برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد راه اندازی بخش( های ) جدید ! و

ایا موافقید

• Total voters
    19
وضعیت
موضوع بسته شده است.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
آقا بیایید دقیق تر بگیم که مدیر کیه: تو اینترنت مدیر فروم جز دردسر هیچی نداره! برید وضعیت مدیر بخش DVB را ببینید،روزی ی بار تاپیک میزنه این کاربر "اینترنت" و شروع می کنه به ....

مدیریت خیلی بیشتر از عنوانش،مسئولیت داره.اونم با این انتظاراتی که شما الان لیست کردید،یهو بگید وحید ی ماه کارت را ول کن بیا اینجا دیگه...همه چیز به مرور زمان اتفاق خواهد افتاد.کم کاری مدیران فعلی نباید به دوش مدیران آینده بیوفته..من از خدامه محسن بشه مدیر.:happy:

دقیقا مدیر فردی هست که وقت کاملا ازاد داشته باشه و درکنار اطلاعات مدیریت کنه ، نظم ، بررسی ، پاک کردن و غیره
من به این دلیل گفتم 2 تا که مدیریت بهتر باشه و هر روز رسیدگی بشه ! حالا اگه طبق رسوم فروم این امکان نیست خوب یکی هم قبول

اینجا کسی نه می خواد باند بازی کنه نه مدیریت سودی داره ، دلیل پیشنهاد من ، میزان حضور و سابقه بوده که این 2 نفر بهترین گزینه ها هستن ، وگرنه ringmaster را من از سالها پیش میشناسم :cool:

بحث انتخاب مدیر با مدیران هست . کسی اگر پیشنهادی در مورد فروم داره مطرح کنه لطفا

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
کوشا جان میدونی اینجا چی کم داره و ergent هست؟ زیر بخش سیستم های دریافت و پرداخت آنلاین! این زیر بخش را که بزنیم،تازه می فهمید که فروم یعنی چی!! حالا بذار هر کی مدیر شد این زیر بخش سیستم های دریافت و پرداخت آنلاین را می زنیم تا ببینی چقدر منظم میشه.میشه مواردی که دلخواه شما هست،میان بر زد و نتیجه گرفت.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
پیشنهاد میکنم برای بهتر شدن این بورد بخش های جدیدی به فروم اضافه بشه

1- کارگاه های اموزشی

در این بخش ، هر کدام از افراد یک ترد اضافه میکنن و در مورد یک چیز خاص توضیح میدن

برای بهتر بودن عملکرد این بخش افراد دیگر حق نظر دادن در ان ترد را ندارن و برای این منظور در بخش " سوالات در مورد کارگاه ها " ترد مخصوص را ایجاد کنند

2-ایجاد بخش مخصوص " وب مستر های جدید "

3- ایجاد بخش مرتبط با " SEO "

4- ایجاد بخش مربوط به سیستم های تبلیغاتی و انتقال تمامی پست های مربوط به انجا

5- ایجاد بخش مربوط به هاستینگ و دامین و انتقال تمامی پست های مربوط به انجا

6- در صورت ایجاد تغییرات مفید در فروم ، ارتقا کاربران فعال " mohsenshahbazi " و " vbigdeli " به مدیریت بخش برای بهتر شدن کیفیت فروم

همچنین همکاری مدیران و کاربران فعال بخش های برنامه نویسی و گرافیک هم جهت کارگاه های اموزشی می تواند مفید واقع شود.

* بخش هاست و دامین ، از بخش خرید و فروش دامین که در بازارچه فعالبت می کند ، جدا بوده !
با تشکر
شديدآ موافقت ميشه، اينها پيشنهادهاي جالب و استراتژيك بودند، مخصوصآ موارد 2 - 3 و 4..

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
من نه فرصتشو دارم ... نه حوصله اشو ! (مدیریت)
پیشنهاد من vbigdeli هست . ( زیر میزی یادت نره ! :D)
در مورد بخشهای جدید ..اینجا کشش بخشهای جدید نداره . همینطوری در حالت عادی خوابیده ..بهتره جو بخش اول عوض بشه و بعد بع فکر خشهای مورد نیاز و بخشهای غیر فعال باشین .

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
-------------------ۀ
گذشته از اين حرف ها به نظر من اگر بحث تخصصي ميخواهيد بكنيد بريد تو دي پي و يكم انگليسيتون رو قوي كنيد
اگر به اميد اين هستيد كه اينجا سرو سامون بگيره بايد بگم راه درازي در پيش داريد....(شديدا لول)

-------------------t
كوشا خان منظورت چيه كه شما هلپ ياهو نيستي
فورروم يعني همين ديگه
سوال ميپرسي من جواب ميدم يك بار هم من ميپرسم شما ميگي(از اون حرف هاي احمدي نژادي بود ها..)

