برگزیده های پرشین تولز

پيش بيني قهرمان ليگ هفتم - جام خليج فارس

قهرمان ليگ برتر (ليگ هفتم) كدام تيم است؟

• Total voters
    58

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
سلام

ساسان جون پیشنهادت حرف نداره ، امیر خان گل هم که اولین اسپانسره ! ، آقا دمت خیلی گرمه ‍!
من خودم یه جایزه حساب قرض الحسنه 30000 تومانی باز میکنم واسه برنده ، (به شرط اینکه اگه زدو ریو ای چیزی برد بده یه بوق هم من بزنم ! :D )
حالا حالا ها هم که مهلت داره اگه بقیه بچه ها هم بخوان بیان و بسطش بدن در خدمت هستم
اما شرایط امتیاز ها و تعین برنده :
1- پیش بینی قهرمان لیگ مهلت پیش بینی تا قبل از داربی ، تاریخ : 16/1/87 .ساعت 15 50 امتیاز
2- پیش بینی قهرمان جام حذفی مهلت تا قبل از بازی استقلال - راه آهن ، تاریخ : 27/12/86 .ساعت 16 50 امتیاز
3- پیش بینی آقای گل لیگ مهلت تا قبل از داربی تاریخ :16/1/87 ساعت 15 50 امتیاز
4- -------------------------------------------------------------------------> دومین گلزن برتر 30 امتیاز

بچه ها اگه همین خوبه بگین تا پست اولم رو هم ادیت کنم و تبلیغات رو آغاز ! ;):)
میشه شرایط امتیاز هارو بیشتر کرد !!!!!!!!!! 7-8 تا باشه جذابیت بیشتر میشه!!!!!!!
پیش بینی نایب قهرمان!!!!!!!!
پیش بینی خانوم گل !!!!!! :دی ( نفر بعد از اقا گل )
یا .............

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
میشه شرایط امتیاز هارو بیشتر کرد !!!!!!!!!! 7-8 تا باشه جذابیت بیشتر میشه!!!!!!!
یا .............

رضا جون تازه من ميخواستم بگم خانوم گلو :pفرزاد حذف كنه ، چون به نظرم خيلي حرفه اي ميشه قضيه اگر تيم دوم و آقاي گل دوم وسط نياد . ولي يك پيشنهاد دارم دو تيم سقوط كننده به دسته اول رو هم به مسابقه اضافه كن و دو تيم صعود كننده به ليگ برتر رو هم همچنين .
پ.ن: اين نظر منه ولي بهتره بچه ها همه نظر بدن تا فرزاد به يك جمع بندي خوبي برسه . عزت زياد:happy:

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
یا .............

رضا جان ممنون از نظرت :)
اگه زحمت کشیده بودی و پستهای قبلی رو خونده بودی عرص کرده بودم که تو این پیش بینی تعداد نفراتی که صحیح پیش بینی کردن حتما زیاده چون نخواستم کار به قرعه کشی و .... اینها بیفته گفتم نمک فلفلشو بیشتر کنم تا هیجانش هم بالاتر بره حالا اگه حرف گزافه ای گفتم از شما پوزش میخوام :) واگه وقتتو گرفتم ایضا !

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
رضا جون تازه من ميخواستم بگم خانوم گلو :pفرزاد حذف كنه ، چون به نظرم خيلي حرفه اي ميشه قضيه اگر تيم دوم و آقاي گل دوم وسط نياد . ولي يك پيشنهاد دارم دو تيم سقوط كننده به دسته اول رو هم به مسابقه اضافه كن و دو تيم صعود كننده به ليگ برتر رو هم همچنين .
پ.ن: اين نظر منه ولي بهتره بچه ها همه نظر بدن تا فرزاد به يك جمع بندي خوبي برسه . عزت زياد:happy:

مرسی ساسان
بازم خودت ! :)
خانم گل یعنی آقای گل دوم ؟! :D
پس ا و 2و3 که بمونه

4- 2 تیم سقوط کننده به دسته یک تامهلت همون قبل از داربی هرتیم 50 امتیاز
5-2 تیم صعود کننده به لیگ برتر ..................................هر تیم 50 امتیاز

در ضمن ، درست نگرفتم مقصود رضا این بود که واقعا گزینه ها رو بیشتر کنم ؟ یا چرا گزینه ها رو بیشتر کردم ؟! :wacko:

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
رضا جان ممنون از نظرت :)
اگه زحمت کشیده بودی و پستهای قبلی رو خونده بودی عرص کرده بودم که تو این پیش بینی تعداد نفراتی که صحیح پیش بینی کردن حتما زیاده چون نخواستم کار به قرعه کشی و .... اینها بیفته گفتم نمک فلفلشو بیشتر کنم تا هیجانش هم بالاتر بره حالا اگه حرف گزافه ای گفتم از شما پوزش میخوام :) واگه وقتتو گرفتم ایضا !
127fs1004613.gif

الان فکر کنم منظورمو بد متوجه شدی !!!!!!!
816slsk.gif

پیشنهادام جدی بود :دی
البته تا حدودی با ساسان موافقم ........... در کل منظورم این بود که تعداد شرایط بیشتر شه!!!!!!! چون میخواستم مثال بزنم همینطوری او دو تا رو گفتم ............اون موقع چیز دیگه ای به ذهنم نرسید :دی

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
127fs1004613.gif

الان فکر کنم منظورمو بد متوجه شدی !!!!!!!
816slsk.gif

پیشنهادام جدی بود :دی
البته تا حدودی با ساسان موافقم ........... در کل منظورم این بود که تعداد شرایط بیشتر شه!!!!!!! چون میخواستم مثال بزنم همینطوری او دو تا رو گفتم ............اون موقع چیز دیگه ای به ذهنم نرسید :دی

:blush: رضا جون شرمنده ، عوضی اشتباه کردم ! آخه علامت تعجب زیاد گذاشتی فکر کردم از افعال معکوس استفاده کردی ! :D
تا حالا 5 مورد شده چیز دیگه ای هم فکر میکنید بگید ;)

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
سلام

ساسان جون پیشنهادت حرف نداره ، امیر خان گل هم که اولین اسپانسره ! ، آقا دمت خیلی گرمه ‍!
من خودم یه جایزه حساب قرض الحسنه 30000 تومانی باز میکنم واسه برنده ، (به شرط اینکه اگه زدو ریو ای چیزی برد بده یه بوق هم من بزنم ! :D )
حالا حالا ها هم که مهلت داره اگه بقیه بچه ها هم بخوان بیان و بسطش بدن در خدمت هستم
اما شرایط امتیاز ها و تعین برنده :
1- پیش بینی قهرمان لیگ مهلت پیش بینی تا قبل از داربی ، تاریخ : 16/1/87 .ساعت 15 50 امتیاز
2- پیش بینی قهرمان جام حذفی مهلت تا قبل از بازی استقلال - راه آهن ، تاریخ : 27/12/86 .ساعت 16 50 امتیاز
4- -------------------------------------------------------------------------> دومین گلزن برتر 30 امتیاز

بچه ها اگه همین خوبه بگین تا پست اولم رو هم ادیت کنم و تبلیغات رو آغاز ! ;):)

فرزاد جون يه شماره حسابي چيزي براي من پي ام كن ... منم ده تومن فعلا ميذارم ...

خودمم شركت مي كنم اگر چه اصولا در حدس زدن شانس زيادي ندارم ( برخلاف استدلال منطقي ! )

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
فرزاد جون يه شماره حسابي چيزي براي من پي ام كن ... منم ده تومن فعلا ميذارم ...
خودمم شركت مي كنم اگر چه اصولا در حدس زدن شانس زيادي ندارم ( برخلاف استدلال منطقي ! )

مخلصم امیر خان ، شما اولین اسپانسری :) ولی فکر کنم فعلا نیازی به رد و بدل کردنش نباشه زمان زیاد داریم تا جایزه دادن
به نظر شما هم همین 5 مورد خوب و کافیه ؟ نظر تکمیلی نداری ؟

اگه دوستان با همین موافقن پست اولم رو هم با قوانین جدیدادیت کنم و شروع کنیم ؟ :)

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
راستش من یه مدتی بود این تاپیک رو دیده بودم خواستم بیام نظرمو بگم اما از بیم اینکه نکنه سو تفاهمی پیش بیاد پست نذاشتم ولی حالا میگم .... قهرمان ایران مدت ها پیش با حکم فدراسیون معلوم شد ....

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
راستش من یه مدتی بود این تاپیک رو دیده بودم خواستم بیام نظرمو بگم اما از بیم اینکه نکنه سو تفاهمی پیش بیاد پست نذاشتم ولی حالا میگم .... قهرمان ایران مدت ها پیش با حکم فدراسیون معلوم شد ....

مثل آواتارت سیاسی حرف میزنی :f34r:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
مخلصم امیر خان ، شما اولین اسپانسری :) ولی فکر کنم فعلا نیازی به رد و بدل کردنش نباشه زمان زیاد داریم تا جایزه دادن
به نظر شما هم همین 5 مورد خوب و کافیه ؟ نظر تکمیلی نداری ؟

اگه دوستان با همین موافقن پست اولم رو هم با قوانین جدیدادیت کنم و شروع کنیم ؟ :)

فرزاد جان به نظر من قوانين خوبه .
ميتوني به عنوان دومين اسپانسر روي من هم حساب كني .;)

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797

monarch عزیز ، پس 50 امتیاز تضمینی رو داری ، بیا یه چند پیش بینی مانده رو هم بکن :)

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
سلام
دوستان ، پس اینها شد کلیات :

قوانین و جوایز :

4- پیش بینی 2 تیم سقوط کننده به لیگ یک مهلت تا قبل از داربی، تاریخ 16/1/87هرتیم 50 امتیاز
5- پیش بینی 2 تیم صعود کننده به لیگ برتر مهلت تا قبل از داربی ، تاریخ 16/1/87

جوایز :
یک دفترچه حساب قرض الحسنه به مبلغ 30000 تومان از طرف اینجانب !
3اسپانسر 10000 تومانی تا کنون ! امیر خان ، ساسان و رضا بادکنکی عزیز

