برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد راه اندازی بخش( های ) جدید ! و

ایا موافقید

• Total voters
    19
وضعیت
موضوع بسته شده است.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه ها دو دقیقه میتونید دندون را جیگر بذارید؟؟؟وقتی که هیچ اطلاعی از چیزی ندارید. بیخودی پست نزنید ...

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه ها من اینجا ی هفته هست که ... مالی دارم می کنم،فقط و فقط به خاطر شما... اونوقت دارید چرت و پرت می گید،شکیرا بسه بابا کم کلاس بیا.... بچه ها از داهات نیومدن...

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
در ضمن الان تمام كاربران حرفه اي مثل خود من ديگه نميان تو يك سايت و توش بچرخن و وقتشون رو تلف كنن
ناراحت نشو ولی هنوز خیلی زوده اسم حرفه ای بزاری رو خودت هر وقت تو یه روز 1000$ زدی اونوقت حرفه ای هستی تازه خیلیا اینم قبول ندارن

در مورد تاپیک هم من فکر نمیکنم ادغام این بخش ها درست باشه اصلا کاربران عمومی چه دخلی به وب مستر ها داره؟
طرف هنوز در مورد هایپ سوال داره ما اونوسط بحث ادسنس و افیلیت کنیم؟

به نظر من مشکل اصلی کسب درآمد مخصوصا وب مسترها یک مدیر هست که بتونه نظارت کافی داشته باشه
و به نظر من این وسط بین گزینه های موجود وحید بهترین گزینس

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
بچه ها من اینجا ی هفته هست که ... مالی دارم می کنم،فقط و فقط به خاطر شما... اونوقت دارید چرت و پرت می گید،شکیرا بسه بابا کم کلاس بیا.... بچه ها از داهات نیومدن...

عصبانی نشو بابا:p

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
کیوان جان عصبانی نیستم.چرا فک کردی عصبانی هستم ؟ موضوع را مدیران دارن پیگیری می کنن،دلیلی نداره که کسی پست بزنه!

همه بیان نظرات مثبت بدن... کسی نه کلاس بذاره و نه ادعا... چاکرم.

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من هم چنان روي همين گروه زير زميني پا فشاري دارم
اگر هم كس جديد قرار مفيد باشه حالا يك جوري كشفش ميكنيم و وارد گروه ميكنيمش...
هر كس هم وارد ميشه بايد انگشت شصت پاش رو بشكونه تا معلوم شه به گروه وفا داره.....

.

میبخشید، این دو روز بستری بودم تا ورم انگشتم بخوابه!
اما خوب، از 2 شرط فقط یکیشو دارم! ... ایشالا خداوند متعال چند فقره موجود مفید نصیبتان بگرداند!):

.

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کیوان جان عصبانی نیستم.چرا فک کردی عصبانی هستم ؟ موضوع را مدیران دارن پیگیری می کنن،دلیلی نداره که کسی پست بزنه!

.

هر کدوم از اساتید از دیدگاه خودش موضوع مفیدی رو مطرح کرده، پس باید ببینیم نهایت قضیه چی میشه!!
..
دلیل اصلی منحرف شدن تاپیکها، تداخل آموزش،سوال،جواب،خنده،جفتک و ... هستش!
میشه هر بخشو به 2 ساب فاروم مجزای آموزش ها و پرسش و پاسخ تقسیم کرد و به همدیگه لینکشون داد تا یه تاپیک مثل گوگل ادسنس تا 200 نره!!! اونم با 4صفحه ی مفید! ... حالا ببینید اگه یه تازه وارد بیاد چی میکشه تا بفهمه جریان چیه!
هرکی تاپیک آموزشی میزنه قفلش کنه و اینجوری وقت مدیرا هم کمتر گرفته میشه و هر 2 روز یه سر بزنه و آموزشیهای بیخودیو پاک کنه.
اون یکی هم که سوال و جوابه ،بیخیال شه تا خواست صاحبین سایت از بابت افزایش لینکا و تعداد صفحات تامین بشه!;)
..
..
توی پست قبل به شوخی یه چی گفتم، اما خوب ... عباس خان هم پر بیراه نمیگه. این یه اتفاق ناخوداگاه و اجباریه که بعضیا برای رفع اشکالات و مشورت یه موضوع فوق العاده مفید رو توی پی ام مطرح کنند که بقیه ازش بی بهره میمونند.
مشکل سر بخل بعضیاست که وقتی همون سوال به صورت عمومی مطرح میشه،زحمت پاسخ دادنشو نمی کشند!!!

