برگزیده های پرشین تولز

پول پيدا بكنين چي كار ميكنن؟

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
به نقل از mehrdad1355 :
اینجا هم که بخش ازادش میدون جنگ و دشمن(به جای انسان) سازیه!!!!!!!! الانه که یکی بیاد و این پست منو دوباره پاک کنه!!!!

بابا اين حرفا چيه . چرا همش صحبت از جنگ دعوا هست . خب بياييد با هم يه زندگي مسالمت اميز در كنار هم داشته باشيم . باهم دوست باشيمو از دوستيمون حال كنيم ;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از amir :
دوست عزيز!
تا دلت بخواد سايت هاي ديگه هستند كه به امر شريف رسوندن جوون ها به هم فعاليت مي كنند !!! اين يه دونه پرشين تولز رو بيخيال شيد لطفا !
امیر جان دیگه تو سیگناتور من چرا دست می برید و پاکش می کنین؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی لوگو المپیک هم از بد بیرا ها این چند روزه بدتره که دوساعته رفتین پاکش کردین :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
لابد لطف کرده و صندوق پستی بنده رو هم مطالعه فرمودید؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek: :eek: :eek: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: بابا نه به اون جواب محمدرضا نه به کار الان شما :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mehrdad1355 :
امیر جان دیگه تو سیگناتور من چرا دست می برید و پاکش می کنین؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی لوگو المپیک هم از بد بیرا ها این چند روزه بدتره که دوساعته رفتین پاکش کردین :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
لابد لطف کرده و صندوق پستی بنده رو هم مطالعه فرمودید؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek: :eek: :eek: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: بابا نه به اون جواب محمدرضا نه به کار الان شما :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

به مال من هم یکی قبلا دست برده برد . نمیدونم کی بود

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بخش عمومی جدید مدیر پیدا کرده :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: یا شایدم سانسور چی :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: خدا به داد برسه که به سیگناتورها هم رحم نمی کنن!!!!!! :blink: :blink: :blink: :blink:
دیگه پی ام واس هم نفرستید چون ممکنه اونارم بخونن با همون یاهو .. بفرستین امن تره :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mehrdad1355 :
بخش عمومی جدید مدیر پیدا کرده :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: یا شایدم سانسور چی :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: خدا به داد برسه که به سیگناتورها هم رحم نمی کنن!!!!!! :blink: :blink: :blink: :blink:
دیگه پی ام واس هم نفرستید چون ممکنه اونارم بخونن با همون یاهو .. بفرستین امن تره :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

بهه . مال ياهوشم فك كنم چك كنن كه بر ضد **** نباشه :D ( شوخي )

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shankimout :
بهه . مال ياهوشم فك كنم چك كنن كه روابط نا مشرع نداشته باشه :D ( شوخي )
دیگه اونجا که اینجوری نیست!!!!! من دوروز پیش پی ام برا پ***فرستادم از پهلوی ام**** سر دراورد!!!!!!! ااین فارسی ساز همه جارو به هم ریخته!!!! کویک ریپلای اون که قاطی داره!! پی ام از تو پروفایل طرف میزنی سر از یه جا دیگه در میاره!!!!!!!!
ولی تا صبح میزنن تمام این چندتا پست روهم پاک میکنن!!!!!!! یا لاقل ادیت که می کنن!111 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mehrdad1355 :
دیگه اونجا که اینجوری نیست!!!!! من دوروز پیش پی ام برا پ***فرستادم از پهلوی ام**** سر دراورد!!!!!!! ااین فارسی ساز همه جارو به هم ریخته!!!! کویک ریپلای اون که قاطی داره!! پی ام از تو پروفایل طرف میزنی سر از یه جا دیگه در میاره!!!!!!!!
ولی تا صبح میزنن تمام این چندتا پست روهم پاک میکنن!!!!!!! یا لاقل ادیت که می کنن!111 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ديگه اينجوري ها هم نيست . ادمين هاي اينجا گلن . هيچي تو دلشون نيست .

