آژانس هواپیماییexchanging

پیش بینی نتایج فوتبال و کسب درآمد!!!

شروع موضوع توسط Dash Ashki ‏12 آگوست 2007 در انجمن ویژه کاربران عمومی

1. Dash Ashki

Dash Ashki کاربر فعال درآمد اینترنتی کاربر فعال

با سلام...
    بعضی از سایتهای خارجی و داخلی هستند که برای پیش بینی نتایج مسابقات فوتبال بر اساس اصولی پول پرداخت میکنند.
    دوستانی که در این زمینه فعالیتی داشتند و یا در مورد اینگونه از سایتها و نحوه مسابقات اون اطلاعی دارند راهنمایی بکنند و سایت های مورد اعتماد یعنی اونایی که واقعا پول پرداخت میکنند و اساس و نحوه شرکت کردن در اینگونه مسابقات رو بگن.
    مثل:
    فلان سایت میگه!
    بازی رئال و بارسلون..بازی هم تو زمین رئال.
    4/7 رئال و 2/5 بارسلون و...

دوستان عزیز با تجربه راهنمایی بکنند.

تنکس.

2. Robi

Robi Registered User

من الان حدود 2-3 سالی میشه که اینکار رو دنبال می کنم باید بگم که پول درآوردن از اینکار به اون آسونی که فکر می کنید نیست ممکنه در کوتاه مدت سود هم بکنید ولی سود گرفتن در درازمدت و بصورت مستمر کار بسیار دشواری هست

با این وجود اگه سوال خاصی دارید مطرح کنید اگه بتونم پاسخ میدم
    فعلا فقط بگم که سایتهای معتبر زیادی برای اینکار وجود دارند که غالبا برای نقل و انتقال پول نیاز به یک حساب مانی بوکرز خواهید داشت

3. hamedsullivan

hamedsullivan مدیر بازنشسته

بهترین و معتبرترین سایتی که دیدم www.betandwin.com

لیگ برتر ایران رو هم داره !

4. jujushow

jujushow Registered User

سلام دوست عزیز .
    اصولا سایتهایی که نام بردید دو دسته هستند . اول اونهایی که الان دارند توی ایران فعالیت میکنند و تعداد این جور سایتها حدودا 5-6 تا هست . این سایتها به سایتهای پیش بینی فوتبال اختصاص دارند که البته معایبشون بیشمار هست !!! شما توی این جور سایتها مجبورید یک فرم رو تکمیل کنید که تقریبا شامل 10-12 تا بازی میشه . شما باید نتیجه برد یا باخت یا تساوی رو برای هر کدام از بازیها پیش بینی کنید . البته میتونید انتخابهای بیشتری داشته باشید مثلا اینکه در بازی رئال و بارسلون رئال نمیبازه ( یا میبره یا مساوی میکنه ) یا از این قبیل .
    سایتی هم که در این زمینه دیدم http://www.eletoto.com و 3-4 سایته دیگه هست .

اما سایتهای نوع دوم که به سایتهای شرط بندی معروفند و مثل اون 5-6 تا سایت ایرانی امکاناتشون محدود نیست یعنی میتونید روی بازیهای ورزشی شرط ببندید که گاهی 10-15 تا رشته ورزشی متفاوت رو شامل میشه ضمن اینکه در این سایتها همه بازیهای لیگها و بازیهای دوستانه و ... برای شرط بندی گذاشته میشه . در کل اگه کسی توی اینکار بتونه تبحر پیدا کنه میتونه 1000 برابر پولی که میخواد از اون سایتهای نوع اول در بیاره رو کاسب میشه .

