برگزیده های پرشین تولز

پول هایپ خوردن داره؟

پولی که ادمین هایپ درمیاره حلاله یا حرومه؟

• حلال

Votes: 7 30.4%
  • حرام

Votes: 16 69.6%

• Total voters
    23

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مورد مهمی که وجود داره term of useهایپه .چون توش به صراحت ذکر میشه که پول شما ممکنه از بین بره و ما هیچ گارانتی در قبال پول شما نمیدهیم و مطالب دیگر که امده.از طرفی یوزر وقتی میخواد رجیستر کنه باید در اخرین مورد term of useرو تیک بزنه(که به منزله ی امضای اون قرارداده) پس اون یوزر ریسک این کارو پذیرفته.دیگه فکر نکنم مشکلی باشه.

دقیقا حرفت درسته

به نظر من وقتی شما میدونی که سیستم کاری هایپ چطوریه دیگه نباید چنین حرفی بزنی

در ضمن اگه طرف کلاهبردار هم باشه یعنی اینکه با این نیت هایپ بزنه که بخواد اصال پولها رو 2 دره کنه خب میتونه از راههای دیگه هم این کار رو بکنه

هایپ ریسک داره. سرورش پول میخواد شما نمیتونی از این سرور در پیتها برای هایپ استفاده کنی.
هکر ها هستند که میتونن پولت رو ببرن. داستان طولانی ای داره

قبل از اینکه بخوای خودتو با حلال و حرومش سرگرم کنی بین اصلا از پس این کار بر میای
آیا نگران از درست رفتن سرمایت نیستی. ؟!؟!!

تو بخش terms کاملا توصیح میدن که هایپ چیه و شما با آگاهی کامل از قوانینش میری شرکت می کنی.
من خودم یه اینوستور هستم. 2 ساله. هایپ هم زدم اما کار من نبود. شکست خوردم توش. اما 2 ساله دارم اینوست می کنم و مشکلی هم ندارم. یه موقع پول از دست میدم و یه موقع نمیدم.

اگه میبینی ایرانیها زیاد دنبال هایپ دارن میرن بیشترشون از ک***************ون (معذرت میخوام اینو میگم) گشادیشونه (جسارت به شما نباشه)

فکر می کنن که هر کی هایپ میزنه میلیون میلیون در میاره در حالیکه اینطوری نیست. ما خودمون یه بار هایپ زدیم و 3000 دلار از دست دادیم چون ما واسه اون کار ساخته نشده بودیم. مهارتشو نداشتیم (الانم نداریم)

در ضمن اگه میخوای هایپ بزنی حواست باشه که اسکریپتت قابل هک نباشه. 90% اینوستورها هم خارجی هستند.
پس زیاد نگران نباش که کارت حرامه یا حلاله !! چون هایپ زدن مهارت میخواد.
در درجه اول باید هم مهارت داشته باشی و هم جرات

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
ولي اين دليل نمي شه بريم هايپ بزنيم و پول يك عده بدبخت را بالا بكشيم .
دوست من بهتر است كمي در ديدگاه خود تجديد نظر كنيد .

اگر مي خواهي اين كار را انجام بدهي انجام بده . دنبال توجيه كار نباش .

نه دوست عزیز من اصلا دنبال این کار نیستم..میخوام نظراتو بدونم.گفتم که(اونم برا یه بنده خدایی)
ما همین پولام از گلومون پایین نمیره چه برسه به هایپ و اسکم کردن ملت!!!!
راستش من با یکی از دوستانم که میخواست اینکارو بکنه داشتم بحث میکردم که اینکارو نکن و هزارتا دلیل اورد.
منم بعضی هاشو اینجا نوشتم و مینویسم که وقتی اومد جواب مناسبی بهش بدم.
بخاطره همین خودمو گذاشتم جای اون تا هر سوالی هست بپرسم و جوابشو بدم.به بهترین وجه ممکن
من خودم سیستمهایی مثل گوگل ادی سنس و... بهش پیشنهاد دادم ولی...

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
نه دوست عزیز من اصلا دنبال این کار نیستم..میخوام نظراتو بدونم.گفتم که(اونم برا یه بنده خدایی)
ما همین پولام از گلومون پایین نمیره چه برسه به هایپ و اسکم کردن ملت!!!!
راستش من با یکی از دوستانم که میخواست اینکارو بکنه داشتم بحث میکردم که اینکارو نکن و هزارتا دلیل اورد.
منم بعضی هاشو اینجا نوشتم و مینویسم که وقتی اومد جواب مناسبی بهش بدم.
بخاطره همین خودمو گذاشتم جای اون تا هر سوالی هست بپرسم و جوابشو بدم.به بهترین وجه ممکن
من خودم سیستمهایی مثل گوگل ادی سنس و... بهش پیشنهاد دادم ولی...
موفق باشي دوست من

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
موفق باشي دوست من

متشکرم بهروز جان:)
از بس باهاش جدل کردم دیگه گفتم بیام اینجا شاید یه جوابی بگیریم.
البته بقول دوستمون این کار ریسکم داره چون ممکنه کسی اینوست نکنه اصلا
حالا فکر کرده یه هایپ بزنه همه فرداش توش پول میذارن :lol:
ولی من دوسش دارم و نمیخوام این ضررو بکنه

