برگزیده های پرشین تولز

پیگیری شارژ دزدی که از طرف کاربر @TvUp فروخته شده

hamed14365

Registered User
لایک‌ها
242
با سلام
دوستانی که از این کاربر شارژ 35 درصدی خرید کردن و به مشکل برخوردن و از طریق پلیس فتا باهاشون تماس گرفته شده
لطفا با پی وی بنده هماهنگ کنید که همزمان و با همه مدارک که دارید از این شخص نامحترم پیش سروان محمدی که از فتا هشتگرد ساوجبلاغ با ما تماس گرفتند و گفتند همه مدارک و بیارید حضوری تا خدمت این کلاهبردار رسیدگی کنیم

imanspeed

Registered User
لایک‌ها
104
خب من هستم البته منو تو ک کاره اولیرو انجام دادیم فقط باید بریم برای گزارش نهایی ک بقیه دوستانیم ک شکایت دارن بیان همگی باهم بریم هرچه زودتر این کلاه بردار دستگیر شه ب نفعه همست

alone-boy

Registered User
لایک‌ها
130
دزدی میکنن امتیاز منفی هم میدن بیشعور بی خانواده به اینجور آدمایی میگن!
طرف دزدی کرده ما امتیاز منفی میخوریم!

imanspeed

Registered User
لایک‌ها
104
اره واقعا این خیلی جالبه ک امتیاز منفی هم میده حالا من گزارش دادم ببینیم پاک میکنن یا نه خیلی چیزه مسخرست ک ی دزد کلاه برداری میکنه بعد امتیاز منفی هم میده

hamed14365

Registered User
لایک‌ها
242
داداش بزار امتیاز منفی بده هر چی دلش میخواد
از دیروز که پستای دزدیش اومد بالا پاک کرده بود دیگه غیبش زد . فقط رفیق حتما باید شکایت کنی با مدارکی که داری . این اقا به خیلی شارژ دزدی فروخته همرو هم انداخته تو دردسر . اون فردین اسمعیلی که باین سهیل قهرمانی همدست بوده حتما باید زود دستگیر بشن وگرنه خیلیا دیگه رو هم بیچاره میکنن الکی الکی

mikroooob20

Registered User
لایک‌ها
25
سلام.
منم ۶ ملیون تو یه شب از این دوستمون خرید کرده بودم البته یکی ، دو روز بعد از طریق یکی از دوستان متوجه شدم که شارژ ها دزدی هستن و به خودشون هم گفتم که از روش فیشینگ طرفش داره کارت های مردم رو هک میکنه و دلیل اینی که اخر شب هم انتقال میده همینه که طرف خواب باشه متوجه نشه از کارتش داره پول برداشت میشه. خود این بنده خدا هم اولش ترسید ولی گفت خیلی وقته با اون طرف کار میکنه و مشکلی نیست. منم بهشون گفتم که همه چت ها و مدارک رو اسکرین داشته باشه چون بزودی سروکاره هممون با فتاس. البته خودم هم از تمامی چت هام باهاشون اسکرین گرفتم برای همچین روزی.
فعلا فقط باید فتا رو قانع کرد که ما بی خبر بودیم و بابت شارژی که دریافت کردیم پول واریز شده هرچند با تخفیف بوده باشه و از مدیران انجمن هم میخام این تاپیک رو فعلا بالا سنجاق کنن چون میزان کلاه برداری شده سنگین بوده و چه بسا پای سایت هم گیر باشه

hamed14365

Registered User
لایک‌ها
242
سلام.
منم ۶ ملیون تو یه شب از این دوستمون خرید کرده بودم البته یکی ، دو روز بعد از طریق یکی از دوستان متوجه شدم که شارژ ها دزدی هستن و به خودشون هم گفتم که از روش فیشینگ طرفش داره کارت های مردم رو هک میکنه و دلیل اینی که اخر شب هم انتقال میده همینه که طرف خواب باشه متوجه نشه از کارتش داره پول برداشت میشه. خود این بنده خدا هم اولش ترسید ولی گفت خیلی وقته با اون طرف کار میکنه و مشکلی نیست. منم بهشون گفتم که همه چت ها و مدارک رو اسکرین داشته باشه چون بزودی سروکاره هممون با فتاس. البته خودم هم از تمامی چت هام باهاشون اسکرین گرفتم برای همچین روزی.
فعلا فقط باید فتا رو قانع کرد که ما بی خبر بودیم و بابت شارژی که دریافت کردیم پول واریز شده هرچند با تخفیف بوده باشه و از مدیران انجمن هم میخام این تاپیک رو فعلا بالا سنجاق کنن چون میزان کلاه برداری شده سنگین بوده و چه بسا پای سایت هم گیر باشه
دقیقا من هم اسکرین دارم و گفتم که این شارژا مشکلی نداشته باشه یوقت .
چون امتیازشم بالا بود و خیلی وقت بود میفروخت اینجا .ما از کجا بدونیم اخه که چنین مشکلی داره این عوضی
فقط خواهشا هرچی مدرک دارید نگه دارید که این دوتا عوضی و گیر بندازیم ازما رفع اتهام بشه و به پولمون برسیم چون هرچی خرید داشتیم و باید پس بدیم به فتا

tearsky

Registered User
لایک‌ها
53
سلاطین شارژ همه درگیر شدین که دوستان!
تعجب میکنم شماها که دیگه خودتون نبض بازارین, چطور ازین پاپتی ها رودست خوردین...
بازم ممنون از استارتر که سریع اطلاع دادن و مانع بدبختی بقیه شدن, بااون درصد تخفیف منم بودم طمع میکردم...

imanspeed

Registered User
لایک‌ها
104
بازم ممنون از استارتر که سریع اطلاع دادن و مانع بدبختی بقیه شدن, بااون درصد تخفیف منم بودم طمع میکردم...
بله دوست عزیز من زود اطلاع دادم ک دیگران مث ما گیر نیفتت الانم ک امتیاز منفی بهم داده این دزدا کثیف

hamed14365

Registered User
لایک‌ها
242
این دو نفر تماما میدونستند چجوری وارد عمل شدن که مثلا گیر نکنن. همه نقشه هارو کشیده بودن.
به زودی گیر میوفتن. حساب فردین اسمعیلی که مسدود شده اون فروشنده دزد سهیل قهرمانی هم گیر میکنه این روزا

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
همیشه اینقدر پروسه شکایت و رسیدگی طول میکشه که طرف در ره بره تو مملکت ما

hamed14365

Registered User
لایک‌ها
242
همیشه اینقدر پروسه شکایت و رسیدگی طول میکشه که طرف در ره بره تو مملکت ما
دیروز اومده میگه من یک ماهه اینجا چیزی نفروختم اصلا انلاین نشدم . بعد که تایپیک فروش شارژ دزدیش و اوردن بالا دیگه غیبش زد
میگیرنش بالاخره نمیتونه تا اخر عمرش حساب بانکیش مسدود بشه که

SKY HD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
اینجوری که دیگه نمیشه از کسی شارژ خرید الان تاپیک هست بالا سی درصد و بیست درصد تخفیف میدن یعنی همه کلاهبردارن؟:D

imanspeed

Registered User
لایک‌ها
104
اینجوری که دیگه نمیشه از کسی شارژ خرید الان تاپیک هست بالا سی درصد و بیست درصد تخفیف میدن یعنی همه کلاهبردارن؟:D
فعلا کار نمیشه کرد تا این دزدو بگیریم سهیل خیلیارو بدبخت کرده دزده کثیف

hamed14365

Registered User
لایک‌ها
242
خدا میدونه ولی نخرید بخدا. اصلا برا خودتون دردسر درست نکنید الکی الکی . چون منبعشون مشخص نیست ناخواسته وارد یه بازی کثیف کلاهبرداری میشید

SKY HD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
بله دوست عزیز من زود اطلاع دادم ک دیگران مث ما گیر نیفتت الانم ک امتیاز منفی بهم داده این دزدا کثیف
من الان تراکنشامو میدیدم اخرین بار ۷/۱۰/۹۷ از شما بسته خریدم یعنی ممکنه سیم کارت منم مسدود بشه؟

n-95

Registered User
لایک‌ها
176
من الان تراکنشامو میدیدم اخرین بار ۷/۱۰/۹۷ از شما بسته خریدم یعنی ممکنه سیم کارت منم مسدود بشه؟

احتمالش خیلی کمه. و اینکه برای شارژ مستقیم گیر میدن ب بسته نت اگر فتا گیر بده که خیلی وقت گیره.

مثلا کسی خطش با این شارژ دزدی . 5 میلیون شارژ شده بعد برای 300 نفر بسته نت زده.
فکر نمیکنم فتا بره دنبال 300 نفر! همون کسی که 5 میلیون خطش شارژ شده میگیرع تمام!

n-95

Registered User
لایک‌ها
176
داداش بزار امتیاز منفی بده هر چی دلش میخواد
از دیروز که پستای دزدیش اومد بالا پاک کرده بود دیگه غیبش زد . فقط رفیق حتما باید شکایت کنی با مدارکی که داری . این اقا به خیلی شارژ دزدی فروخته همرو هم انداخته تو دردسر . اون فردین اسمعیلی که باین سهیل قهرمانی همدست بوده حتما باید زود دستگیر بشن وگرنه خیلیا دیگه رو هم بیچاره میکنن الکی الکی
اون فردین یک دوماه میشه دلیت زد mrholmes بود

hamed14365

Registered User
لایک‌ها
242
اون فردین یک دوماه میشه دلیت زد mrholmes بود
نه این سهیل تا دو روز پیش داشت میفروخت بعد اومد پاک کرد تایپیک 35 درصدشو که بگه من نبودم.
با روداری و نفهمی میگه من یکماهه انلاین نشدم اینجا
دیگه تایپیکاشو اوردن بالا در رفت کلا

بالا