لازم به ذکر هست که سایتهای شرط بندی تعدادشون توی کشورهای خارجی زیاده و ما ایرانی ها هم اغلب دنبال اون سایتهایی رفتیم که از نظر تبادل مالی باهاشون راحتتر بودیم ( البته با هیچکدوم بدون مشکل نیستیم ) .
    از سایتهای خارجی که بگذریم یه سایت ایرانی هم هست که به تازگی راه اندازی شده و سبکش به همون سبک شرط بندی سایتهای خارجی هست و اکثر لیگها رو پوشش میده و تا چند روزه دیگه به طور رسمی افتتاح میشه .
    لینک سایت هم در امضا بنده هست . ( اگه سوالی در مورد ین سایت بود در خدمتم . )
    یه نکته مهم رو هم در مورد نظر رابی جان عرض کنم . اونم اینکه همینجوری از این سایتها پول در نمیاد .
    افرای که شرط میبندند معمولا یا برای سر گرمی این کار رو میکنند یا برای کسب درامد .
    در مورد کسب درامد اون باید بگم این جور سایتها مثل هایپ و سورف نیست که سرمایه بذاری و سودش رو بگیری و بعد از دو روز هم پولتون رو بالا بکشند . در این روش همه چیز بستگی به خودتون داره باید تلاش کنید .
    البته این که میگم تلاش یعنی فکرتون رو به کار بندازید و بازیها رو خوب تحلیل کنید . نه اینکه 30 دقیقه قبل از انجام یه بازی بدون اطلاع از شرایط بازی شرط ببندید .

در مورد نحوه پرداخت پول و شرط بندی در این سایتها این نکته رو بگم که بعد از اینکه شما شرط رو بستید ( مثلا برد ، باخت ، تساوی ، نباختن ، تعداد گلهای بازی و... ) در صورتی که شرط رو ببرید سود پولی که گذاشته بودید همراه با اصل پولتون بهتون پرداخت میشه . مثلا سود برد یک تیم 50% هست و سود برد تیم مقابل 210% . حالا بسته به اینکه روی چه تیمی شرط بستید .سود دریافتی شما هم متغییر هست .

در مورد سایتهای شرط بندی مطمئن هم تعدادشون زیاده . بستگی داره بخوایید با چه بانکی کار کنید یا از سیستم کدوم سایت بیشتر خوشتون بیاد .

اگه توضیح بیشتری خواستید در خدمتم .
    موفق باشید .

5. Dash Ashki

والا من خودم خیلی علاقمند به فوتبالم، یه 3 سالی کارم همین بود(البته نه به شکل اینترنتی- یه سری برگه های هفتگی بود برای پیش بینی که چندتا بازی رو از لیگهای مختلف میداد که شما براساس نوع انتخابتون از 1000 تا 99000 تومن بایستی پرداخت میکردید و...)
    الان یه 1 سالی میشه که دیگه طرفش نرفتم چون پولام ته کشیده،
    اینگونه مسابقات هم جوریه که اگه پول بیشتری بدی شانست بالاتره (البته انتخابهات هم بایستی درست باشه که این ملاک رو هم اگه داشته باشه برنده شدنت رد خور نداشت)
    بهرحال ...

=-=-=-=-=

دوست عزیز
    چون من زیاد تو کار درآمدهای اینترنتی و ... نبودم زیاد با مانی بوکرز آشنایی ندارم ، البته ایگولد و پی پال رو میشناسم. مانی بوکرز به ایران حساس نیست که؟ (یعنی به IP ، منظورم تحریم بودن ایرانه)
    آیا سایتهای پیش بینی فقط از مانی بوکرز پشتیبانی میکنند؟
    بعدش چطور میشه مانی بوکرز رو تبدیل کرد؟
    +
    بعدش نحوه کار به چه شکلیه، یعنی من برای پیش بینی بایستی از حساب مانی بوکرزم پول بدم بهشون؟
    بعد من بیام 10 تا بازی رو پیش بینی کنم و بعدش 8 تا درست از آب درمیاد حداقل سود من مثلا فکر میکنی چقدر باشه (فرضا 3 دلار برای کل پیش بینی ها هزینه کردم)

لطفا چند تا سایت خوب که خودت باهاشون کار کردی رو معرفی کن و یه سری توضیح هم در موردشون بده

ممنون :)

ممنون همشهری :happy:

یه سایت دیگه هم هست من سالهای قبل توش شرکت میکردم(البته این سایتش فارسیه)
    www.toop.ir

مرسی:)
    .

6. Dash Ashki

سلام دوست عزیز...
    ممنون از توضیح کاملتون:happy: خیلی لطف کردید.

