برگزیده های پرشین تولز

پول اشتباهی رفت به حساب یکی دیگه!!! چیکار کنیم؟

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
دیروز بچه داداشم رو فرستادم بانک 1250 بریزه به حساب یه نفر ... عدد آخر حساب رو بجای 3 زده 5... الان چیکار باید بکنیم؟ :(

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
متأسفانه نمیشه کاری کرد جز اینکه بری طرف رو گیر بیاری به صورت مسالمت آمیز یا با اره برقی پولو ازش بگیری.

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
به خود بانک اطلاع بده . شاید بتونن کاری کنن

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دیروز بچه داداشم رو فرستادم بانک 1250 بریزه به حساب یه نفر ... عدد آخر حساب رو بجای 3 زده 5... الان چیکار باید بکنیم؟ :(
از بچه داداشت یا خود داداشت بگیر. چون قانونا هیچ کاری نمی تونی بکنی

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
راهی نیست جز راضی کردن طرف،برو بانک گیر بیار شمارشو زنگ بزن براش، خارج نیستیم که ریفوند کنی

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,549
خب اینطوری شماره حساب با اسم صاحب حساب (تو فیش) نمی خونه، بانک باید میگفت

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
هیچ راهی نیست غیر از راضی کردن طرف!
پ.ن
برادرزاده شوما یا متصدی بانک هیش کدوم به اسم طرف توجه نکردن؟!

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
کارت به کارت کرده فکر کنم

کارت به کارت كرده باشه اسم طرف رو بايد يه نگاهي چيزي .....
///

هيچ كاري نميشه كرد جز اينكه اون طرف پول رو برگدونه . الكيه مگه پول رو بريزي به حساب . جنس رو بگيري بعد بگي اشتباه شده

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
1250‌ چي؟ تومن، دلار، ريال، هزار تومن، هزار ريال...؟

peymaniran

Registered User
لایک‌ها
152
خیلی مسالمت آمیز و به دور از خشونت و عصبانیت با لگد بکوب تو فیس برادرزاده ات طوری که مثل روزنامه دیواری تهیه شده از مقوای مرغوب بچسبه به دیوار و تا پایان دهه مبارک فجر کنده نشه :blush:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سیناترا... اره برقی... صاحب حساب... باغ.... خون.... خاک... :D

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
این اتفاق یه بار برای من افتاد و البته بعد از چند ماه برش گردوندم (به کمک یه دوست)
به طرف شماره حساب ملی دادم اشتباه ریخت به صادرات که همون شماره حساب در صادرات هم موجود بود و واریز شد !
رفتم شعبه صادراتی که توش حساب داشتم آدرس طرف رو پیدا کنم (طرف حسابش قدیمی بود و فقط مشخص بود تهرانه منم خوزستان بودم) شعبه
بانکی که تو تهران حساب داشتم رو گرفتم دادم یه دوست عزیز و رفت آدرس طرف رو پیدا کرد و شمارش رو هم گرفت و انصافا آدم خوبی بود و با اینکه بالای
70 سال سن داشت رفت و واریز کرد به حسابم !
با این حال شخصی که توی صادرات رفتم ازش آدرس طرف رو بگیرم میگفت اگه از صادرات اشتباه واریز به شد به صادرات (یعنی در همون بانک اشتباها انتقال داده میشد)
یه فرم پر میکردی و برات خودمون برگشت میدادیم و نیازی به رضایت طرف نبود !

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
چه روحیه ددمنشیانه ای

خیلی مسالمت آمیز و به دور از خشونت و عصبانیت با لگد بکوب تو فیس برادرزاده ات طوری که مثل روزنامه دیواری تهیه شده از مقوای مرغوب بچسبه به دیوار و تا پایان دهه مبارک فجر کنده نشه :blush:

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
با تشکر از الطاف محبت آمیز همه دوستان... زنگ زدم به اپراتور بانک که بیچّه محلمونم هــَ... گفت با شبا نمیشه اشتباهی پول ریخت به حساب کسی چون نمیدونم الگوریتم داره ... کد شده یه همچین چیزی :D فیش پرداختی رو نیگا کردم دیدم اصلا اسم گیرنده حساب رو نزده زده "خطا در انتقال به شناسه حساب " :D یعنی پول اصلا به حساب کسی نرفته. گفت شنبه بیا بانک با فیش، پولتو بگیر

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
با تشکر از الطاف محبت آمیز همه دوستان... زنگ زدم به اپراتور بانک که بیچّه محلمونم هــَ... گفت با شبا نمیشه اشتباهی پول ریخت به حساب کسی چون نمیدونم الگوریتم داره ... کد شده یه همچین چیزی :D فیش پرداختی رو نیگا کردم دیدم اصلا اسم گیرنده حساب رو نزده زده "خطا در انتقال به شناسه حساب " :D یعنی پول اصلا به حساب کسی نرفته. گفت شنبه بیا بانک با فیش، پولتو بگیر

از اولشم میدونستم سرکاریه
s151.gif

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633

الدنگ بچه های مردمو سر کار میزاری
129fs4468377.gif

بالا