به همین دلیل با مخالفت آقا محسن موافقم!:blush:

.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
به زودی نتیجه این تاپیک مشخص میشه و
اگر با این تغیررات موافقت شه کارهای مفیدی میشه انجام داد

مدیر ، یعنی نماینده کاربرها خصوصا کاربرها فعال ،
اولین چیز ، یک تاپیک : دفتر مدیر است ، برای رسیدگی به مشکلات و انتقادات و پیشنهادات

2- یک پست مثل گوگل به ارشیو میره و به جاش تو زیر بخش " سیستم های تبلغاتی "

یک چکیده کامل از مطالب میاد
حالت FAQ ، بعد تاپیک برای کاربران قفل میشه ، هربار که گوگل اپدیت کرد اونجا زیرش مدیر اپدیت میکنه

اینطوری کسی که بیاد تو انجمن مجبوره اون تاپیک رو بخونه ، و دیگه نمیتونه بهانه بیاره که 300 صفحه بود،
پس نصف سوال های تکراری از بین میره

درباره 2 بخش ، من هم با اداغام مخالفم ؛

من حتی نظرم این بود که این بخش از کسب درامد هم جدا بشه ، یک بخش خیلی خاص خودش باشه ، مثل بخش برنامه نویسی ، ولی چون امکان اینکار فعلا مقدور نیست ، اینجا مطرح نکردم !
این بخش قرار هست فراتر از کسب درامد باشه ( اسمش روشه ، وب مسترها ! )

با تشکر از همه

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
ناراحت نشو ولی هنوز خیلی زوده اسم حرفه ای بزاری رو خودت هر وقت تو یه روز 1000$ زدی اونوقت حرفه ای هستی تازه خیلیا اینم قبول ندارن
منظورم من درباره استفاده از اينترنت و فوروم بود نه حرفه اي در زمينه تجارت !

در مورد تاپیک هم من فکر نمیکنم ادغام این بخش ها درست باشه اصلا کاربران عمومی چه دخلی به وب مستر ها داره؟
طرف هنوز در مورد هایپ سوال داره ما اونوسط بحث ادسنس و افیلیت کنیم؟
اگر اون چيز هايي كه گفتم توسط مديراني مجرب همچو وحيد انجام بشه مسلما هفته اي به زور پنج تا تاپيك خواهيم داشت
پس خيلي انجمن خلوت ميشه....
زماني مثلا دسته بندي ميشن انجمن ها كه مثلا وب مستر ها شدبدا فعال باشه عمومي هم فعال و اگر اين دو ادغام شن تاپيك ها غاطي پاتي شه و دسترسي به مطالب وب مستر ها و عمومي سخت ميشه...
ولي هفته اي پنج تا تاپيك رو همه فكر ميكنن بتونن بخونن و براي پنج تا تاپيك در هفته لزومي بر ايجاد پنج دسته مختلف نيست!(البته اگر مديران رعايت كنن هفته اين پنج تاپيك ميشه ها و گرنه چيزي كه زياده اسپم )
البته اگر انجمن ها فعال بود شديد كه نيست ، نيازي به ادغام نبود ، ولي با اين فقر شديد بهتره كه ادغام بشن
(البته بازم ميگم اين بخش تجارت آنلاين من نميدونم واسه چي زده شده....كسي درباره فاركس توش صحب نميكنه همه دارن درباره پي پال و كرديت كارت توش صحبت ميكنن كه فكر نميكنم ربطي داشته باشه و كلا بخشي هست كه معلوم نيست كارش چيه)

به نظر من مشکل اصلی کسب درآمد مخصوصا وب مسترها یک مدیر هست که بتونه نظارت کافی داشته باشه
و به نظر من این وسط بین گزینه های موجود وحید بهترین گزینس
اون كه حتما ولي مشكل خيلي مهمتر كاربران كم هست و كاربران درست و حسابيش هم اكثرا غيب ميشن
مثل همون آقاي عطا عسگري كه من خيلي مديونش هستم(كه البته از طريق ياهوي عزيز ازش درس گرفتم نه فوروم)
(در ضمن شروين جان شما با وحيد خيلي تفاهم داري ها... ميدونستي د؟((با توجه به آواتار تون گفتم )

چه كلاسي ، من پست هام ضايع ترين حالت ممكن رو دارن ، كلاس ؟؟!

من حقيقت رو ميگم ولي با زباني ديگر تا مشكلي واسم پيش نياد....

میبخشید، این دو روز بستری بودم تا ورم انگشتم بخوابه!
اما خوب، از 2 شرط فقط یکیشو دارم! ... ایشالا خداوند متعال چند فقره موجود مفید نصیبتان بگرداند!):
من گفتم انگشت پاي راست نه چپ ! بايد دوباره بري تو كارش....

تا یه تاپیک مثل گوگل ادسنس تا 200 نره!!!
اين هيچ ربطي به ساب فوروم يا دسته بندي نداره
مشكل از خود شما هاست كه البته مديران بايد اصلاحش ميكردن كه متاستفانه حسش نبود....

هرکی تاپیک آموزشی میزنه قفلش کنه و اینجوری وقت مدیرا هم کمتر گرفته میشه و هر 2 روز یه سر بزنه و آموزشیهای بیخودیو پاک کنه.
شديدا لول ! يعني لول به توان عدد آواگاتور ....
اولا كه قفل دست ما نيست ، بايد اون بالايي راضي باشه
بعد هم اينجوري ميشه يك وبلاگ نه فوروم
تو فوروم بايد بحث بشه...

مشکل سر بخل بعضیاست که وقتی همون سوال به صورت عمومی مطرح میشه،زحمت پاسخ دادنشو نمی کشند!!!
بعضي فوت ها اگر عمومي بشه ديگه فوت نيست ، سوت ميشه
پس بعضي فوت هاي كوزه گران رو نميشه به همه گفت...

حالت FAQ ، بعد تاپیک برای کاربران قفل میشه ، هربار که گوگل اپدیت کرد اونجا زیرش مدیر اپدیت میکنه

اینطوری کسی که بیاد تو انجمن مجبوره اون تاپیک رو بخونه ، و دیگه نمیتونه بهانه بیاره که 300 صفحه بود،
پس نصف سوال های تکراری از بین میره
البته اين فاك درسته ولي لازم هم نيست اينقدر سخت بگيري (دفتر بزنه؟)
ببين به جاي فاك بگو سرچ
هر كي درباره چيزي سوال داره بايد سرچ كنه و تاپيك هاي قديمي درباره مطائل مختلف رو تمكيلي ميكنيم و اينجوري ديگه هيچ كس نميتونه از بحثي كه نتيجه گيريش شده دوباره تاپيك بي خود راه بندازه (مثلا براي اي جي پي شاپ تاپيك نزنه دوباره چون بحث سيستم هاي ايراني قبلا شده و تاپيكي زده شد مدير بايد سريه پاك كنه و اخطار بده)
پس سرچ خيلي مهمتر از فاك هست
و مدير هم بايد هر تاپيكي ايجاد ميشه سرچ بزنه و اگر تاپيك تكراري بود يا قبلا تكليفش معلوم بود سريع تاپيك رو حذف كنه و يك پيغم بفرسته اتوماتيك به طرف كه لطفا قبل از تاپيك سرچ كن(يعني لازم نيست تاپيك رو براي چند روز قفل نگه داري - همون لحظه ديليتش كن تا وقت ما هم براي خوندنش تلف نشه)
فهميدي؟
-آزه بابا نفهم كه نيستم
آره جون خودت...

این بخش قرار هست فراتر از کسب درامد باشه ( اسمش روشه ، وب مسترها ! )
بازم ميگم اگر واقعا حرفه اي هستيد و دنبال اين كار بريد طراغ فوروم هاي خارجي كه توش از همه دنيا شركت ميكنن و بسيار غني هستن و كاربرانش حسابي خبره و سوالتون بي جواب نميمونه(مثل دي پي)
مثل لينوكس و ويندوز هست
لينوكس كجا ويندوز كجا
(چه بسا اينجا Recycle Bin ويندوز هم نميشه)
به هر حال ميبينيد كه فوروم خارجي از لحاظ منطقي بهتر هست از همه لحاظ...
توسط هزار كاربر مجرب از سراسر جهان ويرايش ميشه!!!

با تشکر از همه
وضيفه بود

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
منظورم من درباره استفاده از اينترنت و فوروم بود نه حرفه اي در زمينه تجارت !

