برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد خرید اسپیکر تا 100 هزار تومن

Superstitious

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام...

می خواستم یه اسپیکر زیر 100 تومن بخرم و با سرچ هایی که تو دی جی کلا انجام دادم به اسپیکر TS 2116U رسیدم (البته ناموجوده اما قیمتش تو بازار حول و حوش 80 تومنه) و با نظراتی که داده بودن به نظر میرسید که بیشترشون ازش راضی بودن و تنها مشکلش باس پایینش بود که اتفاقا منم نمی خوام قدرت باس بالایی داشته باشه. اما اونطور که شنیدم شرکتش ایرانیه که احتمالا قطعات چینی رو مونتاژ می کنه.
40f977.jpg

به یه اسپیکر دیگه هم رسیدم که Genius SW-A2.1 باشه با قیمت 75 تومن. شنیده بودم که مدل های Genius خیلی خوب و با کیفیتن اما بعضی ها تو نظرات می گفتن که صدای گز گز و یا خش خش می شنون وقتی صدا رو کمی بالا می برن و تو حالت سکوت هم نویز شنیده میشه:
91ed02.jpg

الان واقعا موندم چه اسپیکری واسه اتاق کوچیکم بخرم. مهمترین موضوع برام کیفیت صداست. اینکه صدای هیچ خش یا نویزی شنیده نشه.

پیشنهادی تو این زمینه دارین ؟ خودم نظرم رو TS 2116U هستش چون زیباتره و بازخورد های مثبت بیشتری داشت.

Last edited:

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
من سررشته ی خاصی تو زمینه ی اسپیکر ندارم ولی هیچ وقت برندهای متفرقه رو به برندهایی مثل لاجیتک و کریتیو ترجیح نده.
قیمت این مدل دور و بر 100 تومنه: Creative A250 2.1

و اینکه جنیوس برند خوبیه ولی نمیشه به تک تک محصولاتش اعتماد کرد، سعی کن مدلی از این برند تهیه کنی که فروش جهانی داشته باشه و تو سایتای معتبر، بررسی های مناسبی شده باشه.

Superstitious

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
ممنون از راهنماییت... همین مدل Creative A250 2.1 رو تو یوتوب سرچ کردم و تو یکی شون از unboxing تا انتهای کار که رسید گفتش که این اسپیکر صدای چپش بلند تر پخش می کرد که به با قسمت فنی شون که تماس گرفتن مشکل رو از طریق اکولایزر کامپیوتر حل کردن. تو چند نمونه دیگه ای که از logitech دیدم مشکلاتی کمابیش وجود داشت اینکه بعد یه مدت کلا اسپیکرا صدای واقعی شون رو از دست میدن و از این حرفا. همین موضوع باعث شد که دیگه نوع محصول (حداقل تو زمینه اسپیکر) زیاد برام مهم نباشه و به نظر میاد کلا اسپیکر چیز حساسیه. اون واسه اسپیکرای کمتر از 100 تومن.

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
ممنون از راهنماییت... همین مدل Creative A250 2.1 رو تو یوتوب سرچ کردم و تو یکی شون از unboxing تا انتهای کار که رسید گفتش که این اسپیکر صدای چپش بلند تر پخش می کرد که به با قسمت فنی شون که تماس گرفتن مشکل رو از طریق اکولایزر کامپیوتر حل کردن. تو چند نمونه دیگه ای که از logitech دیدم مشکلاتی کمابیش وجود داشت اینکه بعد یه مدت کلا اسپیکرا صدای واقعی شون رو از دست میدن و از این حرفا. همین موضوع باعث شد که دیگه نوع محصول (حداقل تو زمینه اسپیکر) زیاد برام مهم نباشه و به نظر میاد کلا اسپیکر چیز حساسیه. اون واسه اسپیکرای کمتر از 100 تومن.
خب به هر حال هر محصولی موارد خراب هم داره، اما اینو بدونین که کیفیت برندهایی مثل کریتیو یا لاجیتک تا حدودی تضمین شده هست.
به عنوان مثال A250 تو آمازون 645 بار ریویو شده با میانگین ریتینگ 4.1، حتما بررسی هایی که بیشترین امتیاز گرفته رو در نظر بگیرین. شما سعی کنین به یکی از نمایندگی های شاب مراجعه کنین و اسپیکر رو قبل از خرید به صورت حضوری تست کنین.

تو کشور ما به خاطر عدم نظارت درست و حسابی روی کیفیت محصولات وارداتی، برندهایی مثل "اکس پی" یا "تی اس کو" یا "ویرا" وجود دارن که از پاور و کابل و اینپوت دیوایس گرفته تا هدفون و مانیتور و غیره رو به صورت سفارشی از داخل چین وارد میکنن و نه تنها به اقتصاد کشور کمک نمیکنن بلکه حتی اعتماد مردم رو نسبت به اجناس داخل بازار کاهش میدن.
متاسفانه بیشتر هم میهنای ما هم با توجه به وضعیت اقتصادی و عدم آگاهی نسبی، سراغ همین برندها میرن و خیلی ها به خاطر نداشتن دانش کافی، فیدبک های کاملا اشتباه میدن.
به عنوان مثال من در مورد هدفون یک سری اطلاعات دارم، وقتی تو قسمت نظرات مدل های هدفون دیجیکالا سر میزنم، متاسفانه بعضی وقت ها خندم میگیره.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
Logitech Z213 2.1 Multimedia Stereo Speaker

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
این مدل هم خوبه