برگزیده های پرشین تولز

پيشنهاد به مسئولين پرشين تولز

latifi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با درود

[FONT=b kamran , roya]با توجه به اينكه محيط تالارهاي پرشين‌تولز يك محيط تقريبا فارسي بوده و مسئولين محترم آن تاكيد فراوان در امر فارسي نويسي داشته و دارند. لذا درخواست ميگردد كه در محيط اديتورها (براي امكان انتخاب فونت) حداقل چند فونت فارسي زيبا را نيز جهت انتخاب در درسترس كاربر قرار دهند(مانند تيتر-ياس-ياقوت-نسيم-هما-الهام-رويا) .[/FONT]

با سپاس از توجه شما

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
فکر خیلی خوبیه.
اگر این تغییرات صورت بگیره خیلی خوب می شه.
فونت های زیبا و کارایی رو هم معرفی کردین.

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
با تشكر از دوست خوبمان

فكر ميكنم پيشنهاد بسيار خوبي است به مسئولين پي تي و از مديران درخواست ميكنم كه لطفا پيگيري نمايند

منتظر خواهيم بود
موفق باشيد

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشیدا اصلا قصد جسارت ندارم ناراحت نشین

ولی باشین تا صبح دولتتون بدمه ! :wacko:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
اون موقع يه مشكلي هست! اگه يه نفر با يه فونت خاص بنويسه و شما اون فونت رو نداشته باشين يه خورده فونت متنش غيرقابل تحمل ميشه. همين tahoma خيلي قشنگه (البته تا وقتي كه تو همين سايز كوچيك بمونه!)

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
من به شدت مخالفم چون باعث تعدد فونت در يه تاپيك ميشه و همين باعث ازار چشم ميشه . ضمنا فكر ميكنم اديتور رو سنگين كنه و لودش بيش از اين طول بكشه

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از hwt :
من به شدت مخالفم چون باعث تعدد فونت در يه تاپيك ميشه و همين باعث ازار چشم ميشه . ضمنا فكر ميكنم اديتور رو سنگين كنه و لودش بيش از اين طول بكشه
نظر اين دوست عزيزمون تاييد ميشه.
همين يك خط واحد خيلي بهتره.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از hwt :
مگه دیکتاتوری می خواهی که یه خط باشه!!3 تا ادمین داریم و چندتا خط هم باشه منتهی فونتی که روبیشتر سیستمها باشه :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از mehrdad1355 :
مگه دیکتاتوری می خواهی که یه خط باشه!!3 تا ادمین داریم و چندتا خط هم باشه منتهی فونتی که روبیشتر سیستمها باشه :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
شما هم انگار هوس ايگنور كردي!
167.gif
21.gif

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از hwt :
ببين دوست عزيز هم اكنون نير امكان چند فونتي وجود داره مثل همين نوشته ولي نظر latifi اين است كه بجاي فونتهاي موجود لاتين چند فونت فارسي جايگزين شود

latifi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از good_pesar :
ببخشیدا اصلا قصد جسارت ندارم ناراحت نشین
ولی باشین تا صبح دولتتون بدمه ! :wacko:
[FONT=b jadid , titr]نسيم صبح دولتمان مبارك باد[/FONT]

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
موضوع كاملا روشنه كه يك سري فونت بي مصرف در اديتورها قرار داره كه ميشه با يك سري فونت فارسي تعويض كرد و فونت پيش فرض را هم همان تاهوما قرار داد . در صورتيكه نوشته اي از فونت خاصي استفاده شده بود و در صورت نبودن در سيستم بيننده؛ براي نمايش نوشته از همان فونت پيش فرض استفاده ميشود

نميدونم اينهمه مدير و ادمين در مورد اين موضوع ساكتند؟ يه آره يا نه يا ميشه يا نميشه كه اينقدر سكوت نياز نداره. اگر اين تاپيك را گذاشتيد كه به سوالات و پيشنهادات كاربران پاسخ بدهيد خوب يه جوابي بدهيد ديگه!!!

meli

Registered User
لایک‌ها
23
به نقل از mahdi206 :
اون موقع يه مشكلي هست! اگه يه نفر با يه فونت خاص بنويسه و شما اون فونت رو نداشته باشين يه خورده فونت متنش غيرقابل تحمل ميشه. همين tahoma خيلي قشنگه (البته تا وقتي كه تو همين سايز كوچيك بمونه!)
بشدت تایید می شه! :rolleyes:

meli

Registered User
لایک‌ها
23
من هم یه نظر بدم البته نه راجع به فونتها
رضا تو یه تاپیک دیگه گفته بود منم اینجا مطرحش می کنم شاید دولت صبح ما هم بدمد!
ایجاده یه آپلود سنتر برای پی تی

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
ایشالا صبح دولت و کابینه همتون بدمد. Coming Soon
در مورد فونت عرض شود که اصولا فونتهای ایرانی ( زر،بدر،یاقوت،میترا ، کامران ، اصغر ، اکبر ، قلی و... ) برای وب مناسب نیستند (مخصوصا در سایزهای ریز) بعبارتی فقط تو پرینت خیلی خوشگل در میان!

LEGOLAS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته ببخشید ما هنوز نیومده داریم نظر میدیم ولی گفتم اگه اینارو ننویسم یه وقت تو دلم میمونه سکته میکنم :D
می خواستم یه نظر کوچولو بدم البته ممکنه یه کم ناراحت بشین
مدیرهای محترم ! اگه میشه در مورد سایز َAvatar یه تجدید نظر بکنین چون سایزشون خیلی بزرگه . بعدش هم در مورد امضاها !
این امضا ها حجمش از کل مطالب بیشتره! در مورد تعداد Smilies هم تو هر پست محدودیت بذارین!
با این اینترنت در پیت 15kb-16kb تا یه صفحه رو باز کنیم جونمون در میاد هر چی تعداد و حجم گرافیکها بیشتر بشه سرعت هم پایینتر میاد
دیگه خود دانید...... از ما گفتن!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از LEGOLAS :
البته ببخشید ما هنوز نیومده داریم نظر میدیم ولی گفتم اگه اینارو ننویسم یه وقت تو دلم میمونه سکته میکنم :D
می خواستم یه نظر کوچولو بدم البته ممکنه یه کم ناراحت بشین
مدیرهای محترم ! اگه میشه در مورد سایز َAvatar یه تجدید نظر بکنین چون سایزشون خیلی بزرگه . بعدش هم در مورد امضاها !
این امضا ها حجمش از کل مطالب بیشتره! در مورد تعداد Smilies هم تو هر پست محدودیت بذارین!
با این اینترنت در پیت 15kb-16kb تا یه صفحه رو باز کنیم جونمون در میاد هر چی تعداد و حجم گرافیکها بیشتر بشه سرعت هم پایینتر میاد
دیگه خود دانید...... از ما گفتن!
دیگه زیاد مشکلی نیست چون کم کم داره فتحه فروم خونده میشه:D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از mehrdad1355 :
دیگه زیاد مشکلی نیست چون کم کم داره فتحه فروم خونده میشه:D

منم ميخواستم همينو بگم دلم نيمود :(

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
تائيد ميشه!!!!!!!!!!
ديگه چه فرقي ميکنه. بودنم با تو حرومه ديگه همه چي حرومه ................(با پيتي بودما)
........................................................................................................

meli

Registered User
لایک‌ها
23
به نقل از shervinrv :
تائيد ميشه!!!!!!!!!!
ديگه چه فرقي ميکنه. بودنم با تو حرومه ديگه همه چي حرومه ................(با پيتي بودما)
........................................................................................................
نگو که گریم در اوممممممممممممممممددددد :confused: :crying: :crying: :crying: :eek:hno: :weird:

بالا