بازم ميگم اگر واقعا حرفه اي هستيد و دنبال اين كار بريد طراغ فوروم هاي خارجي كه توش از همه دنيا شركت ميكنن و بسيار غني هستن و كاربرانش حسابي خبره و سوالتون بي جواب نميمونه(مثل دي پي)
مثل لينوكس و ويندوز هست
لينوكس كجا ويندوز كجا
(چه بسا اينجا Recycle Bin ويندوز هم نميشه)
به هر حال ميبينيد كه فوروم خارجي از لحاظ منطقي بهتر هست از همه لحاظ...
توسط هزار كاربر مجرب از سراسر جهان ويرايش ميشه!!!

وضيفه بود

دوست عزیز ، شما که اینقدر میگید حرفه ای و اینا ، میشه لطف کنید و دیگه به زیاله دونی اینترنت نیای ؟
کسایی هم که تو فرومهای خارجی هستن ، اینجا هم درست بشه ، کاربرهای جدید میان میشن وب مستر های اینده

بعدم هر کسی که نمی تونه هم فروم ها رو بخونه ، میان اینجا از تجربیات هم استفاده میکنن

شما هم که میگی اینجا سطل بازیافت ویندوز هست ، پس اینقدر پست نده اینجا برو همون دی پی !!

بعد هم خیلی وقتا لینوکس هم به درد میخوره ،
رو سرور هم که فعلا بهتر داره جواب میده ،

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
البته درباره اين ادغام يك خورده به من خورده گرفتن

ميشه يك كاري كرد
پيشنهاد:
اولا كه همون طور كه گفتم تاپيك هاي ذاقارت و غير مفيد و اون هايي كه ميدونن نتيجه نداره و كلاهبرداري هست توسط مدير سريع منفجر بشه
ولي فيد انجمن عمومي در وب مستر ها زير اون دكمه ايجاد تاپيك جديد باشه...
فكر كنم هك اين كار باشه و اگر هم نبود ميشه از وايت گت هاي مختلف كه در اينترنت هست استفاده كرد...
اينجوري ما كه فقط به انجمن وب مستر ها سر ميزنيم شايد بتونيم به كاربران عمومي هم كمك كنيم....
(اين فيد فقط پنج لينك آخر رو با عنوان تاپيك نشون ميده و فكر نميكنم بيشتر از صد پيكسل فضا بگيره
يك چيزي ميشه حدودا صد در صد پيكسل....

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان قرار شد که بحث ها متوقف بشه.با این پستهاتون فقط دارید روند اصلاحات را عقب می ندازید و بس...

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
البته درباره اين ادغام يك خورده به من خورده گرفتن

ميشه يك كاري كرد
پيشنهاد:
اولا كه همون طور كه گفتم تاپيك هاي ذاقارت و غير مفيد و اون هايي كه ميدونن نتيجه نداره و كلاهبرداري هست توسط مدير سريع منفجر بشه
ولي فيد انجمن عمومي در وب مستر ها زير اون دكمه ايجاد تاپيك جديد باشه...
فكر كنم هك اين كار باشه و اگر هم نبود ميشه از وايت گت هاي مختلف كه در اينترنت هست استفاده كرد...
اينجوري ما كه فقط به انجمن وب مستر ها سر ميزنيم شايد بتونيم به كاربران عمومي هم كمك كنيم....
(اين فيد فقط پنج لينك آخر رو با عنوان تاپيك نشون ميده و فكر نميكنم بيشتر از صد پيكسل فضا بگيره
يك چيزي ميشه حدودا صد در صد پيكسل....

شکیرا جان بحث مدیریتت باشه بعدها ...اینطوری بهتره..نذارید تاپیک بسته بشه ها از ما گفتن بود.