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shankimout :
ديگه اينجوري ها هم نيست . ادمين هاي اينجا گلن . هيچي تو دلشون نيست .
می بخشین چه نوع گلی هستن؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه منظورت گل%$$% هست؟؟؟؟؟؟ بنت می کنم ها!!!!!!!!!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
من اينجا ژست زدم ولي الان ناپديد شده!
من خسته ام نه؟
چشام آلبالو گيلاس مي چينن؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shaar :
من اينجا ژست زدم ولي الان ناپديد شده!
من خسته ام نه؟
چشام آلبالو گيلاس مي چينن؟
بیا هی شاهد از غیب میرسه!!!!!!!!!!! ولی شار جان من فکری شده بودم که نکنه تو مدیر(مخفی) اینجا شدی و زدی اینجا رو پاک کردی ! پس دیگه کی اخه میمونه؟؟؟؟ادمینهای اصلی سایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Bones

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Kako :
میگم شومام خوب روضه میخونیا !
(راستی چرا نمیای تو تاپیک Welcome PT Turkish پست بزنی شما؟ ترکیت که خوبه؟:p )

در ضمن خداتو شکر کن تو پی تی دختر مختر(زیاد) نداریم وگرنه بخاطر لحن همین نوشته ات اگر سیبیل داشتی از سیبیل هات و اگرم نداشتی :eek: ولش از همون سیبیلات ( :happy: ) آویزونت میکردن. یعنی چی ماه پری میگرفتم مینداختم تو پی تی؟
مگه خدای ناکرده(زبونم لال!:p) ماه پری کفتر یا زبانم لال شود حیوان دیگری است؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که شوما بگیریش و بندازی تو پی تی (پی تی هم که حکما قفسه آره؟)
اصلا حقوق زنان اینجا پایمال شده. من علی رغم سیبیل بودن به این حرکت زشت ضد فرهنگی و وهن به حقوق عزیزان اناث(عزیزتر از جان پی تی :blink: ) اعتراض خود را وارد آورده و از ادامه مباحث اینجور ضد فمینیسمیک خودداری نموده و تبری میجویم.
باشد که حق یابنده ما باشد ان شا ا...

و من ا... توفیق
سنه 1414 میلادی
:wacko:
اول سلام
از پيشنهاد شما در مورد PT TURKISH :wacko: متشكرم خدا زن و بچهات رو زياد كن ولي ترجيح ميدم با اين لهجه .... شركت نكنم
خداوند زن را براي ارامش مرد افريد مثل قرص براي سردرد حالا چه اشكالي داره يه 40-50 تا هم براي دوستان بگيريم مهم خدشه دار نشدن ............ولي كفتر بازي هم حالي ميده هااااا :lol:
من در ادامه طريقه و روش ملكوتي في سبيل الله و نهي از منكر ايجاد هر گونه گروهك تروريستي فومن استاتيك را حرام و خلاف حقوق خلق الله مي دونم .. . وچناچه كسي با پوله باد اورده اين كار را بكند محكوم به Banned و ديدن زير سيبلاي احسان فهميده ميباشد ...و چناچه با پول خود اين كار را بكند اگر خمس و زكاتش را داده باشد محكوم به استفاده از ايترنت پي تي و دومين پيتي به مدت 1 سال ميباشد در غير اين صورت مانعي ندارد...
در ضمن خمس و زكاتش رو هم ميتوانيد به من بدهيد. . ..
20 اگوست برابر با 30 مرداد 83
مكان پي تي -خطبه سيزدهم از كتاب 4 كلام في باب اسلام النجميته القادسيه الي مجعمته عند الپي تي . ..
مولف امام Bones!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Bones :
اول سلام
از پيشنهاد شما در مورد PT TURKISH :wacko: متشكرم خدا زن و بچهات رو زياد كن ولي ترجيح ميدم با اين لهجه .... شركت نكنم
خداوند زن را براي ارامش مرد افريد مثل قرص براي سردرد حالا چه اشكالي داره يه 40-50 تا هم براي دوستان بگيريم مهم خدشه دار نشدن ............ولي كفتر بازي هم حالي ميده هااااا :lol:
من در ادامه طريقه و روش ملكوتي في سبيل الله و نهي از منكر ايجاد هر گونه گروهك تروريستي فومن استاتيك را حرام و خلاف حقوق خلق الله مي دونم .. . وچناچه كسي با پوله باد اورده اين كار را بكند محكوم به Banned و ديدن زير سيبلاي احسان فهميده ميباشد ...و چناچه با پول خود اين كار را بكند اگر خمس و زكاتش را داده باشد محكوم به استفاده از ايترنت پي تي و دومين پيتي به مدت 1 سال ميباشد در غير اين صورت مانعي ندارد...
در ضمن خمس و زكاتش رو هم ميتوانيد به من بدهيد. . ..
20 اگوست برابر با 30 مرداد 83
مكان پي تي -خطبه سيزدهم از كتاب 4 كلام في باب اسلام النجميته القادسيه الي مجعمته عند الپي تي . ..
مولف امام Bones!!!!
البته من فکر می کنم خدا زن رو برای مجازات مرد افریده!!!!!!!!!! خدا هیچ مردی رو بی مجازات نزاره!!!!!!!
پس حاج اقا هومن اینجا چیکاره هست