در مور دسایتهای شرط بندی هم میشه بیشتر توضیح بدی به چه شکلی عمل میکنند یعنی با چه حسابی و چند تا از اون سایتهای معتبری رو که خودت باهاشون کار کردی رو نام ببری.

من خیلی علاقمندم به مسابقات و پیش بینی نتایج شون، مثلا
    من بازی رئال - بارسلون رو پیش بینی کردم طرف رئال
    و رئال هم بازی رو برد اینجا به چه شکلی عمل میشه یعنی من مثلا اگه X پول بزارم چندبرابر به من برمیگرده؟
    +
    بعد حداقل یا حداکثر پولی که میتونی برای پیش بینی بزاری چقدره؟
    +

برای شروع کار شما چه سایتهای رو معرفی میکنید + حساب مانی بوکرز به تنهایی کافیه یا بایستی حساب دیگه ای داشت؟

(انشالله سایت تون هم با موفقیت کارش رو شروع و ادامه میده)

ممنون :)

.

7. appbannerkhuniresbanner
  8. jujushow

jujushow Registered User

خواهش میکنم دوست عزیز ...
    ببینید شما اول باید در یک بانک الکترونیکی حساب باز کنید . ایگلد ، مانی بوکرز ، وب مانی و ...
    سایتهایی هستند که با هر کدوم از این بانکها کار میکنند ولی اکثر سایتهای معتبر طبق گفته دوست عزیزم رابی جان با مانی بوکرز کار میکنن .
    http://www.bet365.com
    http://www.gamebookers.com
    و تعداد بسیار زیادی سایت دیگه .
    سایت زیر هم با وب مانی کار میکنه که به نظر من برای شما بهترین گزینه هست .
    http://www.fonbet.com
    سایت زیر هم با وب مانی کار میکنه که البته اطلاعات خیلی زیادی در موردش ندارم .
    http://www.expekt.com

ضمن اینکه من تا به حال با فونبت و گیم بوکرز کار کردم .
    بعد مقدار مشخصی رو به حسابتون در سایت واریز میکنید . که معمولا حدود$ 10-20 هست .
    بعدا روی هر بازی که بخواید شرط میبندید . مثلا روی برد یک تیم یا نباختنش یا اینکه تعداد گلهای بازی کمتر یا بیشتر از یه تعداد خاص باشه . هر شرطی هم که میبندید یه سود مشخص داره که کنارش نوشته . اگه اون شرط رو ببرید اون سود به شما تعلق میگیره ....
    حداقل و حداکثر سرمایه هم بستگی به سایتی که میخوای شرط ببندی داره . توی خوده سایتها نوشته .
    اگه بخوای با مانی بوکرز کار کنی ، اره به تنهایی کافیه . ولی اگه از من میشنوی با اون دو تا سایتی که با وب مانی کار میکنند کار کن ! مانی بوکرز اونقدر دردسر داره که از شرط بندی که هیچی از زندگی سیرت میکنه .

در ضمن درسته سایت من ایرانیه ولی دسته کم نگیرش . من با ازای هر مقدار ی که up کنید 50% جایزه میدم . یعنی اگه حسابتون رو 100$ شارژ کنید 150$ توی حسابتون وارد میشه . اینو گفتم که بدونید سایتهای خارجی با اون همه عظمتشون فقط 2-3 تاشون اینجوری جایزه میدند و یه چند تایی هم 20-30% جایزه میدند و بقیشون هم که اصلا جایزه ندارند .

امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم .
    موفق باشید .

9. Robi

Robi Registered User

اون روشی که شما قبلا استفاده می کردید که به toto معروف هست یک روش صرفا تفریحی و شانسی هست که بیشتر شبیه لاتاری هستش
    اگه به این روش علاقه دارید بعضی از سایت های شرط بندی این سیستم رو هم دارند که هم مبالغی که باید پرداخت کنید کمتر از نمونه های ایرانی هست هم جایزه های بزرگتری داره

اما اگر بدنبال کسب درآمد از اینکار هستید به نظر من روش خوبی نیست و باید وقت بزارید و در این زمینه تحقیق و مطالعه بیشتری بکنید
    ضمنا من در رابطه با شرط بندی یک تاپیک آموزشی دارم که برای شروع فکر کنم بد نباشه و اطلاعات اولیه رو بهتون میده
    اینم لینکش
    http://forum.iran-egold.com/showthread.php?goto=newpost&t=779

10. Dash Ashki

با سلام...

