برگزیده های پرشین تولز

پولتونو هدر ندين اينو حتما بخونين مهمه يك سيستم توپ براي همه

mohsenn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
پول خودتونو هدر نديننننننننننننننن
اين خيلي مهمه
من به جاي هدر دادن پول پيشنهاد توپي دارم
مخصوصا برا كساني كه در زمينه دوبلرها يا مشابه ان كار ميكنند.
دوبلرها ديگه خراب شدن روزانه 2-3 تا داره باز ميشه و فكر نكنم ديگه فايده داشته باشه تازه بعضياشون هك ميشن اين ديگه جالبه.
به همه دوستاني كه در زمينه دوبلر يا ماتريكس يا گلدكوييست يا گلدمين يا زيرمجموعه گيري و برنامه هاي مشابه ان كار ميكنند و بعضي برنامه ها كه در كشور ما جلوگيري شده.
و بطور كلي به همه دوستاني كه دنبال كسب درامد در نت هستند يك پيشنهاد توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ و عالي دارم.

با پيوستن به اين سيستم توپ و عالي كه 100% تضمين ميدم كه كار ميكنه و اگه يك ذره تلاش كنين درامد سرشاري بدست مي اوريد.
كل خرج شما فقط 5 دلار است فقط 5 دلار اونهم در 3 مرحله پشت سر هم و اتوماتيك .بجاي اينكه اينهمه پول الكي در دوبلر يا جايي بذاريد كه هيچوقت دريافت نكنين به اين سيستم بپيونديد و چون جديد باز شده در سر شاخه قرار گيريد.
اين حتي سايت پرداخت تصادفي هم نيست كه هر صد سال يك بار بهتون پول برسه.
اين برنامه يك ماتريكس 3در3 است و هنوز تازه راه افتاده و كساني كه ثبت نام كنند در بالاي سر شاخه ها قرار ميگيرندو هنوز پخش نشده كه همه بدونن و ثبت نام كرده باشن.
اين برنامه هيچوقت قطع يا خراب نميشود چونكه اتوماتيكه و دست ادمين سايت هم نيست بلكه ادمين از هر نفري كه ثبت نام ميكند نيم دلار گيرش مياد.و همه دارن با حساب همديگه بصورت اتوماتيك كار ميكنند و هيچ مشكلي بنابراين نيست.
اين سيستم مثل بعضي برنامه ها محدوديت ندارد بلكه شما از يك تا بينهايت نفر ميتوانيد زير مجموعه داشته باشيد.
من 2 نفر زير مجموعه در سطح يكم تازه فقط پيدا كردم و كل 5 دلارم برگشت و از اين به بعد هر كي زيرمجموعم يا زيرزير مجموعم بشه يه چيزي هم به من ميرسه.
يك بار اين برنامه رو امتحان كنيد ضرر نميكنيد.ضمنا سايت در اين يكماهه 3 جايزه 15 و 10 و 5 دلاري گذاشته كه هر كسي كه بتواند بيشترين زيرمجموعه را پيدا كند به 3 نفر اول داده ميشود پس عجله كنيد.

طرز عملكرد و ثبت نام:
در اين سيستم شما موقع رفتن به سايت با زدن دكمه buy در 3 مرحله و اتوماتيك و پشت سر هم جمعا 5 دلار رو به اين شكل ميپردازيد كه: 2 دلار به نفر بالا دست خود بعد 1.5 دلار به نفر بالا دست بالادستتون و 1 دلار به نفر بالا دست نفر دوم و 0.5 دلار هم نهايتا به ادمين سايت ميپردازيد سپس در ادامه بطور اتوماتيك به صفحه سايت امده و فرم ثبت نام را پر كرده و رجيستر را ميزنيد و بعد از ان لينك رفرال خود را هم در سايت ميگيريد و هم به ايميلتان پست ميشود و ميتوانيد ديگران را عضو كنيد.
يكبار و براي هميشه تنها 5 دلار خرج كنيد و بعد از ان فقط پول بگيريد.
اگر در اين سيستم فقط در 3 مرحله هر نفر 10 نفر تنها زير مجموعه داشته باشد 5000 دلار گيرتون ميادددددددددد.
روي لينك زير كليك كرده و هر چه زودتر عضو شويد وديگران را نيز از طريق لينكتان عضو كنيد تا 3 مرحله زير شما پول به شما هم تعلق ميگيرد.
توضيحات كامل اين سيستم و همچنين فيش هاي دريافتي من در وبلاگم موجود ميباشد در اونجا هم ميتوانيد مراجعه كرده و عضو شويد:
http://www.golden-referral.com/?ref=27

