برگزیده های پرشین تولز

چرا اينجا بحثي از سيستم هاي بزرگتري مثل كوئيست وebl نیست

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من یک چند وقتی هست که هروز به این قسمت از فروم سر میزنم ولی تا حالا فقط بحث از شرکتهای کوچک و بیشتر کلاه بردار بود و هیچ بحثی از شرکتهایی مثل کوئیست یا ebl نبوده !!!

میخواستم بدونم چرا ! آیا کسی این سیستم ها را نمیشناسه و یا اینکه این سیستم ها برای افرادی که در این فروم فعالیت میکنند ناشنتاخته است .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اينجا بحث درباره کلاهبردارياي بزرگ ممنوعه.
شوخي کردم . چون از نظر قانوني ممنوعه اگه بحثش راه بيوفته ممکنه باعث فيلتر شدن اينجا بشه. ضمنا بحث درباره اين سيستما سودي نداره. فقط دعوا ميشه از نظر اقتصادي کار کاملا چرتو به درد نخوريه ولي خوب خيلي ها بخاطر سودي که ازش گرفتن ازش دفاع ميکنن واسه همين دعوا ميشه

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
به نقل از shervinrv :
اينجا بحث درباره کلاهبردارياي بزرگ ممنوعه.
شوخي کردم . چون از نظر قانوني ممنوعه اگه بحثش راه بيوفته ممکنه باعث فيلتر شدن اينجا بشه. ضمنا بحث درباره اين سيستما سودي نداره. فقط دعوا ميشه از نظر اقتصادي کار کاملا چرتو به درد نخوريه ولي خوب خيلي ها بخاطر سودي که ازش گرفتن ازش دفاع ميکنن واسه همين دعوا ميشه

كاملا تاييد ميشه !

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
آهان !

عجب دليل غير موجهي

اگه ايران بخواهد تو تجارت جهاني عضو باشه بايد فعاليت اين جور شركت ها را بپزيره ! حالا چرا منع كرده .

به نظر من اگه اين شركت ها پول زياد ميگرن خيلي خيلي بهتر از اين سايتهايي هست كه ميري توش پول ميزاري تا دوبرابر بشه و يا سايتهايي كه به خاطر كليك پول ميدن !

در كل بهتره اينجا درباره اين شركتها بحثي نشه چون جو تاپيك مناسب اين شركت ها نيست !
biggrinsmiley.gif

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از mamalionline :
آهان !

عجب دليل غير موجهي

اگه ايران بخواهد تو تجارت جهاني عضو باشه بايد فعاليت اين جور شركت ها را بپزيره ! حالا چرا منع كرده .

به نظر من اگه اين شركت ها پول زياد ميگرن خيلي خيلي بهتر از اين سايتهايي هست كه ميري توش پول ميزاري تا دوبرابر بشه و يا سايتهايي كه به خاطر كليك پول ميدن !

در كل بهتره اينجا درباره اين شركتها بحثي نشه چون جو تاپيك مناسب اين شركت ها نيست !
biggrinsmiley.gif
خيلي ببخشيدا ولي اينارو قاطي تجارت الكترونيك نكنيد . اگه ايران با اينا ميخواد بره تو تجارت جهاني نره بهتره.
خود كشوراي اروپايي آمريكايي اينارو قبول ندارن شما داري حرف از تجارت جهاني ميزني؟
همين كوئست حتما ميدونيد كه تو ايران و اندونزي و چند تا كشور در پيت ديگه عضو ميگيره. حالا نايد چند تا از اين آدم معروفارو مثال بزنيد من خودم سخنراني هاشونم دارم كتاباشونم دارم.

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
عزيز دل برادر :

من نگفتم كه ايران با اينا بره تو تجارت جهاني من تا اونجايي كه ميدونم براي ورود بايد اين دسته از شركت ها را قبول كنه و مانعي براشون ايجاد نكنه !

شما ميدونيد براي چي فعاليت كوئيست را غير قانوني اعلام كردن !

اگه نميدوني بدون كوئيست تنها شركتي بود كه ماليات نميداد چون نبايد هم ميداد ! اقايون مراجع هم از روي بي كاري چندتا فتوا دادن .

در مورد عضوگيري در كشورهاي درپيت بايد بگم كه در اونجا ها هم طرفدار داره ولي رفاه اجتماعي اونا به اندازه اي هست كه دنبال كسب درآمد از اين راه نباشند .

خلاصه همونطوري كه گفتم اين بحث رو بيخيال بشيم بهتره . چون اطلاعات كافي در مورد اين سيستم ها در اين تاپيك موجود نيست

موفق باشيد

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از mamalionline :
عزيز دل برادر :

من نگفتم كه ايران با اينا بره تو تجارت جهاني من تا اونجايي كه ميدونم براي ورود بايد اين دسته از شركت ها را قبول كنه و مانعي براشون ايجاد نكنه !

اگه نميدوني بدون كوئيست تنها شركتي بود كه ماليات نميداد چون نبايد هم ميداد ! اقايون مراجع هم از روي بي كاري چندتا فتوا دادن .

در مورد عضوگيري در كشورهاي درپيت بايد بگم كه در اونجا ها هم طرفدار داره ولي رفاه اجتماعي اونا به اندازه اي هست كه دنبال كسب درآمد از اين راه نباشند .

خلاصه همونطوري كه گفتم اين بحث رو بيخيال بشيم بهتره . چون اطلاعات كافي در مورد اين سيستم ها در اين تاپيك موجود نيست

موفق باشيد
عزيز دلم.
آمريكا و كانادا خودشون فعاليت اين شركتها رو منع كردن و عضو تجارت جهاني هستن. در ضمن صندوق بين المللي پول هم اين فعاليت ها رو كلاه بردار و پول شو معرفي كرده.
موفق باشين.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از mamalionline :
عزيز دل برادر :

موفق باشيد
اطلاعات كافي موجوده ولي منطق كافي براي قبول حقيقت وجود نداره.
به خودتون نگيريد لطفا چون اين بحثها قبلا خيلي پيش اومده ولي به هيچ نتيجه اي نرسيده.

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از daftarekhaterat :
عزيز دلم.
آمريكا و كانادا خودشون فعاليت اين شركتها رو منع كردن و عضو تجارت جهاني هستن. در ضمن صندوق بين المللي پول هم اين فعاليت ها رو كلاه بردار و پول شو معرفي كرده.
موفق باشين.
سلام

دوست عزيز يك لطف به من ميكني .

لطف كن يك مدركي به من نشون بده كه مطمئن بشم آمريكا و كانادا فعاليت اين شركت ها را منع كردن . خيلي ممنون ميشم

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
اطلاعات كافي موجوده ولي منطق كافي براي قبول حقيقت وجود نداره.
به خودتون نگيريد لطفا چون اين بحثها قبلا خيلي پيش اومده ولي به هيچ نتيجه اي نرسيده.
لطف كن و حقيقت رو بگو .

ممنون ميشم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
شما لطف کن نشون بده که ممنوع نيست.
چرا وقتي سرچ ميکني تو نت هر کي درباره اين چيزا گفته يا ايرانيه يا اندونزي يا برزيلي يا هندي؟ تا حالا ديدي يه فرانسوي يه ايتاليايي يه آمريکايي يا انگليسي ووووو ... چيزي بگن؟ اينا هيچ ربطي به رفاه اجتماعي نداره. انگليسي ها يکي از بيچاره ترين مردما هستن از نظر سطح زندگي ولي کجا ديدي يه نفر انگليسي تو اين چيزا تو نت مطلب بده. من خودم تو فوروم هاي خارجي هستم خدا وکيلي اکثريت همونايي هستن که گفتم.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از mamalionline :
لطف كن و حقيقت رو بگو .

ممنون ميشم
حقيقت اينه: كلاهبرداري شبكه اي!
نميدونم حالشو داري اينا رو بخوني يا نه؟
http://forum.persiantools.com/t20611.html
بخشي كوچيكي از اون چيزي كه قبلا بحث شده.
من از بس كه گفتم ديگه خسته شدم ولي اگه كسي واقعا و بدون تعصب مايل به بحث باشه حاظرم جواب بدم.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
راستش خيلي ها توي اين فوروم اومدن و با تعصب از سيستمشون دفاع كردن و تضاهر به پول دار شدن كردن و ما هر چه گفتيم قبل نكردن و رفتن...

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
حقيقت اينه: كلاهبرداري شبكه اي!
نميدونم حالشو داري اينا رو بخوني يا نه؟
http://forum.persiantools.com/t20611.html
بخشي كوچيكي از اون چيزي كه قبلا بحث شده.
من از بس كه گفتم ديگه خسته شدم ولي اگه كسي واقعا و بدون تعصب مايل به بحث باشه حاظرم جواب بدم.
ببنيد دوستان من عضو ebl هستم . 726000 هزار تومان براي عضويتم پرداخت كردم و تا همين الان كه دارم اينارو مينويسم 145000 هزار تومان گرفتم . مقاديري نيز در راه هست . به نظر من كلاه بردار نيست ولي محصولش بدرد همه نميخوره ديكشنري كه ارئه ميده چيز خوبي هست و... طرفدارش هستم ولي تعصب ندارم و حاضرم درباره اش بحث كنم . كسي هست بياد و شروع كنيم !

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از daftarekhaterat :
راستش خيلي ها توي اين فوروم اومدن و با تعصب از سيستمشون دفاع كردن و تضاهر به پول دار شدن كردن و ما هر چه گفتيم قبل نكردن و رفتن...
شما چيا گفتين و قبول نكردن ؟
coolsmiley02.gif

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
بين ما نميگيم دزدن ميگيم سيستماي اين کارا از نظز اقتصادي خيلي قابل قبول نيست. من خودم عضو تو بعضي از اين سايتا ولي ميگم از نظر اقتصادي درست نيست.

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از shervinrv :
بين ما نميگيم دزدن ميگيم سيستماي اين کارا از نظز اقتصادي خيلي قابل قبول نيست. من خودم عضو تو بعضي از اين سايتا ولي ميگم از نظر اقتصادي درست نيست.
ميشه بنده رو توجيح كنيد !

چرا از نظر اقتصادي قابل قبول نيستن ؟؟؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از mamalionline :
ميشه بنده رو توجيح كنيد !

چرا از نظر اقتصادي قابل قبول نيستن ؟؟؟
همين که اگه سيستم زير مجموعه گيري نبود شمت 700 هزار پول ديکشنري نميدادي.
بعد اينکه بالغ بر 75%افراد آخرش هيچي نميگيره

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دفتر خاطرات جان میشه لینک عکس کامل این اواتارتو بدی یا اینکه با ایمیل برام بفرستی؟
83.gif

بالا