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان قرار شد که بحث ها متوقف بشه.با این پستهاتون فقط دارید روند اصلاحات را عقب می ندازید و بس...
آقا من از همه اصلاح طلب تر هستم
از مدت ها پيش هم انتقاد هام رو به روشي نرم شروع كردم
و خوش بختانه يكي استارت اين كارو زد
اگر جدي بخواهيد نگاه كنيد ميدونيد من هيچ ادعايي ندارم
نميدونم چرا فكر ميكنيد من ادعايي دارم(من چند بار شوخي كردم با اين موضوع كه اميدوارم جدي نگرفته باشيد كه متاستفانه گرفتيد)
هر چقدر انتقاد ها بيشتر باشه انجمن بهتر ميشه ....
الانم كه تغييرات داره شروع ميشه همه بايد انتقاد كنن تا ديگه انجمن شاهد تاپيك هاي بيهوده نباشه
پس خواهش ميكنم روشن فكرانه به اين مسئله نگاه كنيد

شکیرا جان بحث مدیریتت باشه بعدها ...اینطوری بهتره..نذارید تاپیک بسته بشه ها از ما گفتن بود.
(من نميونم شما از كدوم پست من اين برداشت رو كردي كه من ميخواهم مدير بشم - من كاربر فعال هم كه بهم نسبت دادن قبول ندارم...)

براي رفع ابهامات نامزد ها رو براي مديريت اينجا ميزارم تا وقتي انتقاد ميكنم ديگه به من .... نزنن:

vbigdeli
shervinrv
mohsenshahbazi
rin9mast3r
(اين ديويد و امين بنده خدا هم بايد مدير بمونن - چون هر چه مدير بيشتر باشه بهتره و تاپيك ها سريع تر حذف ميشن-ولي مدير ها بايد آموزش هاي لازم رو ببينن تا بدودن چي رو بايد حذف و چي رو چه جوري ويرايش كنن و سرعت عمل )

OK?

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
از
....
(اين ديويد و امين بنده خدا هم بايد مدير بمونن - چون هر چه مدير بيشتر باشه بهتره و تاپيك ها سريع تر حذف ميشن-ولي مدير ها بايد آموزش هاي لازم رو ببينن تا بدودن چي رو بايد حذف و چي رو چه جوري ويرايش كنن و سرعت عمل )

OK?
من هم فکر می کنم صبر کنیم به بینیم نظر مدیرا چیه بعدا نقد و .. کنیم
اول این موضوع به نتیجه برسه بعد ، بعدی ها!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
از مدت ها پيش هم انتقاد هام رو به روشي نرم شروع كردم
و خوش بختانه يكي استارت اين كارو زد
اگر جدي بخواهيد نگاه كنيد ميدونيد من هيچ ادعايي ندارم
نميدونم چرا فكر ميكنيد من ادعايي دارم(من چند بار شوخي كردم با اين موضوع كه اميدوارم جدي نگرفته باشيد كه متاستفانه گرفتيد)
هر چقدر انتقاد ها بيشتر باشه انجمن بهتر ميشه ....
الانم كه تغييرات داره شروع ميشه همه بايد انتقاد كنن تا ديگه انجمن شاهد تاپيك هاي بيهوده نباشه
پس خواهش ميكنم روشن فكرانه به اين مسئله نگاه كنيد

(من نميونم شما از كدوم پست من اين برداشت رو كردي كه من ميخواهم مدير بشم - من كاربر فعال هم كه بهم نسبت دادن قبول ندارم...)

براي رفع ابهامات نامزد ها رو براي مديريت اينجا ميزارم تا وقتي انتقاد ميكنم ديگه به من .... نزنن:

vbigdeli
shervinrv
mohsenshahbazi
rin9mast3r

OK?

دوستان صبر کنید خیلی بهتره.. نگفتم می خوای مدیر باشی،گفتم نگو اگه مدیر بشم.... همه ایده هاتون باشه بعدا هر وقت هر کسی اومد اینجا مسئول بخش شد،بگید بهش.آخه مدیرهای فعالی که نمیتونن 7 صفحه از پست های شما را پیگیر باشن... همه چیز را که نباید گفت :blush:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
خب. ضمن تبریک به vbigdeli به عنوان مدیر جدید این بخش، امیدوارم ایده های ایشون و راهنماییهای بقیه کاربران، فعالیت این بخش را بهبود ببخشه.

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
وحید جان تبریک ! شروع کن دیگه

با تشکر از همه مدیرا و ادمین ها و کاربرای فعال

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
وحید جان تبریک میگم.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه ها جا داره که یک تشکر ویژه از دوستان عزیزم داشته باشم،آقا بهمن و آقا حمید و کوشای عزیز
thankyou.gif

امروز که فک کنم 16 ساعت باشه پشت کامپیوترم! حالا از فردا روند تصمیم گیری ها مشارکتی و بروز خواهد بود.

شروین جان مرسی
thankyou.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا