برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد برای انجام بازیهای قدیمی

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
حالا كه پاي سگا رو كشيدين وسط من هم پاي ميكرو رو ميكشم وسط :D اين بازي Captain Tsubasa 2 عجب بازي خفني بود واقعا آدم لذت ميبرد از اين بازي. يادمه اون موقع ها كه هنوز كارتونش تو ايران پخش نشده بود (البته داستان اين يكي هنوز هم تو ايران پخش نشده ) ما فقط كارتونش رو تو تلوزين دبي ميديديم به اسم كاپتان ماجد! نامردا اسم همه رو عوض ميكردن: تارو=ياسين، كاكرو=بسام، واكاشي زوما: رعد!!..خلاصه خيلي از اين بازي خاطره دارم، يه جورايي هم سبك بازيش خيلي خاص بود فكر كن فوتبال رو مثل بازيهاي RPG بايد بازي ميكردي فقط آيتم توش كم داشت بگيري واسه بازيكنات :D

از بازيهاي كامپيوتر Final Fantasy 7 هم كه حتما ارزش يك بار بازي كردن رو داره. از نظر سبك بازي خيلي ساده تر از FF8 هست ولي داستان بسيار جالب و پيچيده اي داره.

سلام من هنوزم دارم رو کامپیوتر با کنسول نینتندو اینو بازی میکنم:f34r: یه کدم ازش گیر اوردم دیگه خیل حال میکنم:lol:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
پای بازی های سگا رو وسط نکشید که من بهترین سالهای زندگیم رو با بازی های سگا گذروندم و اشکم در میاد.
sad24.gif

- Sonic 3 و Sonic & Knuckles بازی های بی نظیر سگا بودند که بسیار حد و کلاسشون از گیم های اون زمان بالاتر بود.
- Alien Soldier یکی از بهترین و محبوب ترین هام، با زیباترین آهنگ های ممکن که هنوز هم گاهی که دلم تنگ میشه با Gens (امیولیتور سگا در PC) گوش می کنمش.
- Golden Axe III، تنها بازی سری Golden Axe که من دوست داشتم. نمی دونم چرا از 1 و 2 اون زیاد خوشم نیومد، ولی III اون بسیار پیشرفته تر و بهتر شده بود.
- Streets of rage 1&2&3، سه تا بازی یکی از یکی قشنگ تر. من خودم یکش رو بیشتر از مجموع دو تای دیگه دوست داشتم.
- Fifa 95، من توی تمام این 6-5 سال گذشته هر چی گیم فوتبال جدید این سالها رو گرفتم، بعد دو روز حوصله ام سر رفته و پاک کردم، ولی بعد از 10 سال که رام این گیم قدیمی رو گیر آوردم هنوز برام شدیدا لذت بخشه.
- Mortal Kombat 1&2&3 واقعا هر سه تاشون رو دوست داشتم. یکش بهترین گرافیک رو داشت، دوش قشنگ ترین Fatality ها، و سه اون از لحاظ فنی و حرکات کاراکترها بسیار پیشرفته و قشنگ بود.
- و سرانجام زیباترین گیم سگا: The Super Shinobi 2 بازیی که به دفعات بی شمار بازی کردم و هرگز از اون سیر نشدم. بازی خیلی حرفه ای و هیجان انگیز که تمام مراحلش در اوج زیبایی طراحی شده بودند. یادش به خیر...
فعلا.

