برگزیده های پرشین تولز

چای لاغری دکتر سینا ؟ ؟؟ عمل یا فقط تبلیقات تجاری ؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
هه هه . چای لاغری دکتر سینا . مثل کرم دکتر ژیلا و موبر دکتر ویت میمونه . نخور برادر . من به شدت با خوردن دارو برای لاغری مخالفم . بجاش از برنامه سایت about.com پیشنهاد میکنم استفاده کنی که هم مجبوئرت میکنه سالم زندگی کن و هم لاغرت میکنه .

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
تناسب اندام = تغذیه علمی و درست + ورزش و فعالیت بدنی
چای سبز میتونه جزوی از یه تغذیه خوب باشه، ولی به تنهایی نمیتونه شمارو لاغر کنه

RAHVAR

Registered User
لایک‌ها
453
دوستان برا لاغری میتونن از دم نوش های گیاهی لاغری و پودر 15 گیاه لاغری استفاده بکنن که دریک دوره استفاده اثراتشو خواهند دید و هر کسی که خریده ازش راضی بوده

DSC00339.JPG

جهت خرید پ خ بدید یا به این تاپیک مراجعه کنید

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172

فمارا

Registered User
لایک‌ها
1,418
فک کنم پروپاگاندا به فعالیتهای تبلیغاتی دولت یا تبلیغاتی که به سیاست و دولت مربوط بشه میگن
چای دوکتور سینا ادورتایزه
فکر نکنید مطمئن باشید!;)
پروپاگاندا صرفا به سیاست مربوطه منم محض تمثیل گفتم وگرنه پروپاگاندا با تبلیغات کاذب در مورد چای نسبتی نداره

Discover.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان عزیز، موضوعی که مطالعه کردم در این تاپیک رو خواستم یه توضیحات مفید اضافه کنم،

ببینید کسی که سرما میخوره چی کار میکنه؟
- میره دکتر، دکتر بهش دارو تجویز میکنه و میگه استراحت کن...
* شخص میاد داروهاش رو میخوره، استراحت میکنه و برای اینکه سریعتر خوب بشه غذاهای مقوی مثل سوپ یا دوش آب گرم هم میگیره.

چاقی یه بیماری هستش، اول باید اینو قبول کنیم!
شخص چاق صرفا با رعایت تغذیه لاغر نمیشه... و ممکنه با عدم رعایت مجدداً این بیماری برگرده، همانطور هم که میدونید چاقی از ام الامراض هستش، یعنی موجب بیماری های قلبی، بیماری دیابت و ... میشه.

در بازار انواع چای و دمنوش موجود هستش، که من اسامی شون رو نمیبرم و شما هم بسیار شنیدین
اما من بعنوان یه محقق در این حوزه چندتا مطلب بود در خصوص چای لاغری دکتر سینا که باید خدمتتون عرض کنم:

1- تنها فرآورده دارویی، دقت بفرمایید «فرآورده دارویی» مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور «چای لاغری دکتر سینا» هستش!
2- این محصول بر خلاف چای و دمنوش و ... در پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی بعنوان یک دارو ساخته و تولید میشه نه یک چای عطری یا چای سبز با مجوز بسته بندی بهداشتی!
3- این فرآورده دارای مجوز از سازمان غذا داروی ایران یا همون FDA هستش.
4- بر اساس این فرآورده بسیاری از سودجویان در صدد هستن تا با اسامی مختلف و مشابه اقدام به عوام فریبی و ... نمایند، توضیح اینکه بسیاری از این کارگاهها و مکان های زیر زمینی طی سالهای اخیر توسط شکایات بعمول آمده و پیگیری های وزارت بهداشت و درمان، پلمپ شده و صاحبان آن مورد پیگرد قانونی هستند.
5- قیمت این فرآورده برای یک فرد بیمار بسیار مناسب می باشد و همچنین هر شخص نسبت به میزان چاقی و چربی موجود بایستی طول درمان طی نمایید.

** حال به این موضوع برمیگردیم که چرا باید «چای لاغری دکتر سینا مصرف کنیم»؟
همانطور که در سایت رسمی این محصول به آدرس http://sina-tea.com نوشته شده است، این محصول با افزایش میزان متابولیسم (یعنی سوخت و ساز) موجب چربی سوزی میشه و کمک میکنه که وزن و چربی های اضافی کاهش پیدا کنه.
با توجه به توضیحات ذکر شده، فرد بیمار علاوه بر رعایت **** و ورزش بایستی برای رسیدن به تعادل و عدم برگشت پذیری از یک محصول طبیعی بدون عوارضی مثل «چای لاغری دکتر سینا» استفاده کنه.

امیدوارم توضیحات ذکر شده شبهه های عزیزان رو برطرف نموده باشه.
شاد و سلامت و تندرست باشید.

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
قبل از خواب این نوشیدنی را بنوشید و صبح روی ترازو بروید. نتیجه حیرات‌آور است!

دوست دارید نوشیدنی به شما معرفی کنیم که بدون آنکه کاری انجام دهید تنها با لم دادن و کتاب خواندن شما را لاغر کند؟

تحقیقات علمی ثابت کرده عسل و دارچین در کنار هم می‌تواند متابولیسم را افزایش داده و به کاهش وزن کمک کند. برای تهیه

این نوشیدنی شما به ۲ قاشق چایخوری عسل، یک قاشق چایخوری دارچین و ۲۵۰ میلی‌لیتر آب نیاز دارید. نکته مهم این است

که همیشه عسل دو برابر دارچین باشد. برای تهیه، آب جوش روی دارچین بریزید و اجازه بدهید تا دم بکشد و بعد سرد شود.

بعد عسل را اضافه کنید. نیمی از نوشیدنی را قبل از خواب و نیمی را صبح ناشتا مصرف کنید. این نوشیدنی تنها زمانی اثر

می‌کند که معده خالی باشد.

البته این رو بگم که چربی سوزی یک مسئله است و مسئله دیگه حجم عضلانی، یعنی شما لاغر باشید و حجم عضلانی نداشته

باشید در انجام کارها دچار مشکل میشید و با بلند کردن یک پلاستیک میوه یا کیسه برنج کمرتون و دست و پاهاتون درد میگیره

پس لاغری بدون عضله بخصوص برای آقایان ارزش زیادی ندارد.

Last edited:

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
سلام
دوستان عزیز، موضوعی که مطالعه کردم در این تاپیک رو خواستم یه توضیحات مفید اضافه کنم،

ببینید کسی که سرما میخوره چی کار میکنه؟
- میره دکتر، دکتر بهش دارو تجویز میکنه و میگه استراحت کن...
* شخص میاد داروهاش رو میخوره، استراحت میکنه و برای اینکه سریعتر خوب بشه غذاهای مقوی مثل سوپ یا دوش آب گرم هم میگیره.

چاقی یه بیماری هستش، اول باید اینو قبول کنیم!
شخص چاق صرفا با رعایت تغذیه لاغر نمیشه... و ممکنه با عدم رعایت مجدداً این بیماری برگرده، همانطور هم که میدونید چاقی از ام الامراض هستش، یعنی موجب بیماری های قلبی، بیماری دیابت و ... میشه.

در بازار انواع چای و دمنوش موجود هستش، که من اسامی شون رو نمیبرم و شما هم بسیار شنیدین
اما من بعنوان یه محقق در این حوزه چندتا مطلب بود در خصوص چای لاغری دکتر سینا که باید خدمتتون عرض کنم:

1- تنها فرآورده دارویی، دقت بفرمایید «فرآورده دارویی» مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور «چای لاغری دکتر سینا» هستش!
2- این محصول بر خلاف چای و دمنوش و ... در پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی بعنوان یک دارو ساخته و تولید میشه نه یک چای عطری یا چای سبز با مجوز بسته بندی بهداشتی!
3- این فرآورده دارای مجوز از سازمان غذا داروی ایران یا همون FDA هستش.
4- بر اساس این فرآورده بسیاری از سودجویان در صدد هستن تا با اسامی مختلف و مشابه اقدام به عوام فریبی و ... نمایند، توضیح اینکه بسیاری از این کارگاهها و مکان های زیر زمینی طی سالهای اخیر توسط شکایات بعمول آمده و پیگیری های وزارت بهداشت و درمان، پلمپ شده و صاحبان آن مورد پیگرد قانونی هستند.
5- قیمت این فرآورده برای یک فرد بیمار بسیار مناسب می باشد و همچنین هر شخص نسبت به میزان چاقی و چربی موجود بایستی طول درمان طی نمایید.

** حال به این موضوع برمیگردیم که چرا باید «چای لاغری دکتر سینا مصرف کنیم»؟
همانطور که در سایت رسمی این محصول به آدرس http://sina-tea.com نوشته شده است، این محصول با افزایش میزان متابولیسم (یعنی سوخت و ساز) موجب چربی سوزی میشه و کمک میکنه که وزن و چربی های اضافی کاهش پیدا کنه.
با توجه به توضیحات ذکر شده، فرد بیمار علاوه بر رعایت **** و ورزش بایستی برای رسیدن به تعادل و عدم برگشت پذیری از یک محصول طبیعی بدون عوارضی مثل «چای لاغری دکتر سینا» استفاده کنه.

امیدوارم توضیحات ذکر شده شبهه های عزیزان رو برطرف نموده باشه.
شاد و سلامت و تندرست باشید.
ببخشید نوشتید که این فرآورده دارای مجوز از سازمان غذا داروی ایران یا همون FDA هستش.

تا اونجایی که من میدونم و در گوگل جستجو کردم FDA میشه سازمان غذا و دارو آمریکا و با استناد به

ویکی پدیا اداره مواد غذایی و دارویی ایالات متحده آمریکا مشهور به اف‌دی‌اِی یکی از نهادهای وابسته

به وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده آمریکا می‌باشد.

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
چای سبز را در قوری دم کنید, بریده های نازک پرتقال یک قاشق چایخوری زنجبیل رنده شده, دو چوب دارچین

به آن اضافه و بگذارید تا 30 دقیقه بجوشد.

با خوردن روزی 2 لیوان از این دمنوش در عرض 14 روز از شر چربیهای دور و شکم و پهلو خلاص شوید.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,994
بالا