برگزیده های پرشین تولز

پيشنهاد اسم براي مغازه خدمات كامپيوتر

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
سلام.
ما داريم يه مغازه خدمات كامپيوتر تو كرج مي زنيم.
مونديم اسمشو چي بذاريم.
يه كمكي بكنين اگه اسم خوبي مد نظر دارين پيشنهاد بدين.

ممنون
:)

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بخدا من اين پست فتو رو نديدم !
همش ميخواستم پستش كنم بهم اجازه نميداد(30 ثانيه) پست كردم ديدم اين فتو اومده جاي منو گرفته !
فتو من زنبيل كذاشته بودن كوش؟ ورش داشتي ؟؟
البت حرف بدي نميزنه ها...حالا سرمايه شايد بيربط باشه شما بشو نماينده فروش كارتهاي اينترنت و هاست پي تي تو كرج. دلشون هم بخواد !

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از fotocopy :

به نقل از Kako :
بخدا من اين پست فتو رو نديدم !
همش ميخواستم پستش كنم بهم اجازه نميداد(30 ثانيه) پست كردم ديدم اين فتو اومده جاي منو گرفته !
فتو من زنبيل كذاشته بودن كوش؟ ورش داشتي ؟؟
البت حرف بدي نميزنه ها...حالا سرمايه شايد بيربط باشه شما بشو نماينده فروش كارتهاي اينترنت و هاست پي تي تو كرج. دلشون هم بخواد !

به نقل از fotocopy :
کرج آنلاين هم بد نيست !!

پرشين تولز كه خارجكيه. فك كنم موقع گرفتن جواز گير بدن.
تو مغازه مي خواهيم خدماتي مثل فروش لوازم جانبي، كپي و فوروش سي دي، اسكن، تايپ، پرينت، فروش كارت اينترنت(كرج) و نصب نرم افزار، خلاصه اين تيپ كارا انجام بديم. فعلا كاراي اينترنتي و فروش هاست و . .. تو دستور كار نيست.
اسم مغازه اي پيشنهاد بدين. نه اسم شركتي يا سايتي.

با تشكر از فتوكپي و داش ياسر عزيز :)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
فتو آنلاين هم همينطور !
كاكو آنلاين هم ميشه ولي فكر كنم سيبيلام تو مغازه جا نشه !
رضا دهوا نكني همش داره تاپيك منحرف ميشه.....
من يه پيشنهاد برا احسان دارم:
اسم گفتگوي آزاد رو بكنه بخش جك پرشين تولز !

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
رايانه پرشيا !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
سيبيل رايانه چطوره!!
مباركه ميخواهي بياي همكار ما بشي ماهم تو كار پرينت و تكثير(كاغذي -سي دي و تبديل فيلم)و فنر جزوه خلاصه يه دفتر فني كامل هستيم البته تو كار وسائل جانبي كامپيوتر نيستيم در عوض فروشگاه كتابفروشي داريم ;)
حالا مگه اسم يا فاميل خودت چشه كه از اسم ديگه اي مي خواهي استفاده كني؟ :wacko: ما اسم فروشگاه مون رو كه سهله اسم دومينمو هم به فاميلي خودم گرفتم !!! ;)
البته معمولا بعضي ها اسم پارك نزديكشون يا اگه خيابونشون معروفه ميان از همون استفاده مي كنن يا يه چيزي تو همين مايه ها!
البته يه چيزيم بگم اگه مغازت مكانش خوب نباشه و يا مستاجر باشي كاسبيت با توجه به رقابتي بودن مشكل پيدا ميكني(اگه دو سه تا رقيب داشته باشي البته اگه نداري به زودي پيدا ميكني!)) و يه وقت جريان **** اباد پيش مياد ها(حضور انورتان كه هست! ;) )مگر اينكه دم دبيرستاني دانشگاهي مركز شهر جايي باشي كه خوب جريان فرق ميكنه ;)

