آژانس هواپیمایی
tanki

$$$پيش بسوي پولدار شدن - به كمك قوي ترين سايت ماتريكسي جهان$$$ نتورك

شروع موضوع توسط gildin-business ‏22 جولای 2005 در انجمن ویژه کاربران عمومی

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
 1. gildin-business

  gildin-business کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏22 جولای 2005
  نوشته ها:
  5
  تشکر شده:
  0
  با عرض سلام خدمت تمامي دوستان...
  من در اين بخش شما رو با يكي از بهترين و عملي ترين سايتهاي كسب در آمد آشنا مي كنم.
  لطفا براي چند دقيقه ارتباط خود را قطع كرده و اين مطالب را با دقت بخوانيد . با تشكر.


  Goldenaxis  شبکه و يا گروهي که مي خواهم درباره آن صحبت کنم يک سايت اينترنتي است با همان مشخصات Net Marketing البته با اين تفاوت که به جاي مشتريان اعضا آن را سازمان داده اند.

  بر اين اساس که بر اساس جذب عضو يا زير مجموعه توسط شما به اين سايت که خودتان نيز بايد ابتدا به جمع اعضاي آن بپيونديد به شما پورسانت تعلق مي گيرد.

  حق عضويت در اين سايت در واقع 10 دلار است, اما سايت اين مبلغ را در ابتدا از شما نمي گيرد و شما مي توانيد رايگان عضو شويد. زماني که موجودي حسابتان به حدي رسيد که راضي شديد، در هنگام دريافت آن بايد 10 دلار براي تبديل شدن به کاربر Gold پرداخت کنيد که مي توانيد براي اين کار نيز ابتدا يک کوپن ايجاد کرده و از همان استفاده نماييد.(برای دریافت پول خود بايد 10 دلار بپردازيد)


  جدول زير نشانگر طريقه درآمد زايي شما در اين سايت است:

  $30 Referrals 10 level 1
  $300 Referrals 100 level 2
  $1000 Referrals 1000 level 3
  $10000 Referrals 10000 level 4
  $100000 Rererrals 100000 level 5
  $111330 Referrals 111110 total


  براي مثال: اگر شما 10 نفر را معرفي کنيد که هر يک از آنها نيز به نوبه خود 10 نفر ديگر را معرفي کنند شما در آمدي بالغ بر 111,330 دلار خواهيد داشت.  مهم نيست که حتمآ در سطوح مختلف زير مجموعه داشته باشيد، بلکه تنها با معرفي اعضاء در سطح اول و دوم نيز مي توانيد به درآمد خوبي برسيد.  همانطور که گفتم در اين سايت هر چه فعاليت بيشتري داشته باشيد درآمد بيشتري هم خواهيد داشت اما شما به مرور زمان همکاراني نيز به دست خواهيد آورد که ديگر با توسعه زير مجموعه تان نيازي به فعاليت نخواهيد داشت و در واقع ديگران براي شما فعاليت مي کنند. همچنين از آنجا که هر کسي در هر نقطه از جهان قادر به عضويت و فعاليت در اين سايت است، شما نيز مي توانيد با گسترش و در واقع انتقال اين سايت به کشورهاي ديگر يا گرفتن زير مجموعه از نقاط ديگر، دامنه فعاليت و همکاران و در نتيجه درآمد خود را افزايش دهيد.  طريقه عضويت در سايت؟  زبان اين سايت انگليسي است و به همين دليل شما نيز مي بايست کليه اطلاعات خود و يا هرگونه ارتباط تان در اين سايت و يا با مديران سايت را به زبان انگليسي انجام دهيد. البته نترسيد نيازی به دانستن کامل زبان ندارد

  دقت کنيد که کليه اطلاعاتتان و يا حدالامکان اطلاعات تماس خود در هنگام عضويت را با دقت و صحيح وارد کنيد تا در هنگام فراموش کردن اطلاعات امنيتي تان همچون کد شناسايي و يا سؤال و جواب امنيتي، با مشکل مواجه نشويد.

  http://www.goldenaxis.com/?ID=7770


  بنابراين براي معرفي ديگران از طريق خودتان مي توانيد به 2 روش عمل کنيد:

  1. شماره عضويت خود را جايگزين شماره عضويت من (7770) کنيد.

  2. شماره عضويت تان را عنوان کنيد تا توسط کسي که مي خواهد زير مجموعه شما شود در قسمت مربوطه وارد شود.  پس از کليک کردن بر روي لينک پايين به صفحه عضويت رجوع داده خواهيد شد:  ويا در صفحه اصلی بر روی signup کليک کنيد:  در قسمت First Name نام کوچک خود را وارد کنيد.

  قسمت Middle Initial را خالي رها کنيد.

  در قسمت Last Name نام خانوادگي خود را وارد کنيد.

