برگزیده های پرشین تولز

پيوست گواهينامه ؟! چرا و چگونه !

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بابا اين چه توعيشه ديگه !
من ديروز بعد 3 روز دوندگي و 50 هزار تومن باج دهي گوتاهيناممو از راهنمايي رانندگي گرفتم ! كلي حال كردم كه دفعه بعي نمي خواد پول بدم و كلي آشنا دارم بره خودم !(دفععه قبلي به خاطر اينكه با سرعت غير مجاز!!(80 كيلومتر) سبقت گرفتم و سهميه آقاي پليس رو ندادم گواهي نامرو خفت كرد! + 40 هزار تومن جريمه!
امروزم باز داشتن يه طرفه ميرفتم اين دفعه گشت نيروانتظامي بهم گير داد ! گواهيتامرو گرفت !
مي خوام بدونم رو چه قانوني اينا مي تونن گواهينامرو بگيرن ؟؟؟؟؟ انقدر مملكت هر كي بهركيه ؟ بابا من ديروز بعد از 240 تومن خرج كردن به زوور گواهيمممو گرفتم !:( (190 تومنم خلافي ماشين بود ! :blink: )
اعصابم خفن خورده !

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از ali :
بابا اين چه توعيشه ديگه !
من ديروز بعد 3 روز دوندگي و 50 هزار تومن باج دهي گوتاهيناممو از راهنمايي رانندگي گرفتم ! كلي حال كردم كه دفعه بعي نمي خواد پول بدم و كلي آشنا دارم بره خودم !(دفععه قبلي به خاطر اينكه با سرعت غير مجاز!!(80 كيلومتر) سبقت گرفتم و سهميه آقاي پليس رو ندادم گواهي نامرو خفت كرد! + 40 هزار تومن جريمه!
امروزم باز داشتن يه طرفه ميرفتم اين دفعه گشت نيروانتظامي بهم گير داد ! گواهيتامرو گرفت !
مي خوام بدونم رو چه قانوني اينا مي تونن گواهينامرو بگيرن ؟؟؟؟؟ انقدر مملكت هر كي بهركيه ؟ بابا من ديروز بعد از 240 تومن خرج كردن به زوور گواهيمممو گرفتم !:( (190 تومنم خلافي ماشين بود ! :blink: )
اعصابم خفن خورده !
مملكت ؟؟؟ كدوم مملكت
وقتي بسيجي مياد گواهينامه ميگيره ميخواي نيروي انتظامي نگيره
اين وسط اداره راهنمايي و رانندگي بوق تشريف دارن

hamidkazemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميگم نيروي انتظامي هم خوب درامد دارها !!بريم پليس بشيم

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
ولي خب...........
آخه..........
ولي.......
ببخشيد ولي اگه سوييس هم اين كارو ميكردي همين جوري جريمه ميشدي!!
ولي خب آره موافقم اي پليسا خيلي تاپلو پول ميخوان از آدم!
پليسه يه دفعه به من اينطوري كرد!
"الان جريمه رو مينويسما" منم خنگ!ميگفتم بنويسيد خب!
بعد اون گفت"الان 10 تومان برات مينويسم!"بعد با برگ جريمه بازي ميكرد :D
آخرش آي كيو من جواب داد پولو بهش دادم :D
البته 1هفته بود گواهينامه گرفته بودمهنوز قلق دستم نبود!!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
امشب ساعت 12:30 تو مدرس داشتم ميرفتم ... لاين سبقت ... يهو ديدم ماشين جلوئي گرفت راست ... اون كه رفت كنار ديدم
2 تا نور چراغ تو چشمه !!!

قلبم داشت وايميساد !!! چون فاصله 2 تا نور از نظر عرضي هم كم بود تشخيص نميدادم چيه !!!!

خلاصه منم گرفتم راست رد كردم !

حدس بزنيد چي بود !

2 تا موتوري ... كه دنبال هم ميومدن !!!

جفتشون 2 ترك ! اولي 2 تا پسر ( شايد خلاف كار ) ... دومي 2 تا بسيجي !

احمق ها لاين سبقت مدرس رو گرفته بودن برعكس ميرفتن !!!! :D :D :D

( تا 5 دقيق قلبم تو دهنم بود ! نفهميدم چطوري نزدم بهشون ! :D )

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
امشب ساعت 12:30 تو مدرس داشتم ميرفتم ... لاين سبقت ... يهو ديدم ماشين جلوئي گرفت راست ... اون كه رفت كنار ديدم
2 تا نور چراغ تو چشمه !!!

قلبم داشت وايميساد !!! چون فاصله 2 تا نور از نظر عرضي هم كم بود تشخيص نميدادم چيه !!!!

خلاصه منم گرفتم راست رد كردم !

حدس بزنيد چي بود !

2 تا موتوري ... كه دنبال هم ميومدن !!!

جفتشون 2 ترك ! اولي 2 تا پسر ( شايد خلاف كار ) ... دومي 2 تا بسيجي !

احمق ها لاين سبقت مدرس رو گرفته بودن برعكس ميرفتن !!!! :D :D :D

( تا 5 دقيق قلبم تو دهنم بود ! نفهميدم چطوري نزدم بهشون ! :D )
کاش ميزدي بهشون !

