برگزیده های پرشین تولز

پيشنهاد مسابقه!!

halazoon3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا اجازه، ما يه پيشنهاد داريم... ميگم، حالا که اين همه بچه های خوب و کار بلت و خوش ذوق اينجا جمع شدن چطوره که يه مسابقهء مونتاژ و ويرايش عکس با کامپيوتر راه بندازيم، نرم افزار هم فرقی نميکنه چی باشه... يه تاريخی بذاريم که تا اون موقع همه بايد کارهاشون رو فرستاده باشند. از همه هم خواهش کنيم که اصل عکس (يا عکسها، اگه ترکيب چند تصوير باشه) رو همراهش بفرستند، اندازه اش هم از يه حدود معينی کمتر يا بيشتر نباشه.

جايزه هم... چه ميدونم، مثلا آقا احسان همت کنه و يه چيز کوچولو هديه کنه، فرضا يک دامين مجانی (ميدونم که دارم از کيسهء خليفه ميبخشم، ولی فعلا چيز بهتری به ذهنم نميرسه)، يا يک ماه تبليغ برای سايت اينترنتی اون شخص برنده... اگه قضيه با استقبال مردم روبرو بشه حتی ميشه يه شرکت ايرانی رو برای حمايت پيدا کرد (جوی ونچر، اسم شرکت رو به عنوان حامی مسابقه ميبريم و براشون تبليغ ميکنيم، عوضش اونها هم يه جايزهء خوب به برنده ميدن)... شايد شما هم ايدهء بهتری داشته باشين...

نظرتون چيه؟ دارم هذيون ميگم؟ :rolleyes:

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نظر خوبيه. ولي پانته آ جان. نميشه مسابقه يه چيز ديگه باشه ؟

halazoon3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا نميشه جناب آرش خان، ولی اولا همينجور که ميبينيد تاپيک رو عمدا در قسمت عکس و فوتوشاپ گذاشتم که بچه های اينکاره رو مخاطب قرار بدم، ثانيا ترجيح ميدم حالا که يه دفعه تو عمرم يه ايده داشتم دست کم خودم هم بتونم شرکت کنم! تنها چيزی هم که اونقدر ازش حاليم ميشه که بتونم در اون رشته مسابقه بدم همين گرافيکه!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
اكه اين روتوش باشي <a href='http://forum.persiantools.com/profile.php?mode=viewprofile&u=2183' target='_blank'>http://forum.persiantools.com/profile.php?...wprofile&u=2183</a> بياد اينجا ميبينه چقدر دير كرده!!!

halazoon3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اكه اين روتوش باشي <a href='http://forum.persiantools.com/profile.php?mode=viewprofile&u=2183' target='_blank'>http://forum.persiantools.com/profile.php?...wprofile&u=2183</a> بياد اينجا ميبينه چقدر دير كرده!!!

منظورتون رو متوجه نشدم!؟! :shock:

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
شار داره رقبا رو به رختون ميكشه :D

halazoon3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی جز آرش خان کسی در مورد اصل ايدهء من نظر نميده، ايشون هم که ميخواد موضوع مسابقه عوض بشه... پس انگار فکر خوبی نبود. باشه، فراموشش ميکنيم... :(

badjens

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم بلت نيستم چيزي رو درستو حسابي اديت كنم .

halazoon3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی بدجنس جان اين عکس جديدت باحالتر از قبليه، بدجنستر هم هست! ;)

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ولی جز آرش خان کسی در مورد اصل ايدهء من نظر نميده، ايشون هم که ميخواد موضوع مسابقه عوض بشه... پس انگار فکر خوبی نبود. باشه، فراموشش ميکنيم... &nbsp;:(

ميشه مسابقه درست كردن يه Wall Paper براي پرشين تولز بديم ؟
پانته آ جان يه تاريخم مشخص كن كه بدونيم تا كي مهلت داريم ;)

halazoon3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميشه مسابقه درست كردن يه Wall Paper براي پرشين تولز بديم ؟ &nbsp;
پانته آ جان يه تاريخم مشخص كن كه بدونيم تا كي مهلت داريم

به اين شرط که از اين Wallpaper واقعا استفاده نشه! چون اونوقت بايد رعايت خونده شدن نوشته ها رو بکنيم، صفحه ها هم همينجوری بدون تصوير سبکتر و بهترند.

ميتونيم به عنوان موضوع پرشن تولز رو انتخاب کنيم، اونوقت تقريبا همين ميشه که تو ميگی. خودم ترجيح ميدم موضوع آزاد باشه. تا دوستان چی نظر بدن.

بعدشم تاريخ چيه؟ بابا بذار ببينم اصلا کسی به اين ايده محل ميذاره يا ول معطليم! يکی رو تو ده راه نميدادن، سراغ خونهء احسان خان رو ميگرفت... :rolleyes:

Rose Mary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یا الله .. منم بازی!!!

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به اين شرط که از اين Wallpaper واقعا استفاده نشه! چون اونوقت بايد رعايت خونده شدن نوشته ها رو بکنيم، صفحه ها هم همينجوری بدون تصوير سبکتر و بهترند.

ميتونيم به عنوان موضوع پرشن تولز رو انتخاب کنيم، اونوقت تقريبا همين ميشه که تو ميگی. خودم ترجيح ميدم موضوع آزاد باشه. تا دوستان چی نظر بدن. &nbsp;

بعدشم تاريخ چيه؟ بابا بذار ببينم اصلا کسی به اين ايده محل ميذاره يا ول معطليم! يکی رو تو ده راه نميدادن، سراغ خونهء احسان خان رو ميگرفت... &nbsp;:rolleyes:

خلاصه من كه هستم.
ولي قانوني اينه كه بايد يه موضوع خاص باشه براي Wall Paper درست كردن.
داور هم بايد بزاريم.

Rose Mary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اینجا دم کدخدا را دیدم لازم نیست ASL بدم
:D

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آخه آواتارت خوشكل. مجبوري اي اس ال بدي

halazoon3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خلاصه من كه هستم. &nbsp;
ولي قانوني اينه كه بايد يه موضوع خاص باشه براي Wall Paper درست كردن. &nbsp;
داور هم بايد بزاريم.

حالا چرا گير داده ای به Wallpaper؟ خوب يه تصوير، يه پلاکارد در مورد پرشن تولز خوبه ديگه!

داوری هم به عهدهء صاحبان سايت. اگه به رأی گيری عمومی بذاريم احتمال گاوبندی هست.

بالا