برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد مکمل یا دارو برای چاقی

freepik

Registered User
لایک‌ها
47
سلام دوستان
برای چاق شدن بدون ورزش چی پیشنهاد میدید؟
یه مکملی چیزی میخوام که همیشه مصرف کنم، مقوی باشه و شاداب کنه آدمو
یه چیزی پیشنهاد بدید که قوی و موثر باشه
ممنون

smallfrank

Registered User
لایک‌ها
173
تلگرام پیام بده بگم برات
@s4mpler

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
اگه امکانش هست همینجا پیشنهادات رو بفرمایید که بقیه ی عزیزان هم نظر بدن و استفاده کنن.
سپاس
جوراب میخوای ؟ بیا تلگرام / لباس میخوای ؟ تلگرام / نرم افزار میخوای ؟ تلگرام / راهنمایی میخوای ؟ تلگرام ...:mad:
مگه کوکائین قراره معامله بشه که همه میگن بیا تلگرام !!!!
این چه کاریه آخه واقعا ؟
آدم تعجب میکنه !!! میگن بیا تلگرام انگار میخوان راه خلاف پیشنهاد بدن :D
مثلا خود منم فرم بدنم جوریه که هرچی میخورم چاق نمیشم و دوس دارم یه مقدار به خودم برسم تا تاپیک رو دیدم باز کردم , اما یهو دیدم باز اولین نفر نوشته تلگرام :Dنکن آقا نکن برادر من .

خوب بگین همه با هم بدونیم دیگه

خود من تا سال پیش قرص اکوفان (این لینکش) مصرف میکردم . جوری من رو حجیم کرده بود (خیلی زیاد نه اما تو پر شده بود اندام و صورتم) که هرکی من رو بعد از 1 ماه دید گفت تو چرا این قدر عوض شده صورت و استایلت :eek:
خیلی قرص خوبی بود اما گرون بود . الان هم که دیگه متاسفانه پیدا نمیشه :( باز ریختم پایین :D (البته دکتر بهم پیشنهاد داده بود خوردن این قرص رو) برای خیلی چیزها مفید بود

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,179
من لاغر بودم..
هر راهی رو انتخاب کنی یه مشکلی داره..
بهترین کار رفتن پیش متخصص تغذیه ست..
اول یه آزمایش مینویسه تا از صحت کارکرد بدنت مطمئن شه..
بعد برنامه غذایی میده..

این بهترین روششه..که به سلامتیت هم آسیبی نمیرسونه..

راه غیر اصولی میخوای.. هر روز 250 گرم شیر برنج بخور..
بعد دو هفته تاثیرش به وفور دیده میشه..

freepik

Registered User
لایک‌ها
47
ممنون از نظر دوستان
تاپیک پا برجاس و ممنون میشم عزیزان نظرات و پیشنهاداتشون رو بفرمان

bomberman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
من هم با نظر دوستمون موافقم، بهترین راه کمک گرفتن از متخصص تغزیه هست.
مصرف سرخود دارو و مکمل شاید در کوتاه مدت جواب بده ولی در بلند مدت قطعا عوارض داره.

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
من ۲۰ سال پیش خیلی لاغر بودم همه روش برا چاقی استفاده کردم
شاید حالتون بهم بخوره ولی من روغن جامد رو میزاشتم لا قاچ پرتغال و قورت میدادم :confused:
هنوزم بعد ۲۰ سال داداشام مسخره ام میکنن
ولی الان ۱۵ ساله مستمر بدنسازی کار میکنم هم بدنم شاداب و جوون مونده هم بدنم فرم خودش رو پیدا کرده
از من به شما نصیحت راهی که شما میرین رو من خیلی وقت پیش رفتم
فقط ورزش بازم ورزش

