برگزیده های پرشین تولز

پیدا کردن آی پی یک نفر در یاهو مسنجر

GHAHRAMANI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام می شه آی پی یه نفرو تو یه مسنجر پیدا کرد.
این کار با کامند پرامپت( Net Stat)شدنیه؟
من این کارو واسه یه مساله تحقیقاتی می خوام نه برای هک و اینا.(محض اطلاع )

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
تو اگه گفتی بعدش چی کار می خوای بکنی من بهت میگم

mgh

Registered User
لایک‌ها
2
من هم اگه روشي هست خوشحال ميشم بدونم
البته نه با سند فايل يا چيزاي مشابه فقط با پي ام ميشه فهميد؟
بعدش هم من فقط مي خواهم از روي آي پي مكان واقعي طرفو تشخيص بدم كه از كدوم كشور يا شهره!
فك نكنم اين كار مشكلي داشته باشه!
حالا روشي هست؟

GHAHRAMANI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم می خوام کشور رو بدست بیارم.

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
اگر راهي هست بگيد ..
بعدش هم من فقط مي خواهم از روي آي پي مكان واقعي طرفو تشخيص بدم كه از كدوم كشور يا شهره!
فك نكنم اين كار مشكلي داشته باشه!

گفته هاي بالا هم تاييد ميشه

milad22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Netstat -n
در قسمت Foreign Address اونی که با پورت 5050 یا نزدیک به اون هست ای پی نفری هست که شما بهش PM دادین.
برای اینکه بفهمید از کجا وصل شده هم میتونید از سایت www.ripe.net استفاده کنید و مشخصات ISP که اون آی پی رو به اون یوزر داده رو هم در بیارین.
خدا از سر تقصیرات ما بگذره
79.gif

GHAHRAMANI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
lمن وقتی که دارم با یکی چت می کنم همه صفحات دیگه رو هم بستم و تو نت استت زدم با پارامتر ان وهر چی آی پی که داد تو ripe.netزدم با پورت های5050و80همش ماله باهو بود خود شرکت یاهو.حالا می فرماین چیکار کنیم.

vahsha1

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان عزيز
در ياهو مسنجر و هر نوع سيستم IRC از اين قبيل شما به هيچ وجه ارتباط مستقيم با طرف مقابل نداريد بلكه با واسطه سرورهاي بخصوص در اين مورد با هم ارتباط پيدا مي كنيد و هرگونه تبادل از قبيل text ،فايل ، صدا و تصوير با اين واسطه ارسال و در يافت مي گردد.IP ذكر شده كه در كنار پورت 5050 مي باشد متعلق به yahoo مي باشد. البته در زمانهاي قديم اينگونه ارتباطات حتي در ياهو بدون واسطه بود اما بدليل مشكلات بوجود آمده اين ارتباط با واسط مياني انجام مي گردد.
موفق باشيد.

vahsha1

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از afshin_electronic :
netstat رو از كجا بياريم خوب

در windows از start ---> RUN سپس CMD را زده تا وارد كنسول MS-DOS شويد در آنجا netstat -n .
ببخشيد كه اينگونه نوشتم هدف نشان دادن مسير به كساني بود كه شايد آشنايي ندارند.
موفق باشيد.

Romty

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از vahsha1 :
در windows از start ---> RUN سپس CMD را زده تا وارد كنسول MS-DOS شويد در آنجا netstat -n .
ببخشيد كه اينگونه نوشتم هدف نشان دادن مسير به كساني بود كه شايد آشنايي ندارند.
موفق باشيد.

با با جان این روش ها دیگه جواب نمی ده خوبه که خودت گفتی ها :lol: این روش مال زمانیه که هیتلر گروهبان یک بود !

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1

ممنون از جوابتون

در ياهو مسنجر و هر نوع سيستم IRC از اين قبيل شما به هيچ وجه ارتباط مستقيم با طرف مقابل نداريد بلكه با واسطه سرورهاي بخصوص در اين مورد با هم ارتباط پيدا مي كنيد و هرگونه تبادل از قبيل text ،فايل ، صدا و تصوير با اين واسطه ارسال و در يافت مي گردد.IP ذكر شده كه در كنار پورت 5050 مي باشد متعلق به yahoo مي باشد. البته در زمانهاي قديم اينگونه ارتباطات حتي در ياهو بدون واسطه بود اما بدليل مشكلات بوجود آمده اين ارتباط با واسط مياني انجام مي گردد.

خوب با اين حساب چيكار بايد كرد؟!

vahsha1

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از djromty :
با با جان این روش ها دیگه جواب نمی ده خوبه که خودت گفتی ها :lol: این روش مال زمانیه که هیتلر گروهبان یک بود !

بنده هم گفتم استفاده از netstat يك روش نيست بلكه يك ابزار است وبنده نيز روش استفاده از آن را در جواب دوستمان عرض كردم.
البته شما اگه روش خاصي كه مربوط به زمان حال مي باشد معرفي كنيد مستفيض مي شويم.
موفق باشيد.

mamiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از vahsha1 :
دوستان عزيز
موفق باشيد.

اما من این مسئله رو چک کردم و به این شکل نبود. وقتی با یکی از دوستانم که هر دو در یک شبکه هستیم چت میکنم یاهو مسنجر من مستقیما با آی پی اون در ارتباطه. برای اطمینان بیشتر یک فایل براش سند کردم و دیدم که با سرعتی حدود 30Mbps ارسال شد.

بالا