پيشنهاد بري يك نفر كه به زبان انگليسي آشناست

شروع موضوع توسط [email protected] ‏28 جولای 2005 در انجمن ویژه کاربران عمومی

1. online@tpars.ne

[email protected] کاربر تازه وارد

سلام دوستان
    من فكر كردم اگر بشه به خارجيها نرم افزار فروخت البته مي دونيد كه براي ما نرم افزار ها ارزون در مياد مثلا شما ويندوز رو در ايران مي خريد نهايتا 1000 تومان اما همين در خارج از ايرن بالاي 100 $ قيمتشه اينم بخاطر اينه كه در ايران قانون كپي رايت اعمال نمي شه
    :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
    در هر صورت اگه با اين كار موافق بوديد كار زبانش باشما طراحي سايتش هم با من
    اگر موافق بوديد لطفا بين ساعت هاي 1 تا 6 بعد از ظهر مي تونيد
    با اين شماره 77906952 تماس بگيريد تا با هم هماهنگ كنيم
    شبها وروز هاي تعطيل هم در اين شماره هستم 02212322642
    با تشكر شهبازي

سورس هاي آماده جاوا اسكريپت http://www.tpars.net

2. Irang

Irang کاربر تازه وارد

سلام . كاري كه شما مي خواهيد بكنيد نميشه !!! :D مي بخشي كه رك گفتم . اين كار امكان نداره كه ما نرم افزارهايي رو كه از خارج خريديم به خودشون بفروشيم . درسته كه توي ايران كپي رايت نيست . ولي نرم افزار هاي اورژينال خارجي داراي چند تا ويژگي هستند كه كار من و شما نيست . يعني كار كسي نيست جز كارخونه ي توليد كننده مثل Code Swift و Main Code و ... . اگه واضح تر بخوام بگيم اينه كه كشور هاي ديگه مثل ايران بي درو پيكر نيست كه شما هر ويندوزي رو روي هر سيستمي نصب مي كني . نه داداش اونجا حساب كتاب داره !!!

3. mostafa_gm

mostafa_gm Registered User

آره نميشه اگه مايكروسافت بفهمه پيگيري ميكنه اگه نتونن سايتو هك ميكنن يا دومينشو ميبندن.

4. shervin

shervin ASP.net

منم خواشتم بگم ولي گفتم شايد شما يه چيز ميدوني که گفتي واسه همين هيچي نگفتم. اونا نميتونن نصب کنن اينارومن حتي شنيدم دستگاههاي دي وي دي و وي سي دي شون هم سي دي کپي رو نميخونه و تو ايران قفل دستگاه شکسته ميشه. البته نميدونم اين حرف چقدر درسته.

5. sota

sota کاربر تازه وارد

تازه اگر هم بخواد قفل شکسته استفاده کنه خوب میره با خط پرسرعتش از edonkey و kazaa اینها میگیره، چرا بیاد از ما بگیره. :D

6. sinahosting

sinahosting Registered User

اصلا همچین فکری نکنید ، یه بار یکی از یوزر ها کی های ویندوز ها رو گذاشته بود تو سایتش از دیتاسنتر یه ایمیل اومد که مایکروسافت شکایت کرده و باید هر چه زودتر برداشته بشه .

7. navid_gh

navid_gh Registered User

آره من حرف شما رو تایید میکنم
    چون ما یه فامیلمون از استرالیا اومده بود ایرانم و برای PS2 خودش چندین تا سی دی برد به اومده اینکه پولش کمه
    بعدا ازش تو چت پرسیدم میگفت دستگاه میگه
    به دلیل اینکه شما سی دی کپی شده وارد کرده اید دستگاه این سی دی را نمی تواند اجرا کند
    لطفا سی دی اورجینال را بگذاری :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

8. online@tpars.ne

[email protected] کاربر تازه وارد

آقا از همتون ممنون من نمي دونستم كه سي دي هاي رايت شده رو اونها نمي تونن استفاده كنن اگر اينطور باشه كه هيچي
    اما اگر اينطور نباشه ومشكل فقط بستن سايت باشه مي شه روي سرور هاي رايگان اين كارو كرد نمونه اش رو من در اين آدرس درست كردم
    http://golha.net/writer/index.htm
    :rolleyes: :eek: :( :( :blink: :blink: ;) ;) ;) ;)
    راستي اينم سورس هاي آماده جاوا اسكريپت
    http://www.tpars.net

9. Irang

Irang کاربر تازه وارد

اصلا مشكل سايت نيست !!! سايت در پيت به هيچ دردي نمي خوره . ببينيد حرف دوستان درسته . تمامي CD هايي كه در خارچ از ايران كپي مي شه داراي شناسنامه هستش . شما اگه توي تهران زندگي كني مي بيني كه كنار خيابون جمهوري فيلم هست cd 500 تومن . مي خري مياري از روش 100 تا رايت مي كني به همه فاميل ميدي ولي همچين كاري در هيچ كجاي دنيا به غير از ايران و افغانستان انجام نمي شه .
    و اما در مورد DVD كه دوستمون گفت دقيقا همينطوريه .
    شما وقتي DVD مي خري روي اون يك كد نوشته شده و شما با استفاده از اون كد فقط مي توني اون فيلم رو تماشا كني و حتي اگر بتوني از روش رايت كني كه نمي توني اون كد به صورت خودكار عوض مي شه و ديگه به درد نمي خوره .
    و اما چرا اين ماجرا توي ايران نيست ؟؟؟
    DVD ها و كلا دستگاههايي كه براي كشور هاي جهان سوم توليد مي شه تنها سخت افزاره . نرم افزار اين دستگاهها توسط ايرانيان عزيز edit ميشه و اون جوري كه دلشون مي خاد ( منظورمو از دلشون مي خاد كه مي فهمين ؟؟؟ ) طراحي ميشه به همين خاطر شما اگه يك DVD كه كپي رايت داره توي دستگاه بزارين مي بينيد كه دستگاه بهتون مي خنده چون براش همچين چيزي برنامه ريزي نشده . و كپي رايت از نظر اون يه چيز بي معنيه . بحث و كشش نديم از اين فكر بيا بيرون

و اما اگه شما واقعا به دنبال در آمد مي گردي اين كاري كه من مي گم بكن :
    1- برو بانك ملي يه حساب سيبا باز كن .
    2- يه روزنامه همشهري بخر ببين چه روزي نيازمنديهاش مجانيه
    3- همون روز يه آگهي بده با اين شرح كه هر كي ميخاد پول دار شه 100 تومن ( 100.000 نه ها ) بريزه به اين شماره حساب .
    نتيجه گيري :

اگر 10000 نفر اين آگهي رو بخونن و بهش عمل كنن شما ميليونر مي شي !!! چي از اين بهتر و راحتتر ؟؟؟

zarpopخرید بک لینک عسل طبیعی و گرده گل ایرانیfootbal