اينم ادرس وبلاگم با توضيحات كاملتر و فيشهاي دريافتيم.كه تضمين ميكنم كار ميكنه:
http://poolaznet.persianblog.com

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
خوب از همون اول ميگفتي نتوركه بازش نميكردم.

Zoro

Registered User
لایک‌ها
6
ايول!منم همينو ميخواستم بگم .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اشکم در مياد وقتي ميام ميبينم 10 تا تاپيک با مطلب جديد زدن از بي حوصلگي ميزنم 10 تاش با هم وا شه بعد نيم ساعت ميرم ميبينم يا نتوورکه يا تاپيک تکراري

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به ننظر من بهتره يه تاپيك واسه نتورك ساخته شه كه همه برن اون تو تاپيك بزنن كه حداقل ما مجبور نشيم هي اين تاپيكارو بخونيم
:D :D :D

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم با دوستان موافقم پیشنهاد می کنم یک تاپیک مخصوص کسانی که دنبال سیستم نتورک هستند باز بشه پستاشون اونجا بذارن

البته اینم بگم این تاپیک باز شه فکر کنم اولین پستش مال خودم با پرنس کین همون بنر توی امضا من

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از princekin :
من هم با دوستان موافقم پیشنهاد می کنم یک تاپیک مخصوص کسانی که دنبال سیستم نتورک هستند باز بشه پستاشون اونجا بذارن

البته اینم بگم این تاپیک باز شه فکر کنم اولین پستش مال خودم با پرنس کین همون بنر توی امضا من
مارو نيگا رو ديوار كي يادگاري نوشتيم.
ما جرا اين پرنس چي شد کلاه برداره شد يا نه؟

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دست درد نكنه شروين جان ما و كلاه برداري

البته با اين نكته موافقم كه وقتي به صورت كلان به نتورك ها نگاه كني نوعي كلاه برداري است در خدمت كساني كه زودتر عضو ميشوند درسته

ولي اگر از پايين نگاه كني وضعيت يه جور ديگه است

و در اخر البته و صد البته كه بايد گفت تجارت در اينترنت يعني ريسك 50 - 50 البته در بعضي موارد كه از اول معلومه ولي در مورد اونهايي كه ديگه خيلي ما ميگم به اونها مطمئنيم يك ريسك 50 - 50 است

نظر شما چيست

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از princekin :
دست درد نكنه شروين جان ما و كلاه برداري

البته با اين نكته موافقم كه وقتي به صورت كلان به نتورك ها نگاه كني نوعي كلاه برداري است در خدمت كساني كه زودتر عضو ميشوند درسته

ولي اگر از پايين نگاه كني وضعيت يه جور ديگه است

و در اخر البته و صد البته كه بايد گفت تجارت در اينترنت يعني ريسك 50 - 50 البته در بعضي موارد كه از اول معلومه ولي در مورد اونهايي كه ديگه خيلي ما ميگم به اونها مطمئنيم يك ريسك 50 - 50 است

نظر شما چيست
لطفا به اين نوع كارها لقب تجارت الكترنيك نديد
تجارت الكترنيك با اين نوع بازيها و كلاهبرداريهاي كاملا تعريفش فرق داره

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از farhad12 :
با وجود احترام خاصي كه براي پرنس قائلم ولي باهات موافقم

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از farhad12 :

دوست من منظور من از تجارت الكترونيك نتورك نبود منظور سرمايه گذاري و غيره بود در بهترين سايتهاي سرمايه گذاري مثل گلدن استار ريسك 50 - 50 مي باشد

مگر اينكه شما منظورتان از تجارت الكترونيك معناي ديگر عام ان است كه به داد و ستد اينترنتي گفته مي شود

اگر اشتباه متوجه شده ام بفرماييد

من هم اعتقادم بر اين است كه نتورك به هيچ وجه يك تجارت نيست بلكه به قول اسم ايرانيش يك نوع بازاريابي است كه در هيچ كجا به بازاريابي تجارت نمي گويند نتورك هايي مثل پرنس كين هم به نظر من يك نوع بازي هستند همانطور كه شما گفتيد از اين رو من در ان عضوم نه اينكه به ان به عنوان يك تجارت نگاه كنم چون تجارت بايد چيزي يا سرمايه اي يا سهامي ايي چيزي جابجا بشه به نظر من سرمايه گذاري در گلدن استار هم در واقع قرار دادن پول در اختيار يك كارگزار مي باشد

ببخشيد اينقدر دري وري گفتم خودمم اخرش گيج شدم كدام تجارت كدام بازي كدام كلاه برداري

:D :D راستي اقا فرهاد يادم رفت بگم اگه خواستي تو اين بازي شركت كني رو بنر زير كليك كن :D :D
:p :D :blush: :p :D :blush: :p :D :blush: :p :D :blush: :p :D :blush: :p :D :blush: :p :D :blush:

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shervinrv :
با وجود احترام خاصي كه براي پرنس قائلم ولي باهات موافقم

شروين جان تو كه خودت هم نتوركري با اين حساب با تمام احترامي كه نسبت به شما هم قائلم هي شما هم مثل من :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
:blush: :blush:
:blush: :blush: در اينجا من از همه معذرت مي خواهم روش كارم را بر اين قرار داده بودم كه با كسي يكي به دو نكنم بنابراين هم از اقا فرهاد و هم شروين جان عذرخواهي مي كنم ببخشيد
سعي مي كنم ديگه در اينجور موارد چيزي نگم
ولي هر جا كسي از نتورك حرف بزن من تو اون تاپيك يه گريزي به پرنس مي زنم اشكال كه نداره
و قول ميدم ديگه در مقابل حرف قديمي حرف نزنم
باز هم منو ببخشيد
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

mohsenn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
جالب اينجاست همه تو كاره نتوركن و ميگن اين تجارت الك نيست و ... افايون پس لينكهاي كلاهبرداريتونو نذاريد :blush:
اقا اينم يك نوع تجارت كه همه كار ميكنن مخصوصا شما ببينيد در گلدكويست يا ايران گاردون يا ايران بين يا ... چند ميليون ايراني عضوه؟!!!!
اقا اين همكاري با هم است كه ميتونيم همه به همديگه كمك كنيم.
حالا اين سيستمي كه من معرفي كردم جديد راه افتاده و مزيتش هم همينه و هم اينكه كاملا اتوماتيكه.
ضمنا اقا اينو من تضمين ميدم كه اين كلاهبرداري نيست بلكه اين سايتهاي زيرمجموعه گيري مجاني همه كلاهبردارن چونكه به هيچكس پول نميدن :blink:
مثلا من در پاوركش جنريتور عضوم و حدود 400 زير مجموعه در سطوح مختلف دارم .و از پارسال كه به اين چيزا اعتقاد داشتم عضوش شدم.ولي هيچي پول نه به من و نه به هيچكي نداد.
حالا اين روش خوبيش اينهكه اتوماتيكه و خودش خود به خود هر كي عضو شه پول ميره به حساب .
من از پارسال 400 زيرمجموعه در پاوركش جنريتور پيدا كردم البته در سطوح مختلف.
حالا ميل ميله خودتونه كه سيستمي كه معرفي كردم زود عضو شيد يا نشيد شايد يك ماه ديگه ميگفتي كاش منم عضو بودم. ضمنا من خودم به هر كي كه زيرمجموعم بشه كمك ميكنم زير مجموعه گير بياره. :rolleyes:
اگه كسي دوست داشت اينم لينك من.جالب اينه كه اكثر ما پولامونو جاهاي الكي ميذاريم كه هيچ فايده نداره و تعطيل ميشن يا پول نميدن ولي حاضر نيستيم فقط 5 دلار بذاريم جايي كه جواب ميده!!!!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از princekin :
شروين جان تو كه خودت هم نتوركري با اين حساب با تمام احترامي كه نسبت به شما هم قائلم هي شما هم مثل من :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
من الان تو هيج نتوورکي نيستم اول به خاطر يکي از دوستام رفتم تو يه سيستم خيلي توپ ولي بازم به دلم نشتس و اومدم بيرون . گروه رو براش فقط به خاطر رفاقت درست کردمو اومدم بيرون از جيبمم خيلي پول گزاشتم . الان ماهي 2000 در مياره و مطمئنم به اون ماهي 29000 تايي که بايد برسه ميرسه. من اگه مونده بودم وضعم از اون بهتر بود. اگه واسه اون گفتي که شرحش اينه که گفتم اگه نه من تو هيچ سيستم ديگهاي نيستم. تو ايران بين هستم ولي فقط واسه خريده فروش کتاب تا حالا کسي ديده تبليغشو کنم؟؟؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از mohsenn :
سلام
جالب اينجاست همه تو كاره نتوركن و ميگن اين تجارت الك نيست و ... افايون پس لينكهاي كلاهبرداريتونو نذاريد :blush:
اقا اينم يك نوع تجارت كه همه كار ميكنن مخصوصا شما ببينيد در گلدكويست يا ايران گاردون يا ايران بين يا ... چند ميليون ايراني عضوه؟!!!!
اقا اين همكاري با هم است كه ميتونيم همه به همديگه كمك كنيم.
حالا اين سيستمي كه من معرفي كردم جديد راه افتاده و مزيتش هم همينه و هم اينكه كاملا اتوماتيكه.
ضمنا اقا اينو من تضمين ميدم كه اين كلاهبرداري نيست بلكه اين سايتهاي زيرمجموعه گيري مجاني همه كلاهبردارن چونكه به هيچكس پول نميدن :blink:
مثلا من در پاوركش جنريتور عضوم و حدود 400 زير مجموعه در سطوح مختلف دارم .و از پارسال كه به اين چيزا اعتقاد داشتم عضوش شدم.ولي هيچي پول نه به من و نه به هيچكي نداد.
حالا اين روش خوبيش اينهكه اتوماتيكه و خودش خود به خود هر كي عضو شه پول ميره به حساب .
من از پارسال 400 زيرمجموعه در پاوركش جنريتور پيدا كردم البته در سطوح مختلف.
حالا ميل ميله خودتونه كه سيستمي كه معرفي كردم زود عضو شيد يا نشيد شايد يك ماه ديگه ميگفتي كاش منم عضو بودم. ضمنا من خودم به هر كي كه زيرمجموعم بشه كمك ميكنم زير مجموعه گير بياره. :rolleyes:
اگه كسي دوست داشت اينم لينك من.جالب اينه كه اكثر ما پولامونو جاهاي الكي ميذاريم كه هيچ فايده نداره و تعطيل ميشن يا پول نميدن ولي حاضر نيستيم فقط 5 دلار بذاريم جايي كه جواب ميده!!!!

ايشالا موفق باشي.

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
فكر كنم یكی از دلیل هایی كه مدیرا اینجا پست نمی زنن همینه !

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از Tiva :
فكر كنم یكی از دلیل هایی كه مدیرا اینجا پست نمی زنن همینه !
بابا همچين ميگي انگار رئيس جمهور نيومده.(البته قصد جسارت ندارم)

mohsenn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان ضمنا در اين سايت سرف معتبر عضو بشين و و روزانه هر لحظه خواستين پولتونو بگيريد.
ضمنا خيلي باهاله چونكه روزانه بين 2 تا 8% پول ميده.
توضيحات كاملش رو همراه با لينك ثبت نام در وبلاگم هم موجوده.
http://www.dreamz-unlimited.net/?ref=1616

اينم وبلاگم:

بالا