برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد غیر اخلاقی استاد به دانشجو در قبال نمره(فایل صوتی)

Mr. X

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان شرایط انتقالی دانشگاه چطوریاس؟ میخوام برم یه دانشگاه تو غرب کشور

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
البته باز هم یک چیزی رو میشه برای طرح کردن این مسئله روشن کرد و در واقع در اتاق تاریک که شمع نیست خوب پس باید چیکار کرد ولی من احتمال میدم که انجام پذیر باشه و نتایج رو بشه که بررسی کرد ولی خوب باید صبر کنیم تا معلوم بشه که در احتمالات چقدر میتونه ثابت باشه و اینکه اگر هم قطعی بشه خوب خیلی تاثیر میزاره ولی برای روشن شدنش احتیاج به یک چیزی هست.

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
اينكه استاد نيست اين از اين دفتر دارها هستند كه مسئول بخش تحويلد اوراق امتحاني و اينا هستند استاد نيست بابا
ولي واقعا ناراحت شدم چقدر آدم كثيفي هست حالا نميديونيد اين فايلو دختره ضبط كرده لو داده براي تسويه حساب با يارو يا فايله لو رفته و دختره هم به فنا رفته
من واقعا تا آخرش داشتم ميشنيديم مخصوصا اونجا كه گفتن تنها باشي واقعا ناراحت شدم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
عزیز من نمیدونم چند سالته. این آخرین جوابیه که توی این تاپیک میدم:

توی مثالی که زدی اون مادر اگه تلفن رو قطع کنه: بچه ش امکان داره کشته بشه.
ولی توی این قضیه اگر این دختر تلفن رو قطع کنه: فقط اون درس رو میفته. = گرفتن حق خودش

یعنی اگه تلفن رو قطع کنه فقط به حقش میرسه چون درس نخونده بود

درس نخوندن = افتادن

درس نخوندن = افتادن

خیلی سادست:)

دختر و پسر هم نداره. هرکی درس نخونه میفته.
اون دختر داره از جنسیتش سو استفاده میکنه...

!

این یه مثال ساختگی بود. از این اتفاقا تو واقعیت زیاد میوفته.
در مورد سن که به احتمال زیاد از شما بزرگتر هستم.

و اما در مورد کوچک یا بزرگ بودن قضیه: هر چند من خودم احتمال کوچک بودن قضیه رو مطرح کردم، ولی در مورد مساله ای که نمی دونیم اصلش چی بوده نباید به راحتی قضاوت کنیم. تا جایی که من می بینم دختره به خاطر مسائلی تحت فشاره و میگه اگر من این ترم درسم رو تموم نکنم پدرم اجازه ادامه تحصیل بهم نمیده. حالا فرض کن اگر این ادعا درست باشه، آیا اون استاد (یا دفتردار یا هر کس دیگه) دختر رو داره "با رضایت خودش" تحت فشار می ذاره؟

البته این رو باز هم میگم که مسائل تحصیلی انقدر بزرگ نیستند که فرد به خاطرش بدنش رو در اختیار کسی بذاره، ولی این به هیچ وجه معنی اش این نیست که اون خانم داره با رضایت تن به این قضیه میده و اون آقا بی تقصیره!

لطفا این طرز فکر عجیب غریب رو بذارید کنار! شما اگر با این طرز فکر طرف مرد قضیه رو توی ذهن خودتون تبرئه کنید ممکنه یه جایی تو یه نقطه ای اگر فرصتش پیش بیاد یه دختری رو به همین روش "با رضایت شخصی خودش" مورد عنایت قرار بدید!

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,083
پستهای suckerlove تایید میشه ... هیچگونه اجباری در کار نبوده ...

viviyan

Registered User
لایک‌ها
212
پستهای mahi به شدت تایید و لایک میشه.

suckerlove

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

و اما در مورد کوچک یا بزرگ بودن قضیه: هر چند من خودم احتمال کوچک بودن قضیه رو مطرح کردم، ولی در مورد مساله ای که نمی دونیم اصلش چی بوده نباید به راحتی قضاوت کنیم. تا جایی که من می بینم دختره به خاطر مسائلی تحت فشاره و میگه اگر من این ترم درسم رو تموم نکنم پدرم اجازه ادامه تحصیل بهم نمیده. حالا فرض کن اگر این ادعا درست باشه، آیا اون استاد (یا دفتردار یا هر کس دیگه) دختر رو داره "با رضایت خودش" تحت فشار می ذاره؟

البته این رو باز هم میگم که مسائل تحصیلی انقدر بزرگ نیستند که فرد به خاطرش بدنش رو در اختیار کسی بذاره، ولی این به هیچ وجه معنی اش این نیست که اون خانم داره با رضایت تن به این قضیه میده و اون آقا بی تقصیره!

لطفا این طرز فکر عجیب غریب رو بذارید کنار! شما اگر با این طرز فکر طرف مرد قضیه رو توی ذهن خودتون تبرئه کنید ممکنه یه جایی تو یه نقطه ای اگر فرصتش پیش بیاد یه دختری رو به همین روش "با رضایت شخصی خودش" مورد عنایت قرار بدید!

بازم داری همون حرفای قبلیتو میزنی

خود کرده را تدبیر نیست...

باید درس می خوند

شما داری میگی چون طرف دختره باید بهش نمره بده؟

در ضمن من اگه جای اون استاده بودم و واقعا شرایط اون دختر رو میسنجیدم نمرش رو میدادم. بلاعوض ;)

دختر و پسرش هم فرقی نمی کرد.

پستهای suckerlove تایید میشه ... هیچگونه اجباری در کار نبوده ...

روی تایید شما تاکید میشه!
:D

sadegh571

Registered User
لایک‌ها
205

قبول ندارم این حرف شما رو
اصلا گیریم دختره به خاطر نمره ندادن استاد بخواد ترک تحصیل کنه ، چه ربطی داره بیاد پیشنهاد طرف رو به این راحتی قبول کنه؟
پس معلومه اونم اره ... :دی
یعنی هر دو طرف برای انجام این حرکت زشت و ناپسند راضی بودن و هیچ زور و اعمال فشاری برای بردن دختر در کار نبوده :cool:

به قول معروف : خود کرده را تدبیر نیست :دی

tape

Registered User
لایک‌ها
505
البته يه مسئله اي وجود داشته اين دختره يه سير سيري با اين استاده عسگري و يكي ديگه داشته :p
اگه دختره محجبه و خوب باشه و ريگي به كفش نداشته باشه الكي كه گير نميدن اين 2 تا استاده .حالا اينم طفلي اومده از اين گرگ صفت كمك خواسته!

viviyan

Registered User
لایک‌ها
212
البته يه مسئله اي وجود داشته اين دختره يه سير سيري با اين استاده عسگري و يكي ديگه داشته :p
اگه دختره محجبه و خوب باشه و ريگي نداشته باشه الكي كه گير نميدن اين 2 تا استاده .حالا اينم طفلي اومده از اين گرگ صفت كمك خواسته!

چه ربطی به حجاب داره؟

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
بالا