برگزیده های پرشین تولز

پول هایپ خوردن داره؟

پولی که ادمین هایپ درمیاره حلاله یا حرومه؟

• حلال

Votes: 7 30.4%
  • حرام

Votes: 16 69.6%

• Total voters
    23

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
هايپ عزيزم در واقع HYIP هست همون High Yield Investment Program يعني سيستم سرمايه گذاري با بازده بسيار بالا كه در واقع الان شده يه جور برنامه كلاهبرداري و خيلي هم تو اينترنت زياد شده و به هيچ وجه هم ديگه سرمايه گذاري نيست يعني فقط از پول اعضاي جديد به اعضاي قديمي سود ميدن و اين كار تا وقتي كه سايت عضو جديد داشته باشه ادامه پيدا ميكنه. روش كار به اين صورت هست كه طرف يه سايت راه ميندازه و ادعا ميكنه كه من مثلا تا 1 ماه به اعضاي سايتم روزي 5 درصد سود ميدم، البته پلن هاي مختلفي دارن ولي اين يه مثال ساده بود.
خوب الان ديگه اين برنامه ها 9/99 درصد كلاهبردار هستن و بعد از يه مدت كوتاهي سايت هايپ تبديل ميشه به SCAM كه پول اعضا رو بالا ميكشن و سايت رو تعطيل ميكنن و اعضا هم دستشون به هيچ جايي بند نيست ولي خوب براي اونهايي كه زرنگتر باشن ميتونه منبع درآمد خوبي باشه و خيلي ها هم از اين راه دارن پول در ميارن يعني در واقع اونها سر صاحب سايت هايپ كلاه ميذارن.
بهر حال به نظر من كه اين كار كلاهبرداريه و پولش هم حرومه، ايراني و خارجي و مسلمون و كافر هم نداره.

یک آمار جالب بدم...اکثر این سایتها پولی که درمیارن میره برای کمک به سربازهای اسراییلی... با چشم خودم دیدم و دارم میبینم ولی هیچ کاری هم نمیشه کرد...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
حالا یه بحث دیگه پیش میاد.
حکم طراحی این گونه سایتها چطوریه؟
یعنی اگر کسی سفارش طراحی همچین سایتی رو بده.
صحیحه که ما براش طراحی کنیم؟
منظورم فقط طراحی است ها.
حلاله ؟
اگر لینک مستقیم به استفتا هم باشه بهتره.

به نظر من این کار موردی نداره میدونی چرا !؟

ممکنه از اسکریپت شما برای راه درست (مثلا سود دهی درست ) استفاده بشه. ممکنه هم برای راه نا درست (کلاهبرداری) استفاده بشه.

نمیشه صد در صد مطمئن بود کسی که میخواد به شما اسکریپت هایپ رو سفارش بده 100% کلاهبرداره و نیتش بالا کشیدن پول دیگرانه.

میدونی رو چه حسابی این حرف رو میزنم. رو این حساب که کمپانی goldcoders.com طراح اصلی این اسکریپتهای هایپه.

با اسکریپتش میشه هم سایت کلاهبرداری را انداخت هم سایت درست حسابی.

حالا اگه قرار بود شرکت رو مقصر بدونن و بگن که اون کلاهبرداره مطمئنا تا حالا این سایت درش تخته شده بود.

به نظر من قضیه طراحی اسکریپت هم مثل همون چاقو اه میمونه.

طرف میتونه با اسکریپت شما با وجدان باشه و کار کنه. میتونه دزد هم باشه و کلاهبرداری کنه.

نظرت در مورد حرفای من چیه حالا ؟!؟!!؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یک آمار جالب بدم...اکثر این سایتها پولی که درمیارن میره برای کمک به سربازهای اسراییلی... با چشم خودم دیدم و دارم میبینم ولی هیچ کاری هم نمیشه کرد...

اینم از اون حرفا بود

کسی که هایپ میزنه پولش رو خودش برمیداره. هایپ را انداختن اینقدر مشکل و سختی داره که نیاد دو دستی پولش رو به سربازان بده

بهتره که س*یاست رو قاطی هر چیزی نکنید دوست عزیز

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14

نمی دونم کجا شنیدم که یهودی ها اقتصاد دان به دنیا میان اما..:lol:

نه دیگه دوست عزیز دیگه هرچیزی رو که بد بود مال اسراییل نیست که ...

حالا ممکنه یه هایپ اسراییلی هم باشه اما اکثرا توی جیب اسراییل نمی ره;)

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
autosurf حرامه؟
من تا 2-3 روز دیگه سایت autourf ام بالا می آد!!!
آدرس» www.autosurf.ir

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
قبلا هم گفتم اگه شما نیتت اینه که با هایپ یا هر چیز دیگه ای پول مردم رو بخوری کار درستی نیست.

بالا