برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادات، انتقادات و اطلاعیه های بخش هواشناسی

persiannews

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واقعا من موندم به شما جوابی بدم فایده داره یا نه. چون شما یه مسئله خیلی ساده رو که پست کردن این مطالب توی تاپیک پیشنهادات و انتقادات هست رو مثل این که متوجه نمی شید، یا نمی خواید متوجه بشید.

آی پی ایشون، مثل آی پی بقیه کاربران ایرانی، آی پی ثابتی نیست. با یه خاموش روشن کردن مودم عوض می شه. این آی پی با آی پی اکثر کاربرانی که از مخابرات اینترنت دارند یکی هست. ثانیا وقتی وی پی ان هست، این کار ها خنده داره.

شما اگر شکایتی دارید، و فکر می کنید مقامات بالاتر براشون این مسائل مهم هست و پیگیری می کنند، برید خودتون پیگیری کنید.

من نه پیشنهادی دارم و نه شکایتی و نه انتقادی ، هیچ توقعی هم ندارم و برای شخص خود شما پیام داشتم.

موارد و مطالبی که فرمودید ، مطلع هستم و شخصا بهتر از شما می دانم که وضعیت آی پی در ایران و ردگیری آن به چه شکل است و چگونه قابل تغییر است ولی از جهت دیگر برای شناسایی کاربران مشابه و ردگیری و تهیه فرم گزارش به مقامان بالاتر عرض کردم.

امیدوارم خودتون این وضعیت را کنترل کنید و متوجه باشید و گرنه وارد فاز و مراحل بالاتر خواهیم شد که خود شما را نیز مقصر خواهند دانست.

در هر صورت آرزوی موفقیت و سلامتی و شادی را برای شما خواستارم و خدا می داند که همه این گفته برای شخص خود شما بود و نه برای خودم.

خداحافظ

Last edited:

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
دوستان این نکته رو در نظر داشته باشن که، تیم مدیریت پرشین تولز هیچ مسئولیتی در قبال مطالب رد و بدل شده در این فروم نداره. چه تو پست ها و چه تو پی ام. مدیران فروم به پیام خصوصی کاربران دسترسی ندارن.فقط پیام هایی که از طرف کاربر گزارش میشه، مورد بررسی مدیران قرار میگیره و در صورت لزوم دسترسی کاربر خاطی به فروم محدود میشه. امکان پیگیری بیشتر از طرف ما وجود نداره.

دوستان گرامی لطفا با در نظر گرفتن مورد بالا در فروم فعالیت کنند.

arashzam

Registered User
لایک‌ها
3,543
دوستان این نکته رو در نظر داشته باشن که، تیم مدیریت پرشین تولز هیچ مسئولیتی در قبال مطالب رد و بدل شده در این فروم نداره. چه تو پست ها و چه تو پی ام. مدیران فروم به پیام خصوصی کاربران دسترسی ندارن.فقط پیام هایی که از طرف کاربر گزارش میشه، مورد بررسی مدیران قرار میگیره و در صورت لزوم دسترسی کاربر خاطی به فروم محدود میشه. امکان پیگیری بیشتر از طرف ما وجود نداره.

دوستان گرامی لطفا با در نظر گرفتن مورد بالا در فروم فعالیت کنند.

با سلام
با توجه به عدم قبول مسئولیت از سمت پرشین تولز "در قبال مطالب رد و بدل شده در این فروم " عملا نیازی به ادیت فروم ها و پاک کردن پست های مربوط و نامربوط احساس نمیشه، چون تمام مسئولیت با کاربران هست و تیم مدیریتی در این مورد مسئولیتی ندارن!

فکر میکنم مواردی که باعث بوجود اومدن این مباحث شد اونقدر زشت و شنیع بودن که عکس العمل قاطعی رو در برابرشون انجام بدید اما متاسفانه اینطور نشد!

در هر صورت بنده حق هرگونه پیگیری این گونه موارد رو برای خودم محفوظ میدونم.

