برگزیده های پرشین تولز

پیج اینستا فروشی

yasman.yk

Registered User
لایک‌ها
294
دوتا پیج فروشی دارم 55 و 50 کا فروشی بدون فیک اصلا با برنامه فالور نزدم پیج 600 کا دارم به راحتی پیج بالا میارم

فالور ایرانی - لایک متوسط رو به بالا - قیمت هر کا بین 10 تا 15 کا

*پیج ها هر روز پیشرفت میکنن قیمت به روز حساب میشه

واسه قیمت یا به تلگرام مسیج بدین یا جمیلم

[email protected]

http://telegram.me/takroj

totiya

Registered User
لایک‌ها
7
سلام میدونید جهت گرفتن تبلیغات روی پیج اینستاگرام چی کار باید بکنم 12k بدون فیک دارم

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
واقعا تبلیغات تو اینستا نتیجه ای مطلوبی داره?به نظرمن که زیاد نمیشه روش حساب کرد،البته به غیر از استثناها شاید چند نفرم نتیجه خوبی گرفته باشن ولی منظور من کلی هست ،البته این نظر منه شاید اشتباه میکنم

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
کسی با اینستا کار کرده؟ میدونه تبلیغاتش موثر هست یا نه؟بازدهی خوبی داره؟

yasman.yk

Registered User
لایک‌ها
294
واقعا تبلیغات تو اینستا نتیجه ای مطلوبی داره?به نظرمن که زیاد نمیشه روش حساب کرد،البته به غیر از استثناها شاید چند نفرم نتیجه خوبی گرفته باشن ولی منظور من کلی هست ،البته این نظر منه شاید اشتباه میکنم
الان اکثرا تلگرام و کانالن ولی اینستا بعضی فروشگاها و یا حتی پیجا های تکست ، فکت ، عروس خوب واسشون گرفته

nader1095

Registered User
لایک‌ها
85
دیگه خیلی به تبلیغات اینستا توجهی نمیشه مگر این که خیلی خاص باشه و بتونه توجه مخاطب رو جذب کنه.

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

aharandi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
استفاده از اینستاگرام فقط برای خود برندها اونم توی پیجشون کارساز و سودمند هست
اگر بتونید یه پیج فعال راه اندازی کنید و محصول خودتون رو تبلیغ کنید می تونید تجارت سودمندی رو برای خودتون راه اندازی کنید

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در راستای بازاریابی اینترنتی و سئو مشغول به فعالیت هستم
همچنین سالها در زمینه تولید تصفیه فاضلاب چربی گیر سپتیک تانک و برج خنک کننده تحقیقات بسیار زیادی را داشته و محتوا در این راستا تولید نموده ام

http://www.netmarko.com

بالا