برگزیده های پرشین تولز

پیش فروش توکن ICO Storiqa(#1 crypto marketplace)

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
دوستان عزیز من کمتر شده بخوام یک ico یا همون پیش فروش توکن را معرفی کنم ،فکر کنم فقط یک پیش فروش قبلا معرفی کردم تو انجمن به نام استاتوس snt که همونطوری که فکر میکردم واقعا پروژه خوبی از آب درومد.من در مورد پروژه Storiqa تحقیق کردم و امروز تصمیم به سرمایه گذاری گرفتم، فکر میکنم پروژه موفقی باشه با توجه به تیم فعالشون و تبلیغاتی که دارن انجام میدن و همین طور نوع پروژه شون.
حالا Storiqa چیه : یک فروشگاه اینترنتی جهانی مثل آمازون و علی بابا از نوع غیرمتمرکز بر پایه توکن متعلق به خودش که تمامی ارزهای معروف دیجیتالی رو پشتیبانی خواهد کرد به احتمال زیاد و البته کمیسیون به شدت کاهش پیدا میکنه به نسبت سایتی مثل آمازون.تیمشون خیلی فعاله و به گفته خودشون شرکتهایی مثل آمازون و علی بابا رو هدف قرار دادن.اکثر تیمشون روسی هستن ولی بازارهایی مثل چین و آمریکا و حتی هند رو مدنظر دارن.چند نفر از اعضای تیمشون تجربه کار تو شرکتهایی مثل علی بابا و ebay رو دارن.
مقاله هم تو سایتهایی مثل کوین تلگراف و بیتکوین در مورد پروژه storiqa وجود داره و میتونید بخونید
https://cointelegraph.com/press-rel...to-boost-sales-all-over-the-world-in-one-hour
https://news.bitcoin.com/pr-alibaba-and-ebays-representatives-support-global-marketplace-storiqa/
تو سایت تارگت قیمت هر توکن 0.03 دلار هستش در ماه مارچ که فروشگاه لانچ میشه.
در حال حاضر قیمت هر توکن 0.0064 دلار هستش که در هر مرحله قیمت افزایش پیدا میکنه و در نهایت در آخرین مرحله فروش تو اواسط فوریه قیمت پیش فروش هر توکن 0.015 دلار خواهد بود.
با اکثر کوین های معروف حساب کاربری تون رو میتونید شارژ کنید و بعدش توکن storiqa رو خریداری کنید،یک آدرس والت اتریوم خودتون رو هم مثل https://myetherwallet.com که توکن های erc-20 رو پشتیبانی کنه باید در قسمت مربوطه در حساب کاربری تون بدید که بعد از پایان فروش توکن ها در فوریه توکن ها رو به حسابتون در صورت در خواست واریز شه.
در کل به نظر پروژه خوبی باشه اگه دوست داشتید با ریسک خودتون میتونید سرمایه گذاری کنید.
https://tokensale.storiqa.com/?ref=9902e3dd6cad05e7133769ee
اگه سوالی داشتید و مشکلی داشتید اینجا مطرح کنید در حد توانم جواب میدم.

latari

Registered User
لایک‌ها
86
دقیقا الان باید پرداخت کنیم یا اینکه ثبت نام میکنیم بعد بهمون میگن اینقدر بریزید من تو این قضیه خیلی کنجکاوم

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
برای خریدش سقف داره یا نامحدوده؟
با لایتکوین خوبه دیپوزیت کنیم؟کانفرمش سریعه؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
دقیقا الان باید پرداخت کنیم یا اینکه ثبت نام میکنیم بعد بهمون میگن اینقدر بریزید من تو این قضیه خیلی کنجکاوم
اول باید تو سایت ثبت نام کنید بعدش تو حساب کاربری تون با هر کوینی که میخواید دپوزیت کنید رو انتخاب میکنید و آدرس رو دریافت میکنید و انتقال رو انجام میدید بعد از مدتی حسابتون شارژ میشه ،بعدشم میتونید توکن storiqa رو تو حسابتون بوسیله کوینی که شارژ کردید خریداری کنید