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
پس حاج اقا هومن اینجا چیکاره هست

متخصص در علوم ديني .

الان در صحن مبارك حاج اقا احسان قرار دارند و دارند با اين امام بزرگوار به گفتو گو ميپردازند . ( به نقل از ايسنا )

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
بابا الان ونوس مياد دعواتون ميكنه! ها!!!
برين تكليفتون رو با پول پيدا كردن بنويسين!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shaar :
بابا الان ونوس مياد دعواتون ميكنه! ها!!!
برين تكليفتون رو با پول پيدا كردن بنويسين!
من پول دستم بیاد میدم به کسی که پست یه ساعت پیش منو دوباره پاک کرد تا دست برداره!!!!!!!! ما خودمون م***م** اینجایم بابا !!!!!! همکاریم !اینکارا چیه؟؟؟

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
بابا دست بر داريد موضوع رو بچسبيد
من اگر پول كم پيدا كنم ميندازم تو صندق صدقات
اگر پول زياد پيدا كنم هر چيزي كه كم داشته باشم رو ميخرم مثل كارت XT 9800 و كلي چيزاي ديگه
بعدش ميرم تركيه هر چي سي دي orginal هست ميخرم :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
گمونم اگه پول دست فریده بیاد میره واسه خودش چند متر طناب میخره :D :D :D :D :D :D
سعید هم یه طوطی :happy: :happy:
شرلوک هم یه دست لباس و پیپ شرلوک هولمز!!!!!!
هومن هم اینجارو میخره :lol:
من هم که گفتم یه پول چای به کسی میدم که از دیروز تا حالا پستهای من داره تو اینجا پاک میکنه ;) ;) ;) ;) ;)

venous

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت برو بچ مي بينم كه تاپيك ما حسابي كولاك كرده ها
درضمن شنيدم بعضي ها داشتن غيبت منو ميكردن اصلا از اين كار خوشم نمي ياد اگه مردشين بياين و به خودم بگين

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از venous :
سلام خدمت برو بچ مي بينم كه تاپيك ما حسابي كولاك كرده ها
درضمن شنيدم بعضي ها داشتن غيبت منو ميكردن اصلا از اين كار خوشم نمي ياد اگه مردشين بياين و به خودم بگين
ببینم مگه تو هم مثل من م.م اینجای و این پستهایه من تو پاک کردی؟؟
بزودي راه ميافته محله کاهو
من هم تجاري ها شو مي نوسم
راستی کاهو سالادیکیلوی چنده؟؟؟؟ من پول گیرم بیاد یه چند کیلو میخوام!!!!!!!!!!

بالا