برگزیده های پرشین تولز

چرا انجمن دکمه تشکر نداره؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من هم اینو می دونم!! نوشته من جنبه شوخی داشت!!

اتفاقا اگر کمی دقت می کردید متن من بیشتر جنبه همگانی داشت و مخصوصا جواب این تاپیک بود که مفهوم این تشکر بیشتر مشخص بشه !

شما با روش کوت کردنتون(سانسور!!)
کلا مطلب رو پیچوندین!!!

کدوم مطلب رو پیچوندم؟؟من تو نقل قول فقط غلط املایی شما رو تصحیح کردم !!

EAlireza50141

Registered User
لایک‌ها
125
دکمه به اصطلاح تشکر چیزی نیست به جز یک سربار برای سرور

اصلا هم چیزی نیست که واجب باشه !!

اگر کسی جوابی میده بخاطر تشکر ازش نیست !

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا یک voting بزارین ببینین چند درصد میگن بزاریم چقدر میگن نزاریم؟؟؟

sub

Registered User
لایک‌ها
1
به شخصه نمی دونم زدن یه پست مگه چند کیلوبایت می خواد حجم دیتابیس رو پر کنه !!
/QUOTE]
این تنها کاربرد دکمه تشکر نیست. اما دکمه تشکر کمتر باعث کاهش حجم دیتابیس میشه و بیشتر تعداد درخواست‌هایی که به دیتابیس داده میشه رو کاهش میده و باعث میشه که صفحات کمتری بارگذاری بشند. البته اگه کد‌های اون درست نوشته بشند.
البته ماشالله تو فروم های فارسی زبان این تنکس خیلی بد جا افتاده و بیشتر جنبه زوری شده !!! یوزره یه چیزی می خواد بنویسه بالا و پایین تاپیکش می نویسه "تشکر فراموش نشه " !!!!!!
برای این مورد هم میشه یه قانون اضافه کرد که نوشتن این جور چیز‌ها ممنوع باشه.:D
به شخصه خیلی خوشحالم که این فروم هنوز اصالت خودشو حفظ کرده و از این تگ بی ارزش استفاده نمی کنه
اگر شما با سیستم DialUp به اینترنت وصل میشدی و برای پیدا کردن یه مطلب بعدی توی تاپیک مجبور میشدی دو سه صفحه بیخودی رو لود کنی تا به پست مطلب‌دار بعدی برسی، دیگه نمی‌گفتی این دکمه بی‌ارزش هست.:(
دکمه به اصطلاح تشکر چیزی نیست به جز یک سربار برای سرور
اصلا هم چیزی نیست که واجب باشه !!
اگر کسی جوابی میده بخاطر تشکر ازش نیست !
هدف از اضافه کردن دکمه تشکر اینه که پستی که برای تشکر داده میشه، دیگه زده نشه و سرباری برای سرور نیست. البته اگه کدهاش درست نوشته بشند.
بله درسته. اگه آدم جواب میده برای تشکر نیست. مثلاً همین الان که من دارم پست میدم اصلاً برای تشکر این کار رو نمی‌کنم و توقع ندارم که کسی تشکر کنه. ولی اگه یه کسی هم رای من بیاد اینجا اون وقت یه پست میزنه و تشکر میکنه.
تجربه نشون میده که آدم‌ها خودشون دوست دارند تشکر کنند. اگه دوست نداشتند، اون وقت یه پست نمی‌زدند و بگند "ممنون" یا "تشکر" یا "دستت طلا" و ....
بابا یک voting بزارین ببینین چند درصد میگن بزاریم چقدر میگن نزاریم؟؟؟
http://forum.persiantools.com/t57794.html

من نمی‌دونم چرا با اینکه یه تاپیک برای بحث در این مورد هست و من هم خواهش کردم که این تاپیک بسته بشه، بازم این تاپیک باز هست.
دوستان بهتره بحث رو به همون تاپیکی که آدرسش رو گذاشتم منتقل کنید.

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به شخصه نمی دونم زدن یه پست مگه چند کیلوبایت می خواد حجم دیتابیس رو پر کنه !!
/QUOTE]
این تنها کاربرد دکمه تشکر نیست. اما دکمه تشکر کمتر باعث کاهش حجم دیتابیس میشه و بیشتر تعداد درخواست‌هایی که به دیتابیس داده میشه رو کاهش میده و باعث میشه که صفحات کمتری بارگذاری بشند. البته اگه کد‌های اون درست نوشته بشند.

برای این مورد هم میشه یه قانون اضافه کرد که نوشتن این جور چیز‌ها ممنوع باشه.:D

اگر شما با سیستم DialUp به اینترنت وصل میشدی و برای پیدا کردن یه مطلب بعدی توی تاپیک مجبور میشدی دو سه صفحه بیخودی رو لود کنی تا به پست مطلب‌دار بعدی برسی، دیگه نمی‌گفتی این دکمه بی‌ارزش هست.:(

هدف از اضافه کردن دکمه تشکر اینه که پستی که برای تشکر داده میشه، دیگه زده نشه و سرباری برای سرور نیست. البته اگه کدهاش درست نوشته بشند.
بله درسته. اگه آدم جواب میده برای تشکر نیست. مثلاً همین الان که من دارم پست میدم اصلاً برای تشکر این کار رو نمی‌کنم و توقع ندارم که کسی تشکر کنه. ولی اگه یه کسی هم رای من بیاد اینجا اون وقت یه پست میزنه و تشکر میکنه.
تجربه نشون میده که آدم‌ها خودشون دوست دارند تشکر کنند. اگه دوست نداشتند، اون وقت یه پست نمی‌زدند و بگند "ممنون" یا "تشکر" یا "دستت طلا" و ....

http://forum.persiantools.com/t57794.html

من نمی‌دونم چرا با اینکه یه تاپیک برای بحث در این مورد هست و من هم خواهش کردم که این تاپیک بسته بشه، بازم این تاپیک باز هست.
دوستان بهتره بحث رو به همون تاپیکی که آدرسش رو گذاشتم منتقل کنید.
خودت تاپیک رو زدی خودتم شاکی میشی؟:happy:

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
بیهوده چیزی است این تنکس!
همون بهتر که اینجا هنوز آلوده نشده - اما اگر آلوده شد استفاده میکنیم!

monjamed

كاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
2

sub

Registered User
لایک‌ها
1

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
اگه سيستم تنكس مشكل داشت تو فرومهاي معتبر خارجي بكار نميرفت!بنظر من مشكل از ماست(من)كه فرق تشكر كردن و پاچه خواري و ...ي اينارو نميدونيم!

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از همه کاربران محترم درخواست می کنم که اگر بحثی در این رابطه دارید , همانطور که این دوست عزیزمان اشاره کرده اند , در تاپیک مربوطه که قبلا در این رابطه ایجاد شده , مطلب رو پی گیری کنند .

من پست چند نفر از دوستان را در آن تاپیک quote کرده ام

اگر تمایل به بحث دارید , بفرمایید در همان تاپیک .

در ضمن نکته ای رو خدمت عزیزان یادآوری می کنم ,

اینجا محل گفتگو پیرامون مسائل مربوط به فروم است , محل شلوغ بازی و حل درگیری های شخصی نیست ! لطفا احترام یکدیگر را نگاه دارید .

موضوع ایجاد دکمه تشکر مدتهاست که در این فروم برقرار است . اگر می خواهید که به یک نتیجه واقعی دست پیدا کنیم , در ادامه سعی کنید به جملات یکدیگر احترام بگذارید و از ایجاد پستهای بیهوده خودداری کنید .

اصلا اگر مطلب معتبر و دلیل خاصی ندارید , لازم نیست که چیزی بنویسید .
شاید با مطالعه مطالب دوستان , در ادامه , متوجه موضوع خاصی شدید و آنگاه نظرات خود را بهتر توانستید . . . . .

:happy:
با تشکر .

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
پی شر می گردید؟ تنکس میخوایم چی کار؟
همین تعداد پست هم کلی دردسر درست می کنه. یه عده همش دنبال راه برا زیاد کردنش می گردن.
حال بیایم تنکس هم راه بندازیم اون موقع همون عده دوره میفتن و کاسه گدایی می گیرن دستشون واسه تنکس جمع کردن!

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تنکس بزارید کی چی؟؟؟؟
اومدیم 100000 تا تنکس گرفتید
چی میرسه بهتون؟؟؟؟
....

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پی شر می گردید؟ تنکس میخوایم چی کار؟
همین تعداد پست هم کلی دردسر درست می کنه. یه عده همش دنبال راه برا زیاد کردنش می گردن.
حال بیایم تنکس هم راه بندازیم اون موقع همون عده دوره میفتن و کاسه گدایی می گیرن دستشون واسه تنکس جمع کردن!

واقعا به نکته خوبی اشاره کردی.... اصولا وجود تنکس چیز بیخودیه .... چون چند تا سایت خارجی اومدن این کارو کردن ما فکر میکنیم اگر نباشه کار اشتباهیه

sub

Registered User
لایک‌ها
1
واقعا به نکته خوبی اشاره کردی.... اصولا وجود تنکس چیز بیخودیه .... چون چند تا سایت خارجی اومدن این کارو کردن ما فکر میکنیم اگر نباشه کار اشتباهیه

تا هدف از گذاشتن دکمه تشکر چی باشه.:D

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا هدف از گذاشتن دکمه تشکر چی باشه.:D

حرفتو قبول دارم.... ولی خوب میدونی که به قول بعضی دوستان بعضی ها حد این کارو ندارن{ جنبه:happy:} در ضمن برای تشکر از pm هم میشه استفاده کرد؟!

بالا