پیش بینی های تیم برتر لیگ که تو نظر سنجی اصلی هست دوستانی که تو اون شرکت کردن بیان واسه بقیه موارد هم چند پیش بینی ما رو مهمون کنن ! :)
دوستانی که هنوز نیومدن هم بشتابند ! چون ارزان نمی شود !!
منتظر دیدن حدساتون هستم

به امید قهرمانی شایسته ترین تیم :)

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
خوب من این گزینه هایی که گفتید رو پیشبینی میکنم

1- پرسپولیس قهرمان لیگ میشه
2-فجر شهید سپاسی قهرمان جام حذفی
3- آقای گل لیگ ابراهیم توره از پیکان
4- دو تیم سقوط کننده شیرین فراز و پگاه
5- دو تیم صعود کننده فولاد خوزستان و استیل آذین

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
monarch عزیز ، پس 50 امتیاز تضمینی رو داری ، بیا یه چند پیش بینی مانده رو هم بکن :)

اول دستت درد نکنه از مسابقه ای که راه انداختی ... بعدش اینکه توی فوتبال ایران فقط نتیجه ای که توی ورزشگاه آزادی برای دو تا تیم پایتختی رقم می خوره رو میشه پیش بینی کرد ... باشه من انتخابم رو تا چند روز آینده اعلام می کنم ... راستی همینجا باید بنویسیم دیگه ؟

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام
دوستان ، پس اینها شد کلیات :

قوانین و جوایز :

4- پیش بینی 2 تیم سقوط کننده به لیگ یک مهلت تا قبل از داربی، تاریخ 16/1/86 هرتیم 50 امتیاز
5- پیش بینی 2 تیم صعود کننده به لیگ برتر مهلت تا قبل از داربی ، تاریخ 16/1/86

جوایز :
یک دفترچه حساب قرض الحسنه به مبلغ 30000 تومان از طرف اینجانب !
1اسپانسر 1000 تومانی تا کنون ! (امیر خان عزیز) و ساسان ( فعلا مبلغ تعیین نشده !!)

پیش بینی های تیم برتر لیگ که تو نظر سنجی اصلی هست دوستانی که تو اون شرکت کردن بیان واسه بقیه موارد هم چند پیش بینی ما رو مهمون کنن ! :)
دوستانی که هنوز نیومدن هم بشتابند ! چون ارزان نمی شود !!
منتظر دیدن حدساتون هستم

به امید قهرمانی شایسته ترین تیم :)

سلام به همه دوستان
فرزاد جان : درباره اولين قسمتي كه بولد كردم يك خواهشي داشتم ، با توجه به اينكه مسابقات ليگ يك هنوز به نيم فصل هم نرسيده فكر كنم بهتره زمان زيادتري براي مشخص شدن دوتيم صعود كننده بزاري.
درباره دومين قسمتي هم كه بولد كردم فكر كنم اميرخان گفت 10000 تومان نه 1000 تومان:lol:
روي من هم اندازه 10000 تومان حساب كن ;)
مخلصيم

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
آره بابا . مال منم ده تومن بود . هزار تومن که فقط هزینه ی تاکسی برنده است تا بره بانک !

خوب تا حالا شده 60 تومن .
منم پیش بینی ام رو میذارم از رو دست رضا بادکنکی تقلب کنم ! نه شوخی کردم . منم بزودی میگم .... خنده

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
اول دستت درد نکنه از مسابقه ای که راه انداختی ... بعدش اینکه توی فوتبال ایران فقط نتیجه ای که توی ورزشگاه آزادی برای دو تا تیم پایتختی رقم می خوره رو میشه پیش بینی کرد ... باشه من انتخابم رو تا چند روز آینده اعلام می کنم ... راستی همینجا باید بنویسیم دیگه ؟

مخلصم monarch جان ،
بله ، زحمت بکش همینجا پست بزن
مرسی :)

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
سلام به همه دوستان
فرزاد جان : درباره اولين قسمتي كه بولد كردم يك خواهشي داشتم ، با توجه به اينكه مسابقات ليگ يك هنوز به نيم فصل هم نرسيده فكر كنم بهتره زمان زيادتري براي مشخص شدن دوتيم صعود كننده بزاري.
درباره دومين قسمتي هم كه بولد كردم فكر كنم اميرخان گفت 10000 تومان نه 1000 تومان:lol:
روي من هم اندازه 10000 تومان حساب كن ;)
مخلصيم

ساسان جان دقیق نمیدونم لیگ یک هفته چندمشه اگه دیدیم هنوز اوایلشه تمدید می کنیم
بله یه صفر ناقابل ! کم گذاشته بودم ادیت کردم :blush:
ممنون از لطفت :)

منم 10 هزار تومن
پیش بینی ها رو هم به زودی میزارم .........

ممنون از لطفت رضا جان :)

آره بابا . مال منم ده تومن بود . هزار تومن که فقط هزینه ی تاکسی برنده است تا بره بانک !

امیرخان شرمنده :blush: ، ادیتش کردم
بازم از لطفت ممنونم :)

بالا