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
متشکرم بهروز جان:)
از بس باهاش جدل کردم دیگه گفتم بیام اینجا شاید یه جوابی بگیریم.
البته بقول دوستمون این کار ریسکم داره چون ممکنه کسی اینوست نکنه اصلا
حالا فکر کرده یه هایپ بزنه همه فرداش توش پول میذارن :lol:
ولی من دوسش دارم و نمیخوام این ضررو بکنه
كسي كه ذهنيت اين كار را پيدا كرده باشد هر چه هم دليل بياوري قانع نمي شود و مدام براي خودش توجيه مي كند .
اين پول كفاره / خودشون مي دونند و از اين توجيهات .

البته من نمي گم كسي هايپ بزنه يا نزنه . چون از ديدگاه من خير و شر چيزي است كه ما تعريف كرده ايم . اما مي گويم اگر كاري را انجام مي دهي ديگر توجيه نكن . بگو كار من غلط است ولي من انجام مي دهم .

بله اين كارها ضرر هم دارد . ممكن است كسي شما را هك كند و تمام پول را بردارد . از سويي ممكن است كلي هم سود كنيد . همه اين احتمالات وجود دارد .

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هایپ چیه؟؟؟؟؟؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من به نظرات دوستمون بهروز احترام میذاریم

اما همونطور که گفتن این پول کفاره. حالا شاید از نظر ایشون غیر ایرانیها جزو کفار باشن

اما مساله اینه که شما وقتی میخوای در یک سیستم تجاری عضو شی که خب اکثرا کفار توش شرکت می کنن باید برای کسب موفقیت به گونه ای عمل کنی که اونها علاقه مند بشن به شرکت در سیستم شما

حالا ممکنه این کار از نظر شرعی (دین شما) نادرست باشه اما از نظر کاربرانت درست و بدون اشکال. اما خب اگه انجام ندی در کارت با شکست مواجه میشی.

پس بهتره به دوستت بگی که یا توی این کار شرکت نکن یا اگه کردی قوانینش رو رعایت کن.

من چون خودم فقط یه بار این کار رو کردن و توش شکست هم خوردم. بهت توصیه نمی کنم ادمین بشی

چون هم چون گیره. هم خطر از بین رفتن سرمایه و ضرر رو داره.
الان اینقدر هکر زیاد شده که فکز میکنم یه هاست و اسکریپت خوب و مطمئن و پکیج هکر سیفینگ و ... خودش 1000 تا وای میسه.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
مهرداد جان

ممنون از حسن توجه شما .

البته من در ديدگاه خودم كفار و غير كفار نمي شناسم . همه انسان هستند و بر اساس موازين انساني قضاوت مي شوند . كاري هم به دين و مذهب ندارم

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
اقا كاملا هم حلاله چه ايراني چه خارجي

حالا مي گي چرا

براي اينكه عزيز من همه مي دنن هايپ ريسكش بالا و كسي هم كه مياد پول مي ذاره مي دونه كه شايد پولش بره و چون خودش مي دونه پولش ميره پس حرام نيست و حلاله
پس با این دلیلی که شما آوردی حتما" قمار هم حلاله دیگه؟

چون کسی که قمار بازی میکنه میدونه ممکنه پولش بره و فقط به خاطره اینکه طرف از ریسکش اطلاع داره، میشه اسم

حلال روش گذاشت؟؟

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
ولي اين دليل نمي شه بريم هايپ بزنيم و پول يك عده بدبخت را بالا بكشيم .
دوست من بهتر است كمي در ديدگاه خود تجديد نظر كنيد .

اگر مي خواهي اين كار را انجام بدهي انجام بده . دنبال توجيه كار نباش .
مرسی جناب بهروز، مطمئنا که شما همین طرز تفکر خود را در زندگی به کار می برید و همین باعث موفقیتتان شده است!!!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
میدونی بهروز جان

من خودم ناراحتیم از اینه که چرا بچه های ایرانی بدون فکر شروع بع انجام کاری می کنن. مثلا همین هایپ درسته از هر چند نفر که ادمین میشن شاید 1 یا 2 نفر هایپشون بگیره اما همه ایرانیها میخوان یه شبه ره صد ساله برن

فکر می کنن اگه اون هایپ زد و برد پس ما همی بزنیم یه شبه چند میلیون در میاریم. راستش خود من هم یه موقعی همین تفکر رو داشتم اما وقتی وارد کار شدم دیدم که واقعا

کار هر کس نیست خرمن کوفتن گاو نر میخواهد و مرد کهن

یا نمونه دیگش همین فارکس. یکی که رفت تو حالا موفق شد همه میخوان همون راه رو برن و وقتی که شکست میخورن عدم موفقیتشون رو میندازن گردن عوامل دیگه

در ضمن من در مورد حلال یا حرام بودن درآمد هایپ زیاد بررسی نکردم. والا اگه به قانون ما باشه که میگن همه چی حرامه (مثلا میگن سیستمهایی مثل گ**ل***د کوئست حرامه) اما شما میبینی که در کشورهای دیگه راحت دارن کار می کنن رو این سیستمها

به قول شما این بیشتر به خود انسان بستگی داره.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
پس با این دلیلی که شما آوردی حتما" قمار هم حلاله دیگه؟

چون کسی که قمار بازی میکنه میدونه ممکنه پولش بره و فقط به خاطره اینکه طرف از ریسکش اطلاع داره، میشه اسم

حلال روش گذاشت؟؟

بله در جامعه ای مثل جامعه ما این کار حرامه و قانون با اون برخورد می کنه.