ممنون از هر دو دوست عزیز...
    واقعا اطلاعات خوبی دارید و خوشحالم که در این انجمن فعالیت میکنید :)

=-=-=-=

رابی جان شما گفتی
    ""اما اگر بدنبال کسب درآمد از اینکار هستید به نظر من روش خوبی نیست و باید وقت بزارید و در این زمینه تحقیق و مطالعه بیشتری بکنید""
    واقعا ارزش نداره رو این نوع مسابقات(شرط بندی) وقت گزاشت برای درامد؟

=====================

jujushow جان این سایتهایی که معرفی کردی برای شروع یا همون موقع ثبت نام بهخ حسابت پول واریز میکنند؟
    یعنی مثلا اگه 10 دلار بدی 13یا مثلا 15 دلار تو حسابت میره؟
    بعد مینیمم پرداخت سایتهای بالا چقدره؟

ممنون از دوستان

.

11. jujushow

jujushow Registered User

سلام دوست عزیز .
    ببینید فقط چند تا ازین سایتها هستند که بهتون جایزه میدند .
    مثلا expekt به ازیای up های بالای 25-35 $ به شما 100% جایزه میده . ولی یه شرط داره و اون هم اینکه باید معادل 5 برابر مقداری که جایزه گرفتی شرط ببندی .
    به فرض شما 100$ up کرده باشی اونوقت حساب شما 200# شارژ میشه ولی برای اینکه بتونی سرمایت رو خارج کنی باید به اندازه 500$ شرط ببندی تا بتونی حتی 10 $ از سایت خارج کنی .
    توی این سایتهایی که گفتم fonbet فقط از بعضی جهات خوبه :
    1- جایزه نداره !!!
    2- با وب مانی هم کار میکنه .

در مورد مینیمم سایتها الان فقط فونبت یادم هست که 20$ .
    موفق باشید دوست عزیز .

12. Robi

Robi Registered User

منظورم اون روش toto هست که مثلا 13 تا بازی رو باید پیش بینی کنید و اگر بالای 10 تاش درست باشه جایزه می گیرید
    این روش برای کسب درآمد روش خوبی نیست
    ولی بطور کلی توجه داشته باشید که تنها 2-5 درصد افراد موفق می شند که در بلند مدت سود بگیرند که دلایل ریاضی و منطقی خاص خودش رو داره
    شرط بندی حرفه ای بیشتر از آونکه یک تفریح و سرگرمی باشه یک علم هست که خیلی چیزها رو باید در موردش یاد بگیرید
    بیشتر افراد فقط بخاطر اینکه فوتبال رو خوب می شناسند فکر می کنند که میتونند در اینکار موفق باشند بعضی ها هم در شروع سودهای خوبی می گیرند که بیشتر هم بخاطر عدم رعایت مدیریت سرمایه است چون ریسک های بزرگی می کنند سودهای بزرگی هم نصیبشون میشه اما ادامه این روند بالاخره منجر به ضرر شون میشه و چون غالبا کسانی که در اینکار هستند حاضر به پذیرش شکستهاشون نیستند و ضرر ها رو به حساب بخت واقبال بد و سودها رو به حساب علم و دانش خودشون میزارند به این روند تا آنجا ادامه میدند که تمام سودهای قبلی و تمام سرمایه اشون رو می بازند تازه خیلی ها بعدش هم ول کن نیستند و بازهم با پول های بیشتر وارد اینکار میشند و ادامه ماجرا

اینها تجربیات و مطالعات من هست و معمولا هم خیلی از دوستان این حرفهای من رو قبول نمی کنند

امیدوارم که مطالب اون تاپیک رو از اول بخونید علاوه بر این من به تدریج ترجمه خیلی از مطالب و مقالات مفید رو هم اونجا میزارم که امیدوارم بتونه کمکی به دوستانی مثل شما بکنه و قبل از اینکه شروع به شرط بندی با پول واقعی بکنید اطلاعات کافی رو در این رابطه بدست بیارید

