برگزیده های پرشین تولز

چرا استادا با ازدواج و کار کردن دانشجو مخالفن؟!

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
چون شعور ندارند

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
استاد واژه ی خیلی بزرگی محسوب میشه و درخور لیاقت خیلی از مدرسین دانشگاه نیست!
هر فردی هم متسفانه جدیدا بر اساس اون جایگاهی که داره و تجارب شخصیتی و درد و رنج هایی که کشیده و مسیر بدبختی یا خوشبختی که طی کرده میاد بر اساس احساس خودش مطلب عقیدتی خودشو منتقل میکنه تا مطلب منطقی!
اینه که یکسری به اصطلاح اساتید طرفدار حقوق زنان شدن، یکسری اساتید طرفدار حقوق کار، یکسری هم طرفدار حقوق مرد! هرکسی کلا بر اساس نوع رفتارش با زن یا شوهرش تو خونه یا دعوای شب قبلشون میاد اظهار فضل میکنه هر جلسه!

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
معمولا ازدواج تو دوره دکتری منفی تلقی میشه. دلیلشم واضح هست. شما فرض کن می خواهی از روی شکافی (دوره دکتری) بپری، اگه متاهل باشی باید همسرت رو هم بندازی رو کولت و اون وقت اینجوری بپری از روی اون شکاف :D

lolmol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
معمولا ازدواج تو دوره دکتری منفی تلقی میشه. دلیلشم واضح هست. شما فرض کن می خواهی از روی شکافی (دوره دکتری) بپری، اگه متاهل باشی باید همسرت رو هم بندازی رو کولت و اون وقت اینجوری بپری از روی اون شکاف :D
موافق نیستم. اتفاقا دکترا معمولا تو سنی رخ میده که دیگه نیاز داری تشکیل زندگی داده باشی! فرض کن بدون داشتن زندگی وارد دوره دکترا شی، اون وقت دیگه بعد گرفتن مدرک حداقل ۳۳-۳۴ رو داری! دیگه پس کی ازدواج کنی؟! با کی و چه سن و سالی ازدواج کنی؟!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,989
اگه دانشگاه بری سربازی هم باید بری و بیشتر خودتو انداختی تو منجلاب
من اگه برگردم به گذشته هیچ وقت سراغ دانشگاه * سربازی * خانواده نمیرم
تمام این ها برنامه ریزی شده
سیاستشون هست که طرف تا 30 سالگی چیزی نشه

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
ازدواج، خوب است. تجربه اش کنید چه دانشجو باشید چه نباشید!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,989

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
بدون بچه باشه خوبه
بستگی به دیدگاه و روحیات زوجین داره. حس پدر بودن یا مادر بودن یک حس فوق العاده است. فقط باید تجربه اش کنی. زندگی بدون بچه شاید در اوایل ازدواج برای زوج ها حس آزادی بیشتری را بدهد ولی وقتی سنشون میره بالا بشدت پیشیمون میشن از اینکه چرا بچه ندارن. دیدم که میگم

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
بستگی به دیدگاه و روحیات زوجین داره. حس پدر بودن یا مادر بودن یک حس فوق العاده است. فقط باید تجربه اش کنی. زندگی بدون بچه شاید در اوایل ازدواج برای زوج ها حس آزادی بیشتری را بدهد ولی وقتی سنشون میره بالا بشدت پیشیمون میشن از اینکه چرا بچه ندارن. دیدم که میگم
با توجه به وضعیت مملکت بچه داشتن هیچ حسی جز استرس، و ترس از آینده بچه تو این خراب شده نداره
بخاطر تجربه یه حس نمیام زندگی یکی دیگه رو بدبخت کنم که قرار تو این جهنم زندگی کنه

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
با توجه به وضعیت مملکت بچه داشتن هیچ حسی جز استرس، و ترس از آینده بچه تو این خراب شده نداره
بخاطر تجربه یه حس نمیام زندگی یکی دیگه رو بدبخت کنم که قرار تو این جهنم زندگی کنه
اگر همه افکار تو را داشته باشند که نسل بشر منقرض میشه

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
ازدواج در هر شکل و صورتی بد زشت و قبیح است به شدت با امر ازدواج و تشکیل خانواده شدیدا مخالفم و کاری عبس و بیهوده میدونم . ازدواج خط قرمز من هست .

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,989
برای افراد مرفح و قشر پولدار خوبه - کسی که پول نداره از خودش هم نمیتونه دفاع کنه میخواد پول درآوردن یاد اون بچه بده؟ امنیت جانی و مالی اش را تامین کنه؟!
یا مثل کله گوسفند راهی مدرسه و دانشگاه و سربازی بی خاصیت کنه و شغلش هم بردگی و پاچه خواری توی این اداره جات ها؟!

Last edited:

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
ازدواج در هر شکل و صورتی بد زشت و قبیح است به شدت با امر ازدواج و تشکیل خانواده شدیدا مخالفم و کاری عبس و بیهوده میدونم . ازدواج خط قرمز من هست .
باشه

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
برای افراد مرفح و قشر پولدار خوبه - کسی که پول نداره از خودش هم نمیتونه دفاع کنه میخواد پول درآوردن یاد اون بچه بده؟ امنیت جانی و مالی اش را تامین کنه؟!
یا مثل کله گوسفند راهی مدرسه و دانشگاه و سربازی بی خاصیت کنه و شغلش هم بردی و پاچه خواری توی این اداره جات ها؟!
باشه

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
حالا دقیق یادم نیست ولی تعداد کروموزوم y از 25.000 واحد رسیده به 50 و این داره هی کمتر و کمتر میشه یعنی در آینده جنس نری وجود نخواهد داشت و می رسیم به مرحله ولد بی والد . یعنی تک جنس خانم بدون نیاز به جنس مخالف خواهد توانست هم جنس خودش رو به دنیا بیاره و این کاملا شدنیه چون یکبار هم اتفاق افتاده و به نظرم نمونه هاش هم در جهان هست . انقراض مردها حتما اتفاق خواهد افتاد .

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
ایران رو به نسل بشر ربط دادی؟الان 80 میلیون واسه کشوری که شرایط جنگ زده ها رو داره زیاد از حد هم هست،تازه منم گفتم با توجه به شرایط فعلی ! نگفتم که کاملا مخالفم
احتمالا شما جز ژن خوب هستید یا دارید تو رویا زندگی میکنید،من بچه داشته باشم چند سال دیگه اون بچه بزرگ میشه و آینده ای جلوشه که تماما سیاه هست و با هیچ فیلتری نمیشه این کشور رو زیبا دید

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
ایران رو به نسل بشر ربط دادی؟الان 80 میلیون واسه کشوری که شرایط جنگ زده ها رو داره زیاد از حد هم هست،تازه منم گفتم با توجه به شرایط فعلی ! نگفتم که کاملا مخالفم
احتمالا شما جز ژن خوب هستید یا دارید تو رویا زندگی میکنید،من بچه داشته باشم چند سال دیگه اون بچه بزرگ میشه و آینده ای جلوشه که تماما سیاه هست و با هیچ فیلتری نمیشه این کشور رو زیبا دید
باشه عزیز. بحثی با شما ندارم.

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
بالا