برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد ها

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
ميخواستم PM بدم ولي خوب همين جا ميگم.
به نظر من اسم "كسب درآمد از اينترنت" براي اين فوروم يه كم بي كلاسه!
چون اينجا درباره همه چي از جمله forex و credit card و paypal و ... بحث ميشه من ميگم اسم اين فوروم رو بذاريد "تجارت الكترونيك". بخشهاش هم ميتونه "كسب درآمد از اينترنت" براي هايپ و autosurf و ptcو دابلر و زير مجموعه گيري و "تجارت آنلاين" براي موضوعاتي مثل فاركس و قسمت "وب مستر ها" باشه.
یه چیز تو مایه های این میمونه که بگی اسم پرشین تولز رو عوض کنیم !
صبر کن دیوید بیاد ببینیم چی میگه

Script

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه قسکت سرمایه گزاری هایپ رو یک مقدار صفحاتش رو ببرید تو آرشیو و کمتر بشه بهتره چون تعداد صفحاتش زیاد شده و این قدیمیاش که دیگه فایده ای نداره چون مطلب آموزشی که نیست

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
اگه قسکت سرمایه گزاری هایپ رو یک مقدار صفحاتش رو ببرید تو آرشیو و کمتر بشه بهتره چون تعداد صفحاتش زیاد شده و این قدیمیاش که دیگه فایده ای نداره چون مطلب آموزشی که نیست
شدنش میشه
ولی مگه الان چه عیبی داره

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
پيشنهاد مي كن تاپيك هاي كه در مورد هايپ يا اوتوسارف زده شده(كلا تاپيك هايي كه براي آن ها يك تاپيك مخصوص گيره شده وجود داشته) را قفل نكنيد. به جاي قفل كردن مي تونيد اون ها رو به تاپيك گيره شده مربوط به اون ها انتقال بديد.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Annapaquin :
پيشنهاد مي كن تاپيك هاي كه در مورد هايپ يا اوتوسارف زده شده(كلا تاپيك هايي كه براي آن ها يك تاپيك مخصوص گيره شده وجود داشته) را قفل نكنيد. به جاي قفل كردن مي تونيد اون ها رو به تاپيك گيره شده مربوط به اون ها انتقال بديد.
اصلا چرا پاك نميشه؟
بيشترشون هم تبليغ سايتهاي كلاهبرداره كه هيچ ارزشي براي كسي نداره.
به جاي قفل شدن پاك بشن بهتره.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
اصلا چرا پاك نميشه؟
خب منم مي گن پاك بشن ولي قبل از اون به تاپيك خودش فرستاده بشن.:D
اگه اينجور كه تو مي گي بايد پست هاي توي تاپيك هاي هايپ و ... رو هم پاك كرد چون بيشترشون كلاه بر دارن.:D

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از mostafa_gm :
اصلا چرا پاك نميشه؟

آقا مصطفی عزیز اگه منظورتون اسکم لیسته ما در اونجا فقط به تبلیغ سایتهای کلاهبردار اکتفا نکردیم در اونجا به پیشبینی و شناسایی سایتهایی که قراره کلاهبردار بشند هم توجه کردیم و اگه به این تاپیک رفته باشید برخی از دوستانی که مثلاً در هایپی سرمایه گذاشتن و پرداخت بهشون نشده بقیه دوستان رو در این تاپیک مطلع میکنن و این هم خودش خیلی مفیده و اگر دقت کرده باشید یه هایپی اومده و داره از خودش دفاع میکنه پس می بینید که چقدر مفیده به هر حال این تاپیک برای دوستان حرفه ای مثل شما عزیزان مفید نیست این تاپیک برای کسایی که تجربه کافی ندارند عالیه به هر حال در اکثر فرومهای خارجی هم شما برید میبینید به اسکم لیست خیلی توجه شده به هر حال من نمیدونم چی بگم متإسفانه ما ایرانیا وقتی خودمون اوستا میشیم فکر میکنیم بقیه هم مثل ما هستند نه عزیزم خود من اگه برای اولین بار که وارد این کار شدم اگه اسکمها رو میشناختم دیگه نمیومدم بدون آشنایی توشون سرمایه بزارم . حالا خود دانی اگه دوست دارید حذف بشه منم حرفی ندارم ولی به نظرم به بقیه بچه های تازه کار ظلم میشه .

ضمناً من عاشق آرنولدم اگه همین عکسی که به عنوان آوارتار انتخاب کردی اگه بزرگش رو داری برای ماهم بفرست;)

در ضمن من این کلاهبردارها رو با کمک بقیه میزارم توی اسکم لیست پس اگه هایپی دارید مراقب باشید ( آقا مصطفی اگه هایپ داری مراقب باش ............!:D )
و نکته دیگه اینکه تمام سایتهایی که ما بصورت روزانه توی تاپیک اسکم لیست قرار میدیم بدون استثنا در حال فعالیتند و اکثر اونها در هیچ سایت مونیتورینگی به عنوان اسکم معرفی نشدند ( یعنی هنوز دارند تبلیغ میکنن).

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
آقا مصطفی عزیز اگه منظورتون اسکم لیسته ما در اونجا فقط به تبلیغ سایتهای کلاهبردار اکتفا نکردیم در اونجا به پیشبینی و شناسایی سایتهایی که قراره کلاهبردار بشند هم توجه کردیم و اگه به این تاپیک رفته باشید برخی از دوستانی که مثلاً در هایپی سرمایه گذاشتن و پرداخت بهشون نشده بقیه دوستان رو در این تاپیک مطلع میکنن و این هم خودش خیلی مفیده و اگر دقت کرده باشید یه هایپی اومده و داره از خودش دفاع میکنه به هر حال این تاپیک برای دوستان حرفه ای مثل شما عزیزان مفید نیست این تاپیک برای کسایی که تجربه کافی ندارند عالیه به هر حال در اکثر فرومهای خارجی هم شما برید میبینید به اسکم لیست خیلی توجه شده به هر حال من نمیدونم چی بگم متإسفانه ما ایرانیا وقتی خودمون اوستا میشیم فکر میکنیم بقیه هم مثل ما هستند نه عزیزم خود من اگه برای اولین بار که وارد این کار شدم اگه اسکمها رو میشناختم دیگه نمیومدم بدون آشنایی توشون سرمایه بزارم . حالا خود دانی اگه دوست دارید حذف بشه منم حرفی ندارم ولی به نظرم به بقیه بچه های تازه کار ظلم میشه
ديويد جان اين همه توضيح دادي ولي منظور مصطفي اسكم ليست نبود.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
پس منظور ایشون از تبلیغ کلاهبردارها چی بود!؟ در ضمن این توضیحات رو من برای بقیه دوستان دادم نه صرفاً آقا مصطفی و البته این توضیحات بیشتر برای معرفی بهتر اسکم لیست بود که بقیه دوستان بدونند توی اسکم لیست چی میگذره .

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
بعضي از كاربران مي يان مثلا يه تاپيك باز مي كنن و مي گن اين هايپ فلا در صد سود مي ده يا اين اوتوسورغف ديگه آخرشه.مصطفي جان مي گه كه بيشتر اين سايت هايي كه اينجور معرفي مي شن كلاه بردارن.
مصطفي جان اگه برداشت اشتباهي كردم عذر مي خوام.و بازم عذر مي خوام كه به جاي شما حرف زدم:blush:

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
ولی یه چیزی که من بعنوان تجربه میخوام در اختیارتون بزارم که البته خیلی از دوستان هم به این تجربه رسیدند اینه که متأسفانه علت اصلی شکست ما بچه های ایران در تجارت الکترونیک و کلاً معاملات تجاری اینترنتی اینه که کار گروهی رو بلد نیستیم من در این چندسالی که تجربه دارم و با سرکشی به فرومهای مختلف از آموزش ایگولد بگیر تا فارکس و نفت و طلا و ... به این نکته رسیدم که بدون استثنا اگه شما برید سر بزنید میبینید که اکثراً به فکر اینند که خودشون مطرح باشند و چشم پیشرفت همدیگه رو ندارند ( بگذر از اینکه تعارف زیاد تیکه پاره میکنند ولی در عمل .....) و همش دارند همدیگه رو محکوم میکنند ولی عزیزان و دوستان خوبم بخدا قسم این کار ما بچه های ایران اشتباس بیاید با هم متحد باشیم آقا اگه کسی ضرر میکنه مقصر خودشه چون میخواد تکروی کنه بابا بخدا شما اگه نخبه های تجارت الکترونیک رو هم ببینید هیچ وقت تنهایی کار نمیکنند . حالا من نمیدونم ما ایرانیا چرا انقدر عاشق کار انفرادی هستیم با اینکه کلی هم ضرر میدیم .
البته ببخشید بحث رو به اینجا کشوندم ولی به نظرم لازم بود.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از david_sh :
آقا مصطفی عزیز اگه منظورتون اسکم لیسته ما در اونجا فقط به تبلیغ سایتهای کلاهبردار اکتفا نکردیم در اونجا به پیشبینی و شناسایی سایتهایی که قراره کلاهبردار بشند هم توجه کردیم و اگه به این تاپیک رفته باشید برخی از دوستانی که مثلاً در هایپی سرمایه گذاشتن و پرداخت بهشون نشده بقیه دوستان رو در این تاپیک مطلع میکنن و این هم خودش خیلی مفیده و اگر دقت کرده باشید یه هایپی اومده و داره از خودش دفاع میکنه پس می بینید که چقدر مفیده به هر حال این تاپیک برای دوستان حرفه ای مثل شما عزیزان مفید نیست این تاپیک برای کسایی که تجربه کافی ندارند عالیه به هر حال در اکثر فرومهای خارجی هم شما برید میبینید به اسکم لیست خیلی توجه شده به هر حال من نمیدونم چی بگم متإسفانه ما ایرانیا وقتی خودمون اوستا میشیم فکر میکنیم بقیه هم مثل ما هستند نه عزیزم خود من اگه برای اولین بار که وارد این کار شدم اگه اسکمها رو میشناختم دیگه نمیومدم بدون آشنایی توشون سرمایه بزارم . حالا خود دانی اگه دوست دارید حذف بشه منم حرفی ندارم ولی به نظرم به بقیه بچه های تازه کار ظلم میشه .

ضمناً من عاشق آرنولدم اگه همین عکسی که به عنوان آوارتار انتخاب کردی اگه بزرگش رو داری برای ماهم بفرست;)

در ضمن من این کلاهبردارها رو با کمک بقیه میزارم توی اسکم لیست پس اگه هایپی دارید مراقب باشید ( آقا مصطفی اگه هایپ داری مراقب باش ............!:D )
و نکته دیگه اینکه تمام سایتهایی که ما بصورت روزانه توی تاپیک اسکم لیست قرار میدیم بدون استثنا در حال فعالیتند و اکثر اونها در هیچ سایت مونیتورینگی به عنوان اسکم معرفی نشدند ( یعنی هنوز دارند تبلیغ میکنن).
من منظورم تاپيك scam list شما نبود، اتفاقا من با اون تاپيك موافقم.
پيش بيني scam هم كه ميگي خيلي بهتر از فقط معرفي كردنه.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Annapaquin :
بعضي از كاربران مي يان مثلا يه تاپيك باز مي كنن و مي گن اين هايپ فلا در صد سود مي ده يا اين اوتوسورغف ديگه آخرشه.مصطفي جان مي گه كه بيشتر اين سايت هايي كه اينجور معرفي مي شن كلاه بردارن.
مصطفي جان اگه برداشت اشتباهي كردم عذر مي خوام.و بازم عذر مي خوام كه به جاي شما حرف زدم:blush:
خواهش ميكنم.
از اين كه حداقل تو فهميدي من چي گفتم خوشحالم و ممنون.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
میگید که تاپیک های هایپ رو کلا پاک کنم ؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از fotocopy :
متوجه نشدم دقیقا
میگید که تاپیک های هایپ رو کلا پاک کنم ؟
نه بابا. اين پستهاي تبليغ هايپ و زيرمجموعه و دابلر و نوتبوك و اين چيزايي كه خارج از تاپيك مربوطه نوشته ميشه چرا فقط قفل ميشه؟ چرا پاك نميشه؟

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از mostafa_gm :
خواهش ميكنم.
از اين كه حداقل تو فهميدي من چي گفتم خوشحالم و ممنون.

ببخشید که من متوجه نشدم ولی من اینا رو فقط در جواب شما نگفتم این رو برای اطلاع بقیه گفتم و معرفی بهتر اسکم لیست منظورم صرفاً جواب به شما نبود ;)

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از david_sh :
ولی یه چیزی که من بعنوان تجربه میخوام در اختیارتون بزارم که البته خیلی از دوستان هم به این تجربه رسیدند اینه که متأسفانه علت اصلی شکست ما بچه های ایران در تجارت الکترونیک و کلاً معاملات تجاری اینترنتی اینه که کار گروهی رو بلد نیستیم من در این چندسالی که تجربه دارم و با سرکشی به فرومهای مختلف از آموزش ایگولد بگیر تا فارکس و نفت و طلا و ... به این نکته رسیدم که بدون استثنا اگه شما برید سر بزنید میبینید که اکثراً به فکر اینند که خودشون مطرح باشند و چشم پیشرفت همدیگه رو ندارند ( بگذر از اینکه تعارف زیاد تیکه پاره میکنند ولی در عمل .....) و همش دارند همدیگه رو محکوم میکنند ولی عزیزان و دوستان خوبم بخدا قسم این کار ما بچه های ایران اشتباس بیاید با هم متحد باشیم آقا اگه کسی ضرر میکنه مقصر خودشه چون میخواد تکروی کنه بابا بخدا شما اگه نخبه های تجارت الکترونیک رو هم ببینید هیچ وقت تنهایی کار نمیکنند . حالا من نمیدونم ما ایرانیا چرا انقدر عاشق کار انفرادی هستیم با اینکه کلی هم ضرر میدیم .
البته ببخشید بحث رو به اینجا کشوندم ولی به نظرم لازم بود.
منظور شما از کار گروهی چیه؟اصلا چه طوری میشه این کار رو گروهی انجام داد؟

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
نه بابا. اين پستهاي تبليغ هايپ و زيرمجموعه و دابلر و نوتبوك و اين چيزايي كه خارج از تاپيك مربوطه نوشته ميشه چرا فقط قفل ميشه؟ چرا پاك نميشه؟
مصطفي جون يه بار احسان از مديراي كسب درآمد به خاطر اينكه تاپيك ها رو پاك نمي كنن تشكر كرد.
حالا مي گي پاكشون كنن؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Annapaquin :
مصطفي جون يه بار احسان از مديراي كسب درآمد به خاطر اينكه تاپيك ها رو پاك نمي كنن تشكر كرد.
حالا مي گي پاكشون كنن؟
براي چي تشكر كرد؟

بالا