با تشکر

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
با سلام
با توجه به عدم قبول مسئولیت از سمت پرشین تولز "در قبال مطالب رد و بدل شده در این فروم " عملا نیازی به ادیت فروم ها و پاک کردن پست های مربوط و نامربوط احساس نمیشه، چون تمام مسئولیت با کاربران هست و تیم مدیریتی در این مورد مسئولیتی ندارن!

فکر میکنم مواردی که باعث بوجود اومدن این مباحث شد اونقدر زشت و شنیع بودن که عکس العمل قاطعی رو در برابرشون انجام بدید اما متاسفانه اینطور نشد!

در هر صورت بنده حق هرگونه پیگیری این گونه موارد رو برای خودم محفوظ میدونم.

با تشکر

این فروم یک سری قوانین برای خودش داره و مدیران هم با پست ها و تاپیک هایی که این قوانین در اونها رعایت نشده برخورد میکنن. از جمله مواردی مثل "توهین و بی احترامی" و مواردی که منجر به فیلتر شدن فروم میشه و ... و با کاربر خاطی هم در چهارچوب همین قوانین برخورد میشه ( از جمله حذف پست/تاپیک ، دادن اخطار به کاربر خاطی و محدود کردن دسترسی )

عکس العمل قاطع از نظر تیم مدیریتی همون "اخطار " و "محدود کردن دسترسی کاربر خاطی" هست که با تشخیص مدیریت بخش در موردش تصمیم گیری و اعمال میشه.

اینها قوانین این فروم هستند. کسانی که اینجا فعالیت میکنن باید قبول کنن اینها رو . البته این حق برای همه محفوظ هست که موافق نباشن و کلا ثبت نام نکن و فعالیتشون رو در سایت های دیگه ای که قوانین اونها براشون قابل قبول تر هست، متمرکز کنن.

در ضمن، پیگیری این موضوع خارج از این فروم، ارتباطی به مدیران اینجا نداره و طبیعتا حقش برای همه محفوظه.

arashzam

Registered User
لایک‌ها
3,543
این فروم یک سری قوانین برای خودش داره و مدیران هم با پست ها و تاپیک هایی که این قوانین در اونها رعایت نشده برخورد میکنن. از جمله مواردی مثل "توهین و بی احترامی" و مواردی که منجر به فیلتر شدن فروم میشه و ... و با کاربر خاطی هم در چهارچوب همین قوانین برخورد میشه ( از جمله حذف پست/تاپیک ، دادن اخطار به کاربر خاطی و محدود کردن دسترسی )

عکس العمل قاطع از نظر تیم مدیریتی همون "اخطار " و "محدود کردن دسترسی کاربر خاطی" هست که با تشخیص مدیریت بخش در موردش تصمیم گیری و اعمال میشه.

اینها قوانین این فروم هستند. کسانی که اینجا فعالیت میکنن باید قبول کنن اینها رو . البته این حق برای همه محفوظ هست که موافق نباشن و کلا ثبت نام نکن و فعالیتشون رو در سایت های دیگه ای که قوانین اونها براشون قابل قبول تر هست، متمرکز کنن.

در ضمن، پیگیری این موضوع خارج از این فروم، ارتباطی به مدیران اینجا نداره و طبیعتا حقش برای همه محفوظه.

موفق باشید

fooladi

کاربر فعال هواشناسی
کاربر فعال
لایک‌ها
2,483
چندتا پیشنهاد:

۱. یه تاپیک باز بشه و در اون گلچینی از پر کاربردترین نقشه های پیشبینی کلی وضعیت آب و هوای کشور (بارش فشار دما گرد و غبار و ....) قرار داده بشن. البته بهتره برای اینکه خود به خود آپدیت بشن، موقع قرار دادن عکس، آدرس نقشه از خود سایت پیش بینی باشه و جایی دیگه آپلود نشه و همینطور عکس تو فضای آپلود شخصی شما قرار نگیره! (تیک رو بردارید)

۲. یه تاپیک با موضوع پیش بینی میان مدت و بلند مدت ایجاد بشه و مباحث مربوطه اونجا پیگیری بشه. اینجوری مباحث تخصصی متمرکزتر میشن و برای علاقمندان قابل استفاده تر. الان کی مید حدود ۸۰۰۰ صفحه رو مرور بکنه؟

۳. تاپیکی باز بشه با عنوان پیش بینی های کوتاه مدت و گزارش لحظه به لحظه رخدادهای هواشناسی که دوستان فیلم عکس یا گزارشی از وضعیت فعلی دارند اونجا به اطلاع برسونند. اینجوری با یه بارش تو یه قسمت از کشور مباحثات تخصصی زیر انبوه پیغام های گزارشی گم نمی شن. اگر هم به صورت فصلی ایجاد بشه چه بهتر. یافتن سابقه آب و هوایی راحت تر میشه. تاپیک های هر فصل هم آرشیو می شن.

لطفا نگین نمیتونیم از اینجا به اونجا بپریم چون پرش لازم نیست! مدتهاست در مرورگرهای ما «تب» اختراع شده! :D

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
چندتا پیشنهاد:

۱. یه تاپیک باز بشه و در اون گلچینی از پر کاربردترین نقشه های پیشبینی کلی وضعیت آب و هوای کشور (بارش فشار دما گرد و غبار و ....) قرار داده بشن. البته بهتره برای اینکه خود به خود آپدیت بشن، موقع قرار دادن عکس، آدرس نقشه از خود سایت پیش بینی باشه و جایی دیگه آپلود نشه و همینطور عکس تو فضای آپلود شخصی شما قرار نگیره! (تیک رو بردارید)

۲. یه تاپیک با موضوع پیش بینی میان مدت و بلند مدت ایجاد بشه و مباحث مربوطه اونجا پیگیری بشه. اینجوری مباحث تخصصی متمرکزتر میشن و برای علاقمندان قابل استفاده تر. الان کی مید حدود ۸۰۰۰ صفحه رو مرور بکنه؟

۳. تاپیکی باز بشه با عنوان پیش بینی های کوتاه مدت و گزارش لحظه به لحظه رخدادهای هواشناسی که دوستان فیلم عکس یا گزارشی از وضعیت فعلی دارند اونجا به اطلاع برسونند. اینجوری با یه بارش تو یه قسمت از کشور مباحثات تخصصی زیر انبوه پیغام های گزارشی گم نمی شن

لطفا نگین نمیتونیم از اینجا به اونجا بپریم چون پرش لازم نیست! مدتهاست در مرورگرهای ما «تب» اختراع شده! :D

این کارهایی هست که خودتون و بقیه کاربرها باید انجام بدین. با هم هماهنگی کنید. امکان تاپیک جدید درست کردن، به شرطی که با قوانین سایت منافاتی نداشته باشه برای همه هست.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
سلام

این بخش فعلا به روی کاربران جدید بسته شده. اگر این جا و یا حتی جای دیگه خطایی کردید که منجر به بن شدنتون شد، اگر این بن موقتی هست که صبر می کنید تا مدتش تموم بشه و اگر دائم هست، باید صبر کنید که آیدی جدیدتون به روال عادی رجیستر بشه. بدیهی هست که هیچگونه درخواستی مبنی بر رجیستر کردن یوزر جدید قبول نمی کنیم. این هم جهت اطلاع که حواستون باشه کاری نکنید که آیدیتون بن بشه.

با تشکر از همکاری شما.

mohamad-tehran

Registered User
لایک‌ها
22,762
سلام

این بخش فعلا به روی کاربران جدید بسته شده. اگر این جا و یا حتی جای دیگه خطایی کردید که منجر به بن شدنتون شد، اگر این بن موقتی هست که صبر می کنید تا مدتش تموم بشه و اگر دائم هست، باید صبر کنید که آیدی جدیدتون به روال عادی رجیستر بشه. بدیهی هست که هیچگونه درخواستی مبنی بر رجیستر کردن یوزر جدید قبول نمی کنیم. این هم جهت اطلاع که حواستون باشه کاری نکنید که آیدیتون بن بشه.

با تشکر از همکاری شما.

سلام

منظورتون اینه که کاربران جدید پرشین تولز توی بخش هواشناسی اول باید تا چند روز پست هاشون تاییدی باشه تا از new به register تبدیل بشن ؟

خب قبلا هم که اینطوری بود ؟ مگه نبود ؟

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
سلام

منظورتون اینه که کاربران جدید پرشین تولز توی بخش هواشناسی اول باید تا چند روز پست هاشون تاییدی باشه تا از new به register تبدیل بشن ؟

خب قبلا هم که اینطوری بود ؟ مگه نبود ؟

نه اصلا بخش هواشناسی رو نمی بینند. دسترسی خواندن هم حتی ندارند.

mohamad-tehran

Registered User
لایک‌ها
22,762
پیشنهاد میکنم مسئولان گرامی فروم ، بخش لایک هواشناسی هم راه بیندازند .

با تشکر ...

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
سلام.

دوستانی که نگران امنیت اکانتشون این جا هستند یک نکته رو در نظر بگیرند. اگر آدرس ایمیلی که این جا قرار دادید امکان هک شدنش برای هکر وجود داشته باشه، نه اکانت این جا و نه هیچ اکانت دیگه ای که با اون ایمیل ثبت نام کردید در امان نخواهد بود. بنابراین اگر فکر می کنید آدرس ایمیلی که باهاش این جا و یا هر جای حساس دیگه ای ثبت نام کردید دست افرادی هست که ممکنه با حدس زدن سوالات امنیتی ایمیلتون بتونن پسوردش رو ریست کنن و ایمیل رو در اختیار بگیرند، بهتره یه ایمیل امن که آدرسش دست هیچ کس دیگه نیست ایجاد کنید و آدرس ایمیلی که این جا (و یا هر جای دیگه) دارید رو تغییر بدید.

نکته دوم این که پسوردتون رو از 12 کرکتر بیشتر انتخاب کنید. تلفیقی از اعداد، حروف و نشانه هایی مثل: !#$%^

برای ما امکان پیگیری هکر ها وجود نداره. اونا با وی پی ان می آن و رد آی پی قابل پیگیری به جا نمی گذارند.

خواهش دیگه من هم اینه که از اون جا که ما هویت این افراد رو نمی دونیم، از تهمت زدن، حدس و گمان و این طور مسائل خودداری کنید.

با تشکر از همکاری شما.

Amoo Navid

Registered User
لایک‌ها
27,114
از شما درخواست دارم برای بخش مباحث عمومی هواشناسی امکان رفرش خودکار قرار بدین

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
از شما درخواست دارم برای بخش مباحث عمومی هواشناسی امکان رفرش خودکار قرار بدین

این امکانی هست که هر کس خواست، برای هر صفحه ای که خواست، خودش می تونه فراهم کنه. مثلا اگر براوزرتون فایرفاکس هست، افزونه زیر رو که اضافه کنید، توی تنظیماتش می تونید هر تبی رو که خواستید، به هر زمانی که می خواید مقرر کنید که براتون رفرش کنه. یه رفرش اجباری برای همه اصلا خوشایند نیست. داری یه پست رو می خونی، بعد یهو صفحه بخواد ریلود بشه آزار دهنده است، پهنای باند تحمیلی ایجاد می کنه و خلاصه گرهی که هر کسی برای خودش می تونه با دست باز کنه رو ما با دندون باز نکنیم بهتره.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/tab-mix-plus/

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
سلام.

از امروز مهرداد عزیز قبول مسئولیت کردند که به عنوان همکار بخش فعالیت کنند. بهشون تبریک می گم، براشون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم همه کاربران بخش با ایشون همکاری کنند تا فضای مناسبی برای فعالیت همگی ایجاد بشه.

بالا