برگزیده های پرشین تولز

چرا اینطوری میشه؟

kianoosh_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من هربار ویندوز عوض میکنم اولش برای یکی دو هفته مشکلی نداره ولی بعدش یه دفعه وقتی کامپیوتر رو روشن کردم درست وقتیکه باید صفحه مربوط به لاگین ویندوز بیاد کل صفحه خاکستری میشه و همینطور میمونه.

جالبه که من اگه در این حالت کامپیوتر رو ریست کنم و وارد safe mode بشم و بعد بدون هیچ عملی در safe mode دوباره ریست کنم ویندوز بدون مشکل بالا میاد!!! الان مجبورم فقط با hibernate از شر این مشکل خلاص شم. ولی اگه این سیستم وسط یه اشکال ریبوت شه دوباره بالا اوردنش دردسره. منم از هرکی پرسیدم آخر نفهمیدم مشکلش واقعا از کجاست. خواهش میکنم کمکم کنین.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
سلام

خب 100 ها دلیل میتونه داشته!

من تیتر وار میگم خودت فکر کن!

1- نصب یک برنامه ی کاربردی که برای ویندوز حالا به هر دلیل اختلال ایجاد میکنه(ببین چه برنامه هایی رو هر دفعه مشترک نصب کردی با دفعه های قبل)

2- نصب آنتی ویروسی که اونم نمیشه گفت دلیلش چیه ولی آنتی ها موقع لوگین شروع میکنن به فعال شدن! ممکنه مشکل از اون باشه(چی استفاده می کنی؟)

3-مشکلات سخت افزاری که بیشتر میشه گفت به گرافیک بر میگرده! مثلا ممکنه درایور گرافیکت مشکل داشته باشه که در همون موقع لوگین با اوین رنگی نشون دادن دچار مشکل میشه(آخرین درایور ها رو نصب کن-روی سایر ویندوزها امتحان کن)

4-ممکنه نسخه ی ویندوزت اصلا ایراد خاصی داشته باشه(ویندوزت چیه؟)
در ویندوزهای مختلف و نسخه های مختلف همینطوره؟ یا فقط همین؟

من فعلا اینا به ذهنم میرسه

kianoosh_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

خب 100 ها دلیل میتونه داشته!

من تیتر وار میگم خودت فکر کن!

1- نصب یک برنامه ی کاربردی که برای ویندوز حالا به هر دلیل اختلال ایجاد میکنه(ببین چه برنامه هایی رو هر دفعه مشترک نصب کردی با دفعه های قبل)

2- نصب آنتی ویروسی که اونم نمیشه گفت دلیلش چیه ولی آنتی ها موقع لوگین شروع میکنن به فعال شدن! ممکنه مشکل از اون باشه(چی استفاده می کنی؟)

3-مشکلات سخت افزاری که بیشتر میشه گفت به گرافیک بر میگرده! مثلا ممکنه درایور گرافیکت مشکل داشته باشه که در همون موقع لوگین با اوین رنگی نشون دادن دچار مشکل میشه(آخرین درایور ها رو نصب کن-روی سایر ویندوزها امتحان کن)

4-ممکنه نسخه ی ویندوزت اصلا ایراد خاصی داشته باشه(ویندوزت چیه؟)
در ویندوزهای مختلف و نسخه های مختلف همینطوره؟ یا فقط همین؟

من فعلا اینا به ذهنم میرسه

من چند ویندوز مختلف روش نصب کردم همش همینطوری میشه الانم ویندوزم
windows xp sp2 home edition با آپدیت 2007 هست. ولی بازم همین مشکلو داره. درایور کارت گرافیکم هم درایور اورجینال sp2 هست که با خود ویندوز نصب میشه.
البته کارت گرافیکم مال عهد باستانه ولی چطور ممکنه که یک اشکال سخت افزاری چنین اشکالی رو بوجود بیاره!!
در ضمن اگه این اشکال سخت افزاری باشه ممکنه در آینده سیستم رو بطور کامل از پا در بیاره؟

بالا