برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادات، انتقادات و اطلاعیه های بخش خاطرات

Hamid Miran

Registered User
لایک‌ها
51
با تشکر از دستاندرکاران
دکمه لایک خیلی خوب بود
فکر کنم همه پست های بخش و لایک کردم :lol:

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
باتو باتوی عزیز اولین نفری بود که در این سایت من رو شناخت و ابراز لطف کرد

هیچوقت این رو یادم نمیره

برات ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم

هرچند که حق شما خیلی بیشتر از کاربر فعالی هست و باید زودتر از اینها مدیر بخش ازاد میشدید

با اینحال باز هم از یوسف عزیز تشکر میکنم

قربانت /حجت

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
موضوع jvc تو بخش گفتگو پیرامون مسائل فروم مطرح شد همون موقع. احسان ادمین فروم هم تمام پست ها رو خوندن و نظرشون رو گفتن.
تو این چند روز هم من گذاشتم هر حرفی که هست زده بشه.
ولی به نظرم کافیه دیگه.

عملکرد یوسف مورد تایید بنده و احسان (مالک فروم ) هست.

راجع به جی وی سی هم با پارسا گرامی مفصل صحبت کردیم تو پی ام. منم توضیح دادم براشون که دلیل بن شدن چی بوده.اگه نکته مبهمی هست میتونین از ایشون بپرسین.

اگه انتقادی راجع به عملکرد یوسف دارین، میتونین تو پی ام به من یا خود احسان بگین.

مشکل شخصی هم اگه با کسی دارین تو پی ام حل کنید نه تو تاپیک های عمومی.

این موضوع هم به اندازه کافی راجع بهش بحث شده تو فروم. پس دوستان لطف کنن ادامه ندن که بعدا مشکلی پیش نیاد.

پست های بی ارتباط به بخش خاطرات رو هم حذف کردم.
ممنون.

P@rsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهشا این پست رو حذف نکنید ممنون
------------------------------------------------

سلام

بهمن عزیز ببخشید من قصد ادامه بحث رو ندارم

ولی یه شیر پاک خورده ای جریان قوری رو به من نگفت تا اینکه خودم کل فروم رو زیر رو کردم تا تونستم موضوع رو بفهمم.

فقط یک جمله از مدیر سابق موزمار برام خیلی جالب بود که ایشون گفته بودن : من با قوری اومدم و با قوری هم میرم . این جملش خیلی عالی بوده .

و یه جمله از جی وی سی : دوستان بیاد سریع خاطراتتون رو بگید تا ما هم مثل کاربران قدیمی جزء خاطرات نشدیم .

این دوتا جمله این دو عزیز از جمله های ماندگار این فروم هستش .

------------------------------------------------------------------------------

جی وی سی این گیف رو همون روزای اول بن شدنش که من پیگیر بودم تا دوباره به پی تی برگردن برای من ارسال کردن امیدوارم که هیچ ادمین و مدیری با کاربران با بی انصافی برخورد نکنه .

برای طنز هست امیدوارم به کسی بی احترامی نشه

72505518154770647569.gif

و یه نکته دیگه برای پایان این موضوع تا حالا خیلی کم دیدم که وقتی یه کاربر بن میشه اینقدر اعتراض بشه در موردش .

برای موزمار و جی وی سی هر کجا که هستن آرزوی موفقیت دارم .

پایان 1390/11/23
http://www.myup.ir/

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
درود بر جناب جی وی سی
اول اینکه دیروز حمید موزمار تو پی تی بود و همینجا هم اومد. کاش میومد توضیح میداد جریان قوری و رفتنش چه ربطی به ما و جریان بن شدن شما داشته.
ایشالله که به زودی بر میگردن و اگه سوالی داشتی میتونی ازش بپرسی.

در آخر دو تا فایل پیوست میکنم ایشالله که مورد قبول شما واقع بشه.

5748.jpg

42874584.jpg

اگه تا همین الان هم یوزر اصلی شما به خاطر مولتی یوزر بودن، بن دائم نشده به خاطر این بوده که در اشتباه بودی و ما فقط میخواستیم شما رو از اشتباه در بیاریم.
برای بار اخر میگم. اگه دلتون خواست و ادامه فعالیت در این انجمن رو دوست داشتید. خیلی هم خوشحال میشیم و استقبال هم میکنیم.
اما اگه دوست ندارید فعالیت کنید اون رو گردن این و اون نندازید.

P@rsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یوسف همیشه وقتی کم میاری میری طرف نامردی و تقلب !!!پس حالا که جی وی سی مولتی یوزر هست و تو راست میگی تمام یوزر هاشو بن کن .خدایش خودم به شخصه خوشحال میشم .چون به بهمن هم گفتم که یوسف خیلی آدم جالبی نیست و لیاقت مدیریت رو نداره اینم دلیلش !!!ایول پس همه ما ها جی وی سی بودیم ایول// یوسف حالا دونستم چرا کاربرا یا تو مشکل دارن . // خواهشا من و تمامی یوزر های جی وی سی رو بن کن تا بدونیم که تو راست میگی و ما دروغ .بن کن اما فقط اینجاکه فروم هستش ولی در زندگی شخصیت مرد باش و مثل مرد بیا از کارای اشتباهت عذر بخواه نه اینکه به شیوه های نامردی رو بیاری.// یوسف آخه تو میدونی ای پی چی هست ؟؟؟.//ساکس و اینطور مسائل رو شنیدی ؟؟ آخه تو اینقدر کم سوادی که نمیدونی اگه حتی این ای پی ها درست هم باشه هیچ ارزشی نداره .// یوسف امیدوارم که حالت بهتر بشه ولی اون توصیه که کردم بهت و گفتی که کارت قرمز داره رو خدایش حتما انجام بده چون حالت خیلی خوش نیست.//و در آخر اگه کم اوردی پای ما رو وسط نکش و با جی وی سی مشکلت رو حل کن البته دیگه نیازی نیست چون ایشون دیگه بخاطر ادامه تحصیل به خارج از ایران سفر کردن و اونقدر هم گرفتاری دارن که دیگه فرصت نکنن به این پی تی سر بزنن.// ولی شما یوزر ایشون و من و هر کسی که فکر میکنید جی وی سی هست رو بن کن و فقط مراقب باش که به بیماریه جی وی سی هراسی مبتلا نشی چون بعدش باید از بیماری موزمار هراسی و الی آخر رنج ببری .راستی موزمار رو هم بن کن چون من الان آی پیش رو چک کردم دیدم با جی وی سی یکی هستش !!!راستی نیومدی پست اخر احسان2002 رو توضیح بدی که چرا در تالار گفتگوی آزاد دخالت میکنی.البته مهم نیست چون دوستان به اندازه کافی تو رو شناختن . یوسف هر کسی رو که فکر میکنی جی وی سی باشه رو بن کن // من اگه پایان موضوع جی وی سی رو اعلام کردم بخاطر این بود که بهمن عزیز گفتن که دیگه در اینمورد بحث نشه و اینکه تو اصلا ارزش یه پست رو هم نداری چه برسه به اینکه بخوان دربارت چند روز یه تاپیک درست کنن.// و درانتها سلام به اون کسایی که چهره تو رو به کاربرا معرفی کردن.گفتم که موضوع موزمار به من ربطی نداره و فقط یه جملش رو خیلی خوشم اومد و اینجا گفتم.// یوسف اگه جی وی سی میخواست و این اجازه رو به احسان میداد که تاپیک انتقاد از تو رو بزنه خودت میدونی که چه پوستی کاربرا ازت میکندن اما جی وی سی این کار رو نکرد تا همه بدونن که دوستی و صمیمیت تو فروم از همه چیز مهمتر هستش و نباید غرورافراد شکسته بشه و لی تو ایشون رو خواستی خوار کنی اماخودت خوار شدی و رسوا شدی . یوسف نیم من باش اما مرد باش و یه چیزی رو بدن دیگه ای پی و کوکی و غیره هیچ ارزشی نداره از یه باسواد بپرس تا بدونی برای چی.// و این پست رو هم پاک نکن تا دوستان بدونن که یوسف چه آدم گلی هست و چقدر باسواده. و مدیر مدیره خود مدیره

Sick Maniac

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
یوسف همیشه وقتی کم میاری میری طرف نامردی و تقلب !!!پس حالا که جی وی سی مولتی یوزر هست و تو راست میگی تمام یوزر هاشو بن کن .خدایش خودم به شخصه خوشحال میشم .چون به بهمن هم گفتم که یوسف خیلی آدم جالبی نیست و لیاقت مدیریت رو نداره اینم دلیلش !!!ایول پس همه ما ها جی وی سی بودیم ایول// یوسف حالا دونستم چرا کاربرا یا تو مشکل دارن . // خواهشا من و تمامی یوزر های جی وی سی رو بن کن تا بدونیم که تو راست میگی و ما دروغ .بن کن اما فقط اینجاکه فروم هستش ولی در زندگی شخصیت مرد باش و مثل مرد بیا از کارای اشتباهت عذر بخواه نه اینکه به شیوه های نامردی رو بیاری.// یوسف آخه تو میدونی ای پی چی هست ؟؟؟.//ساکس و اینطور مسائل رو شنیدی ؟؟ آخه تو اینقدر کم سوادی که نمیدونی اگه حتی این ای پی ها درست هم باشه هیچ ارزشی نداره .// یوسف امیدوارم که حالت بهتر بشه ولی اون توصیه که کردم بهت و گفتی که کارت قرمز داره رو خدایش حتما انجام بده چون حالت خیلی خوش نیست.//و در آخر اگه کم اوردی پای ما رو وسط نکش و با جی وی سی مشکلت رو حل کن البته دیگه نیازی نیست چون ایشون دیگه بخاطر ادامه تحصیل به خارج از ایران سفر کردن و اونقدر هم گرفتاری دارن که دیگه فرصت نکنن به این پی تی سر بزنن.// ولی شما یوزر ایشون و من و هر کسی که فکر میکنید جی وی سی هست رو بن کن و فقط مراقب باش که به بیماریه جی وی سی هراسی مبتلا نشی چون بعدش باید از بیماری موزمار هراسی و الی آخر رنج ببری .راستی موزمار رو هم بن کن چون من الان آی پیش رو چک کردم دیدم با جی وی سی یکی هستش !!!راستی نیومدی پست اخر احسان2002 رو توضیح بدی که چرا در تالار گفتگوی آزاد دخالت میکنی.البته مهم نیست چون دوستان به اندازه کافی تو رو شناختن . یوسف هر کسی رو که فکر میکنی جی وی سی باشه رو بن کن // من اگه پایان موضوع جی وی سی رو اعلام کردم بخاطر این بود که بهمن عزیز گفتن که دیگه در اینمورد بحث نشه و اینکه تو اصلا ارزش یه پست رو هم نداری چه برسه به اینکه بخوان دربارت چند روز یه تاپیک درست کنن.// و درانتها سلام به اون کسایی که چهره تو رو به کاربرا معرفی کردن.گفتم که موضوع موزمار به من ربطی نداره و فقط یه جملش رو خیلی خوشم اومد و اینجا گفتم.// یوسف اگه جی وی سی میخواست و این اجازه رو به احسان میداد که تاپیک انتقاد از تو رو بزنه خودت میدونی که چه پوستی کاربرا ازت میکندن اما جی وی سی این کار رو نکرد تا همه بدونن که دوستی و صمیمیت تو فروم از همه چیز مهمتر هستش و نباید غرورافراد شکسته بشه و لی تو ایشون رو خواستی خوار کنی اماخودت خوار شدی و رسوا شدی . یوسف نیم من باش اما مرد باش و یه چیزی رو بدن دیگه ای پی و کوکی و غیره هیچ ارزشی نداره از یه باسواد بپرس تا بدونی برای چی.// و این پست رو هم پاک نکن تا دوستان بدونن که یوسف چه آدم گلی هست و چقدر باسواده. و مدیر مدیره خود مدیره

تکبیر.

نَصرو مِن الله و فَتحٍ قریب.

مدیر بی لیاقت اعدام باید گردد.

باتشکر.

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
انقدر نگو پست پاک نکن.
من اگه میخواستم پست پاک کنم نمیذاشتم ده تا یوزر جدید بیان اینجا رو بهم بریزن و هیچ کدوم هم با آی پی ایرانی پست ندن و فقط با آی پی وی پی ان و ساکس پست بدن!
اونی که مشکل داره من نیستم و شمایی که برای اومدن به پی تی هم از ساکس استفاده میکنید! و از عجایب روزگار که همه شما دوستان از یک سرور ساکس میگیرید!
اون پست هایی هم که پاک شد، توسط بهمن پاک شده نه من.

شما فکر میکنی نادیده گرفتن شما توسط من کار سختی هست؟
یا پاک کردن پست هاتون و بن کردنتون برای من سخته؟
اشتباه میکنی عزیز من! اگه من این کارها رو نمیکنم و مثل بیکارها میشینم جواب شما رو تایپ میکنم، فقط و فقط به خاطر خودت هست

اول اومدی گفتی یوسف کاری کرده من نمیتونم امضام رو ادیت کنم!
گفتم کار من نیست

بعد گفتی یوسف کاری کرده نمیتونم توی بخش مشکلات پست بدم!
گفتم کار من نیست

گفتی یوسف کاری کرده من نمیتونم توی گفتگوی آزاد پست بدم!
گفتم کار من نیست

بعد گفتی یوسف تاپیک انتقادات از فروم رو قفل کرده
گفتم من دسترسی ندارم

گفتی یوسف تاپیک چگونه بن بشویم رو توی گفتگوی آزاد قفل کرده!
گفتم کار من نیست و از استارتر تاپیک بپرس کی تاپیکش رو قفل کرده

گفتی یوسف به خاطر اعتراض من به احسان من رو بن کرده!
گفتم برای پست آخرت توی فلان تاپیک بن شدی

گفتی یوسف رفیق جون جونیه احسانه و به خاطر همین میتونه امضای کاربرها رو ادیت کنه
گفتم همه مدیرها این امکان رو دارن و مختص من نیست
و ...

هر چی گفتی و به قول خودت اعتراض کردی من جواب دادم. دیگه نمیدونم چرا دوست داری میخ آهنی رو توی سنگ فرو ببری!
در آخر برای جی وی سی عزیز آرزو میکنم در خارج از کشور موفق باشه

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
نه بابا شوخی کردما یه وقت نزنیما رو هم بن کنید یا تهمت ناروا بزنید .
ee ، این چه حرفیه آخه ؟ یعنی ما همچین فکری ممکنه بکنیم ؟
01143IMMcrazy-001.gif

یعنی از بین این همه کاربر شما خیلی اتفاقی 2 تا رنج آیپی دارید فقط که اون 2 تا هم با P@rsa و یوزر wolfs (که اونم خیلی اتفاقی شبیه یوزر شماست) مشترکه بعد P@rsa هم آیپی مشترک داره با JVC ، اصلا مگه میشه شما ها یه نفر باشید ؟
01143IMMcrazy-001.gif

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
وقتی یه نفر جواب پی ام منو نمیده من خیلی حالم بد میشه جناب آقای یوسف خان! :hmm:
تو رو نمی دونم چه حسی بهت دست میده!

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
وقتی یه نفر جواب پی ام منو نمیده من خیلی حالم بد میشه جناب آقای یوسف خان! :hmm:
تو رو نمی دونم چه حسی بهت دست میده!

الان این انتقاد بود؟ :D
بابا خب صبر کن مدیر مربوطه بیاد و بهش بگم تا منتقل کنه. من که دسترسی به اون بخش ندارم

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
الان این انتقاد بود؟ :D
بابا خب صبر کن مدیر مربوطه بیاد و بهش بگم تا منتقل کنه. من که دسترسی به اون بخش ندارم
من به هر مدیری پی ام دادم معمولا اگر بودن سریع جواب دادن
اون موقع که پی ام دادم on بودی بعد الان دیدم هنوزم on هستی ولی جوابی به پی ام من ندادی
می تونستی بگی به مدیر مربوطه میگم منتقل کنه ولی وقتی جواب نمیدی طرف فکر می کنه ادم حسابش نکردی که جواب ندادی
آخه چند وقت پیش هم یه پی ام داده بودم جواب اونم ندادی که البته پیگیر نشدم ولی این باعث میشه این ذهنیت به وجود بیاد که لابد عادت نداری جواب پی ام بدی

حالا عب نداره :D

خودمم الان به مدیر اون بخش گفتم تاپیک رو منتقل کنه
از پست ها و اسپم هاش هر کدومو صلاح دونستی پاک کن
مخصوصا پست شماره 2 صفحه اول رو که نقل قول پست من هست حتما پاک کن

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
همون که شما میگی :دی

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
والا سوتی رو من ندادم که آیپی مشترک دارم :دی
در هر صورت ، بانمک بودن هم اندازه ای داره به هر حال ، چند یوزره بودن هم مرتبط به بخش خاصی نمیشه
اگه همچنان اصرار کنید به ادامه این روند یا کوت کردن پست های خودتون با یوزر های دیگه یا ... ، شک نداشته باشید من همه یوزر ها (+ یوزر JVC) رو بن دائم می کنم

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
شما درست میگی
در هر صورت من حرفم رو زدم دیگه ، از فردا این قضیه برقراره ... ادامه دادن به این روند همون ماجرایی که گفتم رو به همراه داره (بن JVC + تمام آیدی های دیگه)

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
درود بر دوستان عزیز
سری سوم کاربران فعال بخش رو خدمت شما معرفی میکنم :دی

این شما و این سید نمایش مشخصات: S.M.H - PersianTools Forums
به پاس فعالیت دائمی و مفید در بخش خاطرات

و همینطور مرتضی عزیز نمایش مشخصات: mori.54 - PersianTools Forums
برای فعالیت موشکافانه و پست های مفیدشون

و همینطور بانو کساندرا نمایش مشخصات: Kasandra - PersianTools Forums
که البته ایشون تو همون سری اول باید کاربر فعال بخش میشدن که اون موقع بنا به دلایلی قبول نکردن و این بار زور بالای سرشون بود :دی

ایشالله به زودی دوستان به جای من مدیریت بخش رو دست بگیرن و موفقیت های بعدیشون رو ببینیم

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
درود بر دوستان عزیز
سری سوم کاربران فعال بخش رو خدمت شما معرفی میکنم :دی

این شما و این سید نمایش مشخصات: S.M.H - PersianTools Forums
به پاس فعالیت دائمی و مفید در بخش خاطرات

و همینطور مرتضی عزیز نمایش مشخصات: mori.54 - PersianTools Forums
برای فعالیت موشکافانه و پست های مفیدشون

که البته ایشون تو همون سری اول باید کاربر فعال بخش میشدن که اون موقع بنا به دلایلی قبول نکردن و این بار زور بالای سرشون بود :دی

ایشالله به زودی دوستان به جای من مدیریت بخش رو دست بگیرن و موفقیت های بعدیشون رو ببینیم

به به به ... ، مبارک باشه
flowerysmile.gif

به خوشی و سلامتی ...

فکر میکنم عنوان قبلی برای ایشون زیبنده تر بود .

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
تبریک میگم به هر سه شخص عزیز
فکر میکنم لایق ترین افراد برای این کار بودند.
و همینطور تبریک به حسین باتو باتو و آرام که خیلی وقت پیش باید تبریک میگفتم.از این بابت شرمنده شون هستم
همگی موفق باشید :)

بالا