• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پیدا کردن شیر خشکgalactomin 19 سر بزنیدکمک کردن به نوزادی که در آستانه مرگ است

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,000
درود
دوستان گرامی دوستی دارم که نوزادی 2 ماهه داره متاسفانه این نوزاد کوچولو و دوست داشتنی مشکلاتی جسمی داره و این نوزاد وابسته به استفاده از شیر خشک گالاکتومين 19 هست متاسفانه به هر جا سرزده پدر این نوزاد داروخانه ها و هلال احمر متاسفانه به فقدان شیر گالاکتومین رو برو شده و زنده بودن این نوزاد هم به این شیر خشک وابسته هست این تاپیک رو زدم گفتم دوستان من شاید بتونن راهنمایی یا این شیر خشک رو بتونن یه جوری تهیه و به این نوزاد که وضعیت بحرانی به سر میبره برسونن دوستان پرشین تولز حتما کمک کنید جان این نوزاد معصوم در خطر میباشد وقت تنگ میباشددر ضمن در گوگل سرچ کردم این شیر خشک رو ولی متاسفانه همش در مورد فقدان این شیر خشک در فلسطین و غزه و مسائل کودکان خون رنگینتر از نوزادان و کودکان ما پیدا میشه شما فقط کافیه در گوگل سرچ کنید گالاکتومین 19 ببینید خودتون تا باورتون بشه
دوستان در شیراز موجود نیست متاسفانه دوستان در هر کجای ایران ساکن هستید حتی اگر 1 قوطی هم پیدا کردید باعث میشه 1 روز بیشتر زنده بمونه
این رفیقمون میگه تا روز 2 شنبه شیر خشک مربوطه به اتمام میرسه ...
این یک بیماری هست که در شیراز کلا 2 تا نوزاد این گونه هستن......علوم پزشکی هم گفته سهمه فقط به یک نفر میرسه که اونم به اون یکی کودک رسیده فعلا و میگن سفارش دادیم ولی به خاطر تحریم ها.....بعید میدونن دوباره این شیر خشک توزیع بشه........
دوستان همت کنید

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,000
اگه دوستا 2 تا قوطی هم پیدا کردن یه ندا بدن
مارک شیر خشک دقیقا اینه شیر خشک galactomin 19

اینم ایمیلم هست
[email protected]

soheil368

Registered User
لایک‌ها
67
تو قسمت بازارچه افرادی هستن که میتونن از خارج از کشور اجناسی .که میخواین رو وارد کنن کافیه تو یه سایت خارجی این شیرخشک رو پیدا کنین(سایتی که فروشگاه باشه)و به این دوستان بگین که به تعداد براتون بیارن.یا اگه خودتون کارتهای پی پال و .... دارین میتونین از این سایتها بخرین(حالا که تو ایران نیست به نظر بهتره دست رو دست نذارین و از طریق خرید از خارج کشور اقدام کنین
نمونه سایت فروشنده:

Buy Galactomin 19 [Fructose Formula] 400g,
[url]http://www.chemistdirect.co.uk/galactomin-19-%5Bfructose-formula%5D-400g_4_14562.html

شما تو قسمت خرید و فروش یه پست بزن احتمالا کسایی پیدا میشن که براتون وارد کنن یا مسافری داشته باشن که همین روزا از خارج از کشور بیاد و با خودش بتونه بیاره.یا خودتون تو گوگل سرچ کنین و شرکتهایی که از اونطرف میتونن جنس وارد کنن و پیدا کنین و بهشون سفارش بدین.

منتها وارد کردن از اون ور یه مقدار طول میکشه چون شا عجله دری دنبال کسی باش که همین روزا یه مسافرت به ایران داشته باشه.

Last edited:

astangin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دمت گرم رفیق اساسی حال دادی که مطلب رو شیر کردی

:heart:

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,000
درود
یادش بخیر عجب دورانی بود کل ایران رو شخم زدیم حتی 1 قوطی هم گیر نیامد حالا برای نوزادانی که عمرشون به این شیر خشک وابسته بود و مرگ زندگی درمیان بود حتی به برنامه 8.30 هم زنگ زدم و خواستم در مورد نبود این نوع شیر خشک را متاسفانه نمیخوام وارد حرفهای ناگفته بشوم خیلی تلخه اخه یکی از نوزادان هم فوت شد برای نبود این نوع شیر خشک فقط به خاطر سهل انگاری اقایان ****بگذریم و 8.30 هیچ اهمیتی قائل نشد سر این قضیه .................
برای تهیه این شیر خشک حتی یادمه نصف شیر خشک باز شده از یکی از خانواده های که نوزادشون به این شیر خشک وابسته بود پدر نوزاد به من گفت بیا این نصف شیر خشک رو بده به اون خانواده نوزاد تا چند روز دیگه هم خدا کریمه واقعا این حرکت انساندوستانه این پدر نوزاد هیچ وقت یادم نمیره بگذریم خیلی سخت بود اون دوران البته هنوز هم کمیاب میباشد این نوع شیر خشک برم سر اصل مطلب
2 تا شیر خشک یکی از دوستان خیرم که اون دوران خیلی کمک کرد برای تهیه این نوع شیر خشک کمیاب 2 تا شیر خشک فرستاده شده از کشور المان الان دستمه از طرفی خانواده هایی که به این نوع شیر خشک وابسته بودند خدا رو شکر دیگر نوزادشان بزرگ شده و دیگر نیاز به این شیر خشک ندارند خانواده هایی که اون موقع شناسایی کرده بودیم ((کردستان. سیستان و بلوچستان .شیراز . قم.اصفهان))
اگر خانواده ای نیازمند این شیر خشک میباشند اطلاع بدهید با استعلام گرفتن از اینکه واقعا نیازمند این نوع شیر خشک میباشد برای نوزادشان 2 تا قوطی رایگان فرستاده شود

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,000
سپاس
ولی اگر نیازمند واقعی پیدا شود برسونیم به دستش بهتر میباشد تا بدهیم به جاهایی که بعد معلوم نیست اینو بازار سیاه بفروشند و از دسترسی به شیرخشک جلوگیری کنند تا قیمت بیشتر بشه
دیک نفر ایمیل داد به ما که هر کدام را 100 هزارتومان خریداریم ما هم در جواب گفتیم نامه پزشک معتمد را برسانید اگر واقعا نیاز باشد بعد از استعلام رایگان خیرانه تحویل یدم ولی دیگر جواب نداد حالا ببینید هر دو رو 200 از من میخواست بگیره چند حالا خودش میخواست سود کنه؟!!!!!!!!

فمارا

Registered User
لایک‌ها
1,418
سپاس
ولی اگر نیازمند واقعی پیدا شود برسونیم به دستش بهتر میباشد تا بدهیم به جاهایی که بعد معلوم نیست اینو بازار سیاه بفروشند و از دسترسی به شیرخشک جلوگیری کنند تا قیمت بیشتر بشه
دیک نفر ایمیل داد به ما که هر کدام را 100 هزارتومان خریداریم ما هم در جواب گفتیم نامه پزشک معتمد را برسانید اگر واقعا نیاز باشد بعد از استعلام رایگان خیرانه تحویل یدم ولی دیگر جواب نداد حالا ببینید هر دو رو 200 از من میخواست بگیره چند حالا خودش میخواست سود کنه؟!!!!!!!!
اون سایت برای پیدا کردن داروی کمیاب و همچنین شیر کمیابه نه تحویل داروی کمیاب به اونا
باهاشون تماس بگیرید اگه شیر رو داروخانه ای داشته باشه آدرسشو می دهند

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,000
درود
این تاپیک قدیمی را بالا اوردم چون خیلی وقته از این قضیه میگذرد و اون موقع با کمک دوستان فروم همسایه که واقعا اون موقع سنگ تموم گذاشتند توانستیم از خارج از کشور چند کارتون تهیه و برای این خانواده ها که نوزادانشون نیاز داشتند قوطی شیر بفرستیم البته ناگفته نماند در اون برهه زمانی بد، بودند نوزادانی که به خاطر نرسیدن این شیر خشک متاسفانه فوت کردند در بیمارستان این خبر را خود پدری تلفنی به من گفت که داغدیده بود و دختر چند ماهش فوت شد!
فقط اخر ماجرای این شیر خشک بعد از رساندن موقتی شیر خشک به این عزیزان شیر خشک مربوطه وارد کشور شد اما خیلی کم ولی خطر تقریبا رفع شد .............

زمان حال:
در حال حاظر چند قوطی شیر خشک یک کارتون موجود هست و این شیر خشک هنوز کمیاب میباشد اگر خانواده ای نوزادش به این شیر خشک نیازمند میباشد به ما اطلاع بدهد که بعد از صحت قسم و دادن مدارک پزشکی نوزاد شیر خشک تعلق بگیرد به نوزادان نیازمند بدون هیچ چشم داشت مالی
پ ن:
چون در بازار سیاه دلالانی هستند که این شیر خشک را تهیه میکنن و با قیمت خیلی بالا میفروشند لطفا کسانی که دلال هستند یا بدروغ میخواهند این قوطیها را از ما تهیه کنن تماس نگیرند

پاینده باشید

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,000
درود
تاپیک را بروز کردم شاید باشند خانواده هایی که نیازمند این شیرخشک کمیاب هستند و نوزادانشان در معرض خطر جانی هستند چون مهم بودن این شیرخشک را میدانیم چون به نوعی اکسیژن زنده ماندن نوزادانی که باید حتما از این نوع شیرخشک استفاده کنن هست
پاینده باشید

m.kamyab

Registered User
لایک‌ها
522
داداش من جهت اطلاع خودم میپرسم
داستان این شیرخشک چیه که اینهمه نایابه مگه چی داره

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,000
داداش من جهت اطلاع خودم میپرسم
داستان این شیرخشک چیه که اینهمه نایابه مگه چی داره
درود
خیلی داستان داره

این قضیه داستانهای تلخی هم دارد و هم موقت ختم به خیر شدن البته موقت چون هنوز این شیر کمیاب است

توضیحاتی خواهم داد در وقت مناسب

بالا