برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد بخش جدید تلگرام و مسائل مربوط به آن

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
تلگرام مثل سایت، دارای مسائل بسیار زیادی هست. که من چند نمونش رو عرض میکنم.
- خرید و فروش کانال تلگرام
- خرید و فروش خدمات تلگرام (نرم افزار - خط - تبلیغات )
- انواع روش های کسب درآمد در تلگرام (تبلیغات گسترده، روبات همکاری در فروش تلگرام، تبلیغات در کانال های تلگرام)
- بحث گفتگو در مورد انواع روش های افزایش ممبر و بازدهی آنها (گسترده، سایتهای افزایش ممبر، تبلیغات در کانال های تلگرام

پیشنهاد بنده اینه که یک بخش مجزا مرتبط با تلگرام ایجاد بشه. چون ما الان تقریبا تو نت ایران فرومی برای مدیران کانالهای تلگرامی نداریم.

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
به نظرم پیشنهاد خوبی هست .اجازه بدید با مدیران هم مشورت کنم در صورتی که بازدید خوب باشد حتمایک بخش را به تلگرام اختصاص می دهیم

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام
پیشنهاد خوبیه و میتونه بخشی ایجاد بشه که تمام شبکه های اجتماعی را پوشش بده.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
میتونه بخشی ایجاد بشه که تمام شبکه های اجتماعی را پوشش بده
عالیه ، تحت همین نام میشه بخشی ایجاد کرد : "شبکه های اجتماعی"
که همه نرم افزارهای مشابه رو پوشش بده شامل موبایل و پی سی . ایجاد چنین بخشی خیلی ضروریه .

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,907
بخش خرید و فروش گوشی کاملا تفکیک شده بود. نوکیا . سونی و... خیلی خوب بود, برش داشتن!!! الان همه چیزش در همه. حالا دیگه تلگرام به چه درد میخوره؟!

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
بخش خرید و فروش گوشی کاملا تفکیک شده بود. نوکیا . سونی و... خیلی خوب بود, برش داشتن!!! الان همه چیزش در همه. حالا دیگه تلگرام به چه درد میخوره؟!
سلام به همه :)
در مورد بخش موبایل، به نظر من تفکیک بر اساس سازنده ها بسیار بد بود چون وقتی کسی دنبال گوشی می گرده، قبل از برند، دنبال قیمت مناسب و شرایط گوشی هست و ترجیح اینه که در زمان مرور، موارد بیشتری از انواع برند ها جلوی چشمش باشن تا فقط یک برند خاص.
البته الان اینکه نوتیفیکیشن سازنده در کنار تاپیک مشخص میشه، هم مورد قبلی رو پوشش می ده هم به کاربر امکان مشاهده ی فرصت های بیشتری رو میده و این بسیار عالی هست.
در مورد کانال و شبکه های اجتماعی هم موافقم. پیشنهاد خیلی خوبیه.

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
خیلی خوبه! با توجه به خرید و فروش بدون ساماندهی کانال و گروه تلگرام در حال کلاهبرداری هستن! میشه پرشین تولز یه جای امن باشه جهت خرید و فروش و گفتگوی افراد که در زمینه حالا نه تلگرام بلکه حتی اینستاگرام هم که اینقدر طرفدار داره خوب عمل کنه!
فقط یه چیزی هست اینکه افرادی که توی این شبکه ها فعالیت دارن نظارت و کنترل روی اونها وقتی وارد پرشین تولز میشن خیلی باید زیاد باشه!!!! کلاهبرداری واقعا توی تلگرام بیداد میکنه! قبل این که اون بخش ساخته بشه باید مدیر اون بخش یا حداقل همکارش آماده و انتخاب شده باشه!

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نظرم اتفاق خوبی میتونه باشه . هر چند فعلا تلگرام روی بورسه ؛ اما من با همون بحث شبکه های اجتماعی موافق ترم . چون به هر حال و روی بورس ترین ها همین ایسنتاگرام و تلگرام هستند ولی ممکنه در اینده تغییراتی تو شبکه های اجتماعی باشه که این 2 رو کنار بزنه . برای همین با عنوان شبکه های اجتماعی موافق ترم.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
توی بخش بازارچه مربوط به وب

باید یه بخش خدمات شبکه های اجتماعی داشته باشیم که جدا از بقیه باشه

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
هنوز خبری نیست ؟
من که ادمین درست حسابی میخوام که متاسفانه چند تا داشتم و جالب نبودن.
ممنون میشم زودتر این بخش راه اندازی بشه.

بالا