برگزیده های پرشین تولز

پیام سر الکس فرگوسن برای ناصر حجازی:به یادت هستیم و برایت دعا می کنیم

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
دوست دارم بداني كه همه جا به فكر تو هستيم. شخصا به خاطر همه فداكاري‌ها و تلاش‌هايت براي باشگاه تشكر مي‌كنم
2010/4/20 8:57:00

سایت گل- سرالكس فرگوسن سرمربي افسانه‌اي منچستريونايتد طي نامه‌اي براي يك ايراني مقيم انگلستان از ناصر حجازي اسطوره فوتبال ايران احوالپرسي كرده و براي شفاي او دعا كرده است.
جاويد جعفري فراهاني، نویسنده سابق روزنامه دنیای فوتبال وايراني مقيم انگلستان نقطه آغاز ماجراست. او كه از علاقه‌مندان پروپاقرص فوتبال است و در مسائل فني هم دستي بر آتش دارد در حين تعطيلات دانشگاه و در پي تماشاي بازي منچستريونايتد و چلسي در اولدترافورد به فكر ايجاد ارتباط حجازي و فرگوسن مي‌افتد و به همين منظور به باشگاه منچستر مي‌رود.
فراهانی می گوید: گفت و گوی ما با پیش بینی بازی بعد از ظهر ، بین چلسی و منچستر شروع شد و بعد از آن من هدف ام از درخواست ملاقات را مطرح کردم که ارائه اطلاعاتی در مورد دومین دروازه بان قرن آسیا و اسبق تیم ملی بود و پیشنهادی مبنی بر ساختن فیلمی با حضور بازیکنان و کادر فنی و سخن گفتن شان به زبان پارسی با بیان آرزوی سلامتی برای ناصر حجازی را شامل می شد. شلی از این مسئله استقبال کرد و بیان این که با سر الکس فرگوسن و مسئولین رسانه ای تیم این مسئله را مطرح میکند ، درخواست زمان برای پیگیری این پروژه نمود. بعد از حذف منچستر از لیگ قهرمانان اروپا ، طی گفت و گو مجددی با او ، به اطلاع من رساند که در حال حاضر امکان تهیه این فیلم وجود ندارد و به جای آن در نظر دارد که تقدیر نامه ای از جانب باشگاه به آقای حجازی اهدا کنند و من را به مرکز تمرین باشگاه ( که خارج از ورزشگاه اولدترافورد قرار دارد ) و دفتر سر الکس فرگوسن ارجاع داد.
درنهابت مسئول رسانه‌اي باشگاه به اطلاع اين ايراني خوش ذوق مي‌رساند كه سرالكس شخصا نامه‌اي براي اسطوره فوتبال ايران نوشته است. حجازي كه در دوران اوجش سابقه حضور در تمرينات منچستر را داشته در اين نامه با احوالپرسي گرم و احساسات فوق‌العاده فرگوسن مواجه شده است. اين نامه احتمالا با پاسخ ناصر حجازي هم روبه‌رو خواهد شد و شايد ادامه اين ديالوگ به اتفاقي باور نكردني منجر شود.
ناصر حجازي آنقدر بزرگ، قابل احترام و محبوب هست كه بتوان از منچستر يونايتد درخواست يك بازي دوستانه با استقلال كرد ولابد ديدن ناصر حجازي درون دروازه حتي براي چند ثانيه از اتفاقات تاريخي فوتبال ايران خواهد بود.
متن نامه محبت‌آميز فرگوسن به اين شرح است: ناصر عزيز من از جاويد جعفري فراهاني نامه‌اي دريافت كردم و بايد بگويم كه وقتي شنيدم حال شما خوب نيست متاسف شدم. به اين فكر افتادم كه پيغام بازيكنان و دستيارانم را برسانم دوست دارم بداني كه همه جا به فكر تو هستيم. شخصا به خاطر همه فداكاري‌ها و تلاش‌هايت براي باشگاه تشكر مي‌كنم. اين فداكاري‌ها بسيار ارجمند است. مي‌دانم كه ماه‌هاي اخير را به سختي پشت سر گذاشتي اما مطمئن باش كه با دعاها و افكار ما آرامش پيدا خواهي كرد.

سرالكس فرگوسن

DomainSeller

Registered User
لایک‌ها
71
دوست دارم بداني كه همه جا به فكر تو هستيم. شخصا به خاطر همه فداكاري‌ها و تلاش‌هايت براي باشگاه تشكر مي‌كنم
2010/4/20 8:57:00

