برگزیده های پرشین تولز

پيشنهاد به مسئولين پرشين تولز

kingehp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از daftarekhaterat :
نظر اين دوست عزيزمون تاييد ميشه.
همين يك خط واحد خيلي بهتره.
موافقم...

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
کل النفس ذائقة الموت با هر فونتی زیباست!:D

latifi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shifte shab :
دلت خوشه هاااا !!! اينجا فيلتر شد رفت !!! :(
ماشاالله ماشاالله فيلتر مخابرات چه كرده
10.GIF
. والله ايني كه ما ميبينيم از بعداز فيلتر تعداد پستها كم نشده كه هيچ بلكه به 2 برابر هم افزايش پيدا كرده. من نميدونم اينهمه كاربر پي تي از قديم و جديد پس چطور 24 ساعته بدون كم و كاست از ايران دارند فعاليت ميكنند و حي ناله’ فيلتر سر ميدهند؟
21.GIF

اينجاست كه بايد به فيلترچيها بگيم
38.GIF
دماغ سوخته مييييييخرييييييييم
67.GIF
69.GIF
71.GIF
71.GIF
71.GIF

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
احتمالا تمامي دوستان در اين هفت هشت ساله گذشته دربارهء (دولت موازي - وزارت اطلاعات موازي و ... موازي) بسيار شنيده ايد.
خوب از اين به بعد هم راجع به اينترنت موازي بسيار خواهيد شنيد.
حالا فيلترچي عزيز تو بودو آهو بودو تا جون از يه جاييت درررره :lol: :lol: :lol: . اگه تونستي جلوشو بگيري مردي :cool:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من کاربر جديدم ميبينم. به خدا اينا با اين کاراشون خودشونو ضايه ميکنن

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
چي چي ميگين اينجا مرحوم شده رفته پي كارش، فعلا كه جان دارد و جان شيرين خوش است. حالا بذارين به كل فيلتر و غير قابل استفاده بشه بعد براش يه مجلس سوگواري خوشگل ميگيريم و جل و پلاسمونو جمع ميكنيم اسباب كشي ميكنيم به يه جاي ديگه تا چشم حسود بتركه !!
3.gif

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
خيلي ببخشيد! مشاهدات من حاگي است در اين سه روزه كه من نبودم فقط 270 پست زده شده! يعني روزي 90 پست! در حالي كه من خودم روزي 50 تا پست مي زدم!! پس نگوييد كه تيرشون به سنگ خورده ، اينجا يه روز نميومدي 500 تا پست اضافه ميشد. در كل متاسفم:(

LEGOLAS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا شما ها چقدر نا امید تشریف دارین!
وضع اینقدرا هم بد نیست!!! :p
اولا من دارم با کارت البرز بدون پروکسی و فیلترشکن میام اینجا :blink:
ثانیا اینجا رو با سرچ گوگل شانسی پیدا کردم ( اون روز روز شانسم بود - یه فروم باحال پر از Member های توپ!)
بعدش هم اگه یه کم با خوش بینی به وضع فعلی نگاه کنیم می بینیم تنها کسایی که دارن از فیلترینگ ضرر میکنن اونایی هستن که می خوان جلوی آگاه شدن جوونا رو بگیرن . هر چقدر دارن زور میزنن که ما رو از اینترنت جدا کنن باز ما راههای جدیدی واسه کم کردن روشون پیدا می کنیم هه هه هه !
در آخر، هیچکی به پیشنهاد این بنده حقیر گوش نکرده!!!!!!!!!
و یه سوال : من از FireFox استفاده می کنم. به نظر شما واسه همینه که موقع نوشتن اینقدر کلافه میشم؟ :wacko:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از LEGOLAS :
بابا شما ها چقدر نا امید تشریف دارین!
وضع اینقدرا هم بد نیست!!! :p
اولا من دارم با کارت البرز بدون پروکسی و فیلترشکن میام اینجا :blink:
ثانیا اینجا رو با سرچ گوگل شانسی پیدا کردم ( اون روز روز شانسم بود - یه فروم باحال پر از Member های توپ!)
بعدش هم اگه یه کم با خوش بینی به وضع فعلی نگاه کنیم می بینیم تنها کسایی که دارن از فیلترینگ ضرر میکنن اونایی هستن که می خوان جلوی آگاه شدن جوونا رو بگیرن . هر چقدر دارن زور میزنن که ما رو از اینترنت جدا کنن باز ما راههای جدیدی واسه کم کردن روشون پیدا می کنیم هه هه هه !
در آخر، هیچکی به پیشنهاد این بنده حقیر گوش نکرده!!!!!!!!!
و یه سوال : من از FireFox استفاده می کنم. به نظر شما واسه همینه که موقع نوشتن اینقدر کلافه میشم؟ :wacko:
تائيد ميشه.
به نظر منم وضع خراب نيست فقط اومدن گو ..دن رفتن. البته خيلي از بچه ها ديگه نميان. يا اطلاع ندارن که از اين آدرس ميشه اومد يا فکر ميکنن ديگه تمومه.
در مورد فاير فوکس منکه داشتم هيچ مشکلي نداشتم.

بالا