برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادات و انتقادات

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
جریان این تاپیکهایی که یک پست دارن و قفل میشن چیه ؟!!!!
اگر تاپیکی مشکل داره خوب حذفش کنید اگر مشکل نداره بزارید بحث بشه
این تاپیک خبریه باید بره تو چه خبر از 4گوشه جهان البته سینا هم اونجا خبرش رو گذاشته پس کلن باید پاک بشه

Last edited:

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
پیشنهاد
تاپیکهای خبری گفتگوی آزاد باید سیاست بی طرفی رو رعایت کنن
مثلن توی این پست اصلن این موضوع رعایت نشده راحت باعث بحث و جدل میشه و خودم هم میخواستم بهش جواب بدم ولی گفتم اول بیام پیشنهادم رو بدم بعد.
این پستها و تاپیکها باید حذف بشن
در خبرها نباید موضع گیری جناحی و شخصی وجود داشته باشه وگرنه بحث و جدل پیش میاد.

Last edited:

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
مگه انتقاد و این حرفا نیست
پس چرا همه پستای من از ظهر تا الان رو پاک کردید

کدوم ***** پاک کرده>؟

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
اگه یه کاربر اقدام غیر قانونی انجام بده چی کارش می کنید؟

حالا

اگه یه مدیر اقدام غیر قانونی کرد چه باید کرد ؟

اگه کار بر رو هزار بار اغماض کنید باید با یک اشتباه مدیر باهاش برخورد کنید...

قانون فروم منظور هست...

یادم نمی آد این پستم رو ادیت کرده باشم! در هر صورت قبل از ادیت پرسیده بودم

تاپیک های عبدالمالک ریگی رو طبق کدوم قانون پاک می کنین؟

هشدار : عدم جواب به این سوال یعنی شما دیکتاتور هستین!

تاپیک مربوط به دانشگاه تهران واسه چی پاک شد؟
اینم همین حرفی که این بالایی زد. :hmm:
این به اون در

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
پیشنهاد
تاپیکهای خبری گفتگوی آزاد باید سیاست بی طرفی رو رعایت کنن
مثلن توی این پست اصلن این موضوع رعایت نشده راحت باعث بحث و جدل میشه و خودم هم میخواستم بهش جواب بدم ولی گفتم اول بیام پیشنهادم رو بدم بعد.
این پستها و تاپیکها باید حذف بشن
در خبرها نباید موضع گیری جناحی و شخصی وجود داشته باشه وگرنه بحث و جدل پیش میاد.

بی طرفی در 99% موارد در خبر رسانی غیر ممکنه ...

اما مدیریت بی طرفانه 100 درصد ممکنه که ما متاسفانه اینجا کمتر شاهدش هستیم.

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
تا حدودی موافقم
اون چیزی که عملا اتفاق میوفته همین درصد هست
پ ن : اقا اون برونکات من کشته

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
این تاپیک بدون شرح تو استیکی ها زیاد به درد نمی خوره به نظرم سوالات متفرقه یا یه تاپیک مناسب تر رو جایگزینش کنید بهتر تره.

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
من دیشب یه تاپیک زدم برای تبریک میلاد حضرت زهرا ولی پاک شد به دلیل مخالف مرامنامه بودن
ببینید تا قبل از فیلتر شدن پی تی البته فیلترشدن اخیر رو نمیگم فیلتر شدن قبل از عید رو میگم زدن این تاپیکهای مناسبتی ممنوع نبود ولی بعد از فیلتر شدن ممنوع شد چون فکر کردن می تونه از عوامل فیلترشدن دوباره پی تی باشه ولی دیدیم که بازم فیلتر شد به فاصله زمانی کمی بعد از بار اول که البته فیلتر شدن سایت ربطی به اینجور تاپیک ها یا هر نوع تاپیک دیگه ای هم نداره کلا هر موقع دلشون بخواد فیلتر می کنن کاری به این چیزا ندارن!!
در مورد ممنوع کردن این تاپیک ها بهتره بگم بر عکس عمل کردن چون این مدل تاپیک ها تازه موافق با قوانین و اهداف و اعتقادات جمهوری اسلامی هست و از فیلترینگ جلوگیری می کنه.
به نظرم اگر ممنوع نباشه بهتره
کاربران هم معمولا میان تبریک یا تسلیت میگن با توجه به مناسبتش حالا اگرم احیانا کسی اومد حرفی زد و بحثی به وجود آورد و تاپیکو منحرف کرد مدیران که همیشه هستن میان اون پست ها رو پاک می کنند!
خود اون تاپیک هم می تونه تا آخر شب یا فردای اون مناسبت باز باشه و بعد قفل بشه.

