برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد ها

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
از هر پیشنهادی برای بهتر شدن این بخش استقبال میکنیم :)

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
سلام.
به مديران پيشنهاد مي كنم كه دوتاپيك
از كدوم سايتهاي pay to click تا حالا واقعا payout داشتيد ؟
و
كسب درآمد از طريق PPC
رو باهم ادغام كنند و تاپيك هاي
scam ليست
کسب درآمد از راندمایزر ها
قوانين استوديوترافيك
تنها سايت معتبر بين المللي جهت خريد و فروش e-gold با ريال ايران از طريق بانكهاي ايران

را از حالت گيره بيرون بيارن.
در ضمن بخش كاربران عمومي رو حذف كنن و به جاي اون افراد بتونن توي صفحه اصلي يعني اين صفحه
http://www.forum.persiantools.com/f48.html
مطلب بنويسن.
امين جان منتظر نظرتون هستم.
ممنون.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
بعضی از درخواست های شما انجام شدنی بود که انجام دادم
ممنون

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
ميشه بگيد چرا تاپيك کسب درآمد از راندمایزر ها هم گيره شده هم قفل شده؟

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
ميشه بگيد چرا تاپيك کسب درآمد از راندمایزر ها هم گيره شده هم قفل شده؟
اشتباه شده بود
ممنون از تذکر

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من بحث در مورد هايپ و رندومايز و ... رو كنسل كنيد بگذاريد بحث هاي جدي تري مطرح بشه
مثلا آفزايش ويزيتور seo و كار با سايتهاي معتبر بين المللي بحث صادرات از ايران و كارهاي اينترنتي گروهي و..

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
به نظر من بحث در مورد هايپ و رندومايز و ... رو كنسل كنيد بگذاريد بحث هاي جدي تري مطرح بشه
مثلا آفزايش ويزيتور seo و كار با سايتهاي معتبر بين المللي بحث صادرات از ايران و كارهاي اينترنتي گروهي و..
خیلی دوست داشتم ولی غیر ممکنه

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
جناب فتوکپی از شما تقاضا میکنم که یک نفر از دوستان حرفه ای که وقطشان هم زیاد باشد را مسئول ایجاد یک تاپیک برای دوستان تازه کار جهت آموزش تجارت الکترونیک (تعریف اصطلاحات - ایجاد حساب و..) قرار بدید البته بنده و کلیه دوستاتی که تجربه ای در این زمینه دارند نیز با ایشان جهت تکمیل تاپیک همکاری خواهیم کرد .

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
در ضمن تاپیک اسکم لیست واقعا مورد نیازه (البته نه برای anna که استاد در سایت شناسی هستند) بلکه برای بقیه دوستان و شما باید توجه کنید که این تاپیک بیشتر از بقیه ضروری حتی اگه در فرومهای خارجی سری بزنید این تاپیک نسبت به بقیه تاپیکها از اهمیت بیشتری برخورداره ضمنا من در همینجا از دوستان دعوت میکنم به این تاپیک توجه بیشتری بکنند بنده هم سعی میکنم علاوه بر معرفی اسکمها به بررسی سایتها( از نظر درستکار بودن ) بپردازم ونتیجه را در اسکم لیست برای استفاده بقیه دوستان قرار بدم باز هم از دوستان با تجربه خواهش میکنم در صورت مشکوک شدن به سایتی (البته با دلیل و مدرک) آنرا برای بقیه دوستان در این تاپیک شرح بدن
با تشکر

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
البته نه برای anna که استاد در سایت شناسی هستند
مسخره مي كني؟
88.gif