----------------010
آقا وحيد ميدونم ربطي به اينجا نداره ولي آيدي ياهوت رو ندارم كه بگم
چون گفتي تو خاور ميانه يك هستي و در آمدت زياده خواستم يك پيشنهاد بدم
شما هوم پيج شدن در digg.com به كارت مياد؟
البته بقيه همكارانم چون سي پي ام كار ميكنن در آمدشون زياده ولي شما مثل اينكه آفيليت باز هستي....
به هر حال اگر اين جور بوك مارك ها به كارت مياد پي ام بده تا به جاي نفر دوم نفر اول خاور ميانه ات كنم...
(كلا الان ديگه همه رو آوردن به سي پي ام - از سي نت و ياهو گرفته تا سايت هاي پزشكي و غيره همه گوگل رو رها كردن)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
-------------------ۀ
گذشته از اين حرف ها به نظر من اگر بحث تخصصي ميخواهيد بكنيد بريد تو دي پي و يكم انگليسيتون رو قوي كنيد
اگر به اميد اين هستيد كه اينجا سرو سامون بگيره بايد بگم راه درازي در پيش داريد....(شديدا لول)

-------------------t
كوشا خان منظورت چيه كه شما هلپ ياهو نيستي
فورروم يعني همين ديگه
سوال ميپرسي من جواب ميدم يك بار هم من ميپرسم شما ميگي(از اون حرف هاي احمدي نژادي بود ها..)

----------------010
آقا وحيد ميدونم ربطي به اينجا نداره ولي آيدي ياهوت رو ندارم كه بگم
چون گفتي تو خاور ميانه يك هستي و در آمدت زياده خواستم يك پيشنهاد بدم
شما هوم پيج شدن در digg.com به كارت مياد؟
البته بقيه همكارانم چون سي پي ام كار ميكنن در آمدشون زياده ولي شما مثل اينكه آفيليت باز هستي....
به هر حال اگر اين جور بوك مارك ها به كارت مياد پي ام بده تا به جاي نفر دوم نفر اول خاور ميانه ات كنم...
(كلا الان ديگه همه رو آوردن به سي پي ام - از سي نت و ياهو گرفته تا سايت هاي پزشكي و غيره همه گوگل رو رها كردن)

آقا در مورد digg اینا بیخیال! شریکم تو dnforum دامین میفروشه و آکانت پرمیوم داره اونجا و حسابی اعتبار... میگفت که با دو سه نفر پی امی در تماس بودم که سطح درامد و ... را گفته بود و مثل اینکه فعلا دوم هستیم.

digg واسه کسیه که بخواد خیلی به کارش رسم و رسوم بده،الان dnforum معتبره و اکثر بچه های پرو تو این زمینه اونجا هستن،البته خودم عضو نیستم و با آکانت شریکم میرم.. namepros حالش بیشتره :دی

ببین الان بحث ها باشه بعدا.. ولی هیچ آدم عاقلی هیچ کدوم را ول نمی کنه! افیلیت جای خود و PPC ها هم جای خود. البته من PPC Marketer بودم با CJ.یعنی کسی که ترافیک را از موتورهای جستجو و سیستم های تبلیغاتی به گوگل درایو می کنه و یکی از مشکلاتمون با CJ و همه موتورهای جستجو این بود که اونا اصلان زیر بار نمی رفتن که یوزر را با cookies disabled status نفرستن!! خوب یعنی 25% هزینه های تبلیغاتی همینطور دود میشد:wacko:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
وحید منو کشوند اینجا:D
محسن جان Bodis همیقدر درآمد داشته فقط؟:D کاشتن مو!!!:p

دمت گرم دیگه!:eek: من گفتم بیای اینجا؟ لابد از فردا واسه هر پست بدردبخورت میخوای رو سره من منت بذاری :lol:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه ها الان با شایان صحبت کردم،خواهشا تا فردا پست نزنید،کیوان اگه نظری داری بگو.اگه نداری که تاپیک را به شوخی نکشونید :blush:

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
دمت گرم دیگه!:eek: من گفتم بیای اینجا؟ لابد از فردا واسه هر پست بدردبخورت میخوای رو سره من منت بذاری :lol:

ادیت شد!!

دیر دیدم پستت رو! شرمنده!

بچه ها الان با شایان صحبت کردم،خواهشا تا فردا پست نزنید،کیوان اگه نظری داری بگو.اگه نداری که تاپیک را به شوخی نکشونید

منم موافقم...
یکم حال بدین به این بخش...
منتظر آپدیت هستیم وحید جان!

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا شما داری میگی 100 تا سوال پرسیدی و به جواب رسیدی و بعدش ولی حاضر نیستی که پاسخ گو باشی،انصافا برو ببین تابحال تو این بخش چند تا تاپیک زدم که جهت رفع نیاز فنی خودم بوده؟دو هفته پیش واسه میل فورواردینگ فقط ی تاپیک تو موضوعات اینترنتی زدم که هیچ جوابی نبود!

.

حق با شماست آقا وحید
روی سخن منم به شما نبود.
جنابعالی که خدا رو هزار مرتبه شکر، توی دامین پارکینگ صاحب تجربه هستید، اینم خوب میدونید که 90% مسترها حتی توان هضم این واقعیت رو ندارند که میشه 50$ خرج یک دامین کرد و 2000$ برداشت!( اونم در شرایط معمولی! وگرنه دهها برابر اینم ممکنه)
والا غیرتا برای این وبمسترا چکار کردید ؟؟!
..
نمیگم بی حساب در اختیار دیگرون بزارین، همونطور که امضای منو میبینید، شما در زمینه ی تخصص خودتون قدرتمندید.
اما اونایی که تلاش میکنند و مستحقند رو بی بهره نزارید و در عوض کاری ازشون بخواید.
..
من از همه بی تجربه تر و بی اطلاع تر ... خوب؟!
برای شمای نوعی چیزی با ارزش تر از وقت هست ؟؟
حاضرید برای رهایی از 2روز جستجو برای پیدا کردن جواب یه سوال اونو به کسی بسپارید و در عوض یک تجربه بهش بگید ؟؟!
..
با عذر خواهی از اساتید باید بگم ، فاروم محل صحبتای عمومی و نیمه تخصصی و پاسخ به سوالاته ، قبول.
اما جای جون کندن کسی که سالها زحمت کشیده نیست تا بیاد و ساعتها وقت بزاره و التماس کنه که "بابا بیاید ازم چیز یاد بگیرید!"
..

قدر زر زرگر شناسد،قدر گوهر، گوهری !!! .........

.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
.

حق با شماست آقا وحید
روی سخن منم به شما نبود.
جنابعالی که خدا رو هزار مرتبه شکر، توی دامین پارکینگ صاحب تجربه هستید، اینم خوب میدونید که 90% مسترها حتی توان هضم این واقعیت رو ندارند که میشه 50$ خرج یک دامین کرد و 2000$ برداشت!( اونم در شرایط معمولی! وگرنه دهها برابر اینم ممکنه)
والا غیرتا برای این وبمسترا چکار کردید ؟؟!
..
نمیگم بی حساب در اختیار دیگرون بزارین، همونطور که امضای منو میبینید، شما در زمینه ی تخصص خودتون قدرتمندید.
اما اونایی که تلاش میکنند و مستحقند رو بی بهره نزارید و در عوض کاری ازشون بخواید.
..
من از همه بی تجربه تر و بی اطلاع تر ... خوب؟!
برای شمای نوعی چیزی با ارزش تر از وقت هست ؟؟
حاضرید برای رهایی از 2روز جستجو برای پیدا کردن جواب یه سوال اونو به کسی بسپارید و در عوض یک تجربه بهش بگید ؟؟!
..
با عذر خواهی از اساتید باید بگم ، فاروم محل صحبتای عمومی و نیمه تخصصی و پاسخ به سوالاته ، قبول.
اما جای جون کندن کسی که سالها زحمت کشیده نیست تا بیاد و ساعتها وقت بزاره و التماس کنه که "بابا بیاید ازم چیز یاد بگیرید!"
..

قدر زر زرگر شناسد،قدر گوهر، گوهری !!! .........

.

آقا بن شدن چیه!!! دلتون به چیا خوشه...

ببین عزیز بذار ی چیزی را بهت بگم..من شاید 7 سال از زندگیم را روزی 18 ساعت پشت کامپیوتر بودم!! یعنی فعالیت تخصصی داشتم و وقتی که 16 سالم بودم،با CJ کار می کردم و ماهی 3000 تا ازش داشتم! خوب پس یعنی کسی زنگ نزده بگه بیا وحید این سواد و تجربه! خونه و ماشین و .... خواستی بگو واست اوکی کنیم.....

بعضی ها کلان ور رفتن را دوست دارن.. منم اینطورم.. ی روز اگه سر به سر یکی نذارم یا ور نرم،دیونه میشم... تو زمینه سخت افزار هم فعالیت های خیلی خوبی دارم و خیلی زمینه های دیگه هم هست که حالا نام نبریم که ریا نباشه و ادعا نشه.

خلاصه تا تلاش و کوشش از خودت نباشه،اینا همه الکیه.. همیشه اون چیزی به بدست میاری پر ارزش نیست،شاید اون خستگی حاصل از تلاشت خیلی بیشتر بهت بچسبه و امیدوارت کنه.

