آژانس هواپیماییexchanging

چرا اين مطالب حذف شده‌اند؟

شروع موضوع توسط Ghazmar ‏1 جولای 2003 در انجمن گفتگوی آزاد

1. Ghazmar

Ghazmar Registered User

سلام.
    طبق معمولي كه وقتي يك آيتم را Watch مي‌كنيد (شما را به خدا اين حاميان زبان شيرين پارسي نيان گير بدن) يا يك پست در آن مي‌گذاريد، برايم email‌ آمد كه آقا مطلب جديد آمده و برو بخوان، ولي دو تا از لينك‌ها ديگر كار نمي‌كند. انگار كه مطالب حذف و يا به جاي ديگري انتقال داده‌شده اند. اول آن كه مطالب طوري نبود كه بخواهد حذف شود (تاپيك شماره 9183 با عنوان Download Movies و شمارة 9198 با عنوان مشكل جديد بلاگر) پس قاعدتاً نبايد خذف مي‌شد. علت چيست؟ و دوم آن كه اگر مطلب منتقل مي‌شود، نبايد لينك نيز به گونه‌اي ReDirect شود، يا آدم يك جوري بفهمد كه اينجوري شده و نرود همه جا دنبالش بگردد؟
    ضمناً خودم عنوان Download Movies را ديده‌ام و مي‌دانم كه پاك نشده، سؤال عمومي است!
    تشكر بندم!

2. -Ehsan-

-Ehsan- کاربر تازه وارد

[left:ee12c9be05]Download movies is being transferred to a new and very special page... please have patience, there will also be more movies... I'm currently downloading them.[/left:ee12c9be05]

3. Ghazmar

Ghazmar Registered User

خب آقا اين Very Special Page كجاس؟ پس كو؟ پس چرا ما نمي‌بينيمش؟
    ببخشيد! يه هو جو كاووسي ما رو گرفت!
    خب آقا يه جوري اعلام بفرماييد كه مام ببينيمش. نكنه قضيه ... ـه است كه دوپينگ كرد، ولي واس اينكه كسي نفهمه آخر شد! حالا شمام واسه اينكه Search Engine ها پيداش نكنن، Upload اش كردي، ولي هميشه Server اش رو خاموش مي‌كني؟! :D
    تازه از اينا بگذريم، اصلاً حرف من چيز ديگه‌اي بود...

4. Sassan

Sassan مدیر بازنشسته

نه اينطوري نيست كه شما ميفرمايين بابا فقط تا دو سه روز شايدم فردا تاقط داشته باش. بعدش اينرنت ما تو كانادا 24 ساعته هستش. چيز ديگه هم مي خواي بدوني؟ :D

5. ehsan

ehsan Administrator

من از بچه ها خواستم تا موقعي كه از امنيت روش داونلودش مطمئن نشديم لينكهاش رو اعلام نكنن. اينجوري بهتره. خلاصه اگه دير و زود شده تقصير منه.

6. ghizh

ghizh کاربر تازه وارد

بار دومته اسپم پراکنی میکنیا ! دوباره تکرار بشه خودم بنت میکنم !

راستی غزمر جان تو زیاد خودشو ناراحت نکن این هیچی نوفهمه ! :( :)