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Annapaquin :
مسخره مي كني؟
88.gif
در جواب شما باید بگم که من از مسخره کردن دیگران متنفرم اما وقتی میبینم دوستان چشم بسته در خیلی از سایتها دارند سرمایه گذاری میکنند و ضرر زیادی متحمل میشن (حتی خود شما مطمئنم ضرر زیادی کردی) پس چرا باید شما درخواست حذف تاپیک اسک لیست رو بکنید ، آیا این ضرر شما بخاط اطلاع نداشتن از سایتهای کلاهبردار و عدم تحلیل درست هایپها نبوده ؟آیا تاپیک اسکم لیست واقعا برای دوستان ضروری نیست؟!!!! اصلا میدونی چرا اینقدر ضرر میکنی؟ من خواهش میکنم از همه دوستان ما جوونای ایرانی نسبت به بقیه دنیا محرومتریم پس سعی کنیم به همدیگه کمک کنیم نه اینکه کمک دیگران رو هم بصورت کورکورانه محکوم کنیم .;)
مجددا تکرار میکنم من در تاپیک اسکم لیست سعی می کنم سایتهایی رو که هنوز اسکم نشدند ولی قراره بشوند!! را به نقد و بررسی بزارم تا بقیه دوستان در انتخاب هایپها اشتباه نکنند .

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
آقای فوتوکپی شما کجایی عزیز من یه درخواست دارم !

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
سلام
من فکر میکنم لازمه تا یک مدیر دیگه هم برای این تالار انتخاب بشه
البته من منکر زحمات حناب فتوکپی نیستم ولی سرعت رسیدگی به این تالار خیلی پایینه
مشکلاتی که الان وجود داره
تعداد تاپیک های تبلیغاتی هر روز بیشتر میشه ولی خیلی دیر پاک می شند
در تاپیک هایپ پست های بیخودی زیاد شده که بیشتر تبلیغ هایپ هایی است که عمرشون به زحمت به یک هفته میرسه
فکر کنم بهتره تاپیک مجزایی برای تبلیغات ایجاد کنید الان اکثر فارومهای مشابه خارجی همچین تاپیکی دارند که پستهای تبلیغاتی فقط در اونجا مجازه و تاپیک هایپ فقط مختص به سایتهای با طول عمر بیشت اطلاع رسانی و معرفی هایپ های بدردبخور باشه
بهرحال باید یه فکری برای این تالار بشه 4 ماه قبل وضعیت اینجا به مراتب بهتر از الان بود
با به مقدار توجه بیشتر میشه این فاروم رو به شکلی در آورد که ضرر های بچه ها کمتر بشه و کمک کنیم که افراد تازه کار از تجربه قدیمی ها استفاده کنند
خداوکیلی الان حتی تالارهایی که برای فارکس و تجارت الکترونیک ایجاد کردید هم حال و روز خوشی ندارند

خلاصه کلام اینکه برای بهبود وضعیت تالارها و مفید تر شدن اونها یکی از شرایط اصلی فعال بودن مدیر یا مدیران تالارها و نیز تجربه و دانش اونها در مورد موضوعات مطروحه است من نمیگم که مدیر فعلی خوب نیست بلکه میگم که باتوجه به مشغله ایشون لازمه یه همکار داشته باشند

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
نظز خوبیه منم موافقم

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
جناب فتوکپی از شما تقاضا میکنم که یک نفر از دوستان حرفه ای که وقطشان هم زیاد باشد را مسئول ایجاد یک تاپیک برای دوستان تازه کار جهت آموزش تجارت الکترونیک (تعریف اصطلاحات - ایجاد حساب و..) قرار بدید البته بنده و کلیه دوستاتی که تجربه ای در این زمینه دارند نیز با ایشان جهت تکمیل تاپیک همکاری خواهیم کرد .
شما معرفی کن