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
برای خریدش سقف داره یا نامحدوده؟
با لایتکوین خوبه دیپوزیت کنیم؟کانفرمش سریعه؟
نامحدوده ولی حداقل 50 دلار معادل قیمت لحظه ای هر کوینی.
لایت کوین بد نیست سرعتش به نظرم زیر 20 دقیقه کانفیرم میخوره.

latari

Registered User
لایک‌ها
86
اول باید تو سایت ثبت نام کنید بعدش تو حساب کاربری تون با هر کوینی که میخواید دپوزیت کنید رو انتخاب میکنید و آدرس رو دریافت میکنید و انتقال رو انجام میدید بعد از مدتی حسابتون شارژ میشه ،بعدشم میتونید توکن storiqa رو تو حسابتون بوسیله کوینی که شارژ کردید خریداری کنید
به نظرتون سود دهیش چقدر هست چه مدتی باید سرمایه رو نگه داریم و اینکه بخوایم بعدا بفروشیم چطوری نقد میشه

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
به نظرتون سود دهیش چقدر هست چه مدتی باید سرمایه رو نگه داریم و اینکه بخوایم بعدا بفروشیم چطوری نقد میشه
راستش میزان سوددهی و قیمتی که ممکنه بهش برسه رو نمیدونم وقتی هنوز پروژه لانچ نشده تقریبا پیش بینی قیمت غیر ممکنه ولی طبق گفته خودشون هدف قیمت 0.03 دلار هست در ماه مارچ.
و تو اکسچنج هایی که قراره لانچ بشه در آینده میتونید بفروشید.

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان عزیز من کمتر شده بخوام یک ico یا همون پیش فروش توکن را معرفی کنم ،فکر کنم فقط یک پیش فروش قبلا معرفی کردم تو انجمن به نام استاتوس snt که همونطوری که فکر میکردم واقعا پروژه خوبی از آب درومد.من در مورد پروژه Storiqa تحقیق کردم و امروز تصمیم به سرمایه گذاری گرفتم، فکر میکنم پروژه موفقی باشه با توجه به تیم فعالشون و تبلیغاتی که دارن انجام میدن و همین طور نوع پروژه شون.
حالا Storiqa چیه : یک فروشگاه اینترنتی جهانی مثل آمازون و علی بابا از نوع غیرمتمرکز بر پایه توکن متعلق به خودش که تمامی ارزهای معروف دیجیتالی رو پشتیبانی خواهد کرد به احتمال زیاد و البته کمیسیون به شدت کاهش پیدا میکنه به نسبت سایتی مثل آمازون.تیمشون خیلی فعاله و به گفته خودشون شرکتهایی مثل آمازون و علی بابا رو هدف قرار دادن.اکثر تیمشون روسی هستن ولی بازارهایی مثل چین و آمریکا و حتی هند رو مدنظر دارن.چند نفر از اعضای تیمشون تجربه کار تو شرکتهایی مثل علی بابا و ebay رو دارن.
مقاله هم تو سایتهایی مثل کوین تلگراف و بیتکوین در مورد پروژه storiqa وجود داره و میتونید بخونید
https://cointelegraph.com/press-rel...to-boost-sales-all-over-the-world-in-one-hour
https://news.bitcoin.com/pr-alibaba-and-ebays-representatives-support-global-marketplace-storiqa/
تو سایت تارگت قیمت هر توکن 0.03 دلار هستش در ماه مارچ که فروشگاه لانچ میشه.
در حال حاضر قیمت هر توکن 0.0064 دلار هستش که در هر مرحله قیمت افزایش پیدا میکنه و در نهایت در آخرین مرحله فروش تو اواسط فوریه قیمت پیش فروش هر توکن 0.015 دلار خواهد بود.
با اکثر کوین های معروف حساب کاربری تون رو میتونید شارژ کنید و بعدش توکن storiqa رو خریداری کنید،یک آدرس والت اتریوم خودتون رو هم مثل https://myetherwallet.com که توکن های erc-20 رو پشتیبانی کنه باید در قسمت مربوطه در حساب کاربری تون بدید که بعد از پایان فروش توکن ها در فوریه توکن ها رو به حسابتون در صورت در خواست واریز شه.
در کل به نظر پروژه خوبی باشه اگه دوست داشتید با ریسک خودتون میتونید سرمایه گذاری کنید.
https://tokensale.storiqa.com/?ref=9902e3dd6cad05e7133769ee
اگه سوالی داشتید و مشکلی داشتید اینجا مطرح کنید در حد توانم جواب میدم.
این سایت رو یه نگاهی بنداز
crypterium.io
اسکریپتاشون کاملا مشابه که البته کریپتوریوم خیلی وقته شروع به کار کرده و دیگه آخراشه اما این سایت حداقل یه اسکریپتی برا خودش اختصاصی درست میکرد بهتر نبود.
به نظر من با توجه به اینکه گواهی ssl هم 6 ماه فقط خریدن مشکوک میزنه

