برگزیده های پرشین تولز

پیش فروش خودرو ایران خودرو سایپا؟

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
سلام . هنوزم این قضیه پیش فروش خودرو برقراره؟
و اینکه من اطلاعی در این زمینه ندارم فقط شنیده بودم قبلا که کسایی که ثبت نام میکنن بعد تحویل ماشین درجا 5 6 م ت سود میکنن ...درسته؟
در حال حاضر میشه اینکارو انجام داد و اینکه همچین سودی داره؟

HusseinR

Registered User
لایک‌ها
47
بستگی به اختلاف قیمت نمایندگی و بازار آزاد داره. هر ماشینی نمیشه.

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
من در مورد پرشیا شنیدم شما میری توی سایت پیش فروش نقدی ایرانخودرو و 30 روزه ماشینو تحویلت میدن.مثلا شما در موقع ثبت نام 30میلیون واریز میکنی و وقتی تحویل گرفتی اگه باعرضه باشی همون موقع میتونی35-36بفروشی.البته قیمت ها برای مثاله...
موفق باشی

jomong777

Registered User
لایک‌ها
129
30 روزه تحویل می دن ؟ یا تاخیر های چند ماهه دارن ؟

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
30 روزه تحویل می دن ؟ یا تاخیر های چند ماهه دارن ؟
فعلا که هنوز اعلام نکرده اما احتمالا قیمتش موقع تحویل 30 تومن باشه که الان تو بازار آزاد میتونی 38 بفروشی تا خیرش معلوم نیست ولی خوب سود داره ها

lasholoosh

Registered User
لایک‌ها
236
هنوز هست ! اما مشتری جوره؟ این حرکتو همه بلدن جدیدا که خودشون برن ثبت نام! ببخشید ولی باید یه مشتری گیر بیاری خرش کنی!
بیشترین سود روی پارس و 405
کمترین سود روی پراید و تیبا
اما سود پراید و تیبا کمترین ریسک رو هم داره

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
واقعا آدم باید خر باشه 40 میلیون بده پارس سوار 15 تومن هم نمی ارزه فرقونی مثل پراید چی داره که 20 میلیون قیمتش هست باز بین اینها 206 با اینکه قیمتش مثل بقیه بالاست حداقل کیفیت بهتری داره

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
از شنبه سایت ثبت نام باز میشه

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
از شنبه سایت ثبت نام باز میشه
قیمت احتمالا 31 میلیون برای پارس باشه به فرض که ثبت نام یه ماه کردیم یه ماه بعد مشتری به این راحتی گیر میاد یا نه؟
آخه من هرچی فکر میکنم نمیفهمم چرا بعضی ها 40 میلیون پول این فرقون میدن

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
واقعا آدم باید خر باشه 40 میلیون بده پارس سوار 15 تومن هم نمی ارزه فرقونی مثل پراید چی داره که 20 میلیون قیمتش هست باز بین اینها 206 با اینکه قیمتش مثل بقیه بالاست حداقل کیفیت بهتری داره
مگه206 آشغالش که ایرانی شده و فرقی با رانا نداره چی داره؟؟؟؟همشون آشغال هستن و فقط تندر توی اینها از لحاظ کیفیت برتره

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
مگه206 آشغالش که ایرانی شده و فرقی با رانا نداره چی داره؟؟؟؟همشون آشغال هستن و فقط تندر توی اینها از لحاظ کیفیت برتره
تندر طراحی بدنش خیلی بده مخصوصا عقبش سازندگانش اگه تانک طراحی میکردند نتیجه بهتری داشت کلا اگه بدنه ماشین های که طراحی کردند نگاه کنید تابلو هست که چقدر ناشی کار کردن این موضوع برای همشون صدق میکنه اما تندر روی همه رو سفید کرده

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
اگه بنا به کیفیت باشه تندر هم مثل همه آشغاله
در مورد دوستانی که میگن چجوری مشتری گیر میاد و... شما باید برید ماشین هایی ثبت نام کنید که تولیدش کم هست و طرفدار زیاد داره
مثلا 206 تیپ 5 قبلا همیشه تو سایت بود پس مشتری نمیاد از شما بخره میره از سایت میگیره واسه همین حدود 700 تومن با بازار اختلاف داشت
اما پارس چون تولیدش کم هست و طرفدار داره بعد چند ساعت فروش نقدیش تموم میشه بعد اون 405 و سمند هست همچنین ماشین های دوگانه سوز در اولویت خرید هستن
مشتری هم خیلی راحت گیر میاد من خودم شهریور پارسال میخواستم یه پارس elx xum7 بخرم دو ماه هم صبر کردم رو سایت نیومد آخرش رفتم بازار آزاد که اونجا هم خیلی کم بود تا یه یارو پیدا شد یکی داشت 800 تا کار کرده بود بهم داد 43 تازه پول انتقال سند هم با خودم باشه مشتری دیگه هم اتفاقا بود جالب اینکه خودش 36 تومن خریده بود حالا اگه به ما نمیداد میتونست شش ماه بعدش یا همین حالا 50 تومن بفروشه

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
متوجه نمی شم ....پراید قوطی حلبی ! پارس شد فرقون :eek:! 206 داغون ! تندر نود آشغال !
پس چه ماشینی ؟

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
متوجه نمی شم ....پراید قوطی حلبی ! پارس شد فرقون :eek:! 206 داغون ! تندر نود آشغال !
پس چه ماشینی ؟
به نسبت قیمتشون آشغال و قوطی حلبین
وگرنه اگه یه پراید رو 4 5 تومن میدان و بقیه رو نهایتا 15 تومن ماشینهای بدی نیستن

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
پس چه ماشینی ؟
چی بگم با این کیفیت و این قیمت ها آدم مخش از کار میفته تازه میگن میخوان افزایش هم بدند
من که میخوام برم یه قاطر شاستی بلند بخرم با این قیمت سوخت

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
دستمزدمان را به اندازه یک دهم واقعی میدهند و خودرو راحداقل بیش از 2برابر قیمت بهمون غالب میکنن!! مثال حقوق یه کارمند1200 هزار تومن باشه یعنی 400 دلار در ماه درصورتیکه همین دستمز برای کارمند در یک کشور اروپایی یا امریکا 4500 دلار هست از طرف دیگه خودرو پراید تو بازارهای خارجی به زحمت 3000 دلار فروش بره ولی همین پراید رو بالای 6500دلار در ایران میفروشند!! خب حساب کنید چنین ظلمی رواست؟؟اگه قرار است همه چیز یک دهم قیمت واقعی باشد پس پراید هم باید 300دلار تحویل مردم داده بشه و حقوق هم 1200هزار باشه ا!! یا اینکه دستمزد باید 10برابر بشه تا همه چی حقیقی باشه!!

• Like
Reactions: xms
بالا