برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد فوق العاده سرور مجازی - از ماهانه 10000 تومان - پورت 1 گیگابیت

ShahreServer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام و خسته نباشید

پیشنهاد ویژه سرور مجازی لینوکس ویندوز

پلان زیر فقط برای مدتی محدود است :
256 مگابایت رم - 15 گیگابایت هارد دیسک - لینوکس / ویندوز - پهنای باند 450 گیگابایت= ماهانه فقط 10.000 تومان
512 مگابایت رم - 25 گیگابایت هارد دیسک - لینوکس / ویندوز - پهنای باند 750 گیگابایت = ماهانه فقط 15000 تومان
768 مگابایت رم - 50 گیگابایت هارد دیسک - لینوکس / ویندوز -پهنای باند 1 ترابایت= ماهانه فقط 20.000 تومان
1024 مگابایت رم - 80 گیگابایت هارد دیسک - لینوکس / ویندوز - پهنای باند 1400 گیگابایت = ماهانه فقط 25.000 تومان

این پلان ها در سایت وجود ندارد برای سفارش با ایمیل ما تماس بگیرید و فقط برای مدتی محدود است !

مشخصات سرور اصلی :
- سی پی یو Xeon 8 هسته !
دیتاسنتر NetDirekt
- پورت 1 گیگابیت در ثانیه
- امکان تست قبل از خرید

جهت دریافت تست به ایمیل [email protected] تماس بگیرید

ShahreServer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ارسال کردم ولی هنوز ایمیلی به دستم نرسیده

سلام

یکی از دوستان داره سرور مجازی تست میکنه به محض اینکه تست اش تموم شد واستون سریع ارسال میکنم. تا 10 الی 15 دقیقه دیگه ایمیل تون چک کنید

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
سلام

من سرویس ایشون رو تست کردم. سرعت دانلود و آپلود و همین طور سرعت اجرای برنامه ها در سطح بسیار خوبی بود.
فقط تنها مشکلی که من دارم، مربوط به سرویس اینترنت شخصی خودمه. من یه سرویس با سرعت 128 kbps دارم. می تونم با VPS کار کنم ولی گاهی اوقات با مشکل مواجه می شم. نمی شه برای این مشکل کاری کرد؟ مثلا عمق رنگ و وضوح صفحه رو تا حدی کاهش داد؟

ممنونم از لطفتون.

ShahreServer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من سرویس ایشون رو تست کردم. سرعت دانلود و آپلود و همین طور سرعت اجرای برنامه ها در سطح بسیار خوبی بود.
فقط تنها مشکلی که من دارم، مربوط به سرویس اینترنت شخصی خودمه. من یه سرویس با سرعت 128 kbps دارم. می تونم با VPS کار کنم ولی گاهی اوقات با مشکل مواجه می شم. نمی شه برای این مشکل کاری کرد؟ مثلا عمق رنگ و وضوح صفحه رو تا حدی کاهش داد؟

ممنونم از لطفتون.

سلام,

بله میتونید اینکار کنید, Remote Desktop Connection که باز کردید Option بدید از تب Display سایز میتونید تغییر بدید و از تب Experience تمام چک مارک ها را بردارید. اینکار در سرعت شما تاثیر زیادی میزاره.

P‌C

Registered User
لایک‌ها
87
مجددا سلام
من دوتا سوال داشتم:
هر پلن آی پی مخصوص خودش رو داره؟
آپ تایم سرور چند درصد هست؟

ShahreServer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مجددا سلام
من دوتا سوال داشتم:
هر پلن آی پی مخصوص خودش رو داره؟
آپ تایم سرور چند درصد هست؟

سلام

1- روی هر پلان تا 2 تا ای پی ایگان میتونیم بدیم اما بیشتر بخواهید هر IP اضافه 200 تومان ( 2000 ریال) هستش
2- اپتایم 99% تضمینی بهتون میدیم. سرور اصلی به ندرت Down میشود. فقط اگر خود مشتری باعث خارج شدن سرور اش از شبکه نشود

بالا