برگزیده های پرشین تولز

پیش فروش توکن ICO Storiqa(#1 crypto marketplace)

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
این بیشرفها در ابتدا هیچ صحبتی از KYC نکرده بودند ولی الان وریفای و ارسال مدارک میخوان برای واریز توکن ها.
یعنی اسکم هم نباشه پولی که گذاشتیم پرید. به همین سادگی

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
بله مای اتر کل توکن های اتریوم رو پشتیبانی میکنه،اون اخطاری که داده کلا برای اینه که دقت کنید یه موقع ادرس والت اکسچنج یا والتهایی که پرایویت کی رو در اختیار ندارین بهش ندین ،البته کلا هر والتی که پرایویت کی اون رو داشته باشین میتونین ایمپورت کنین تو مای اتر برای جابجایی توکن ها
به نظرتون با پاسپورت و مشخصات ایرانی وریفای کنیم؟ میترسم با مشخصات ایرانی وریفای کنم ریجکت کنند.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
به نظرتون با پاسپورت و مشخصات ایرانی وریفای کنیم؟ میترسم با مشخصات ایرانی وریفای کنم ریجکت کنند.
سلام,راستش من خودمم جا خوردم وقتی KYC خواستن بعد از اتمام Ico البته از یه نظرم خیالمون راحت میشه که واقعا میخوان کار کنن,راستش من از پشتیبانیشون سوال کردم گفتن ما هیچ محدودیتی نداریم منم خودم یکم شک داشتم ایرانی ها رو قبول نکنن ولی با توجه به گفته پشتیبانی و اینکه پروژه و تیمشون اکثرا روس هستن بعید میدونم مشکلی باشه.

فرستاده شده از P024ِ من با Tapatalk

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
برای وریفای مدارک چی میخوان؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
سلام,راستش من خودمم جا خوردم وقتی KYC خواستن بعد از اتمام Ico البته از یه نظرم خیالمون راحت میشه که واقعا میخوان کار کنن,راستش من از پشتیبانیشون سوال کردم گفتن ما هیچ محدودیتی نداریم منم خودم یکم شک داشتم ایرانی ها رو قبول نکنن ولی با توجه به گفته پشتیبانی و اینکه پروژه و تیمشون اکثرا روس هستن بعید میدونم مشکلی باشه.

فرستاده شده از P024ِ من با Tapatalk
من با پاسپورت و مشخصات خودم اقدام کردم و approved شد KYC
ولی تا توکنها نیومده به والتم هیچی مشخص نمیشه.

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
توکنهای من تقریبا 3 ساعت پیش واریز شدند به والتم. الان باید منتظر بمونیم ببینیم فروش رسمی که شروع بشه و وارد اکسچنج هیت بی تی سی بشه قیمت چجوری میشه؟! (متاسفانه گفتند به هیت بی تی سی اضافه میشه کاش به بایننس اضافه میشد)

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
توکنهای من تقریبا 3 ساعت پیش واریز شدند به والتم. الان باید منتظر بمونیم ببینیم فروش رسمی که شروع بشه و وارد اکسچنج هیت بی تی سی بشه قیمت چجوری میشه؟! (متاسفانه گفتند به هیت بی تی سی اضافه میشه کاش به بایننس اضافه میشد)
به هیت بی تی سی اضافه شده؟
بنظرتون امکانش هست توسط صرافی های دیگه هم عرضه بشه؟

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
به هیت بی تی سی اضافه شده؟
بنظرتون امکانش هست توسط صرافی های دیگه هم عرضه بشه؟
نه فعلا اضافه نشده. برنامه زمانیشون تو پست اول هست. فعلا اونطور که خودشون گفتند قراره به هیت بی تی سی اضافه بشه و صحبتی از اکسچنجهای دیگه نیست. هنوز همه چی در ابهامه و هیچی روشن نیست. باید صبر کنیم ببینیم چی میشه آخر عاقبتش

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
STQ در هیت بی تی سی لیست شد ولی هنوز قیمت خیلی پایینه و بخوایم بفروشم از قیمتی که پیش خرید کرده بودیم پایینتر میشه. باید صبر کرد فعلا

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
نه فعلا اضافه نشده. برنامه زمانیشون تو پست اول هست. فعلا اونطور که خودشون گفتند قراره به هیت بی تی سی اضافه بشه و صحبتی از اکسچنجهای دیگه نیست. هنوز همه چی در ابهامه و هیچی روشن نیست. باید صبر کنیم ببینیم چی میشه آخر عاقبتش
مگه پروژش خوب نیستش؟ امیدی هست به ایندش؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
دوستان عزیز من کمتر شده بخوام یک ico یا همون پیش فروش توکن را معرفی کنم ،فکر کنم فقط یک پیش فروش قبلا معرفی کردم تو انجمن به نام استاتوس snt که همونطوری که فکر میکردم واقعا پروژه خوبی از آب درومد.من در مورد پروژه Storiqa تحقیق کردم و امروز تصمیم به سرمایه گذاری گرفتم، فکر میکنم پروژه موفقی باشه با توجه به تیم فعالشون و تبلیغاتی که دارن انجام میدن و همین طور نوع پروژه شون.
حالا Storiqa چیه : یک فروشگاه اینترنتی جهانی مثل آمازون و علی بابا از نوع غیرمتمرکز بر پایه توکن متعلق به خودش که تمامی ارزهای معروف دیجیتالی رو پشتیبانی خواهد کرد به احتمال زیاد و البته کمیسیون به شدت کاهش پیدا میکنه به نسبت سایتی مثل آمازون.تیمشون خیلی فعاله و به گفته خودشون شرکتهایی مثل آمازون و علی بابا رو هدف قرار دادن.اکثر تیمشون روسی هستن ولی بازارهایی مثل چین و آمریکا و حتی هند رو مدنظر دارن.چند نفر از اعضای تیمشون تجربه کار تو شرکتهایی مثل علی بابا و ebay رو دارن.
مقاله هم تو سایتهایی مثل کوین تلگراف و بیتکوین در مورد پروژه storiqa وجود داره و میتونید بخونید
https://cointelegraph.com/press-rel...to-boost-sales-all-over-the-world-in-one-hour
https://news.bitcoin.com/pr-alibaba-and-ebays-representatives-support-global-marketplace-storiqa/
تو سایت تارگت قیمت هر توکن 0.03 دلار هستش در ماه مارچ که فروشگاه لانچ میشه.
در حال حاضر قیمت هر توکن 0.0064 دلار هستش که در هر مرحله قیمت افزایش پیدا میکنه و در نهایت در آخرین مرحله فروش تو اواسط فوریه قیمت پیش فروش هر توکن 0.015 دلار خواهد بود.
با اکثر کوین های معروف حساب کاربری تون رو میتونید شارژ کنید و بعدش توکن storiqa رو خریداری کنید،یک آدرس والت اتریوم خودتون رو هم مثل https://myetherwallet.com که توکن های erc-20 رو پشتیبانی کنه باید در قسمت مربوطه در حساب کاربری تون بدید که بعد از پایان فروش توکن ها در فوریه توکن ها رو به حسابتون در صورت در خواست واریز شه.
در کل به نظر پروژه خوبی باشه اگه دوست داشتید با ریسک خودتون میتونید سرمایه گذاری کنید.
https://tokensale.storiqa.com/?ref=9902e3dd6cad05e7133769ee
اگه سوالی داشتید و مشکلی داشتید اینجا مطرح کنید در حد توانم جواب میدم.

در حال حاضر قیمت storiqa تقریبا بین 0.016 تا 0.019 دلار در اکسچنج های مختلف در هر حال معامله میباشد نزدیک سه برابر سود دلاری بالاتر از قیمتی که معرفی شد و فکر میکنم اگه با اتریوم خرید میشد چیزی بالاتر از 5 برابر میزان اتریوم سرمایه گذاری شده الان میتونستید چنج کنید دوباره به اتریوم...این در حالی هستش که هنوز به اکسچنج های معروفی مثل بایننس اضافه نشده

بالا