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من رفتم گواهينامرو بگيرم يارو ميگه خوب چرا از اول يه چيزي ندادي بري !!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
به اين بسيجي ها نزده اين همه بد بختي داريم ! ميزدم كه ديگه .............

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
داشتم تو اتوبان مدرس میومدم یه هو پلیسه کنار اتوبان سوت زد و با دست ماشین من رو نشون داد.
هر چی نگاه کردم دیدم مشکلی ندارم. کمربند بسته بودم ، موبایل هم حرف نمی زدم. سرعتم هم زیاد نبود. خلاصه زدم بغل یارو اومد اول گفت بیمه دادم بهش ، گفت معاینه دادم بهش دید به چیزی نمی تونه گیر بده گفت کارت ماشین گفتم همرام نیست برقی زد چشمش گفت باید ماشینو بخوابونم. گفتم بابا فوقش جریمه کن خوابوندن ماشین دیگه واسه چیه !!!!
خلاصه هی آیه می خوند که نمی دونم الان باید بری خلافی بگیری 20 تومن پول پارکینگ بدی 10 روز بدوی تا ماشینت رو در بیاری.
گفتم چقدر بدم ولم کنی برم. گفت هیچی نهار ما رو ردیف کن. خلاصه بیشرف 5 تومن گرفت گذاشت برم.
دیروز که از همون مسیر رد می شدم دیدم همون پلیس داره از یه بدبخت دیگه نهار می گیره !!!!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خدايش وقتي حساب مي كنه امارات خيلي خوبه
من تا به حال چندين بار پليس (شرطه و يا انجاد) منو گرفته و از خوش شانسي زماني كه ميخواستم كارت گواهينامه رو بدم با كارت دانشگاه اشتباهي شده و يا تا فهميدند دانشجو هستم سريع منو ول كردند.
درباره سرعت هم پليس زياد كاري نداره رادار (دوربين مخفي) گذاشتن اگر سرعتت بالاتر از حد مجاز باشه سريع يه عكس خوشكل ازت ميگره و جريمه اش هم بستگي به محلش داره كه چيزي بين 200 - 5000 درهم هستش. اگر هم بخواهي عكس خوشكلت هنگام سرعت ببيني بايد 10 درهم پرداخت كني تا بهت نشون بدند.
در مورد پارك كردن هم قانونها و جريمه هاي به خصوص خود رو دارند.
اگر با موبايل بدوني هندفري در هنگام رانندگي استفاده كني و يا اشغال بريزي توي خيابون هم جريمه هاي به خصوص خود رو دارند.
در كل بگم اينجا رشوه و رشوه خواري خيلي كمه و همه چيز قانوني داره...

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Mashaheer :
خدايش وقتي حساب مي كنه امارات خيلي خوبه
من تا به حال چندين بار پليس (شرطه و يا انجاد) منو گرفته و از خوش شانسي زماني كه ميخواستم كارت گواهينامه رو بدم با كارت دانشگاه اشتباهي شده و يا تا فهميدند دانشجو هستم سريع منو ول كردند.
درباره سرعت هم پليس زياد كاري نداره رادار (دوربين مخفي) گذاشتن اگر سرعتت بالاتر از حد مجاز باشه سريع يه عكس خوشكل ازت ميگره و جريمه اش هم بستگي به محلش داره كه چيزي بين 200 - 5000 درهم هستش. اگر هم بخواهي عكس خوشكلت هنگام سرعت ببيني بايد 10 درهم پرداخت كني تا بهت نشون بدند.
در مورد پارك كردن هم قانونها و جريمه هاي به خصوص خود رو دارند.
اگر با موبايل بدوني هندفري در هنگام رانندگي استفاده كني و يا اشغال بريزي توي خيابون هم جريمه هاي به خصوص خود رو دارند.
در كل بگم اينجا رشوه و رشوه خواري خيلي كمه و همه چيز قانوني داره...
ببینم وقتی می فهمن ایرانی هستیکاریت ندارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو اینجا اگه بفهمند دانشجوی و بدشانسی هم بیاری که!!!!!!!! من هیچ وقت کارت دانشجوی به کسی نشون نمی دم!!!!!!

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
ميبينم كه اينجا دارين به مقام شامخ آخا پليسه كه شبا كه ما ميخوابيم بيداره توهين ميكنيد! :eek:

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
چه‌گونه جرات کردند در یک بهارآزادی چنین کاری را با آقا محمدرضای عزیز کنند و با دست ایشان را نشان بدهند؟! به همین مناسبت از این لحظه به مدت یک هفته عزای عمومی ویژه گفتگوگران آزاد است.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
هومن تو خوراكت اين آدما هستن ! شروع كني براشون داستان ببافي ... يارو يه پولي هم بهت ميده !!!

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
به نقل از bahar13 :
ميبينم كه اينجا دارين به مقام شامخ آخا پليسه كه شبا كه ما ميخوابيم بيداره توهين ميكنيد! :eek:
زنشو بگو بهار !:)

بالا