سایت گل- سرالكس فرگوسن سرمربي افسانه‌اي منچستريونايتد طي نامه‌اي براي يك ايراني مقيم انگلستان از ناصر حجازي اسطوره فوتبال ايران احوالپرسي كرده و براي شفاي او دعا كرده است.
جاويد جعفري فراهاني، نویسنده سابق روزنامه دنیای فوتبال وايراني مقيم انگلستان نقطه آغاز ماجراست. او كه از علاقه‌مندان پروپاقرص فوتبال است و در مسائل فني هم دستي بر آتش دارد در حين تعطيلات دانشگاه و در پي تماشاي بازي منچستريونايتد و چلسي در اولدترافورد به فكر ايجاد ارتباط حجازي و فرگوسن مي‌افتد و به همين منظور به باشگاه منچستر مي‌رود.
فراهانی می گوید: گفت و گوی ما با پیش بینی بازی بعد از ظهر ، بین چلسی و منچستر شروع شد و بعد از آن من هدف ام از درخواست ملاقات را مطرح کردم که ارائه اطلاعاتی در مورد دومین دروازه بان قرن آسیا و اسبق تیم ملی بود و پیشنهادی مبنی بر ساختن فیلمی با حضور بازیکنان و کادر فنی و سخن گفتن شان به زبان پارسی با بیان آرزوی سلامتی برای ناصر حجازی را شامل می شد. شلی از این مسئله استقبال کرد و بیان این که با سر الکس فرگوسن و مسئولین رسانه ای تیم این مسئله را مطرح میکند ، درخواست زمان برای پیگیری این پروژه نمود. بعد از حذف منچستر از لیگ قهرمانان اروپا ، طی گفت و گو مجددی با او ، به اطلاع من رساند که در حال حاضر امکان تهیه این فیلم وجود ندارد و به جای آن در نظر دارد که تقدیر نامه ای از جانب باشگاه به آقای حجازی اهدا کنند و من را به مرکز تمرین باشگاه ( که خارج از ورزشگاه اولدترافورد قرار دارد ) و دفتر سر الکس فرگوسن ارجاع داد.
درنهابت مسئول رسانه‌اي باشگاه به اطلاع اين ايراني خوش ذوق مي‌رساند كه سرالكس شخصا نامه‌اي براي اسطوره فوتبال ايران نوشته است. حجازي كه در دوران اوجش سابقه حضور در تمرينات منچستر را داشته در اين نامه با احوالپرسي گرم و احساسات فوق‌العاده فرگوسن مواجه شده است. اين نامه احتمالا با پاسخ ناصر حجازي هم روبه‌رو خواهد شد و شايد ادامه اين ديالوگ به اتفاقي باور نكردني منجر شود.
ناصر حجازي آنقدر بزرگ، قابل احترام و محبوب هست كه بتوان از منچستر يونايتد درخواست يك بازي دوستانه با استقلال كرد ولابد ديدن ناصر حجازي درون دروازه حتي براي چند ثانيه از اتفاقات تاريخي فوتبال ايران خواهد بود.
متن نامه محبت‌آميز فرگوسن به اين شرح است: ناصر عزيز من از جاويد جعفري فراهاني نامه‌اي دريافت كردم و بايد بگويم كه وقتي شنيدم حال شما خوب نيست متاسف شدم. به اين فكر افتادم كه پيغام بازيكنان و دستيارانم را برسانم دوست دارم بداني كه همه جا به فكر تو هستيم. شخصا به خاطر همه فداكاري‌ها و تلاش‌هايت براي باشگاه تشكر مي‌كنم. اين فداكاري‌ها بسيار ارجمند است. مي‌دانم كه ماه‌هاي اخير را به سختي پشت سر گذاشتي اما مطمئن باش كه با دعاها و افكار ما آرامش پيدا خواهي كرد.

سرالكس فرگوسن

ممنون از اینکه منعکس کردی
لینک خبر:)

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اینم مربی با شعور تیم ما بهت افتخار میکنم فرگی کبیر

زنده باد فرگوسن و یونایتد

ممنون دوست عزیز

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
همیشه از منچستر بدم میومده اما الان فرگوسن این حرکت داش مشتی رو که زده منو شرمنده کرده البته حساب فرگوسن و منچستر جداست :happy:

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
چه با معرفت
مگه حجاری چکار کرده بود که فرگوسن به یادش بود

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
صبح اين خبر رو از رفيقم شنيدم باورم نشد تا اينكه اينجا ديدم؛باورم شد كه ونگر هم راستي راستي به كعبي اظهار تمايل كرده بوده:دي

amk

Registered User
لایک‌ها
9
دمش گرم شعور !
من ميگ اين ناصر خان ما خيلي شاخه ميگيد نه...

البته من از طرف آب ها ميگم كه با منچستر بازي نميكنيم :دي

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
خیلی خوشم اومد ... دمش گرم ... انسان با شعوریه

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
چه با معرفت
مگه حجاری چکار کرده بود که فرگوسن به یادش بود

اینطوری که فردوسی پور میگفت مثل اینکه حجازی میخواسته بره منچستر یا طرفدارش هست به هر حال یکی از ایرانیهای مقیم انگلیس نامه ای به باشگاه منچستر زده که جناب حجازی اینطوریه و الان خیلی مریضه سر الکس هم خودش جواب نامه رو داده

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
یعنی واقعا شما نمیدونید که ناصر حجازی توی زمان بازیش یه دوره ای قرار بوده به عضویت منچستریونایتد در بیاد !!!!! ؟؟؟؟

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

amk

Registered User
لایک‌ها
9
راستشو بخوايد يه زموني ناصرخان 3 ماه با منچستر تمرين كرد ولي براش بخاطر دلايلي كه نميدونم نتونست بازي كنه...

بردیا

Registered User
لایک‌ها
4
ناصر مدارکش مشکل داشت که نتونست بازی کنه
اون و یه دروازبان دیگه همزمان باهم توی منچستر تمرین میکردن که یکیشون عضو تیم بشه،بعد گفتن یه سری مدارک شما مشکل داره فدراسینتتون باید درستش بکنه
اینم برگشت ایران تا کارش درست بشه برای عضویت که قضیه کش اومد و منچستریا هم با اون دروازبان بستن که اتفاقا تا 7سال دروازبان فیکسشون هم بودش
اسمش رو یادم رفته

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
تو خبر ورزشی می خوندم مثل اینکه 5 تا بازی تدارکاتی هم براشون بازی کرده و فقط به خاطر جریان انقلاب و شکل نگرفتن فدراسیون و بردن نامه ی جعلی نتونسه برا منچستر بازی مکنه
دروازه بانی که با ناصر تست داده و بعد از ناصر قرار گرفته تا 7 سال دروازه بان فیکس منچستر بوده :wacko:

بالا