اما ممکنه شما برای کشوری خارجی و اونجا مغازه ای داشته باشی که برای این کار مناسب باشه. با توجه به اینکه میدونی مردم اونجا با این قضیه مشکلی ندارن و منع قانونی ای هم نیست و کسی هم از شما شاکی نخواهد شد بابت این کار
آیا
1- طبق قوانین خودت عمل میکنی و مغازه رو ول می کنی به امان خدا
2- طبق قوانین کشور خارجی عمل می کنی و اون سیستم رو راه میندازی

؟؟؟ نظر خودت چیه ؟؟!؟

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17
من کاری به کسانی که هایپ میزنن ندارم به پولش هم کار ندارم که حلاله یا حرومه
من میگم که زندگی خرج داره تو این مملکت که اینقدر دارن حق ما رو میخورن اگه کسی بتونه از طریق هایپ زدن پول در بیاره به نظر من خیلی هم کاره خوبی کرده یه نگاهی به وضع مردم متوسط جامعه بکنید ببینید چه طوری دارن زندگی میکنن شماها فکر کنم نفستون از جای گرم بلند میشه

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
جدا از بحث حلال یا حرام بودن و مسائل دینی وجدانن زدن هایپ و غیره کار زیاد درست و اخلاقی نیست پولشم خوردن نداره. فکر میکنید این خارجیها که میان تو هایپتون سرمایه گذاری میکنند وضعشون خیلی خوبه نه اونا هم یه بیچاره هایی هستن مثل ما . با 1000 یا 2000 دلار هم کسی زندگیش رو به را نشده که دومیش ما باشیم . تو اینترنت خیلی راه های سالم دیگه واسه پول در آوردن هست فقط یه کم اراده و تلاش و پشتکار میخواد.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
درسته راههای سالم هم هست اما به ایرانیها اجازه استفادش رو نمیدن.

مثلا همین ادسنس. یا سیستمهای مالی دیگه

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
البته من در ديدگاه خودم كفار و غير كفار نمي شناسم . همه انسان هستند و بر اساس موازين انساني قضاوت مي شوند . كاري هم به دين و مذهب ندارم
من هم نگفتم چون خارجی ها کافرند حلاله!
دلیل من برای بدون اشکال بودن خوردن پول خارجی ها اینه که مطمئنا اونها هم اگر جای ما بودند همین کار رو میکردند و این کار رو هزاران بار در مورد هم وطنان ما انجام دادند.
در ضمن فکر نکنم ما ایرانی ها بتونیم از این کارها انجام بدیم یعنی انقدر زرنگ باشیم که بتونیم سر اونها کلاه بزاریم!

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
خوب دوستاني كه مي گن حرامه همون كاري رو مي كنن كه الان جمهوري اسلامي ايران مي كنه

اون اينه كه ميايين و دين و اقتصاد رو با هم قاطي ميكنين

الان اگه شما نگاه كنيد بيشتر يا بهتر بگم بيشتر از بيشتر كشورهايي كه دين و اقتصاد رو از هم جدا كردن در حال پيشرفت هستند

بنابراين شما به حلال يا حروم بودنش فكر نكن شما به كاري كه مي خواي بكني فكر كن ببين ميتوني اين كا رو تا

اخرش بري حتي اگر مي خوايي سر ديگران كلاه بذاري

همون طور كه اقا مهرداد هايپ زدن من هم هايپ زدم و 2 بار هم زدم در هر دو بار هم شكست خوردم

واقعا بايد بلد باشي الانم كه هايپ رو با 20 دلار هم مي توني بزني

ولي زدن هايپ مهم نيست مهم اينه كه به اخر برسوني

فكر كنم اين جواب قانع كننده اي باشه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دقیقا
مثل این میمونه که شما بری خارج توی یه کافه . بعد بری یه ادم مست (نه در حال رانندگی) رو دستگیر کنی اونم فقط به جرم خوردن الکل. یا اینکه بری تو خونه مردم و دو نفر رو که مشغول س..... هستند بگیری

طبق قانون اونها این کارها منع قانونی نداره. مطمئن باش اگه هایپ زدن جرم بود که اصلا نمیذاشتن هایپی راه بیفته. شما ببین با قضیه اسپم چطور برخورد میشه اکثر هاستها مخالف هستند و اگه رو هاستت این کار رو بکنی توبیخ میشی.

هایپ هم همین. وقتی داری در دنیای خارج تجارت می کنی باید طبق قوانین اونها باشی چونکه در غیر اینصورت شکست خواهی خورد. مثل خود ماها که شکست خوردیم.

بالا