برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد برای انجام بازیهای قدیمی

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در این تاپیک دوستان می توانند سوالات خود را بپرسند
البته فقط در حوزه بازیهای قدیمی

که ارزش یکبار انجام آنها در بین
غولهای حاضر در بازار بازیها :blush:
خالی از لطف نیست :rolleyes:
عنوان و به بحث و تبادل نظر بپردازند .

امید به اینکه اطلاعات مفیدی بتوانیم در اختیار یکدیگر قرار بدهیم .

;)

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
تاپيك خوبي ميتونه باشه

من هميشه ميخواستم نرم افزار Chessmaster 4000 را در وين XP اجرا كنم كه تابحال موفق نشده‌ام...
و حالا هم از طريق Virtual PC در داخل ويندوز ME آن را اجرا ميكنم.

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
duke nukem 3d اولین نسخه اش خیلی کیف داد.

soroush1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این روز ها انواع بازی های رایانه ای جدید با گرافیک بسیار بالا و در گروه های موضوعی مختلف و جذابیت بالا به بازار اومدند.
اما به نظر من بازی های قدیمی هنوز ارزش و جذابیت خودشون رو دارند و خواهند داشت!
من از تمام عزیزانی که طرف دار بازی های قدیمی هستند میخوام که تجربیات خودشون رو از این بازی ها با بقیه در میون بذارن.
بازی های جذاب رو معرفی کنند و کمی در موردشون بحث کنیم تا همگی بتونیم لذت های خودمونو با هم تقسیم کنیم.
من خودم بعضی وقت ها هوس میکنم که یه کم به عقب برگردم یه یه سری به اون بازی ها بزنم.
پس هر کس مطلبی رو داره ترجیحا با ذکر منبع دانلود و چند عکس و یه کم توضیح اون رو پست کنه تا شروع کنیم.

soroush1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از اونجا که جی تی ای سن اندریاس رو بهترین بازی دنیا میدونم پس این بازی دومین بازی خوب دنیاست

DOOM
حتما شما سومین بازی از این سری رو دیدید.اما دو یا میشه گفت دو تا نصفی قبلیش چیز دیگه ای بود.

این بازی فرست پرسن شوتر هست و یه جورایی سه بعدی.

DOOM 1
این بازی از سه قسمت نه مرحله ای تشکیل شده که مراحل ویژه ای هم وسط اونها هست.هر قسمت در یک نوع محیط خاص انجام میگیره.دشمن های شما موجوداتی هستند که از انواع سلاح ها برای کشتن شما استفاده میکنند.این بازی هفت سلاح و یک مشت داره و هدف شما یافتن راه خروج از اون مرحلست که باید کلید هایی رو برای بعضی در ها پیدا کنید.این بازی همچنین موسیقی جالبی هم داره.این بازی محصول سال 93 هست.اگر میخواید این بازی رو دانلود کنید پایینی رو دانلود کنید.
اما من این لینک رو پیدا کردم.شاید بتونید بازی رو یه تست بکنید:
http://www.dosgamesarchive.com/download/game/7
THE ULTIMATE DOOM
تنها تفاوت این بازی و بازی قبلی اینه که یک قسمت نه مرحله ای به بازی اضافه میکنه.

DOOM 2
این بازی از 32 مرحله به هم پیوسته تشکیل شده و محیط و گرافیک و صدا و غیره تماما شبیه بازی قبلیه ولی این 32 مرحله جذاب و 1 اسلحه اضافی و چند دشمن جدید تفاوت های این بازی ها هستند.این بازی هم مراحل ویژه ای رو میون اون 32 مرحله توی خودش جا داده.

THE FINAL DOOM
این بازی در ادامه ی بازی قبلی دو سری 32 مرحله ای یعنی در کل 64 مرحه به همراه چند مرحله ویژه به شما ارائه میکنه.

3 مورد ذکر شده ی اول هر کدام حدودا 6 مگا بایت و آخری 15 مگابایت هستند.

اگر شما ورژن زیر رو دانلود کنید یا از جایی بخرید تمام بازی های بالا رو توی خودش داره.
DOOM COLLECTOR'S EDITION
من این رو توی یه مغازه دیدم و خریدمش.
متاسفانه هیچ لینک دانلود دیگه ای پیدا نکردم.اگر برنامه هایی مثلKAZAA یا LIMEWIRE رو دارید شاید بتونید این بازی رو توی اون ها پیدا کنید.

این سایت اطلاعاتی رو در مورد بازی داره:
http://www.olddoom.com/home.htm

فایل های ضمیمه

• doom22.gif
    doom22.gif
    57.1 KB · نمایش ها: 4
  • doom_1.png
    doom_1.png
    163.4 KB · نمایش ها: 4

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
بازي قديمي اينا توپه
1:رزيدنت اويل 1 تا 3
2:سايبريا 1 و 2
3:داينو كرايسيز Dino Crisis 2
4:واركرافت
5:و خيلي بازيهاي ديگه كه يادم نيست!

Nymphadora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من Fable رو خیلی دوست داشتم که یه بازی RPG بود البته زیاد قدیمی نیست ولی قشنگه.

blacklife1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم Doom3 و همینطور سری رزیدنت اویل رو خیلی دوست داشتم
واقعا دنیایی بود

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
چه عجب این تنگنا یه تاپیک مفید زد.
110.gif

من هم با starcraft خیلی حال میکنم.الان هم رو سیستمم نصبه.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
تنگی جون چند تا تاپیک میزنی تو بخش بازیها.بسه دیگه!
283.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
از بازی های قدیمی قطعا به یاد موندنی ترینشون برام Clive Barker's Undying است. بازیی که یادمه هیچ وقت جرات نداشتم توی تاریکی و نصف شب بازی کنم و اواخر بازی انقدر ترسناک شده بود که هی خدا خدا می کردم زودتر تموم شه.
scare2.gif

بازی های عالی دیگر: اولین Unreal Tournament (سال 1999) که واقعا یه شاهکار به تمام معنی در مقایسه با گیم های دیگه اون موقع بود!
Blade of Darkness که باز هم یه گیم شاهکار بود که داستان و پایان واقعا زیبایی داشت و از اسطوره های زرتشت (اهورا مزدا، انگورا منیو، ...) درش نام برده می شد که برایم خیلی لذت بخشش می کرد.

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
DINO Crisis 1
و 2
Resident Evil 1-3
Prince of persia 3d اولین نسخه ی3 بعدی
رو خیلی دوست داشتم

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
بازی metal gear solid snake 1 واقعا عالی بود.....یادش بخیر.

resident evil 3 هم که دنیایی بود.bugs bunny and taz و sheap dog n/wolf هم عالی بودن.:happy:

بازی پوکوهانتوس در سگا هم از جمله بازی هایی هست که واقعا زیباست و من هر موقعی که باشه امادگی بازی کردن اونو دارم حتی تا 100 سال دیگه...البته بیشتر بازی های سگا زیبا و دوست داشتنی بودن و به نظر من ماندگارترین بازی ها هم بازی های سگا هستند...یادش بخیر

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
حالا كه پاي سگا رو كشيدين وسط من هم پاي ميكرو رو ميكشم وسط :D اين بازي Captain Tsubasa 2 عجب بازي خفني بود واقعا آدم لذت ميبرد از اين بازي. يادمه اون موقع ها كه هنوز كارتونش تو ايران پخش نشده بود (البته داستان اين يكي هنوز هم تو ايران پخش نشده ) ما فقط كارتونش رو تو تلوزين دبي ميديديم به اسم كاپتان ماجد! نامردا اسم همه رو عوض ميكردن: تارو=ياسين، كاكرو=بسام، واكاشي زوما: رعد!!..خلاصه خيلي از اين بازي خاطره دارم، يه جورايي هم سبك بازيش خيلي خاص بود فكر كن فوتبال رو مثل بازيهاي RPG بايد بازي ميكردي فقط آيتم توش كم داشت بگيري واسه بازيكنات :D

از بازيهاي كامپيوتر Final Fantasy 7 هم كه حتما ارزش يك بار بازي كردن رو داره. از نظر سبك بازي خيلي ساده تر از FF8 هست ولي داستان بسيار جالب و پيچيده اي داره.

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
حالا كه پاي سگا رو كشيدين وسط من هم پاي ميكرو رو ميكشم وسط :D

تو میکرو که با علا الدین خیلی حال می کردم و مرتال کامبتش هم بد نبود و بقیه بازی هاش رو هرچی فکر می کنم درست و حسابی یادم نمیاد:wacko::lol:

ولی سگا یه چیز دیگه بود....comix همون نقاشه بود که از یه صفحه مپرید تو صفحه بعد و یه موش هم باهاش بود...وای که عجب بازی خدایی بود ولی من هرچی سعی کردم سگام اونو نتونست بیاره و گیر می کرد و نتونستم بازیش کنم.

وای که چقدر بازی های این سگا زیبا و به یاد ماندنیه: پوکوهانتوس-lion king - تام و جری - علاء الدین - toy story 1 - doom - mortal kombat bugs bunny double trouble - شورش-عصر حجر - سونیک و ...... .واقعا که هوس کردم برم یه تجدید خاطره ای بکنم.

آقا من سگام آداپتورش و دسته هاش و سیم رابط تلویزیونش گم شده و رفته رو هوا...کسی می دونه از کجا می تونم اینا رو بخرم و اصلا الان هست یا نه؟؟

حدودا همه اینا چند در میاد؟

بالا