موفق باشید

13. Robi

Robi Registered User

راستی در مورد سایتهای خوب هم من چندتایی رو که باهاشون کار کردم تو همون تاپیک معرفی کردم

14. avajang.com .leftavajang.com.right
  15. Robi

Robi Registered User

سایتهایی رو که دوستم jujushow گفتند بجز gamebookers که از ایران کاربر قبول نمی کنه بقیه اشون خوب هستند
    در مورد جایزه هایی هم که میدند به نظر من چندان بدرد نمی خورند چون تمام این جایزه ها مشمول قوانینی هستند که باعث میشه شما نتونید پولتون رو از سایت خارج کنید مثل همونی که مثال زدند و شما باید 2-3-یا 5 برابر اون جایزه رو شرط ببندید که معمولا روی هر بازی ای هم قبول نمی کنند و برای همون هم یکسری شرط می گذارند

16. Dash Ashki

17. mahyar2020

mahyar2020 کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit کاربر فعال

دوستان كسي با اين سايت bwin.com كاركرده؟
    من ثبت نام كردم ولي هر كاري مي كنم نميشه پول به حساب اضافه كرد
    در كل سايت جالبي مياد
    مخصوصا كه به نتيجه مسابقه رو به موبايل sms ميزنه:p

18. Robi

Robi Registered User

سایت Bwin سایت خوبیه اما بهترین سایت برای شرط بندی نیست مواردی از عدم پرداخت پول هم از این سایت دیده شده
    ولی مشکل اصلی اینه که با مانی بوکرز مشکل داره البته من خودم اباهاش کار نکردم ولی یکی دو تا از دوستان می گفتند که از ایران نمیشه با مانی بوکرز باهاش کار کرد

من تعحبم از اینه که چرا همه دنبال این Bwin هستند اگه بخاطر حجم بالای تبلیعاتش هست باید بگم که این مسلاه اصلا چیز مهمی نیست چون چه سایتی که اینهمه تبلیعات می کنه چون اونایی که از قدیم معروف بودند در اصول کار یکی هستند و اگه نتونید روش مناسبی برای شرط بندی پیدا کنید در هر سایتی هم که عضو بشید بازهم پولتون رو از دست میدید
    اینکه مثلا تبلیغ Bwin روی لباس میلان هست چیزی رو عوض نمی کنه

19. Robi

Robi Registered User

خواهش می کنم
    امیدوارم که کمکی کرده باشم

شما هم موفق باشید

20. payam_2002us

payam_2002us Registered User

من فکر کنم دوستان به خاطر این bwin رو ترجیح میدهند چون تمام لیگهای دنیا را پوشش میده حتی لیگ ایران رو

21. mrdollari

mrdollari Registered User

سلام به همه دوستان فوتبال دوستان شما چرا راه دور میرین تو همین ایران یه سایتی است به نام اسکار نود
    به این ادرس http://www.oscar90.com/
    این سایت جوایزش میلیونی است من خودم ازش 7 میلیون بردم تا حالا این سایت رو ببینید بسیار عالیست از من میشنوید با این سایت کار کنید این سایت رو خوب مطالعه کنید.
    http://www.oscar90.com/

22. jujushow

jujushow Registered User

سلام دوست عزیز .
    توی این جور سایتهای پیش بینی ایرانی کار کردن 1%استعداد میخواد و 99% سرمایه . شما در صورتی که بتونی روی هر بازی بیشترین پول رو نسبت به بقیه بذاری بدون چون و چرا برنده ای . و این همش به ضرر افرادی هست که پول زیادی نمیذارند اما توی سایتهای شرط بندی که به نظر من فوق العده منصف تر از اینجور سایتها هستند در صورتی که فرد استعدادش رو داشته باشه و واقعا تلاش کنه فقط با چند دلار ناقابل میتونه چندین برابر پولی که شما در اوردید رو در بیاره .
    در هر صورت موفق باشید .

AMIR beIN SPORTS از این نوشته تشکر کرده است.