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
پای بازی های سگا رو وسط نکشید که من بهترین سالهای زندگیم رو با بازی های سگا گذروندم و اشکم در میاد.
sad24.gif

- Sonic 3 و Sonic & Knuckles بازی های بی نظیر سگا بودند که بسیار حد و کلاسشون از گیم های اون زمان بالاتر بود.
- Alien Soldier یکی از بهترین و محبوب ترین هام، با زیباترین آهنگ های ممکن که هنوز هم گاهی که دلم تنگ میشه با Gens (امیولیتور سگا در PC) گوش می کنمش.
- Golden Axe III، تنها بازی سری Golden Axe که من دوست داشتم. نمی دونم چرا از 1 و 2 اون زیاد خوشم نیومد، ولی III اون بسیار پیشرفته تر و بهتر شده بود.
- Streets of rage 1&2&3، سه تا بازی یکی از یکی قشنگ تر. من خودم یکش رو بیشتر از مجموع دو تای دیگه دوست داشتم.
- Fifa 95، من توی تمام این 6-5 سال گذشته هر چی گیم فوتبال جدید این سالها رو گرفتم، بعد دو روز حوصله ام سر رفته و پاک کردم، ولی بعد از 10 سال که رام این گیم قدیمی رو گیر آوردم هنوز برام شدیدا لذت بخشه.
- Mortal Kombat 1&2&3 واقعا هر سه تاشون رو دوست داشتم. یکش بهترین گرافیک رو داشت، دوش قشنگ ترین Fatality ها، و سه اون از لحاظ فنی و حرکات کاراکترها بسیار پیشرفته و قشنگ بود.
- و سرانجام زیباترین گیم سگا: The Super Shinobi 2 بازیی که به دفعات بی شمار بازی کردم و هرگز از اون سیر نشدم. بازی خیلی حرفه ای و هیجان انگیز که تمام مراحلش در اوج زیبایی طراحی شده بودند. یادش به خیر...
فعلا.

بابا بازی خور:wacko::lol::D:blink:;)

blacklife1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
-Mortal Kombat 1&2&3 واقعا هر سه تاشون رو دوست داشتم. یکش بهترین گرافیک رو داشت، دوش قشنگ ترین Fatality ها، و سه اون از لحاظ فنی و حرکات کاراکترها بسیار پیشرفته و قشنگ بود.

واقعا یاد این بازی ها بخیر
من فک کردم فقط کامپیوتره و کنسولها نیستش
منم دنیایی داشتم با مورتال کمبت ها و خصوا فتالیتی های آخرش
همینطور کمیکس زون روهم خیلی دوست داشتم و هر وقت سگا دستم میومد یه دور میرفتم
شینوبی رو دیگه تعریف نکنم ازش که گریم می گیره ( شکلک گریه )

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
بابا بازی خور:wacko::lol::D:blink:;)
4hba7gi.gif

-Mortal Kombat 1&2&3 واقعا هر سه تاشون رو دوست داشتم. یکش بهترین گرافیک رو داشت، دوش قشنگ ترین Fatality ها، و سه اون از لحاظ فنی و حرکات کاراکترها بسیار پیشرفته و قشنگ بود.

واقعا یاد این بازی ها بخیر
من فک کردم فقط کامپیوتره و کنسولها نیستش
منم دنیایی داشتم با مورتال کمبت ها و خصوا فتالیتی های آخرش
همینطور کمیکس زون روهم خیلی دوست داشتم و هر وقت سگا دستم میومد یه دور میرفتم
شینوبی رو دیگه تعریف نکنم ازش که گریم می گیره ( شکلک گریه )

friends.gif

Gilgamesh

Registered User
لایک‌ها
0
من الان بازی های زیادی را می خرم همه هم جزو غولهای دنیای بازی هستند
ولی بعد از نیم ساعت حالم از همه شان به هم می خورد
اما بازی های قدیمی؟
غیر ممکن است روزی یکی از بازی های سگا را بازی نکنم
شورش که بازی کردن هر روزه ام تبدیل به یک عادت شده است
Shinobi 3:return of ninja master
را که هیچکس از یاد نخواهد برد با آن موسیقی به یاد ماندنی مخصوصا مرحله
روی آبش
کنترا نینتندو هنوز بعد از حدود 20 سال جذابیت خودش را از دست نداده
و بازی هواپیمای آتاری و همین طور زیردریایی و دزد و پلیسش
بعد از 3 دهه هنوز هم نو و جذاب هستند
از بازی های MAME هم خوشم می آید به خصوص Final fight
و کادیلاک.یادش به خیر چقدر پول خرج خریدن سکه های مخصوص
دستگاه بازی اش می کردیم.الان همه شان را دارم
اصلا با این بازی های جدید حال نمی کنم به جز تعداد کمی از آنها.
کنترا سگا را یادم رفت بگویم با آن ریتم سراسر هیجان آورش
یادشان به خیر

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
موسیقی به یاد ماندنی مخصوصا مرحله روی آبش
sad24.gif

موسیقی های فوق العاده به یاد موندنی شینوبی 2 (یا همون 3):
1. همون آب که گفتی. اسمش هم هست: Whirlwind (طوفان).
2. Inner Darkside که موسیقی ابتدای مرحله 3 (همون جای پر از مغز انسانها) بود.
3. My Dear D موسیقی محل مبارزه با Boss مرحله 3 بازی.
4. Solitary موسیقی مرحله 7 بازی، جایی که شینوبی توی یه دژ فضایی در حال صعود بین ابرها قرار داره.
5. Sakura موسیقی باشکوه و زیبای پایان بازی.
این گیم تک بود...
30upn9j.gif

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
تو میکرو که با علا الدین خیلی حال می کردم و مرتال کامبتش هم بد نبود و بقیه بازی هاش رو هرچی فکر می کنم درست و حسابی یادم نمیاد:wacko::lol:

ولی سگا یه چیز دیگه بود....comix همون نقاشه بود که از یه صفحه مپرید تو صفحه بعد و یه موش هم باهاش بود...وای که عجب بازی خدایی بود ولی من هرچی سعی کردم سگام اونو نتونست بیاره و گیر می کرد و نتونستم بازیش کنم.

وای که چقدر بازی های این سگا زیبا و به یاد ماندنیه: پوکوهانتوس-lion king - تام و جری - علاء الدین - toy story 1 - doom - mortal kombat bugs bunny double trouble - شورش-عصر حجر - سونیک و ...... .واقعا که هوس کردم برم یه تجدید خاطره ای بکنم.

آقا من سگام آداپتورش و دسته هاش و سیم رابط تلویزیونش گم شده و رفته رو هوا...کسی می دونه از کجا می تونم اینا رو بخرم و اصلا الان هست یا نه؟؟

حدودا همه اینا چند در میاد؟

خب من دیدم شما اینقدر به بازیهای سگا و نینتندو علاقه دارید حیفم اومد که بهتون نگم چطوری میشه اونا رو به سادگی رو کامپیوتر خوددتون اجرا کنید و دیگه محتاج هیچ کدوم از کنسولهای قدیمی که دیگه گیر هم نمی‌یان نباشید. به سایت
http://romhustler.net/برید. تو این سایت می‌تونید بازیهای همه‌ی کنسولهایی که حتی اسم بعضی‌ها رو ممکنه نشنیده باشید رو گیر بیارید. اون هم برای کامپیوتر. فقط برای هر کنسول یه شبیه‌ساز (Emulator) وجود داره که بازیها تو کامپیوتر با اون اجرا میشن. در ضمن به بازیها می‌گن Rom و به شبیه‌سازشم می‌گن Emulator. خب برید و لذت ببرید که من قبلا بردم.:cool: یادتون باشه که تو این سایت سگا اسمش Genesis و نینتندو اسمش Nes هستش.

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خب من دیدم شما اینقدر به بازیهای سگا و نینتندو علاقه دارید حیفم اومد که بهتون نگم چطوری میشه اونا رو به سادگی رو کامپیوتر خوددتون اجرا کنید و دیگه محتاج هیچ کدوم از کنسولهای قدیمی که دیگه گیر هم نمی‌یان نباشید. به سایت
http://romhustler.net/برید. تو این سایت می‌تونید بازیهای همه‌ی کنسولهایی که حتی اسم بعضی‌ها رو ممکنه نشنیده باشید رو گیر بیارید. اون هم برای کامپیوتر. فقط برای هر کنسول یه شبیه‌ساز (Emulator) وجود داره که بازیها تو کامپیوتر با اون اجرا میشن. در ضمن به بازیها می‌گن Rom و به شبیه‌سازشم می‌گن Emulator. خب برید و لذت ببرید که من قبلا بردم.:cool: یادتون باشه که تو این سایت سگا اسمش Genesis و نینتندو اسمش Nec هستش.