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
بدون ورزش چیزی جز چاقی نصیبت نمیشه عزیز
باید ورزش کنی
تعادل مثبت کالری ایجاد کنی در بدن ( میزان کالری دریافتی از کالری مصرفی بیشتر باشه )
مهمترین قسمت استراحت دقیقی داشته باشی ( 3 شب نخوابی 12 ظهر بیدار شی )
وعده های غذاییت نباید ساعتش جا به جا شه
یهو صبحانه نخوری وعده بعدیت بشه ساعت 4 بعد از ظهر
اضاف کردن وزن نیازمند یه برنامه روتین صحیح هست که هیچ عذابی هم نداره خیالت راحت فقط نظم میخواد

freepik

Registered User
لایک‌ها
47
من ۲۰ سال پیش خیلی لاغر بودم همه روش برا چاقی استفاده کردم
شاید حالتون بهم بخوره ولی من روغن جامد رو میزاشتم لا قاچ پرتغال و قورت میدادم :confused:
هنوزم بعد ۲۰ سال داداشام مسخره ام میکنن
ولی الان ۱۵ ساله مستمر بدنسازی کار میکنم هم بدنم شاداب و جوون مونده هم بدنم فرم خودش رو پیدا کرده
از من به شما نصیحت راهی که شما میرین رو من خیلی وقت پیش رفتم
فقط ورزش بازم ورزش
ممنون از راهنماییتون، مکمل ورزشی اصلی میخوام بگیرم ترجیحن از سایت، سایتی رو سراغ دارید خرید بزنم؟

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
داداش من 15 سال سابقه ورزشی دارم باشگاه دارم رک بهت بگم اصلی وجود نداره
بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که مکملی رو بخری که لیبل وزارت بهداشت داشته باشه
داداشم از کانادا اورده
ننم رفته ترکیه اورده
رفیقم مستقیم از المان میفرسته
همش حرف مفته
تو گوگل سرچ کن داروکده
سایتش میاد بالا
ماله داروخونه اس هرچی خواستی بخر با خیال راحت
الان یکی میاد میگه داروخونه ای فلانه بیساره بعد بگی چی خوبه میگه همون که داداشیم از ترکیه مستقیم وارد میکنه

freepik

Registered User
لایک‌ها
47
داداش من 15 سال سابقه ورزشی دارم باشگاه دارم رک بهت بگم اصلی وجود نداره
بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که مکملی رو بخری که لیبل وزارت بهداشت داشته باشه
داداشم از کانادا اورده
ننم رفته ترکیه اورده
رفیقم مستقیم از المان میفرسته
همش حرف مفته
تو گوگل سرچ کن داروکده
سایتش میاد بالا
ماله داروخونه اس هرچی خواستی بخر با خیال راحت
الان یکی میاد میگه داروخونه ای فلانه بیساره بعد بگی چی خوبه میگه همون که داداشیم از ترکیه مستقیم وارد میکنه
مرسی دادا لطف کردی
حاجی خب واقعنم داروخونه ایا انگار جالب نیستن.
الان شما مکملی که برام پیشنهاد میدی چیه؟
میخوام باشگاهو شروع کنم، به نظرت چی بگیرم؟
تا یه ماه که هیچی اما بعدش چی بگیرم؟

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
داداش بزار توضیح بدم برات که اسیر دست مربی نما ها نشی
اگر میخوای وزنت رو درست و بی بدبختی اضاف کنی اولین کاری که میکنی برو آنالیز کوانتوم تا تمام وضعیت بدنیت رو چک کنه دکتر تغذیه
حتما حتما شخصی باشه که تغذیه ورزشی پزشکی باشه و شماره و کد **** پزشکی داشته باشه نه این افراد خیاری که سیب زمینی تخم مرغ به ملت میدن
پس اولین مرحله اینه که بفهمی چی تو بدنت کمه چی زیاد
بعد طبق آنالیز بدنیت اول اول اول اول از همه تغذیه رو ردیف کن . اینم که میگم ردیف واقعا حواست بهش باشه منظورم این نیست مثلا 100 درصد زندگیتو برای غذات بزاری نه فقط وعده ها و ساعات و اینارو حواست باشه و تمرینتم صحیح از پایه تمیز پیش ببر
تا اینجا مراحلت شد :

آنالیز بدنی - برنامه غذایی
حالا میرسیم مرحله سوم برنامه تمرینی
اگر از خودت میبینی و میتونی هزینه یه ذره بیشتر از افراد عادی کنی مربی خصوصی برای خودت بگیر تا دقیقا طبق هدفت برات برنامه ریزی کنه
اگر از پس خودت تو تمرین کردن بر میای یه برنامه تمرینی خوب بگیر و از پایه با فشار معمولی شروع کن
بزار با تغذیه و تمرین و استراحت بدنت راه بیوفته سازگاری حرکتی ایجاد شه برات و آسیبی نبینی
بعد که به بدنت به سقف پیشرفتش رسید با تغذیه اینبار شروع کن مکمل مد نظرت رو انتخاب کن ( یا خودت یا متخصص ورزشی )

یک ماه دوام بیار داداش ! یه ماه صحیح تمرین کن و غذا بخور .اون وسط برای خودت چیت دِی بزار ( خودت یا مربیت برات بزاره ) تا از ورزش زده نشی
بشاش تو انگیزه و حرفای انگیزشی . ادمی که هدف داشته باشه انگیزه نیاز نداره

یه ماه دوام بیار تا این کار بشه جزوی از لایف استایلت یعنی بیدار که شدی کار و زندگیت که پیش میبری یک ساعت تمرین هم جزوی از زندگیت باشه

وزن بالا بردن
وزن کم کردن
کات شدن
حجیم شدن
واقعا خیلی راحته جدی میگم به خصوص با بدنسازی که کلا اصلا راحت ترین کار دنیا بدنسازیه
این بدنسازا رو ول کن میگن ما جر میخوریم و فلان میکنیم کلا زر مفت میزنن بدنسازی راحت ترین کاریه که یه انسان میتونه انجام بده فقط تو لول پیشرفته حرفه ای غذا خوردنشون سخته وگرنه وزنه زدن راحت ترین کار دنیاست خیلی راحت میتونی به هدفت برسی به شرطی که جزوی از زندگیت بدونیش

داداش تا هدفت که افزایش وزن هست برات جدی نشده این کارو شروع نکن
شروع ناقص مساوی با اسیب دیدن ، ورزش زدگی ، فکر منفی در مورد ورزش و هدفت

تو این مملکت به کسی یاد نمیدن اگر ذهنش رو قلبش رو برای ورزش اماده کنه ، بخش جسمانی جریان خیلی کار ساده ای میشه ! فقط میگن سنگین بزن ، روزی 7 وعده بخور ، مکمل شاف کن دارو بزن و این خزعبلات

بازم هر مساله ای ذهنتو درگیر کرده بپرس من در حد دانشم جواب میدم و این باعث خوشحالیمه که بتونم تفکر نو ایجاد کنم در مورد هدفت

freepik

Registered User
لایک‌ها
47
داداش بزار توضیح بدم برات که اسیر دست مربی نما ها نشی
اگر میخوای وزنت رو درست و بی بدبختی اضاف کنی اولین کاری که میکنی برو آنالیز کوانتوم تا تمام وضعیت بدنیت رو چک کنه دکتر تغذیه
حتما حتما شخصی باشه که تغذیه ورزشی پزشکی باشه و شماره و کد **** پزشکی داشته باشه نه این افراد خیاری که سیب زمینی تخم مرغ به ملت میدن
پس اولین مرحله اینه که بفهمی چی تو بدنت کمه چی زیاد
بعد طبق آنالیز بدنیت اول اول اول اول از همه تغذیه رو ردیف کن . اینم که میگم ردیف واقعا حواست بهش باشه منظورم این نیست مثلا 100 درصد زندگیتو برای غذات بزاری نه فقط وعده ها و ساعات و اینارو حواست باشه و تمرینتم صحیح از پایه تمیز پیش ببر
تا اینجا مراحلت شد :

