برگزیده های پرشین تولز

پیدا کردن موقعیت ؟!!!!!!!!!!!!

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
یکی از دوستان من گوشی n85 داره هر وقت به من زنگ میزنه بهم میگه کجا هستم !!!!!!!!!!!!!
میخوام بدونم چطوری یه همچین چیزی ممکنه ؟؟؟

اتفاقی هم نگفته ... همیشه درست گفته . اونجایی هم که بودم مطمئن هستم این آقا از 10 کیلومتریش هم رد نشده ....

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
کسی از دوستان اطلاعی نداره

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
رویش گوشیت GPS فعال داری ؟ یه زمانی دوتا بچه تهرونی رو دیدم یه مدت پیش؛ گوشی پسره از این 1200 (دوازه چراغ) بود؛ مامانش بهش زنگ زد کلی فحش بارش کرد که بدون اجازه من چرا رفتی شیراز ؟ پسره گفت نه من که شیراز نیستم مادره بهش گفت صبح ملاصدرا بودی حالا هم که داری میری عفیف آباد !
طرف قسم میخورد دفعه اولشه میاد شیراز هیچ آشنا و فامیلی هم اینجا ندارن؛ هیچ شخصی هم نمیتونسته دنبالش بیاد و زاغش رو چوب کاری کنه... میگفت مامانش جی پی اس گوشیش رو فعال کرده !!؟

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
خوب دقیقا چطور میشه اینکار و کرد ...
من جی پی اس گوشیم فعاله ...
ولی چطور میتونم آمار یکی دیگه رو داشته باشم

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من کلی در این مسئله سرچ کردم و همه سایت های خارجی و ایرانی رو شخم زدم

در حالت کلی کاملا این مسئله امکان پذیر هست.چی پی اس یه ای دی داره و کافیه اون ای دی رو سرچ کنید.اما اینکه چطوری فعال می شه مشخص نیست

البته یه جیزی رو عرض کنم.مطمئنا این کار با یه برنامه خاص انجام می شه و با جی پی اس خود گوشی به این راحتی نمی شه.

شما با nimbuzz که یه مسنجر هست می توانید تا حدی اینکارو انجام بدید.یه ای دی می دید که اختیاری هست و با اینترنت می توانید ایدی دوستتون رو که دارید به برنامه بدید و بهتون بگه کجا هست.خیلی خوب جواب داده و اوکی هست اما هیچ ربطی به جی پی اس نداره

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
این دوست من فکر نکنم با این برنامه کار کنه . از تو نقشه گوشیش پیدا میکنه ...

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
این قضیه همچنان علامت سوال مونده ؟؟؟

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
سلام

من این مطلب را از طریق ایمیل دریافت کردم و منبع آنرا نمیدونم، واینکه توی ایران هم کار کنه یا خیر مطمئن نیستم.
فقط جهت اطلاع رسانی نقل قول میکنم، شاید کمکی کنه، اگر دوستان امتحان کردند لطفا اطلاع بدهند.

موفق باشید

واقعا تکنولوژی خیلی پیشرفت کرده است. هر روز یک خدمت جدید به مردم ارایه می شود. البته ناگفته نماند که اکثر تکنولوژیهای رایج در میان مردم ابتدا در اختیار نیروهای نظامی بوده است و بعد از تولید انبوه و عمومی شدن آنها، آن تکنولوژی وارد بازار شده است. به عنوان مثال همین موبایل تا سالها تنها در اختیار نیروهای نظامی و امنیتی بود اما بعد عمومی شد و در دسترس عموم قرار گرفت و یا دوربینهای مدار بسته، گنج یاب و ...

چند روزی است که یکی از تکنولوژیهای رایج در صنایع نظامی به طور آزمایشی روی اینترنت عمومی شده است. نیت این است که ارزیابی شود که مردم چگونه از این تکنولوژی استفاده می کنند تا در آینده سطح دسترسی آن را کاملتر کنند. در این تکنولوژی شما می توانید توسط اینترنت به طور دقیق متوجه شوید که فرد یا افراد مورد نظرتان کجا هستند. البته فرد یا افراد مورد نظر باید حتما موبایل داشته باشند. پلیس و نیروهای امنیتی به وسیله این تکنولوژی می توانند پس ببرند که افراد در هر لحظه در کدام شهر، کدام خیابان، کدام کوچه و کدام پلاک هستند. باورش سخت است اما این تکنولوژی در آستانه عمومی شدن است.

با کلیک روی لینک زیر وارد سایتی می شوید که به صورت آزمایشی این خدمات را برای اولین بار و برای مدت سی روز ارایه می دهد. دقت کنید که در باکس اول کد کشور ایران را بدون صفر اولش وارد کنید. یعنی وارد کنید نود و هشت. در باکس دوم هم شماره موبایل فرد مورد نظرتان را بدون سفر اولش وارد کنید.

در ظرف چند ثانیه این وب سایت با کمک ماهواره موقعیت فرد مورد نظر را همانند نرم افزار گوگل ارت به شما نشان می دهد. اینکه آن فرد الان کجاست؟ در کدام شهر، کدام خیابان، کدام کوچه و کدام خانه است. باور نکردنیست.

از این تکنولوژی لذت ببرید و حال کنید. در تبلیغ انگلیسی این وب سایت نوشته شده بود: وب سایتی برای همسران شکاک.

برای یافتن مکان افراد از طریق شماره موبایل انها اینجا را کلیک کنید

Last edited:

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
ببخشید مثل اینکه از این شوخی های سرکاری بود !!
لینکش را حذف کردم

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
مرسی شرپا جان

میخونم مطالب رو نتیجه رو اینجا میگم

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
من این رو پیدا کردم google latitude
برای همین کار ساخته شده ولی تو قسمت کشور ها ایران رو نداره

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
دیدم . ولی این بنده خدا پس چطوری داره استفاده میکنه

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
سئوال خوبیه !
و ما هنوز جواب خوبی نداریم، او یک قدم جلوتره !

موفق باشید

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
بطور خلاصه چند نکته از ویژه گی های سیستم تا اونجا که من متوجه شدم

- ظاهرا اسمش اینه Mobile Phone Tracking
- از روش اندازه گیری توان سیگنال(آنتن) بین گوشی و نزدیکترین دکل استفاده میکنه و محدود مکانی شما را محاسبه میکنه.
- محل شما توی سلول مربوطه (محدوده نزدیکترین آنتن) با تقریب حدود 50 متر نمایش داده میشه .
- مبنای اولیه تشخیص مکان GPS نیست. اما اگر گوشی AGPS داشته باشه دقت بیشتر میشه.
- گوشی شما باید پرتکل خاصی مثل E911 داشته باشه.
- گوشی شما ترجیحا باید سیستم عامل داشته باشه.
- روی گوشی شما باید نرم افزار خاصی نصب شده باشه (تا این اطلاعات به شبکه منتقل بشه).

توضیحات بیشتر در ویکی پدیا
Mobile Phone Tracking

موفق باشید

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
دقیقا باید همین چیزی که شما گفتید باشه .

بالا