برگزیده های پرشین تولز

پيش فرض لایسنس افزونه چت زوپیم یا zendesk

deluxekala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

افزونه زوپیم یا zendesk chat لایسنس یا نسخه پریمیوم رو از کجا میشه تهیه کرد؟راهش چیه؟بعد از تریال دیگه به درد نمیخوره؟

http://deluxekala.com/

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
سلام دوستان

افزونه زوپیم یا zendesk chat لایسنس یا نسخه پریمیوم رو از کجا میشه تهیه کرد؟راهش چیه؟بعد از تریال دیگه به درد نمیخوره؟

http://deluxekala.com/
از livezilla پیشنهاد میکنم استفاده کنید نمونش در سایت امضا نصبه ، هم تحت وب داره هم موبایل اندروید ، ای او اس ، ویندوز فون و ... ،همشم رایگانه ، اینم که تو سایتش گفته نسخه رایگانش یه کاربرست والا ما الان چند تا کاربر استفاده میکنن و مشکلی نداره ، امکاناتشم عالیه

deluxekala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از livezilla پیشنهاد میکنم استفاده کنید نمونش در سایت امضا نصبه ، هم تحت وب داره هم موبایل اندروید ، ای او اس ، ویندوز فون و ... ،همشم رایگانه ، اینم که تو سایتش گفته نسخه رایگانش یه کاربرست والا ما الان چند تا کاربر استفاده میکنن و مشکلی نداره ، امکاناتشم عالیه

بله اتفاقا اون رو هم اسکریپتش رو تازه دانلود کردم که جایگزین کنم ولی شک داشتم. روی اندروید و تحت وب خوبه دیگه مشکلی که نداره؟ اگه لینکی از اموزش نصبش داری بذاری ممنون میشم.

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
بله اتفاقا اون رو هم اسکریپتش رو تازه دانلود کردم که جایگزین کنم ولی شک داشتم. روی اندروید و تحت وب خوبه دیگه مشکلی که نداره؟ اگه لینکی از اموزش نصبش داری بذاری ممنون میشم.
اره الان ۹ ماهه فک کنم نصبه و مشکلی نداشته ، نصبش کاری نداره طبق راهنماش انجام بده نصب میشه ، اگرم خواستین با پرداخت هزینه در خدمتیم

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
همین افزونه ای که نصب کردید نمای جالبتری داره از livezilla
livezilla رو هم میتونی نماشو تغییر بدی ، دست خودته ، امکانات کاملی داره هر شکل و شمایلی بخوای میتونی در بیاری

بالا