  در قسمت Company Name نام شرکت خود را وارد کنيد. (الزامي نيست)

  در قسمت Date of Birth تاريخ تولد خود را وارد کنيد. (الزامي نيست)

  در قسمت Mailing Address آدرس پستي خود را وارد کنيد.

  در قسمت City نام شهر محل سکونت خود را وارد کنيد.

  در قسمت State/Province نام استان محل سکونت خود را وارد کنيد.

  در قسمت Country نام کشور محل سکونت خود را وارد کنيد.

  در قسمت Phone Number شماره تلفن خود را وارد کنيد. (الزامي نيست)

  در قسمت Fax Number شماره فکس خود را وارد کنيد. (الزامي نيست)

  در قسمت Email Address آدرس ايميل خود را وارد کنيد.

  در قسمت Name to Show on Website نامي که مي خواهيد به نمايش در آيد را انتخاب کنيد (نام شرکت يا نام خودتان)

  در قسمت Newsletter subscription عضويت و يا عدم عضويت در خبرنامه سايت را مشخص کنيد.

  در قسمت Your Referrer ID کد شناسايي معرف خود را وارد کنيد. در صورتي که از طريق لينک ذکر شده در پايين وارد شده باشيد اين قسمت به صورت اتوماتيک يکي از شماره هاي آنجا خواهد شد و نيازي به وارد کردن دوباره از جانب شما نيست.( اين قُسمت اتوماتيک وارد خواهد شد)

  در قسمت Password يک کلمه عبور که حداقل 6 حرفي باشد و ترکيبي از حروف و اعداد براي ورود به حسابتان در سايت وارد کنيد.

  در قسمت Verify Password همان کلمه عبور را دوباره وارد کنيد.

  در قسمت Security Question يک سوال براي خود مطرح کنيد؛ اين سؤال در هنگام انجام بعضي فعاليتهاي مهم در سايت براي شما به نمايش در مي آيد که شما بايد جوابي که در بخش بعدي به همين سؤال داده ايد براي ورود به آن بخش از حسابتان در سايت وارد کنيد. با اين کار چنانچه کلمه عبور شما ربوده شود امکان تغيير کلمه عبور و يا هر عمل ديگري بجز بازديد موجودي، و زير مجموعه ها نخواهد بود. سوال ميتواند اين باشد what is your name?? .?

  در قسمت Your Answer يک جواب براي سؤال خودتان وارد کنيد. جواب هر اسمي که خودتان داديد? مثلا??? ali65? يا هر چيز ديگر .? اين جواب را حتما يادداشت کنيد بعدا 100 درصد به دردتان خواهد خورد

  سپس بر روي چک باکس کنار متن I have read and agree to abide by the Goldenaxis Membership Agreement as they apply to me کليک کنيد. اين قسمت موافقت با ثبت نام خودتان در سايت گولدن اکسز است.

  در آخر براي ثبت اطلاعات وارده بر روي تکمه Join Now کليک کنيد.  ورود به سايت؟  صفحه اي ظاهر مي شود که حاوي کد شناسايي شما و اطلاعاتي درباره چگونگي ورود به حسابتان است همچنين ايميلي از جانب سايت با همين محتوا به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد. بر روي لينک Click here to login to your member area کليک کنيد تا به صفحه ورود به حسابتان انتقال داده شويد.

  در اين صفحه و در قسمت Member ID کد شناسايي خود و در قسمت Password کلمه عبورتان را وارد کرده و دکمه Login را کليک کنيد تا به حسابتان وارد شويد.

  اگر اطلاعات وارده درست باشند شما به صفحه اي ديگر انتقال داده مي شويد و منوي بالاي صفحه تغيير مي کند. منوي فوق شامل عناوين: Balance و Profile و Referrals و Coupons و Redemption و Transfer و Services و Logout مي باشد که هر يک را در زير شرح خواهم داد:


  براي ثبت نام روي لينك پايين كليك نماييد.

  http://www.goldenaxis.com/?ID=7770

  با صورت داشتن سوال با من تماس بگیرید: Yahoo Id:Gildin_2004
  منتظر پيغامهاي ديگر من باشيد.

  موفق و پيروز باشيد. :)
   
 2. gildin-business

  gildin-business کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏22 جولای 2005
  نوشته ها:
  5
  تشکر شده:
  0
  با سلام مجدد...

  ورود به سايت؟  صفحه اي ظاهر مي شود که حاوي کد شناسايي شما و اطلاعاتي درباره چگونگي ورود به حسابتان است همچنين ايميلي از جانب سايت با همين محتوا به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد. بر روي لينک Click here to login to your member area کليک کنيد تا به صفحه ورود به حسابتان انتقال داده شويد.

