببین چند نفر از غیر واقعی بودن سرعت گله کردند. تازه گی هام یاد گرفتند که هرکی گله میکنه, فوری یه لینک از مخابرات میزارن جلوش که اگه قرار بود به هرکی سرویس اختصاصی بدیم قیمتش هوار تومن میشد و واسه همین باید share باشه. حالا یه لینک رو بین چند نفر share کردند رو خدا میدونه.

بالا