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از mehrdad1355 :
سيبيل رايانه چطوره!!
مباركه ميخواهي بياي همكار ما بشي ماهم تو كار پرينت و تكثير(كاغذي -سي دي و تبديل فيلم)و فنر جزوه خلاصه يه دفتر فني كامل هستيم البته تو كار وسائل جانبي كامپيوتر نيستيم در عوض فروشگاه كتابفروشي داريم ;)
حالا مگه اسم يا فاميل خودت چشه كه از اسم ديگه اي مي خواهي استفاده كني؟ :wacko: ما اسم فروشگاه مون رو كه سهله اسم دومينمو هم به فاميلي خودم گرفتم !!! ;)
البته معمولا بعضي ها اسم پارك نزديكشون يا اگه خيابونشون معروفه ميان از همون استفاده مي كنن يا يه چيزي تو همين مايه ها!
البته يه چيزيم بگم اگه مغازت مكانش خوب نباشه و يا مستاجر باشي كاسبيت با توجه به رقابتي بودن مشكل پيدا ميكني(اگه دو سه تا رقيب داشته باشي البته اگه نداري به زودي پيدا ميكني!)) و يه وقت جريان **** اباد پيش مياد ها(حضور انورتان كه هست! ;) )مگر اينكه دم دبيرستاني دانشگاهي مركز شهر جايي باشي كه خوب جريان فرق ميكنه ;)
شما كجايين؟ تهران؟
مغازه مال خودمونه. فضاي كافي هم داره(35 متر) محله اش مركز شهر نيست. يه محله معموليه. اما مكان مغازه نسبت به محل خيلي خوبه. احتمالا بيشتر مشتريا بچه هاي 12-13 ساله تا 24- 25 ساله هستند.
بازم در مورد كارتون توضيح بده. ضرر نداره.
در مورد اسم، من كه اسمم رضاست. خدمات كامپيوتر رضا هم كه زياده.
دوست ندارم از فاميليم براي اسم مغازه استفاده كنم.
باز اسم پيشنهاد بدين دگه :blush:

راستي جريان **** آباد چيه؟

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
**** آباد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
كرج رايانه .

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Persia :
شما كجايين؟ تهران؟
مغازه مال خودمونه. فضاي كافي هم داره(35 متر) محله اش مركز شهر نيست. يه محله معموليه. اما مكان مغازه نسبت به محل خيلي خوبه. احتمالا بيشتر مشتريا بچه هاي 12-13 ساله تا 24- 25 ساله هستند.
بازم در مورد كارتون توضيح بده. ضرر نداره.
در مورد اسم، من كه اسمم رضاست. خدمات كامپيوتر رضا هم كه زياده.
دوست ندارم از فاميليم براي اسم مغازه استفاده كنم.
باز اسم پيشنهاد بدين دگه :blush:

راستي جريان **** آباد چيه؟
عين ما :D ولي ما تهرانيم!
البته حسن فاميلي اينه كه برايه تغير شغل هم راحته! ولي قول مي دم به سرعت عين قارچ همكار واست سبز بشه! :D البته مثل معمول از اين اجاره موقتي ها هستند يه 6 ماهي يه جارو اجاره ميكنن و شروع به رقابت ميكنن و كلك سوار كردن البته با توجه به اينكه خودتون مالكين بعد يه مدت كه ضرر كردن ميزارن ميرن!!گفتم كه بدوني :)
البته حواست به دارائي و شهرداري هم باشه كه بد جوري واسه ادم كلك ميان و مخصوصا دارايي و بيمه باش كه اگه گردنت يه پول حسابي بزارن تا اخر مبنا حساب و پايه همونه! در مورد قيمت هاي هم كه مشتري ميگه (چه كم يا زياد)زياد زود باور نباشو در حدود قيمت محدوده خودت بده خيلي پاينتر يا بالاتر نده !
اسم رو خوب ببين اگه خيابونتون يا محلتون يا يه جايه معروف نزديكتونه اسم مشتري جمع كن تري هستش!!چون به مشتري ها حدود ادرس مغازه رو ميفهمونه ;)
كپي و زيراكس هم داريد ؟ چون من فكر نمي كنم خدمات كامپيوتر به تنهايي درامدش زياد باشه -با داشتن تكثير باتوجه به اينكه جاشم داريد كاسبيتونو خيلي رونق ميده ;)
اگه چيزي مي خواهي بپرس تا اونجا كه بتونم راهنمايت مي كنم! شما اصلا تا به حال سابقه كاسبي داشتيد يا نه!؟
گرو گانگيري **** اباد تهران نو ميگم كه طرف خدمات كامپيوتري داشت بعد ورشكست شد و.......قتل رو ياور شد ... روزنامه هارو ميخوندي ميفهميدي شبكه 5 هم كامل نشون داد!! ;)

ghaboli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با اين پيشنهاد ميتوني تاپيكو ببندي:
كرج تولز

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
سبز رايانه

سبز آبي

كوانتوم(ميتوني برا خلاصي از گير خارجكيش بهشون بگي كو به فارسي و انتم به عربيه)

بلكي هم خوبه

جيگر دات كام

البته عواقبش به عهده خودته

ولي اگه من الان ميخواستم بزنم يا ميزاشتم عرفان يا شقايق ميتونيم شعبه اي هم در اينجا بزنيم و در كل يه شركت باز كنيم

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
كوانتوم(ميتوني برا خلاصي از گير خارجكيش بهشون بگي كو به فارسي و انتم به عربيه)

تو هنوزم دست بر نداشتي ! هنوز نيومده......بابا اين داش رضا بدش مياد شايد همش داريم تو تاپيكش ويراژ ميريم و جك ميبافيم !

بالا