Last edited:

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
این تاپیک بدون شرح تو استیکی ها زیاد به درد نمی خوره به نظرم سوالات متفرقه یا یه تاپیک مناسب تر رو جایگزینش کنید بهتر تره.
اینو مهدی و مینا باید جواب بدن ، از دسترس ما 2 تا خارجه !
کاربران هم معمولا میان تبریک یا تسلیت میگن با توجه به مناسبتش حالا اگرم احیانا کسی اومد حرفی زد و بحثی به وجود آورد و تاپیکو منحرف کرد مدیران که همیشه هستن میان اون پست ها رو پاک می کنند!
یه سری کلا مخالفن بعد میان پست میزنن پستشون پاک میشه میگن اگه بحث مذهبی خلاف مرامنامست پس این هم باید باشه :)
بعد هم مدیرا بلا نسبت من بیکار نیستن که دقه به دقه تاپیک رو چک کنن ببینن منحرف شده یا نه

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سوالات متفرقه باید استیکی میشد/میشه

بدون شرح برای این استیکی هست که موقع ایجاد تاپیک دوستان یه نگاهی بهش بکنن برای موضوعات "بدون شرحی" از اون استفاده کنن... و تاپیک جدا نزنن...
من دیشب یه تاپیک زدم برای تبریک میلاد حضرت زهرا ولی پاک شد به دلیل مخالف مرامنامه بودن
ببینید تا قبل از فیلتر شدن پی تی البته فیلترشدن اخیر رو نمیگم فیلتر شدن قبل از عید رو میگم زدن این تاپیکهای مناسبتی ممنوع نبود ولی بعد از فیلتر شدن ممنوع شد چون فکر کردن می تونه از عوامل فیلترشدن دوباره پی تی باشه ولی دیدیم که بازم فیلتر شد به فاصله زمانی کمی بعد از بار اول که البته فیلتر شدن سایت ربطی به اینجور تاپیک ها یا هر نوع تاپیک دیگه ای هم نداره کلا هر موقع دلشون بخواد فیلتر می کنن کاری به این چیزا ندارن!!
در مورد ممنوع کردن این تاپیک ها بهتره بگم بر عکس عمل کردن چون این مدل تاپیک ها تازه موافق با قوانین و اهداف و اعتقادات جمهوری اسلامی هست و از فیلترینگ جلوگیری می کنه.

یه سری کلا مخالفن بعد میان پست میزنن پستشون پاک میشه میگن اگه بحث مذهبی خلاف مرامنامست پس این هم باید باشه :)
ضمن تایید حرف محسن...
تاپیک مذهبی هر چند در حد تبریک ساده هم باشه مذهبی هست، همین باعث میشه بقیه انتظار داشته باشن راجع به مسائل دیگه ی مذهبی هم بحث بشه... بعد یکی میاد کلا با دین از ریشه مخالفه تو تاپیک بحث راه می ندازه، یه عده هم خیلی متعصب هستن برخورد می کنن... دیگه بیا و درستش کن...

مسلما ما باید چک کنیم که پست مشکل دار وجود نداشته باشه اما چون این موضوعات حساس تر هستن کنترل سخت تره... ممکنه به موقع پاک نشه و دردسر بشه...

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
بعد هم مدیرا بلا نسبت من بیکار نیستن که دقه به دقه تاپیک رو چک کنن ببینن منحرف شده یا نه

ضمن تایید حرف محسن...
تاپیک مذهبی هر چند در حد تبریک ساده هم باشه مذهبی هست، همین باعث میشه بقیه انتظار داشته باشن راجع به مسائل دیگه ی مذهبی هم بحث بشه... بعد یکی میاد کلا با دین از ریشه مخالفه تو تاپیک بحث راه می ندازه، یه عده هم خیلی متعصب هستن برخورد می کنن... دیگه بیا و درستش کن...

مسلما ما باید چک کنیم که پست مشکل دار وجود نداشته باشه اما چون این موضوعات حساس تر هستن کنترل سخت تره... ممکنه به موقع پاک نشه و دردسر بشه...

پس چرا تا دو سه ماهه پیش اینجور تاپیک ها ممنوع نبود؟!
یعنی اون موقع بحث مذهبی ایجاد نمیشد؟
مدیرها هم لازم نیست دقه به دقه تاپیک رو چک کنن که ببینن منحرف شده یا نه دگمه ریپورت رو پس برای چی گذاشتن؟
استارتر تاپیک یا دیگر کاربران می تونن هر پست بی ربطی رو ریپورت بدن که مدیر هم پاک کنه
ضمنا در یک تاپیک عمومی که افراد با افکار و عقاید و سلایق متفاوت هستن همه اعضا باید بدونن که باید به عقاید هم احترام بذارن و در تاپیکی که برای تبریک و تسلیت مناسبت ها گذاشتن نیان توهین کنن و بحث راه بندازن پس خود اون شخص هم که میاد بر خلاف روند همچین تاپیک هایی بحث راه میندازه متخلف هست و در واقع خلاف قوانین عمل کرده چون به عقاید دیگران احترام نذاشته و باید تذکر یا اخطار بگیره.
البته من میدونم با این حرفا مرامنامه تغییر نمی کنه.. فقط نظر خودمو گفتم.