حالا انشالله اگه فرصتی شد،در مورد موضوعات تخصصی بیشتر آشنا خواهیم شد.

بقول معروف هر چه پیش آید،خوش آید.

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
نظرت رو قبول دارم درباره ديگ براي اينكه حيطه كار اصليت و تمركزت چيز ديگست
ولي خوب بايد انصاف داشته باشيم و قبول كنيم ديگ خوب چيزي هست
البته فقط براي تبليغات CPM
مثلا ريت هاي تي اف خيلي بالاست:
http://www.tribalfusion.com/SmartAdvertisers/rates.html
خودت حساب كن با روزي صد هزار بازديد كننده اون هم از كشور هاي غربي....
البته بازديد هايي كه از ديگ مياد آدم هاي معمولي نيستن همشون كاربران خود ديگ هستند(منظورم فعال هاش هست)
ميتونم بگم هزار نفر هم كاربر عادي و غير فعال ديگ هم نيست و هم صد هزار تاش كاربراي خود ديگ هستند كه هيچ كليكي نميكنن
اما بدرد سي پي ام ميخورن
الان كلا تو هر سايتي ميرم همه دابل كليك گزاشتن
نميدونم دابل كليك هم سي پي ام داره يا نه
داره؟

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
نظرت رو قبول دارم درباره ديگ براي اينكه حيطه كار اصليت و تمركزت چيز ديگست
ولي خوب بايد انصاف داشته باشيم و قبول كنيم ديگ خوب چيزي هست
البته فقط براي تبليغات CPM
مثلا ريت هاي تي اف خيلي بالاست:
http://www.tribalfusion.com/SmartAdvertisers/rates.html
خودت حساب كن با روزي صد هزار بازديد كننده اون هم از كشور هاي غربي....
البته بازديد هايي كه از ديگ مياد آدم هاي معمولي نيستن همشون كاربران خود ديگ هستند(منظورم فعال هاش هست)
ميتونم بگم هزار نفر هم كاربر عادي و غير فعال ديگ هم نيست و هم صد هزار تاش كاربراي خود ديگ هستند كه هيچ كليكي نميكنن
اما بدرد سي پي ام ميخورن
الان كلا تو هر سايتي ميرم همه دابل كليك گزاشتن
نميدونم دابل كليك هم سي پي ام داره يا نه
داره؟

فکر نمی کنی شما تا حالا دوبار یک کمی بحث رو منحرف کردید؟
ما منتظر مدیرانیم!

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا بن شدن چیه!!! دلتون به چیا خوشه...

خلاصه تا تلاش و کوشش از خودت نباشه،اینا همه الکیه.. همیشه اون چیزی به بدست میاری پر ارزش نیست،شاید اون خستگی حاصل از تلاشت خیلی بیشتر بهت بچسبه و امیدوارت کنه.

.

.

شوخی بود!

کاملا موافقم ... اما استفاده ی بهینه از زمان لذت بیشتری داره ! (;
..
راستی الان چک کردم که ببینم کی مخالف نظر سنجی بالای این تاپیک(poll) بوده، با تعجب اسم خودمو دیدم!!! ... اشتباه شده!

.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
.

شوخی بود!

کاملا موافقم ... اما استفاده ی بهینه از زمان لذت بیشتری داره ! (;
..
راستی الان چک کردم که ببینم کی مخالف بوده، با تعجب اسم خودمو دیدم!!! ... اشتباه شده!

.
والا من که اصلان شرکت نکردم تو نظر سنجی! کوشا جان 10 مورد را لیست کرده بود و تاپیک را که دیدم،ترسیدم اصلان!!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
در راستای ساز مخالف زدن و اینکه موافقان خیلی زیاد بودن ..من خیر زدم ! :D

حالا کی مدیر جدید رو چیز میکنن ! ( افتتاح ! ) ؟

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
من كه ميگم بي خيال اين انجمن شيم
ميگم چند نفر كه فعالن جمع بشن و يك گروه مخفي كه فقط خوداشون بهش دسترسي دارن راه بندازن و راحت كار كنن....

نظرتون چيه؟
(اگر موافق هستيد بريم تو كارش - چون خسته شديم از بس سرو كله زديم - يك خورده تاپيك درست و حسابي تو گروه باشه ديگه آدم علاقه مند ميشه سوال هاي متفرقه هم نيست و بحق ها داغ ميشه)

نظرتون چيه؟

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
فعلا زوده برا این حرف ؛ ولی خوب اگه رسیدگی نشه ! احتمال اونم هست ولی پایین

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
مخالف !
ممکنه افراد دیگه تازه وارد باشن که بیشتر از من و تو میدونن . پس بهتره انجمن برای همه باز باشه .
شخصا تو کار مخفی و اینا نیستم ! :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا