برگزیده های پرشین تولز

چت آنلاین کاربران - آزمایشی

نظر شما در مورد چت آنلاین کاربران چیست؟

• همیشه منتظرش بودم

Votes: 44 42.7%
  • رو اعصابه برش دارین

Votes: 30 29.1%
  • برام مهم نیست

Votes: 20 19.4%
  • چت آنلاین دیگه چیه

Votes: 9 8.7%

• Total voters
    103
وضعیت
موضوع بسته شده است.

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
خب من به جای اینکه نظرسنجی را عوض کنم، یک مقداری امکانات را تغییر دادم. کاربران می توانند در صفحه تنظیمات کنترل پنل خودشون این سیستم chat را فعال یا غیر فعال کنند.
در قسمت Settings and Options و زیر بخش Edit Options در انتهای صفحه گزینه ای برای فعال/غیر فعال کردن چت خواهید دید.
دقیقا در انتهای این صفحه
آواتارت هم اگر عوض کنی عالی میشه

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
آقا شدیدا ممنون . کلآ مسدودش کردیم . عجب چیز مسخره ای بود خداییش

//

امضای شرط بندی هست این :

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خب من به جای اینکه نظرسنجی را عوض کنم، یک مقداری امکانات را تغییر دادم. کاربران می توانند در صفحه تنظیمات کنترل پنل خودشون این سیستم chat را فعال یا غیر فعال کنند.
در قسمت Settings and Options و زیر بخش Edit Options در انتهای صفحه گزینه ای برای فعال/غیر فعال کردن چت خواهید دید.
دقیقا در انتهای این صفحه

بسیار بسیار تشکر !!

//////

IE هم بهترین مرورگر هست !
icon11.gif

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
ممنون بابت امکان حذف....من که حذفش کردم...راحت شدم...

King Cyrus

Registered User
لایک‌ها
21
دقیقا در انتهای این صفحه

درود و سپاس فراوان برای افزودن امکان غیرفعال نمودن این گزینه.

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
یکی منو تو محیط چت دعوت کنه چون من الان سه تا فرندلیست دارم دو تاشون که چند وقتیه نیومدن یکیشونم که مایکل باشه همیشه اینویزیبل هست حالا چجوری من برم تو چت؟

Inspiring

Registered User
لایک‌ها
4
به نظر من کار کردن با مرورگر IE کلا اشتباست ... نفرت دارم ازش.. خودش خود به خود سرعت رو میاره پایین :lol::lol:

منم ازش متنفرم چیز مزخرفیه در کل:wacko:
ولی همیشه که پای کامی خودم نمیشم بیام پی تی
حمید بودی درسته؟

به هرحال از امکان حذفش ممنون

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
ابزار فوق العاده ایه. اینجا هم بوی فیس بوک رو می ده!
فقط اگه می شه بی زحمت وقتشو بیشتر کنید :D

mehdi592

Registered User
لایک‌ها
6
به نطر من خیلی رو اعصاب راه میره

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
خوب مرورگر اپرا رو بعد از مدت کمی دچار ایراد می کنه به این شکل که موقع ریفرش یه پیج از فروم مرورگر قفل می کنه و باید از تسک منیجر اند تسکش کرد و دوباره بازش کرد. نمودار PF Usage توی تسک منیجر در مرورگر اپرا (و با ثابت در نظر گرفتن برنامه های ران شده) موقعی که ارور مربوطه اتفاق می افته روی 1.21 گیگابایت ثابت بود.

توی فایرفاکس هم یکی از ایرادات خود مرورگر اشکال مشابهی رو ایجاد می کنه. فایرفاکس رو زیاد نمی شه باز نگه داشت، چون گویا تب های مربوطه هربار که بسته می شن فقط ظاهری بسته می شن و در حافظه ی موقت همچنان باز هستن. لذا خود اف اف بعد از مدتی کند می شه. حالا با ایجاد شدن این سیستم این مشکل به شدت نمود بارزتری پیدا می کنه. یعنی به سرعت همون منوی Page File usage افزایش پیدا می کنه و به حد 1.71 گیگابایت می رسه. (هر چند که مرورگر عملا ارور نمی ده، اما به شدت کند می شه و سیستم رو هم کند می کنه).

در هر صورت این سیستم عملا برای من و با اون مرورگرها قابل استفاده نبود. البته من به شخصه از آی ای استفاده نمی کنم (چند سالی می شه به سطل زباله فرستادمش!
icon10.gif
) و ممکن هست با کروم یا مرورگر دیگه ای درست باشه.

AShTeiani

Registered User
لایک‌ها
107
سلام
مدیران عزیز اگر بتونین بدون مشکل راه اندازی کنین ، موافقم .
امکان بسیار جالب و مفیدی هست.
با تشکر

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
خوب مرورگر اپرا رو بعد از مدت کمی دچار ایراد می کنه به این شکل که موقع ریفرش یه پیج از فروم مرورگر قفل می کنه و باید از تسک منیجر اند تسکش کرد و دوباره بازش کرد. نمودار PF Usage توی تسک منیجر در مرورگر اپرا (و با ثابت در نظر گرفتن برنامه های ران شده) موقعی که ارور مربوطه اتفاق می افته روی 1.21 گیگابایت ثابت بود.

توی فایرفاکس هم یکی از ایرادات خود مرورگر اشکال مشابهی رو ایجاد می کنه. فایرفاکس رو زیاد نمی شه باز نگه داشت، چون گویا تب های مربوطه هربار که بسته می شن فقط ظاهری بسته می شن و در حافظه ی موقت همچنان باز هستن. لذا خود اف اف بعد از مدتی کند می شه. حالا با ایجاد شدن این سیستم این مشکل به شدت نمود بارزتری پیدا می کنه. یعنی به سرعت همون منوی Page File usage افزایش پیدا می کنه و به حد 1.71 گیگابایت می رسه. (هر چند که مرورگر عملا ارور نمی ده، اما به شدت کند می شه و سیستم رو هم کند می کنه).

در هر صورت این سیستم عملا برای من و با اون مرورگرها قابل استفاده نبود. البته من به شخصه از آی ای استفاده نمی کنم (چند سالی می شه به سطل زباله فرستادمش!
icon10.gif
) و ممکن هست با کروم یا مرورگر دیگه ای درست باشه.

دقیقا منم که اولش دیدم با اوپرا مشکلی نداره راضی بودم. ولی بعدا دیدم یهو اوپرا ارور میده باید کلا ببندیش

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
ببخشید واسه آف تاپیک
ولی چرا opera ? وقتی سرور و سالار همه مرورگرا یعنی Firefox هست ؟

Fearless

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
39
لطفا برش دارین چون واقعا رو اعصابه!! هم سرعت دان صفحات رو برا من پایین آورده هم یه حالت پرشی داره که وقتی صفحه رو بالا پایین میکنم این پرش بوجود میاد. به نظر من در کل یه چیز اضافست چون چیزی که زیاده الان یاهو مسنجر ه و هرکی بخواد چت کنه با همون دوستان مشخص میتونه به راحتی این کارو انجام بده. در کل کسی که فروم میاد هدفش چیز دیگریست نه چت کردن!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
حمید بودی درسته؟

آره درسته :D

لطفا برش دارین چون واقعا رو اعصابه!! هم سرعت دان صفحات رو برا من پایین آورده هم یه حالت پرشی داره که وقتی صفحه رو بالا پایین میکنم این پرش بوجود میاد. به نظر من در کل یه چیز اضافست چون چیزی که زیاده الان یاهو مسنجر ه و هرکی بخواد چت کنه با همون دوستان مشخص میتونه به راحتی این کارو انجام بده. در کل کسی که فروم میاد هدفش چیز دیگریست نه چت کردن!

بنا به درخواست بخشی از کاربران، می توانید در صفحه تنظیمات کنترل پنل این سیستم chat را فعال یا غیر فعال کنید.
دقیقا در انتهای این صفحه

Fear Less , Hope more :D

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
تقریبا میشه گفت همیشه منتظرش بودم! هیچ مشکل خاصی هم احساس نکردم. نه کم شدن سرعت نه چیز دیگه‎ای...

دوک جان مطمئن هستی این مشکل به خاطر اینه؟ چون من روی دسکاپم که رمش یک گیگ هست و لپتاپ که رمش 4 گیگ هست افزایش نامعقول فضای رم رو بعد از حدود نیم ساعت استفاده ندیدم...

پیشنهاد من هم فایرفاکس یا کروم است. البته میگن IE9 حرفهایی برای گفتن داره ولی هنوز منتشر نشده.
شایعه‎ست آقا! شما دیگه چرا!
icon10.gif

IE هم بهترین مرورگر هست !
icon11.gif
جا داشت اینجا از یه اسمایل اف دار استفاده میکردیم!
icon11.gif

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105

دوک جان مطمئن هستی این مشکل به خاطر اینه؟ چون من روی دسکاپم که رمش یک گیگ هست و لپتاپ که رمش 4 گیگ هست افزایش نامعقول فضای رم رو بعد از حدود نیم ساعت استفاده ندیدم...

آره برادر،
من منظورم بیش از 1 روز باز نگه داشتنش به خاطر یه سری تب های مهمه!
icon10.gif
البته این موضوع بسته به این هم هست که چه Tabهایی باز و بسته می شه و تا چه حد سنگین هستن این صفحات.
من خودم با فایرفاکس بیشتر کار می کردم تا قبل این، الانم باز با اف اف اومدم. ولی کلا چون قبلا اوپرایی بودم، الانم گفتم یه دور دیگه به اون مهاجرت کنم. هر چند البته ابزار تایپ توی فایرفاکس بهتر هست.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
نه به خاطر سیستم چت ولی کلا پیشنهاد می کنم که هر چند ساعت یک بار مثلا روزی یک یا دو بار کل browser را ببندید و دوباره باز کنید. متاسفانه غیر از کروم که برای هر تب یک process جدا تعریف می کند، مابقی مشکل خوردن رم را دارند.

در مورد فلسفه سیستم چت، هدف ارتباط بهتر کاربران بوده (جایگزین مناسبی برای pm در حالتهایی که هر دو طرف آنلاین هستند)

باز هم تکرار می کنم که در پروفایل کاربری می توانید این گزینه را فعال یا غیر فعال کنید.

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
نه به خاطر سیستم چت ولی کلا پیشنهاد می کنم که هر چند ساعت یک بار مثلا روزی یک یا دو بار کل browser را ببندید و دوباره باز کنید. متاسفانه غیر از کروم که برای هر تب یک process جدا تعریف می کند، مابقی مشکل خوردن رم را دارند.

در مورد فلسفه سیستم چت، هدف ارتباط بهتر کاربران بوده (جایگزین مناسبی برای pm در حالتهایی که هر دو طرف آنلاین هستند)

باز هم تکرار می کنم که در پروفایل کاربری می توانید این گزینه را فعال یا غیر فعال کنید.
درسته، با کروم اصلا مشکلی وجود نداره و سرعت مثل قبل هستش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا