• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پینشهاد شراکت با سئو کار یا وبمستر حرفه ای در سایت دانلود فیلم

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام
وقت به خیر .
بدون توضیح اضافی : دوستان سئو کار و یا وبمستر حرفه ای که در زمینه سایت های دانلود فیلم تجربه خوبی دارند . سایت دانلود فیلم من www.hdland.in با سه و نیم سال سابقه رو حاضرم در ازای سئو حرفه ای سایت و بالا بردن ورودی های گوگل و رتبه باهاشون به صورت توافقی شراکت کنم .
سایت 3.5 سال سابقه داره . دلایل مختلفی در چند مقطع باعث عدم فعالیت سایت شد اما الان نزدیک به یک سال است تقریبا که به صورت روزانه ولو با پست های کم داره ابدیت میشه . و ارشیو خوبی داریم .
لینک فیلم های خارجی و سریال های خارج مستقیم است .
وی پی اس 1 ترا المان با کانفیگ دانلود بالا داریم
هاست حرفه ای پرسرعت .
اتوریتی سایت هم بالای 40 است و اسپم اسکور هم نداره و 0 است. بازدید کننده روزانمون بین 200 الی 400 ای پی در روز است که متغیر است . ورودی گوگل هم بین 50 و 100 ای پی است .
یعنی با توجه به زیرساخت سایت و قدیمی بودنش یه دوست حرفه ای و کاربلد در زمینه سایت فیلم یا سئو کار حرفه ای راحت می تونه سایت رو بالا بکشه .
من به علت کمبود وقت برای ابدیت و درگیر بودن با پروژه های مختلف واقعا وقت رسیدگی ندارم ولی باز دارم روزانه ابدیتش می کنم اما وب فقط دارم رفع تکلیف می کنم سایت به روز بمونه و نخوابه و اصلا اصولی بهش نمی رسم یا لینک سازی نمیشه ... ولی با اینحال سایت رو در همین فروم گذاشتم برای فروش اما خوب خریدار نیست فعلا .
برای همین الان پیشنهادم اینست دوستانی که تجربه خوبی در کار سایت دانلود فیلم دارن و نمونه هم دارن یا در زمینه سایت های دیگه چه ادمین چه سئو کار در صورت تمایل بیان با هم در سایت شراکت کنیم . در صورت به درامد رسیدن سایت هم توافق می کنیم که چند درصد به طرفین برسه .
دوستانی تمایل دارند پیشنهادشون رو در پیام خصوصی بفرستند با نمونه کار یا سایتی که در حال حاضر دارند و با هم صحبت کنیم .
فقط باید اعتمادسازی بشه که من خودم امتیاز و سابقه ام در این فروم مشخص است ....

سپاس

بالا