آقا دمت گرم...خیلی باحالی

فقط یه موردی هست و اونم این که تو این سایت چند تا سگا هست که اسماشون sega cd - sega saturn - sega 32x - sega master system هست و من نمی دونم کدومشون همون سگای معمولی خودمونه..... فکر کنم مستر سیستم باشه درسته؟؟

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
بازی هواپیمای آتاری و همین طور زیردریایی و دزد و پلیسش

فکر کنم بازی pacman و بوکس آتاری رو جا انداختی:happy:

در ضمن بازی کنترا روی سگا هم حرف نداشت و واقعا من خاطرات زیادی باهاش دارم.....ای چه حالی میداد 2 نفره بازی می کردیم با پسر عمم و اون زود می باخت و من خودم یه نفری میرفتم تا مرحله بعد اونم بتونه دوباره بیاد تو بازی....یادش بخیر

من عاشق اون گرگه بودم:happy:

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
آقا دمت گرم...خیلی باحالی

فقط یه موردی هست و اونم این که تو این سایت چند تا سگا هست که اسماشون sega cd - sega saturn - sega 32x - sega master system هست و من نمی دونم کدومشون همون سگای معمولی خودمونه..... فکر کنم مستر سیستم باشه درسته؟؟

نه اسم سگای معمولی خودمون Genesis هست.

Gilgamesh

Registered User
لایک‌ها
0
فکر کنم بازی pacman و بوکس آتاری رو جا انداختی:happy:

در ضمن بازی کنترا روی سگا هم حرف نداشت و واقعا من خاطرات زیادی باهاش دارم.....ای چه حالی میداد 2 نفره بازی می کردیم با پسر عمم و اون زود می باخت و من خودم یه نفری میرفتم تا مرحله بعد اونم بتونه دوباره بیاد تو بازی....یادش بخیر

من عاشق اون گرگه بودم:happy:
چند وقت پیش برای دوستی شبیه ساز آتاری 2600 را آپلود کردم با تعدادی بازی خوب
این هم لینکش:
http://www.geocities.com/arthavahisht/Atari.zip

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
دیگه این جا تبدیل شد به موزه بازی های قدیمی
من کلا هر بازی ای که قدیم بازی کردم دوست دارم اگه باز ببینم و حوصله داشته باشم حاضرم دوباره بازی کنم چه اون هایی که تو سگا یا پلی استیشن یا نینتندو یا حتی PC بازی کردم دیگه هم احتیاج به معرفی نداره چون بیشتر بازی هایی که اون موقع می کردم به اسم نمی شناختم فقط بازی می کردم

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یادمه اولین بار با آتاری مشغول به بازی شدم .
عجب بازی هایی بود .
مخصوصا اون بوکس که یکی سیاه و یکی دیگه سفید بود .
boxing.gif

یادمه همیشه من سفید رو انتخاب می کردم .

یا بازی هواپیمایی که تا مرحله سوزنی ! پیش می رفتم . عجب بازیی بود
praying.gif

بعد از اون میکرو اومد و تا صبح بازی " ماریو قارچی " !!!!
marioxp.jpg

سگا هم که دیگر آخرش بود ! مخصوصا بازی کنترا , که آخر آخر بازیها بود
البته
مورتال کامبتها هم شده بود محل شرط بندی و از اینجور حرفا !؟

یادمه یکی از بازیهایی که واقعا زیبا بود نقش اولش یک خرگوش بود .

یکی دیگر از بازیها هم " سونیک " بود .
این بازی به قدری طرفدار دارد که برای تمام کنسولهای بازی تا به حال در نسخه های مختلفی ساخته شده است .