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
این سایت رو یه نگاهی بنداز
crypterium.io
اسکریپتاشون کاملا مشابه که البته کریپتوریوم خیلی وقته شروع به کار کرده و دیگه آخراشه اما این سایت حداقل یه اسکریپتی برا خودش اختصاصی درست میکرد بهتر نبود.
به نظر من با توجه به اینکه گواهی ssl هم 6 ماه فقط خریدن مشکوک میزنه
مرسی از توجه تون،یکی دونفر از تیم crypterium با تیم storiqa همکاری میکنن و البته تو خود سایت storiqa یکی از پارتنرها crypterium اعلام شده و همینطور تیم ico box که طراحی ico رو به نظر انجام دادن.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
اینو یادم رفت بگم تو این مرحله 10 درصد بونوس به میزان هر مقدار خرید توکن STQ هم به بالانس حسابتون اضافه میکنه که در پایان هر مرحله 2 درصد از مقدار بونوس کاهش پیدا میکنه
راهنمایی نحوه خرید توکن STQ
https://storiqa.zendesk.com/hc/en-us/articles/115002858692-How-to-purchase-STQ-tokens-

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
یه سوال؟
بعد از فروش توکن تو فوریه اترویوم به حساب والت واریز میکنه؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
یه سوال؟
بعد از فروش توکن تو فوریه اترویوم به حساب والت واریز میکنه؟
اتریوم که نه!توکن stq رو به والت اتریوم یوزرها که تو قسمت مشخص ثبت کردید میفرسته،والتتون هم باید قابلیت erc20 داشته باشه که از توکن های اتریوم پشتیبانی کنه مثل والت https://myetherwallet.com

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
تقریبا 55 دلار خریدم. (با لینک ریفر شما) امیدوارم خوب باشه. با LSK دپوزیت کردم ظرف 5 دقیقه اومد تو حساب. راستی الان من جایی ندیدم دکمه ای گزینه ای برای درخواست واریز به والتمون باشه (حداقل خاموش) بعدا اضافه میشه این گزینه؟
و بعد اینکه تو مارچ فروشگاه خود سایت لانچ میشه و اونجا میشه فروخت یا به صرافیها هم اضافه میشه؟
ممنون

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
منم با لینک شما 50 دلار خریدم
ببینیم چی میشه

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
تقریبا 55 دلار خریدم. (با لینک ریفر شما) امیدوارم خوب باشه. با LSK دپوزیت کردم ظرف 5 دقیقه اومد تو حساب. راستی الان من جایی ندیدم دکمه ای گزینه ای برای درخواست واریز به والتمون باشه (حداقل خاموش) بعدا اضافه میشه این گزینه؟
و بعد اینکه تو مارچ فروشگاه خود سایت لانچ میشه و اونجا میشه فروخت یا به صرافیها هم اضافه میشه؟
ممنون
تو قسمت پروفایل حسابتون اگه در قسمت ETH Wallet آدرس حساب اتریوم خودتون رو بدید احتمالا بطور اتومات بعد از پایان فروش توکن تو فوریه توکن های stq به حسابتون واریز شه و گزینه درخواست واریزی فعلا وجود نداره.به این نکته هم حتما توجه کنید
Please, be careful! Your ETH Wallet must support ERC-20.
صد درصد به اکسچنج ها اضافه میشه به مرور! اگه تیمشون خوب کار کنن شاید به اکسچنج های معتبر هم راه پیدا کنن

