برگزیده های پرشین تولز

پهنای باند روی مودم 10مگ هست ولی سرعت دانلودم 250 کیلوبایت (اینترنت مخابرات)

PoUrYa-NeT

Registered User
لایک‌ها
47
سلام دوستان
من پهنای باندم باز هست ولی سرعتم روی 250 کیلوبایت هست میخواستم ببینم راهی هست بشه سرعت رو بلا ببرم ؟ با *** یا روش خاص دیگه این محدودیت اعمال شده رو دور بزنم جالب اینجاست وقتی یه فایل رو میزنم دانلود شه اول سرعت بالاس برای 1 2 ثانیه بعد میاد پایین

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
شاید مشکل از سرور ای باشه که دارید ازش دانلود میکنید (چند سایت و سرویس دانلود متفاوت را تست کنید). اگر چنین بود با قند شیکن خوب یا سرویس های مستقیم کننده دانلود باید بتونید سرعت رو بالاتر ببرید.

یکی دو تا هم دانلود منیجر متفاوت مثلاً IDM و JDownloader را تست کنید. اگه مشکل از ترافیکِ مرکز مخابراتی و یا ترافیکِ سرور باشه، با افزودن تعداد کانکشن در دانلود منیجر باید بتونید سرعت بهتری بگیرید.

اگه محدودیت بر روی پروفایل کاربری شما و از سمتِ مخابرات اعمال شده باشه، راه کارهای کمتری دارید، ببینید دانلود از سرورهای داخلی سرعت بیشتری از سرورهای خارجی دارند؟ speedtest.net رو نیز روی چند سرور متفاوت تست کنید. برای دور زدن این مشکل شاید بتونید با چیز پی ان/سرویس های تبدیل اینترانت به اینترنت سرعت دانلود رو افزایش بدید.

* اگر به صورت وایرلس به مودم وصل میشوید، احتمال اینکه مشکلی در ضعف سیگنال یا نویز در مسیر باعثِ کاهش سرعت دانلود بشود نیز هست، در صورت امکان اتصال با کابل به مودم و یا تغییر محل/نزدیک کردن دستگاه به مودم را نیز تست کنید.

PoUrYa-NeT

Registered User
لایک‌ها
47
شاید مشکل از سرور ای باشه که دارید ازش دانلود میکنید (چند سایت و سرویس دانلود متفاوت را تست کنید). اگر چنین بود با قند شیکن خوب یا سرویس های مستقیم کننده دانلود باید بتونید سرعت رو بالاتر ببرید.

یکی دو تا هم دانلود منیجر متفاوت مثلاً IDM و JDownloader را تست کنید. اگه مشکل از ترافیکِ مرکز مخابراتی و یا ترافیکِ سرور باشه، با افزودن تعداد کانکشن در دانلود منیجر باید بتونید سرعت بهتری بگیرید.

اگه محدودیت بر روی پروفایل کاربری شما و از سمتِ مخابرات اعمال شده باشه، راه کارهای کمتری دارید، ببینید دانلود از سرورهای داخلی سرعت بیشتری از سرورهای خارجی دارند؟ speedtest.net رو نیز روی چند سرور متفاوت تست کنید. برای دور زدن این مشکل شاید بتونید با چیز پی ان/سرویس های تبدیل اینترانت به اینترنت سرعت دانلود رو افزایش بدید.

* اگر به صورت وایرلس به مودم وصل میشوید، احتمال اینکه مشکلی در ضعف سیگنال یا نویز در مسیر باعثِ کاهش سرعت دانلود بشود نیز هست، در صورت امکان اتصال با کابل به مودم و یا تغییر محل/نزدیک کردن دستگاه به مودم را نیز تست کنید.

ممنون از پستی که گذاشتبن
محدودیت باید روی پروفایلم اعمال شده باشه تمام مواردی که گفتین رو تست کردم ولی متاسفانه کار ساز نبود حتی سرویس تبدیل اینترانت به اینترنت هم تهیه کردم ولی جواب نداد روی سرورهای داخلی و خارجی هم فرقی نداره روی همشون سرعت پایینه

894186-3481d046d4e9eeffd0177c41ae8edaae.jpg

همینطور که میبینید داخل مودم پهنای باند روی 10مگ هست تقریبا ولی سرعت دانلود روی 2 مگ
حتی کانکشن idm رو روی 32 گذاشتم انواع قندشکن ایرانیو خارجی رو تست کردم ولی جواب نداد شما مورد خاصی که جواب بده یا جواب داده باشه رو سراغ دارین ؟

894187-b97c3674dad4ad5a3a08c91143aaf866.jpg
894188-debc12b963869aabbbe02f611a7ae612.jpg

فایل های ضمیمه

• شششش.JPG
    شششش.JPG
    44.1 KB · نمایش ها: 13
  • dddddd.JPG
    dddddd.JPG
    25.7 KB · نمایش ها: 12
  • sssss.JPG
    sssss.JPG
    23.4 KB · نمایش ها: 11

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
همینطور که میبینید داخل مودم پهنای باند روی 10مگ هست تقریبا ولی سرعت دانلود روی 2 مگ
حتی کانکشن idm رو روی 32 گذاشتم انواع قندشکن ایرانیو خارجی رو تست کردم ولی جواب نداد شما مورد خاصی که جواب بده یا جواب داده باشه رو سراغ دارین ؟

خیر، متاسفانه تا زمانیکه پروفایل شما به عنوان کاربر پر مصرف و در لیست سیاهِ PAP باشه سرعت اتان پایین خواهد ماند.
تنها راه تهیه سرویس متفاوت (مثلاً یه سرویس 8 مگابیت 1 ماهه) است، یا تغییر سرویس دهنده و تهیه اینترنت از یک شرکت دیگه و یا عدم دانلود/استفاده حجیم تا زمانیکه از لیست سیاه خارج بشید.
* در بعضی موارد ابتدای ماه جدید (روز تمدید سرویس) هم ممکنه باعثِ رفعِ محدودیت بشه.

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
سلام
چند روزه بسته اینترنت مخابراتم به اتمام رسیده ولی برای تمدید و یا خریدن بسته جدید تردید دارم.
مودمم ADSL هست و تا حالا با سرعت 2 مگ کارم راه میفتاده و در حال حاضر هم به سرعت بالاتر نیازی ندارم، منتها چند ماه دیگه برای آموزش از راه دور و شرکت در کلاسهای آنلاین نیاز به اینترنتی دارم که دچار قطع و وصل و افت سرعت نشه. چون با این سرویس و سرعتی که الان دارم این مسائل همیشه وجود داره. البته جدیدا با مودم 4G همراه اول کانکت میشم که متاسفانه اونم همین مشکلات رو داره.
- به عقیده دوستان متخصص و حرفه ای برای شرکت در کلاسهای آنلاین مجازی کدومشون بهتره؟
- اینترنت 4 یا 8 مگ (ADSL) مخابرات بهتره یا 4G همراه اول؟ سرعت کدومشون بیشتره؟

PoUrYa-NeT

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
چند روزه بسته اینترنت مخابراتم به اتمام رسیده ولی برای تمدید و یا خریدن بسته جدید تردید دارم.
مودمم ADSL هست و تا حالا با سرعت 2 مگ کارم راه میفتاده و در حال حاضر هم به سرعت بالاتر نیازی ندارم، منتها چند ماه دیگه برای آموزش از راه دور و شرکت در کلاسهای آنلاین نیاز به اینترنتی دارم که دچار قطع و وصل و افت سرعت نشه. چون با این سرویس و سرعتی که الان دارم این مسائل همیشه وجود داره. البته جدیدا با مودم 4G همراه اول کانکت میشم که متاسفانه اونم همین مشکلات رو داره.
- به عقیده دوستان متخصص و حرفه ای برای شرکت در کلاسهای آنلاین مجازی کدومشون بهتره؟
- اینترنت 4 یا 8 مگ (ADSL) مخابرات بهتره یا 4G همراه اول؟ سرعت کدومشون بیشتره؟
شما اصلا از فکر مخابرات بیا بیرون اخرین شرکتی که تو لیست اینترنت هست مخابرات هست بیشترین حجمی که میده 175 گیگ با ماهی 80 تومن سرعت 16مگ هست در صورتی که شرکتهای دیگه به مراتب بیشتر ترافیک میدن مثلا شرکت دیده بان 2ترابایت حجم میده با همین قیمت و همین سرعت

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006

در مورد لیست سیاه بیشتر توضیح میدین؟

بالا