  در اين صفحه و در قسمت Member ID کد شناسايي خود و در قسمت Password کلمه عبورتان را وارد کرده و دکمه Login را کليک کنيد تا به حسابتان وارد شويد.

  اگر اطلاعات وارده درست باشند شما به صفحه اي ديگر انتقال داده مي شويد و منوي بالاي صفحه تغيير مي کند. منوي فوق شامل عناوين: Balance و Profile و Referrals و Coupons و Redemption و Transfer و Services و Logout مي باشد که هر يک را در زير شرح خواهم داد:


  کار کردن در درون سايت؟


  در صفحه Balance موجودي کلي حساب شما و درآمد شما در سطح هاي مختلف نمايش داده مي شود. در صورتي که خودتان را فعال کرده باشيد ميتوانيد اين مبلغ را دريافت کنيد.

  بخش Profile شامل اطلاعاتي است که در هنگام عضويت وارد کرده ايد که مي توانيد در اين قسمت آنها را تغيير داده و يا تصحيح کنيد.

  در بخش Referrals نام و ID زير مجموعه هاي تراز اول شما و همچنين تعداد زير مجموعه هايتان در سطوح مختلف به نمايش در خواهد آمد.

  در بخش Coupons چنانچه در حساب خود حداقل 10 دلار موجودي داشته باشيد مي توانيد يک کپن ايجاد کنيد. کوپن يک کد با يک رمز است که مي توانيد از آن به جاي پرداخت با حساب e-Gold تان استفاده کنيد و يا آن را براي ديگران که امکان استفاده از e-Gold را ندارند ارسال کنيد. و معادل ريالي آن را از آنها بگيرد .

  در بخش Redemption مي توانيد موجودي تان در سايت را به حساب e-Gold خودتان و يا هر شخص ديگري انتقال دهيد. در آنجا در کادر اول? مقدار دلار درخواستط را مي نويسيد مثلا 3? در کادر دوم شماره ايگولدي که مي خواهيد پول به آن واريز شود.

  بخش Transfer براي انتقال کوپن ها از حسابتان به حساب شخصي ديگر مي باشد. بايد 10 دلار در بالانستان باشد و با آن کوپني ايجاد سپس انتقال دهيد.

  صفحه Services بخش خدمات سايت است که در حال حاضر به اعضاي Gold يک ايميل POP3 رايگان اهدا مي کند که در آينده در اين بخش خدمات بيشتري نيز ارائه خواهند داد.البته فعلا در حال تغيير است.

  و در آخر Logout که براي خروج از محدوده شخصي خود بر روي اين گزينه کليک مي کنيد. هميشه از اين قسمت خارج شويد.  حق عضويت در اين سايت در واقع 10 دلار است, اما سايت اين مبلغ را در ابتدا از شما نمي گيرد و شما مي توانيد رايگان عضو شويد. زماني که موجودي حسابتان به حدي رسيد که راضي شديد، در هنگام دريافت آن بايد 10 دلار براي تبديل شدن به کاربر Gold پرداخت کنيد که مي توانيد براي اين کار نيز ابتدا يک کوپن ايجاد کرده و از همان استفاده نماييد.(برای دریافت پول خود بايد 10 دلار بپردازيد)  تا آنجايي که ممکن است سعي در جذب افرد بيشتر داشته باشيد اما هيچ وقت بدون رضايت و اطلاع شخصي او را در سايت عضو نکنيد چون کار ادامه نمي دهد زير گروه هاي خود را به هر نحو کمک کنيد.

  حتمآ با زير گروههاي خود در ارتباط باشيد و همواره آنها را تشويق کرده و در حل مشکلاتشان ياري کنيد.

  اين مطالب کاملآ حقيقي هستند و در واقع همه در اين سايت سود مي برند و هيچکس هيچ چيز از دست نخواهد داد. البته هيچ سايتي الکي پول نميده بايد کمي تلاش کنيد.

  درست است که ممکن است عضو گيري و معرفي ديگران تا حدي زمان ببرد، اما اگر خوب فکر کنيد مي بينيد که چنين درآمدي ارزش وقت صرف کردن را دارد.زيرا آينده از آن کُساني است که زيادفکر ميکنند نه کساني که زياد کار ميکنند.

  توجه داشته باشيد که شما پس از معرفي چند نفر ديگر تنها نيستيد و همکاران شما هميار شما خواهند بود. زيرا هر کس ابتدا براي خود تلاش ميکند بعد براي شما مثلا من ابتدا سعي دارم درآمد خودم بيشتر شود و لي غير مستقيم به نفع زير مجموعه هايم هم ميباشد

  برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنید
  http://www.goldenaxis.com/?ID=7770

  موفق باشید.

  :)
   
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
avanak همکاری در فروش عسل طبیعی و گرده گل ایرانی