Last edited:

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
تو قسمت پروفایل حسابتون اگه در قسمت ETH Wallet آدرس حساب اتریوم خودتون رو بدید احتمالا بطور اتومات بعد از پایان فروش توکن تو فوریه توکن های stq به حسابتون واریز شه و گزینه درخواست واریزی فعلا وجود نداره.به این نکته هم حتما توجه کنید
Please, be careful! Your ETH Wallet must support ERC-20.
صد درصد به اکسچنج ها اضافه میشه به مرور! اگه تیمشون خوب کار کنن شاید به اکسچنج های معتبر هم راه پیدا کنن
ممنون. این مورد ساپورت ERC-20 مگه والت MEW دیفالت ساپورت نمیکنه؟ به شک افتادم این رو گفتین. چون من MEW ادد کردم تو پروفایل. این توکن STQ رو هم تو لیستش نداشت و به صورت ادد کاستوم توکن با آدرس کانترکتش خودم ادد کردم تو والت MEW
درسته دیگه؟ جایی رو که اشتباه انجام ندادم؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
ممنون. این مورد ساپورت ERC-20 مگه والت MEW دیفالت ساپورت نمیکنه؟ به شک افتادم این رو گفتین. چون من MEW ادد کردم تو پروفایل. این توکن STQ رو هم تو لیستش نداشت و به صورت ادد کاستوم توکن با آدرس کانترکتش خودم ادد کردم تو والت MEW
درسته دیگه؟ جایی رو که اشتباه انجام ندادم؟
مای اتر والت همون MEW هست
بعد از اینکه توکنش لانچ بشه به مای اتر والت اضافه میشه.

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
مای اتر والت همون MEW هست
بعد از اینکه توکنش لانچ بشه به مای اتر والت اضافه میشه.
میدونم عزیز. شما این رو گفتین که به این نکته توجه کنید:
Please, be careful! Your ETH Wallet must support ERC-20
منم پرسیدم که آیا مای اتر والت مگه دیفالت پشتیبانی نمیکنه ERC-20 ها رو؟
آیا برای پشتیبانی مای اتروالت از ERC-20 ها باید کار و تنظیمات خاصی در والت انجام بدم؟
من این توکن رو به صورت دستی هم در مای اتروالت قسمت توکنها اضافه کردم. مراحل رو بهتون گفتم و پرسیدم که آیا درست انجام دادم و اشتباهی نکردم احیانا؟
ممنون

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
میدونم عزیز. شما این رو گفتین که به این نکته توجه کنید:
Please, be careful! Your ETH Wallet must support ERC-20
منم پرسیدم که آیا مای اتر والت مگه دیفالت پشتیبانی نمیکنه ERC-20 ها رو؟
آیا برای پشتیبانی مای اتروالت از ERC-20 ها باید کار و تنظیمات خاصی در والت انجام بدم؟
من این توکن رو به صورت دستی هم در مای اتروالت قسمت توکنها اضافه کردم. مراحل رو بهتون گفتم و پرسیدم که آیا درست انجام دادم و اشتباهی نکردم احیانا؟
ممنون
بله مای اتر کل توکن های اتریوم رو پشتیبانی میکنه،اون اخطاری که داده کلا برای اینه که دقت کنید یه موقع ادرس والت اکسچنج یا والتهایی که پرایویت کی رو در اختیار ندارین بهش ندین ،البته کلا هر والتی که پرایویت کی اون رو داشته باشین میتونین ایمپورت کنین تو مای اتر برای جابجایی توکن ها

dss

Registered User
لایک‌ها
198
خبرهایی در مورد اسکم بودن این توکن هست . یک تحقیق بکنید بعد سرمایه بذارید

بالا