آنالیز بدنی - برنامه غذایی
حالا میرسیم مرحله سوم برنامه تمرینی
اگر از خودت میبینی و میتونی هزینه یه ذره بیشتر از افراد عادی کنی مربی خصوصی برای خودت بگیر تا دقیقا طبق هدفت برات برنامه ریزی کنه
اگر از پس خودت تو تمرین کردن بر میای یه برنامه تمرینی خوب بگیر و از پایه با فشار معمولی شروع کن
بزار با تغذیه و تمرین و استراحت بدنت راه بیوفته سازگاری حرکتی ایجاد شه برات و آسیبی نبینی
بعد که به بدنت به سقف پیشرفتش رسید با تغذیه اینبار شروع کن مکمل مد نظرت رو انتخاب کن ( یا خودت یا متخصص ورزشی )

یک ماه دوام بیار داداش ! یه ماه صحیح تمرین کن و غذا بخور .اون وسط برای خودت چیت دِی بزار ( خودت یا مربیت برات بزاره ) تا از ورزش زده نشی
بشاش تو انگیزه و حرفای انگیزشی . ادمی که هدف داشته باشه انگیزه نیاز نداره

یه ماه دوام بیار تا این کار بشه جزوی از لایف استایلت یعنی بیدار که شدی کار و زندگیت که پیش میبری یک ساعت تمرین هم جزوی از زندگیت باشه

وزن بالا بردن
وزن کم کردن
کات شدن
حجیم شدن
واقعا خیلی راحته جدی میگم به خصوص با بدنسازی که کلا اصلا راحت ترین کار دنیا بدنسازیه
این بدنسازا رو ول کن میگن ما جر میخوریم و فلان میکنیم کلا زر مفت میزنن بدنسازی راحت ترین کاریه که یه انسان میتونه انجام بده فقط تو لول پیشرفته حرفه ای غذا خوردنشون سخته وگرنه وزنه زدن راحت ترین کار دنیاست خیلی راحت میتونی به هدفت برسی به شرطی که جزوی از زندگیت بدونیش

داداش تا هدفت که افزایش وزن هست برات جدی نشده این کارو شروع نکن
شروع ناقص مساوی با اسیب دیدن ، ورزش زدگی ، فکر منفی در مورد ورزش و هدفت

تو این مملکت به کسی یاد نمیدن اگر ذهنش رو قلبش رو برای ورزش اماده کنه ، بخش جسمانی جریان خیلی کار ساده ای میشه ! فقط میگن سنگین بزن ، روزی 7 وعده بخور ، مکمل شاف کن دارو بزن و این خزعبلات

بازم هر مساله ای ذهنتو درگیر کرده بپرس من در حد دانشم جواب میدم و این باعث خوشحالیمه که بتونم تفکر نو ایجاد کنم در مورد هدفت
آقا خیلی ممنون از راهنماییت، ماشالله انقد جامع و کامل توضیح دادید شرمنده شدم.
مرسی کلی، ایشالله همیشه سالم و سلامت باشی
خودتون از سایتی که گفتین مکمل گرفتین؟ جواب داده بهتون مکمل داروخونه ای؟ چه مارکی چه مدلی؟

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
فدات
من خودم مصرفم فقط پروتین هست و هرزگاهی کراتین مکمل خاصی مصرف نمیکنم بیشتر تمرکزم رو ویتامین و مینرال ها و تغذیه صحیح هست
همیشه هم از داروخونه میگیرم با این قیمت هم پروتینم رو فقط کارن میتونم بگیرم.کراتینم که هر فصل یه دونه سعی میکنم برند خارجی باشه که داروخونه داشته باشه

شک نکن داداش به داروخونه شکی اگر باشه به غیر داروخونه ای باید باشه البته من نمیگم داروخونه درجه یک آس اصلی اورجینال میاره نه اینجوری نیست ولی از ات اشغالای که مربی باشگاها میدن به ملت خیلی بهتره
تا وقتی تغذیه و استراحت و تمرین خوب نباشه کلا جواب نمیده مکمل. رو روزی 5 وعده هم بخوری بازم جواب نمیده

dream ocean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
ترکیب چهارمغز +جوانه ها

بالا