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
سوالات متفرقه باید استیکی میشد/میشه

بدون شرح برای این استیکی هست که موقع ایجاد تاپیک دوستان یه نگاهی بهش بکنن برای موضوعات "بدون شرحی" از اون استفاده کنن... و تاپیک جدا نزنن...

...

بدون شرح تو تئوری آره خوبه که باشه ولی تو عمل زیاد کسی توش پستی نمی زنه و کار خودشون رو می کنن. تعریف دقیقی نداره آخه بدون شرح. میشه راحت با تاپیک چه خبر از 6 گوشه جهان ادغامش کرد. ولی خب باشه هم کسی ضرر نمی کنه. فقط تعداد استیکی ها بالا میره

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
پس چرا تا دو سه ماهه پیش اینجور تاپیک ها ممنوع نبود؟!
یعنی اون موقع بحث مذهبی ایجاد نمیشد؟
مدیرها هم لازم نیست دقه به دقه تاپیک رو چک کنن که ببینن منحرف شده یا نه دگمه ریپورت رو پس برای چی گذاشتن؟
استارتر تاپیک یا دیگر کاربران می تونن هر پست بی ربطی رو ریپورت بدن که مدیر هم پاک کنه
ضمنا در یک تاپیک عمومی که افراد با افکار و عقاید و سلایق متفاوت هستن همه اعضا باید بدونن که باید به عقاید هم احترام بذارن و در تاپیکی که برای تبریک و تسلیت مناسبت ها گذاشتن نیان توهین کنن و بحث راه بندازن پس خود اون شخص هم که میاد بر خلاف روند همچین تاپیک هایی بحث راه میندازه متخلف هست و در واقع خلاف قوانین عمل کرده چون به عقاید دیگران احترام نذاشته و باید تذکر یا اخطار بگیره.
البته من میدونم با این حرفا مرامنامه تغییر نمی کنه.. فقط نظر خودمو گفتم.
چون اون موقع ممنوع نبود ! وحی منزل که نیست :دی
تاپیک های مناسبتی 1-2 روزن ، سریع پست میخورن ، سریع هم میرن اون زیر میرا
یه پست نا مربوط زده بشه دیگه تا آخرش با همین روال ادامه پیدا می کنه
مثلا تو باید به عقاید شیطان پرستانه بقیه احترام بذاری و تو تاپیکشون حرفی نزنی ؟!:دی
تاپیک مذهبیه به هر حال ممکنه بحثی داخلش بشه که هم توهین آمیز باشه و هم مشکل ساز برای فروم

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
چون اون موقع ممنوع نبود ! وحی منزل که نیست :دی
تاپیک های مناسبتی 1-2 روزن ، سریع پست میخورن ، سریع هم میرن اون زیر میرا
یه پست نا مربوط زده بشه دیگه تا آخرش با همین روال ادامه پیدا می کنه
مثلا تو باید به عقاید شیطان پرستانه بقیه احترام بذاری و تو تاپیکشون حرفی نزنی ؟!:دی
تاپیک مذهبیه به هر حال ممکنه بحثی داخلش بشه که هم توهین آمیز باشه و هم مشکل ساز برای فروم

خوب قوانین فرم باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی باشه تا فروم بتونه پا بر جا بمونه
مناسبت های مذهبی و تبریک و تسلیت اون موافق سیاست های جمهوری اسلامی هست
ولی شیطان پرستی مخالفشه
حالا اگرم کسی تاپیک شیطان پرستی بزنه بازم اگر خیلی آزاد اندیشانه فکر کنیم باید بگیم کسی حق نداره بهشون توهین کنه
البته اگر هدف تاپیک بحث باشه که میشه بحث کرد ولی حتی المقدور بدن توهین
ولی اگر هدف صرفا تبریک و تهنیت و تسلیت باشه نمیشه بحث کرد
بگذریم...

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
سینا اینی که تو میگی اصلا فایدش چیه ؟
این تاپیکا هیچ چیزه مفیدی ندارن

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
سینا اینی که تو میگی اصلا فایدش چیه ؟
این تاپیکا هیچ چیزه مفیدی ندارن

باعث میشه فضای پی تی معنوی بشه
و برای دقایقی از لاک زندگی ماشینی و مادی و پر هیاهوی خود که در آن غنوده ایم خارج شده و به اصل خویش بازگردیم.

بالا