البته فوتبال سگا هم دوران به خصوصی برای خود داشت
مخصوصا از آن زمانی که گزارشگر هم به آنها اضافه شد .

یادمه در بازیهای میکرو
فوتبالی بود که حرکات عجیب و غریب زیادی می شد انجام بدی ! مثلا موقعی که به توپ ضربه می زدی , شکل توپ به طور کل تغییر می کرد و به شکل موز یا هندوانه یا ... در می آمد !! کسی اسم این رو یادش نیست ؟؟؟

البته از دیگر کنسولهای بازی از جمله PL1 و PL2 و ... هم بازیهایی به ذهنم می رسد
ولی مثل اینکه این تاپیک محلی برای پیشنهاد بازیهای قدیمی می باشد که می تونیم به یکدیگر معرفی کنیم و من بازی
returne to the castle wolfnestine
رو به علاقه مندان معرفی می کنم
من اون موقع با کارت گرافیکی 32 این بازی رو انجام دادم و کلی هم لذت بردم .

نمی دانم شما چه بازیهایی را با رایانه انجام دادید که می توان به عنوان بازی قدیمی عنوان کرد ؟؟

Hitman 1 هم بد نبود .

Great_persia View Post
http://romhustler.net/برید.

دستت درد نکند
خیلی عالی بود .
ممنون .

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بازی
Enter The Matrix

یک بازی اکشن بسیار زیبا

که از تکنیک گلوله - زمان خود فیلمهای ماتریکس استفاده می کند ;)

در واقع فیلمهایی اضافه بر فیلمهای اصلی در بر دارد .:cool:

ocean13

Registered User
لایک‌ها
4
Neverhood

من بازی Neverhood رو به هرکس که به بازیهای فکری مدل فانتزی علاقه داره پیشنهاد میکنم. با اینکه بازی مال دهه نود هست ولی بخاطر تکنیک ویژه ای که در ساختش بکار رفته (مجسمه های خمیری به جای طراحی گرافیکی) هنوز هم کیفیت گرافیکی قابل توجهی داره . مطمئن باشین از دانلودش پشیمون نمیشین. این هم لیک از رپیدشیر (600 مگابایت) :

http://rapidshare.com/files/10159852/neverhood.part1.rar
http://rapidshare.com/files/11054225/neverhood.part2.rar
http://rapidshare.com/files/11059303/neverhood.part3.rar
http://rapidshare.com/files/11064877/neverhood.part4.rar
http://rapidshare.com/files/11075733/neverhood.part5.rar
http://rapidshare.com/files/11082798/neverhood.part6.rar

NeverhoodBF.jpg

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
این بازی دقیقا یادمه اولین بازی کامپیوتر بود که بازی کردم و اولین و بازی سبک معمایی بود که بدون راهنما بازی کردم و واقعا لذت بردم یه ادامه هم براش ساخته بودن که سبکش اصلا فرق داشت و برای PS بود که اونم تا نصفه بازی کردم

rasaonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

آقا يك بازي بود خيلي قديمي
حدودا من اين بازي رو تو 10 سال پيش انجام مي دادم.

يك كله بود مثل پك-من البته با يك موضوع جالب.
يكمي هوشي و پازلي بود

اين كله قرمز رنگ بود و تو چيپ هاي(chip set) هاي كامپيوتري بود. يك چيپ ها رو ميخورد و مي رفت جلو
يكسري اشيايي بودن توش كه مثله گوي بودن كه نبايد مي خورد به اين كله و در ضمن غير قابل خوردن بود.

تو رو خدا اگر اين بازي رو مي شناسيد و يا داريد بهم بديد.
حداقل اسم درستش رو بهم بگيد. من به اسم SUPA ميشناختمش ولي هر چي ميگردم رو وب چيزي گير نمياد.
فكر كنم اسمش چيزه ديگه ايي هست.

لطفا كمك كنيد.

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
280.jpg

لطفا لینک بازی ها رو تو سایت قرار ندین..
با تشکر
موزمار

بالا