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
در ضمن تاپیک اسکم لیست واقعا مورد نیازه (البته نه برای anna که استاد در سایت شناسی هستند) بلکه برای بقیه دوستان و شما باید توجه کنید که این تاپیک بیشتر از بقیه ضروری حتی اگه در فرومهای خارجی سری بزنید این تاپیک نسبت به بقیه تاپیکها از اهمیت بیشتری برخورداره ضمنا من در همینجا از دوستان دعوت میکنم به این تاپیک توجه بیشتری بکنند بنده هم سعی میکنم علاوه بر معرفی اسکمها به بررسی سایتها( از نظر درستکار بودن ) بپردازم ونتیجه را در اسکم لیست برای استفاده بقیه دوستان قرار بدم باز هم از دوستان با تجربه خواهش میکنم در صورت مشکوک شدن به سایتی (البته با دلیل و مدرک) آنرا برای بقیه دوستان در این تاپیک شرح بدن
با تشکر
تاپیک اسکم لیست علاوه بر اینکه موجوده به صورت sticky هم هست

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
من فکر میکنم لازمه تا یک مدیر دیگه هم برای این تالار انتخاب بشه
البته من منکر زحمات حناب فتوکپی نیستم ولی سرعت رسیدگی به این تالار خیلی پایینه
مشکلاتی که الان وجود داره
تعداد تاپیک های تبلیغاتی هر روز بیشتر میشه ولی خیلی دیر پاک می شند
در تاپیک هایپ پست های بیخودی زیاد شده که بیشتر تبلیغ هایپ هایی است که عمرشون به زحمت به یک هفته میرسه
فکر کنم بهتره تاپیک مجزایی برای تبلیغات ایجاد کنید الان اکثر فارومهای مشابه خارجی همچین تاپیکی دارند که پستهای تبلیغاتی فقط در اونجا مجازه و تاپیک هایپ فقط مختص به سایتهای با طول عمر بیشت اطلاع رسانی و معرفی هایپ های بدردبخور باشه
بهرحال باید یه فکری برای این تالار بشه 4 ماه قبل وضعیت اینجا به مراتب بهتر از الان بود
با به مقدار توجه بیشتر میشه این فاروم رو به شکلی در آورد که ضرر های بچه ها کمتر بشه و کمک کنیم که افراد تازه کار از تجربه قدیمی ها استفاده کنند
خداوکیلی الان حتی تالارهایی که برای فارکس و تجارت الکترونیک ایجاد کردید هم حال و روز خوشی ندارند

خلاصه کلام اینکه برای بهبود وضعیت تالارها و مفید تر شدن اونها یکی از شرایط اصلی فعال بودن مدیر یا مدیران تالارها و نیز تجربه و دانش اونها در مورد موضوعات مطروحه است من نمیگم که مدیر فعلی خوب نیست بلکه میگم که باتوجه به مشغله ایشون لازمه یه همکار داشته باشند
2 تا مدیر داره
فکر کنم کافیه
اگه پیشنهادی برای ساختار اینجا داری استقبال میکنم

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
ممنون که جواب دادید
پیشنهاد که یکی دو تا تو همون مطلب قبلی ام داده بودم ولی در مورد مدیر دوم مشکل اینجاست که ما ایشون رو از شما هم کمتر زیارت می کنیم
در کل من فکر می کنم که مدیران این فاروم چون نگاه جدی و مثبتی نسبت به هایپ و سرف و ... ندارند زیاد این تالار رو جدی نمی گیرند
البته با تمام این حرفا همین هم که هست خودش خیلی خوبه و جای تشکر داره

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از fotocopy :
2 تا مدیر داره
فکر کنم کافیه
اگه پیشنهادی برای ساختار اینجا داری استقبال میکنم
ميخواستم PM بدم ولي خوب همين جا ميگم.
به نظر من اسم "كسب درآمد از اينترنت" براي اين فوروم يه كم بي كلاسه!
چون اينجا درباره همه چي از جمله forex و credit card و paypal و ... بحث ميشه من ميگم اسم اين فوروم رو بذاريد "تجارت الكترونيك". بخشهاش هم ميتونه "كسب درآمد از اينترنت" براي هايپ و autosurf و ptcو دابلر و زير مجموعه گيري و "تجارت آنلاين" براي موضوعاتي مثل فاركس و قسمت "وب مستر ها" باشه.

بالا